Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Pinkrt
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pinkrt#2779
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Pinkrt » 02.12.2013, 01:43 hod.

Ahoj všem.
Sice trochu mimo mísu, ale chtěl sem se zeptat, při žádosti o beta klíč se mi stáhne soubor který spustím a on mi okamžitě oznámí, abych vypnul všechny otevřené aplikace a blabla... a zkusil to později. Nevíte někdo co s tím ???
Díky

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od maja » 02.12.2013, 07:21 hod.

firdecek píše:No prostě si ho necháš a pochlubíš se tím na fóru a to bude asi všechno. Časy, kdy se více obchodovalo než bojovalo jsou pryč a to je dobře. Je nutno si odvyknout na způsob myšlení, který do nás vtloukal Auction house - tedy, že se jakýkoliv dobrý drop dá alespoň nějak zpeněžit (případně prodat za gold). Nebude tě trápit, že máš super předmět a co za něj můžeš dostat. Prostě ti dropne, řekneš si sakra, škoda, že mě DH zrovna nebaví, a jedeš dál. Zabíjíš dál monstra, hraješ. Ne, že se přepneš do AH a hodinu vymýšlíš, jak to prodat...
+1 :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od HELLERcz » 02.12.2013, 07:34 hod.

úplně mě štve, jak každej už teď je na nervy z toho, že ROS bude určitě o ničem hra, původní nadšení vyprchalo, většina změn ja na prdlajs.

Slyším to ze všech stran, od streamerů, přes podcasty, tak na foru ...

Pak se nad tím zamyslím a začínám tomu věřit taky :(
Obrázek

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od pavlas » 02.12.2013, 07:48 hod.

Mě pro změnu vrtá hlavou, co všechno přinese patch do Diabla III. Chápu to správně, že patch nám do "obyčejného" D3 přidá Loot 2.0, nové skilly na postavy, Adventure Mod, Mystica, Nephalem Rifty, plus nové gemy a měnu? Zůstane výsadou datadisku pouze pátý akt plus postava Crusadera? To by asi nebylo zrovna fér... Co myslíte?

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 02.12.2013, 08:12 hod.

Ee, pouze loot 2.0 a paragon 2.0 a off Ah... To je vše

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Stanley » 02.12.2013, 08:17 hod.

Snažil jsem se najít odpověď na mou otázku a nenašel jsem žádnou JEDNOZNAČNOU. Bude se nový paragon system počítat z dosažených paragonů všech postav (samozřejmě rozdělenou HC a SC) nebo ze získaných EXPů.

Jde mi o to (v případě, že na žádné postavě nedosáhnu PL100), jestli se soustředit na co nejvíc paragonů nebo expů. Protože mnohem snadněji dosáhnu 30PL se třemi postavami než 90PL s jednou.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 02.12.2013, 08:20 hod.

HELLERcz píše:úplně mě štve, jak každej už teď je na nervy z toho, že ROS bude určitě o ničem hra, původní nadšení vyprchalo, většina změn ja na prdlajs.

Slyším to ze všech stran, od streamerů, přes podcasty, tak na foru ...

Pak se nad tím zamyslím a začínám tomu věřit taky :(
Zatím tomu ještě nevěř...vždyť je teprve F+F beta 2 týdny cca. A beta bude určitě další 2+ měsíce, takže to vychytají do úplně jiného stavu. Alespoň já tomu věřím..ale chápu některé, že když to vidí ve stavu, jak to ukazují dnešní streameři, že by je to nebavilo. Ale je to zkrátka beta plná bugů a nevybalancování. Vždyť některé runy a skilly ještě ani nemají udělané :)

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 02.12.2013, 08:21 hod.

Paragon se bude počítat z XP a zvlášť HC a SC... Takže prostě expi co Tě ba a pak další postavu, atd...;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Xenter » 02.12.2013, 08:50 hod.

Doplním - na HC se ještě neví, jestli se budou započítávat mrtvé postavy, jak je to aktuálně nevím. V Paragon 2.0 jsou levely od sebe stále v podobných odstupech (tuším cca 1,5M). Tím pádem současný PL100 je v Paragon 2.0 PL116.

Kalkulačka Paragonů - stačí zkusit hledat.

http://paragoncalculator.com/converter/

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 02.12.2013, 09:22 hod.

firdecek píše:Vůbec nerozumím tomu, jak tu někdo může psát, že trade v D2 fungoval. Vždyť AH v D3 se vytvořil přesně proto, že obchod v D2 nefungoval - resp. byl hodně nebezpečný....
EDIT: Spelling.
Když vezmu Closed Diablo realmy, tak tam obchod fungoval naprosto perfektně. Na battle netu to bylo v pozdějších létech čím dál horší ale, to bylo díky dupování hlavně a že kašlali na botery. Ne že s nima byl problém, ale prostě na to blizz už dlabal. Kdyby chtěli mohli s tím něco dělat. Mysím si že kdyby situace s botama v d3 byla trochu jiná, kdyby to tvrdě postihovali už v d2, protože hodně těch vykuků s item shopy co prodávali věci za real peníze se pouze presunula z D2 na D3. Jinak obchod v d2 byl docela bezpečnej. Nevím jaké máš zkušenosti , ale pokud tě někdo obral byla to z 99% tvoje blbost. Mě takhle obrali 1x a pak už jsem se z toho poučil.

Boteři si najdou své způsoby, to se neboj, nová omezení je určitě nezastaví.

"Prostě ať si každý najde, co chce" - téhle věty se úplně děsím. A´t najde každej "kdo" co chce? casual hráč nebo zkušenej hráč? Hrajem multiplayer, chci obchodovat s ostatníma a když potřebuju do buildu určitou věc, která padá hrozně málo mám jako doufat že do roka dropne? Chci si jí koupit od někoho kdo jí má a na oplátku mudát třeba jiné věci. Prostě musí podporovat výměnej obchod, na tom měli postavi i AH, jenže oni to podělali s goldama. Měli udělat AH formou že něco nabídnu(a napíšu co sháním) a lidi tam vepíšou nabídky(věci, goldy atd) a pak si jen vyberu nejlepší, člověka zkontaktuju a provedem trade nebo by to bylo přes nějaké rozhraní pokud nechci přímý kontakt. Ale měl bych prostě možnost volby.

"Kdo víc hraje, ten víc najde. A ne, že kdo víc utratí eur, ten víc bude mít" - s tímhle naprosto souhlasím, jenže to by blizzard nesměl zavést měnu goldy, která je tak triviálně jednoduše nafarmitelná. RMAH by nebyl problém , když by aukce radikálně omezili, např máš právo na jednu aukci za týden třeba.

HELLERcz : no, většina těch streamerů nehraje jako klasickej člověk, protože tomu věnujou hrozně moc času a zajímá je jen progress. To neznamená že nejsou objektivní. Jejich hodnocení bych na lehkou váhu nebral, protože na úroveň co jsou oni, se klasicky hrající člověk taky dostane i když za trochu delší dobu a pokud je to teď už nebaví a jsou kritičtí, tak to pak poznají i ostatní za delší dobu.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od HELLERcz » 02.12.2013, 09:47 hod.

No právě :/ proto jsem z toho přejetej.
Kongor říkal nadšení bylo táákové a teď po týdnu hraní je to nic moc .. to je sakra rychle pryč nadšení.
Takže opakující se bounties a rifty asi dost rychle omrzí, nebo já nevím.

A je fakt, že jak jsem viděl styly plnění bounties, ale i Riftů, tak se mě to zdá všechno takové odfláknutější, než jakou jsem měl představu na základě krásných hype keců od Blizzu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.12.2013, 09:48 hod.

Ono kdo by z toho byl nadsenej, když ti stejně z bety nic nezůstane.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Stanley
Minion of Destruction
Příspěvky:831
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stanley#2169

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Stanley » 02.12.2013, 09:57 hod.

Xenter píše:
Kalkulačka Paragonů - stačí zkusit hledat.

http://paragoncalculator.com/converter/
Kalkulačku jsem samozřejmě našel, ovšem teprve teď mi napadlo do ní zadat 3x30 Pl a pak 90Pl :) . Nicméně, jak už bylo řečeno, všechno se může ještě tisíckrát změnit.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 02.12.2013, 10:02 hod.

dawemorraless píše:Drakkari: S matrošem souhlasím s legendama nikoli ber že Tě nemusí bavit všechny postavy a když nedej bože dropneš top item na char kterej nemusíš tak co s ním do pece? nebo zkusit vyměnit? nebo ho někomu dát ? co když nebude zrovna on line?
tak ji rozeberes na craft material,ten bude potreba porad a nebude mozny ho poridit v AH,nebal bych se toho,ze bys mel plnou truhlu legendarek,ktery namas na kom nosit nebo co s nima delat

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od HELLERcz » 02.12.2013, 10:23 hod.

Kuki: no tak to je zase věc druhá, ale já mám pocit, že se bavil o tom, že se dostaví celkem brzy nuda a stereotyp, nebo ne ? Už to nemůžu ale najít v záznamu, myslím, že to řekl v pátek.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 02.12.2013, 10:31 hod.

Já si právě myslím, ze Kuki to vystihl... Jelikož je to o huntu předmětů, paragonů a ani jedno Ti nezůstane, tak pak se těžko hledá motivace pro hraní. Nemluvě pokud on dá 10 herních hodin denně, tak to já mám za týden. Tedy mě čeká minimálně 7 týdnů nadšení;-)

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.12.2013, 10:31 hod.

Jako me osobně beta dycky bavila min a kratší dobu jak potom final.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od HELLERcz » 02.12.2013, 10:39 hod.

No uvidíme, možná to až moc žeru poslední dny, jak se tak nudím :D třeba to nebude až tak horké.
Obrázek

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od firdecek » 02.12.2013, 10:59 hod.

Javurek píše:
firdecek píše:Vůbec nerozumím tomu, jak tu někdo může psát, že trade v D2 fungoval. Vždyť AH v D3 se vytvořil přesně proto, že obchod v D2 nefungoval - resp. byl hodně nebezpečný....
EDIT: Spelling.
Když vezmu Closed Diablo realmy, tak tam obchod fungoval naprosto perfektně. Na battle netu to bylo v pozdějších létech čím dál horší ale, to bylo díky dupování hlavně a že kašlali na botery. Ne že s nima byl problém, ale prostě na to blizz už dlabal. Kdyby chtěli mohli s tím něco dělat. Mysím si že kdyby situace s botama v d3 byla trochu jiná, kdyby to tvrdě postihovali už v d2, protože hodně těch vykuků s item shopy co prodávali věci za real peníze se pouze presunula z D2 na D3. Jinak obchod v d2 byl docela bezpečnej. Nevím jaké máš zkušenosti , ale pokud tě někdo obral byla to z 99% tvoje blbost. Mě takhle obrali 1x a pak už jsem se z toho poučil.

Boteři si najdou své způsoby, to se neboj, nová omezení je určitě nezastaví.

"Prostě ať si každý najde, co chce" - téhle věty se úplně děsím. A´t najde každej "kdo" co chce? casual hráč nebo zkušenej hráč? Hrajem multiplayer, chci obchodovat s ostatníma a když potřebuju do buildu určitou věc, která padá hrozně málo mám jako doufat že do roka dropne? Chci si jí koupit od někoho kdo jí má a na oplátku mudát třeba jiné věci. Prostě musí podporovat výměnej obchod, na tom měli postavi i AH, jenže oni to podělali s goldama. Měli udělat AH formou že něco nabídnu(a napíšu co sháním) a lidi tam vepíšou nabídky(věci, goldy atd) a pak si jen vyberu nejlepší, člověka zkontaktuju a provedem trade nebo by to bylo přes nějaké rozhraní pokud nechci přímý kontakt. Ale měl bych prostě možnost volby.

"Kdo víc hraje, ten víc najde. A ne, že kdo víc utratí eur, ten víc bude mít" - s tímhle naprosto souhlasím, jenže to by blizzard nesměl zavést měnu goldy, která je tak triviálně jednoduše nafarmitelná. RMAH by nebyl problém , když by aukce radikálně omezili, např máš právo na jednu aukci za týden třeba.

HELLERcz : no, většina těch streamerů nehraje jako klasickej člověk, protože tomu věnujou hrozně moc času a zajímá je jen progress. To neznamená že nejsou objektivní. Jejich hodnocení bych na lehkou váhu nebral, protože na úroveň co jsou oni, se klasicky hrající člověk taky dostane i když za trochu delší dobu a pokud je to teď už nebaví a jsou kritičtí, tak to pak poznají i ostatní za delší dobu.
No já jsem v D2 hrál pouze offline (tehdá byla úroveň přípojení hold jiná no :)), takže když mi droplo něco pro amazonku, kterou jsem nikdy nehrál, šlo to nemilosrdně k obchodníkovi za goldy a neřešil jsem to vůbec. Já neříkám, že nešlo obchodovat a že když si člověk dal bacha, tak to šlo. Jen říkám, že to bylo nebezpečné pro standardní casual hráče a teenagery, kteří neznají, jak to na světě chodí. A proto vznikl vůbec AH v D3V. Kdyby to fungovalo tak suprově, jak říkáš, tak by žádný AH nedělali...
Ten způsob obchodování, který navrhuješ, by se opět projevil do toho, co oba nesnášíme - tedy způsob Pay2Win. I kdyby jen omezili 1 transakci na týden, tak by spousta lidí prskala, ale postup Pay hráčů by se jen zpomalil, nikoliv zastavil. Za chvíli by stejně měli TOP předměty opět wallet breakeři, všichni by byli nasrání a chtěli by je dohnat a opět by to byl závod jen v utrácení eur, což máme dneska...Pokud bude jakýkoliv trading nabídnut mezi jednotlivými hráči bez omezení, vždy se do toho zapojí něco na způsob RMAH a vždy tu tak bude komunita Pay2Win hráčů, kteří se budou ostatním poctivím gamerům vysmívat.. Asi proto Blizz dělá to, co dělá, i když je to pro mnohé nepopulární.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Javurek » 02.12.2013, 11:24 hod.

Jasně jenže ty co si to za ty eura nebo dolary chtěj koupit nezastavíš podle mě. Stejně si najdou cestu. Uvidíme no,už abych měl aspoň betu a otestoval to :D

Jak už jsem psal, problém s neustálým opakováním riftů a bounties je v tom že to je moc jednoduché a pak už stereotipní. Chtělo by to zrušit to "všude padá vše". Když by nastavili drop různě a neřekli jak hráči budou jen třeba rok zkoušet testovat atd kde co padá nejlíp a bude to bavit.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“