Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 02.12.2013, 01:33 hod.

Veruze nastali temne casi v MP10 vyzve. Antabus, Kerrel a MutantChris odpocivajte v pokoji. Dufam ze vas Mox, Mira, Black a SirBenni jedneho dna pomstia. A ak by sa im to nahodou nedarilo tak uz k nim vyrazilo na vypomoc par dalsich postav.

Za mna je to momentalne:
Chade (Witch Doctor 54) => Hell (Akt I)
Macabre (Barbar 21) => Normal (Akt II)

Len tak mimochodom s Demon Hunterom (lvl 54 :dead: ) som skoncil v prvom akte na Hell. Klasika, vortex do arkanov.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Bit
Doom Knight
Příspěvky:564
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ficek-2914
Bydliště:Turnov

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Bit » 02.12.2013, 06:47 hod.

Tak jsem se konečně odhodlal a začal taky a po 4,5minutách jsem pokořil butchera :ble:
Barb LVL 18
Hardcore paragon 705 Softcore paragon 662
Hardcore paragon S1 442 S2 531 S3 564 S4 65
Softcore paragon S3 588 S2 449

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od SuperSheep » 02.12.2013, 07:33 hod.

Sakra, az ted mi doslo, co jsme meli zkusit. Hex! (Pokud na nej funguje stejne jak u Uberů.) Jak Antabusovi procla pasivka, tak nas melo napadnout preskillovani na hex a pak jsme mohli mit sanci. Ale i tak bysme potrebovali stesti navic, protoze v Hexu by nebyl nonstop a nesmel by nikdy portnout na Antabuse, takze bysme to museli vykryvat spirit walkem/blindem/serenitou/stompem. Ale nadeje by tam byla, kruci.

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Brawler » 02.12.2013, 07:40 hod.

Jo jo sheepe, nechtěl jsem vám to sem psal a rozumovat, protože chápu že už tak jste pěkně s*aní a všechno by se to obrátil proti mě, ale WD co tam byl s váma to hrál strašně špatně =(
Hex tam měl být od začátku, šetří to strašně moc času, byť to tak na první pohled nevypadá ...
Taky mělo dojít ke změně runy u cloudu ...

Kluci ale jak se říká, po bitvě je každý generál ;-) Hlavu vzhůru, příště testnout na SC a hlavně komunikovat, myslím si že je tady dost kvalitních WDčkařů co by vám napsali jak by na to šli ... a ono ten BOSS nikdy nikam neuteče, aby se nemohlo den dva počkat a podiskutovat =)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 02.12.2013, 09:01 hod.

Kritiku přijmám, je opravněná, jelikož na mě stálo 80% dps, tak je jasný, že ty rozhodovaly, zda ho zabijeme a v mém buildu mohlo být uděláno mnoho změn, a proto se mi nespalo dobře. Jenom bych ale rád řekl, že sem jedinej před odkliknutím se ptal "mám přeskilovat?" -odpoveď: "nééé zbytečný, ať je NV". Dál si po zralé uvaze ale myslím, že jak začal enrage už bylo pozdě na vše bohužel- právě proto, že zda ho zabijem zaviselo na mě, já bych u něj už nevydržel ani s JF na pasiv ani s horrify- což byly skily co sem běžně proti bossum bral pochopitelně:) Jak je už řečeno i ve videu, je to důkaz že i po 150hodinách opravdu - a nebojím se pochválit - velmi kvalitní a hlavně absolutně poctivé hry i zkušení hrači udělají naprostou fatální kravinu- hrozně trvdá ale nezapomenutelná zkušenost.

Ač se to lidem zvnějšku asi bude zdát až nemožný a třeba brawlerovi který zažil inferno, kdy jsme rubali elitu pul hodiny,taky sem pamětník, my jsme si tou mp10 chodili jakoby nic, byli jsme už hrozně moc namachrovaní, částečně opravněně, i přesto, že jsme tam vlezli, jak parta nezdárků tak jsme ho málem zabili. Z některých příspěvků cítím takový to konejšení, že jsme stejně došli daleko a ať jsme za to rádi, ale pravda je taková, že absolutní cíl už byl orpavdu na dohled. Moje WD mělo 92K unbuff, MIra co s náma v tu chvíli nebyl(s ním by kulle taky asi padl- další kdyby jak vidět ve videu došel v průběhu boje) má už dokonce 95K. S monkem co by točil dps mantru a s barbarem přestavěným na hota se zaměřením na dmg bychom velmi brzy zabili i beliala a pokud padne on, tak už nic zásadního nestojí v cestě= nic co bychom už nezabili do enrage taky (ironie je, že na SC jsme enrage bossu v a3 a a4 zjištoval,testoval- v a1 taky, v a2 samozřejmě jenom belial.....! FCUK FCUK FCUK- známá značka parfému ) - add diskuze. Že jsme nemuseli spěchat je jasný, ale mluvíme tady o tom několik měsíců, Leonardo dal podměty i na zahraniční fora o nás, všude se mluví jenom o belialovi....jak to říkaš, po bitvě každej hnedka ví, co dělat.

Jelikož tohle vypustit z hlavy nejde, zahraju si s váma na to uplně zbytečný kdyby - stačilo tak málo, že ani nebylo potřeba přeskilovávat, u mě stačila jediná změna, a to vzít si SOJ, co sem nosil i inventaři a bral si na žlutý elity(aby to šlo rychlej) ubíral mě jen -1,5K life, což bylo uplně nepodstatná ztráta v obraně. MOžná už to samotný by stačilo. Kdyby pak Sheep měl svou DPS mantru, nebylo co řešit.
EDIT: z toho a výše zminěných návrhů plynne, že jsme na to opravdu měli a umřeli jsme na tupost, u magdy se přeskiloval, zabili jsme ji tak lehko, že ani nestála za řeč a říkal jsem si pak, že to bylo zbytečný, kulle byl v našich očích ten samej mamlas. O to víc to samozrřejmě mrzí a dál už to radši neřešme:) Trpím momentálně nejhorší chlapskou nemocí na 7, takže aspon dodám ty videa pro zájemce, co se mi při hraní nakupily v pc.
Naposledy upravil(a) Antabus dne 02.12.2013, 13:36 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od hulkxxxl » 02.12.2013, 11:27 hod.

pánové všem úpřímnou soustrast... jen s otevřenou pusou jsem sledoval váš progres a je úžasné jak daleko jste došli

určitě se otřepete a půjdete do toho znova, poučení z chyb, takže šup založit nové postavy
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 02.12.2013, 12:57 hod.

Chlapi RIP, je to opravdu škoda.
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 02.12.2013, 17:11 hod.

Dobrá, nevím jestli to bude někoho ještě zajímat, aspon aktéry snad jo, dávám sem ty videa z cest. Je jich několik a aby aspon malá šance, že se na ně někdo fakt podívá, stříhal jsem a snažil se to udržet zajímavý, jsou celkově 4, poslední je IMHO nejlepší ;)

1. Cesta k Butcherovi skrz Halls of Agony:
Zajímavej fight s frozen elitkou je od 3:3O


2. Seznamování se s krásami Actu 2 :
Výživná elitka v čase 4:55
Vstup do khasim outpost cirka 6:55
Hrátky s Acolytou na mostě před Magdou cirka od 8:30



3. Magda




4. To nejlepší z Actu 2, Audience, klíčník, pasivky, dropy, aj.

V podstatě si myslím, tohle video je nejnabitější a určitě stojí za shlédnutí celý, enjoy! 8-)


Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od msstar » 02.12.2013, 19:33 hod.

Tak jsem zkouknul ta videa a moc hezké, je pěkně vidět, že to že jsme se dostali tak daleko nebyla rozhodně náhoda. Antabus předvádí moc hezký slalom mezi hnusem a hordama potvor se svým Wd. Super damager v partě. A navíc SuperSheep i když je hroznej jak každému radí co a jak má jet a nutí mu to svoje i když dotyčnému se moc nehchce a nikdy to nejel. Tak teď z videa je hezky vidět jak točí dodge mantru a ukazuje, že jako druhý char na meele je za toho monka co jel opravdu velká pomoc. To jak to hezky stahoval na hromadu. A jak jsem řekl hlavně ta dodge aura. Toho jsem si ve hře nikdy nevšimnul. Teprve ted z videa to je hezky v klidu vidět. Dokonce i několikrát použije Serenity dříve než já zapnu Ignore Pain čímž mne zahabuje.
Smekám mu tímto hold.

A vím že mým spoluhráčum to vrtá taky v hlavě ten moment u Kuleho. Každopádně já sám za sebe jsem na tom stejně jako vy. Taky si říkám že jsem pro vás pro ostatní mohl udělat více, ale v ten moment kdy máš na zhodnocení situace, vymyšlení řešení jen několik málo vteřin a jde o život nejenom tobě ale všem v partě se v takové vypjaté situaci těžko něco vymýšlí.

Stejnak nejlepší v tom videu jak chytne Kulle enrage a my tam utíkáme a snažíme se v panice spasit svoje duše. Mira napíše do chatu. "jak to jde" To je epickej moment :D
Naposledy upravil(a) msstar dne 03.12.2013, 16:02 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.12.2013, 19:44 hod.

:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 02.12.2013, 19:54 hod.

No videjka su super.

Ale otazka dna je kde sa flaka msstar? Uz mal byt v hre a mali sme ist davno na Beliala. :twisted:
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Kolmen1 » 02.12.2013, 20:23 hod.

Těžkej respekt pánové, moc povedený videa...jako ty impové s hordou mě vážně dostali :-) Smekám jak jste relativně v klidu prošli ten a2 i tak odposrný affixy

Opravdová škoda toho necku, ten byl prostě famózní!!! Takovej se povede jenom jeden :-/

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od spiderer » 03.12.2013, 00:25 hod.

Moc hezky videa, je videt ze v tom A2 uz jste si byli celkem jisti, treba ty 2 elitky fallenu jste si dali celkem na pohodu naraz :D kazdopadne ten amulet byl kure*sky dobrej, toho je fakt skod :(

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 03.12.2013, 12:01 hod.

Jako amulet krutej a videa moc hezký :-)
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 03.12.2013, 21:36 hod.

konecne jsem to taky okoukl, kurna krutý. A amulet - jen slintat (i ten stary byl hodne dobrej), tak na infernu jak kdyz najdes

Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Stery11 » 04.12.2013, 17:02 hod.

Tak už dlouho jsem se v této challenge neozval i přesto že už nehraji nic jiného než ji :)
Je mi líto takové debilní smrti sheepa antabuse a msstara a i armady... je to veliká škoda, po té co sem shlídnul video beliala na mp10 na sc co mi antabus poslal,tak v nasich silach bylo ho pokorit.. ale už dost o historii, tu nezměnime a myslet na to co být mohlo ale není je zbytečný... je to hardcore, za svoje chyby člověk musí platit a v týdle challenge dvojnásob.. :)

Když sem začal hrát mp10, nidky by mě nenapadlo že se dá dostat dál než na inferno, začátky farmení 30minut elitky a následn skákání do města po vypršení SW bylo hrozný ale postupem času se to dopracovalo tak že už jsme se nebali více méně žádné elitky...
Dnes se mi povedlo boostnou mého wd který dosáhl v této challenge 100K DPS!

Zde Vám posílám odkaz na moji postavu WD..

http://imageshack.us/photo/my-images/198/vfn.bmp

Opravdu jde dohrát inferno mp10.. jen se musí najít lidi s pevnou vůli co to jen tak nevzdají !

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 06.12.2013, 10:26 hod.

tak dneska jsem mel kliku na drop, z prvni truhly vyletel takovy setozdroj na wize, ze jsem si malem sedl na pr*el. Ani jsem ho poradne neozkousel a BUM zmostovala me mrazici elita. DEBILNI FEAR, nemohl jsem nic delat. No zivot de dal, je to jenom hra, ale Gargamel to definitivně zabalil. Zazil jsem s nim par infarktu, ale o hodne vic srandy. Dalsiho uz vsak hrat nebudu. Nejde o RIP, ale me uz by po 6tý ale opravdu nebavilo to celý sam prochazet a NUDIT se nez se dostanu na inferno. Dekuji vsem co se mnou vyzvu hrali.

Staty: paragon 60+23, dmg 70k, live 95k, all skoro 900+ armor 500s brnenim.

holt nikde jsem nemel LS/LOH a s malym LOK (2000) mi u elit dobre nebylo.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 06.12.2013, 20:26 hod.

Odpocivaj v pokoji Mox. No bol z teba uz tiez pekny pasik... skoda ze to balis. Ja viem ze si sa tak rozhodol uz davnejsie ale tak momentalne by s tebou mal aj kto ist.
Msstar chcel rozbehnut barbika a to by myslim bol ku Gargamelovi vhodny spolubojovnik. S nim by zmostovat par dalsich smoulu slo, nie? Ak by ste to teda nahodou rozbehli tak by som sa k vam pridal s novym demon hunterom.

EDIT: Mira gratulujem k pokoreni 100k dps hranice v challenge.
Naposledy upravil(a) neithusak dne 06.12.2013, 20:49 hod., celkem upraveno 1 x.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 06.12.2013, 20:47 hod.

me ty nizsí lvl ale OPRAVDU tak nebavi a je jedno jestli du sam nebo ne. Jen to dlouho trva a proc bych mel 40 nebo kolik hodin travit nad tim, abych se dostal na inferno, kde me to bavi, kdyz to muzu mit za 2,5 hodiny? Zbytecně uvalený cas. Holt zadna vyzva. Treba si to casem rozmyslim - až vyjde datáč :-)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 07.12.2013, 11:03 hod.

moxi respektuju tvoje rozhodnutí aji mu rozumím, já už taky v challenge žadný nový postavy zakládat nebudu (mám monka 60lvl tesně před cílem a barbu na nm), ale říkat, že dojít na inferno není žadný výzva je dost urážka pro ten veliký zástup zesnulých postav, kteří na týhle cestě ztroskotali - výzva to rozhodně je!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“