Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 29.11.2013, 18:37 hod.

Tak tak... Ale to už je jen taková na test serverů a zátěže...i když i v Open betě bývají taky zajímavé Changelogy...

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od skyrim1988 » 29.11.2013, 18:41 hod.

To je dobry ne :) ? A to se pak do ni jak prihlasime ?
Omlouvam se za OT.

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Kaplan007 » 29.11.2013, 18:47 hod.

Bude RoS stát opravdu 999,-, jak nyní uvádějí na X-zone? Na heurece se dá najít i za 899,-. Nebo cena ještě není konečná?

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 29.11.2013, 18:48 hod.

Hlavne kdosi psal cosi o tom, ze spolecne s closed betou by mel zacit PTR s patchem s Lootem a Paragonem 2.0

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Baglik » 29.11.2013, 18:51 hod.

JJ do open bety se může přihlásit každý údajně by měla být přístupná těsně před vydáním počítám že to bude zase nějaký víkend jako u D3, problém je v tom že při OB jsou tak přetížené servery že dostat se tam chce docela dost trpělivosti . :)

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 29.11.2013, 18:58 hod.

Hlavne open beta, ktera jede dva dny, prvnich 45 hodin se do ni nedostanes, presne jak rikas a konci den pred vydanim je mi temer k nicemu.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Alfajk » 29.11.2013, 19:18 hod.

ted uz by mela bejt i v bete klasicka fronta,takze se do hry dostanes

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od skyrim1988 » 29.11.2013, 19:35 hod.

No rad bych uz okusil ten RoS :) Nepovazuji se sice za nejakeho brutalniho hrace,ale D3 me vzalo moc.Nic jineho nehraju :) Tudiz treba neprozivam ty zmeny co prijdou.I tak to budu s chuti dal hrat,at uz to bude takove nebo makove...

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od vavik » 30.11.2013, 07:49 hod.

@ firdecek: přesně z věcí, které jsi vyjmenoval na začátku, mám strach

ad tým - Jay je sice pryč, stejný tým ale hru už hezkých pár měsíců spravuje a neudělali nic; AH bude ukončen - velký krok, ale žádná náhrada, žádné vyřešení trade, zase tedy nevymysleli nic :( trade je v současnosti skoro nemožný, znamená to, že každý má šanci najít všechno? bude aspoň konečně kvalita dropu odstupňována podle obtížnosti, kterou hraješ? jinak další fail

konzolová verze dopadla dobře, protože dala nejpodstatnější věci - dropu - trochu význam, jinak by ji ale ani nemohli vydat, ne?

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Milion » 30.11.2013, 09:15 hod.

hoďte odkaz na nějaký good stream
dík

killerek
Wraith
Příspěvky:154

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od killerek » 30.11.2013, 09:40 hod.

vavik: Ty asi vubec nesledujes novinky a kritizuješ. Ano bude mnohem lepsi drop. Bude toho padat méně, ale kvalitnějšího. Navíc bude sance na "smart drop", kdy to bude mit staty pro tvoji postavu. Na class specific vecech nebudou rolovat staty pro jinou classu. A ano se vzrustajici otiznosti se zveda sance na drop legendarek a legendarnich planku. Navíc i bile itemy budou mit užitek na craft material. Trade legendarek je mozny jen s lidma, co byly ve hre s tebou. Trade rare věci je zatím neomezen.

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 30.11.2013, 10:41 hod.

No, takže na popředí poprvý hraju POE a na pozadí AH z D3. Jde to. POE dělají tvůrci. D3 dělají marketingový střelci. To je cítit z detailů obou her. Do ROS by mohli přidat srandičku z POE, která slušně likviduje nepotřebný bílý zbraně: Animate weapon. :D Dobrá srandička. Na vyšší úrovni klacky umí sami umlátit nepřátele a pak zmizí. :D

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 30.11.2013, 10:45 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:33 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 30.11.2013, 10:56 hod.

POE jsem hrál od spuštění bety a dostal jsem se někam k 50 lvlu tehdy a jelikož jsem asi ideálně nerozhodil body v buildu, tak jsem se prostě na cruel docela dost trápil. Víc než mi bylo příjemné. Asi to bylo ranou fází hry a nedostatkem informací (ačkoli jsme jel bloodmagic jako skoro "všici" v té době). No a potom co jsem s jedním q trápil několik dní a naripoval na něm neskutečné expy dolů, tak jsem to naštvaně vypnul a už nezapnul...
Úplně bych neřekl, že D3 dělají jen marketingoví střelci, prostě Blizz je velká společnost a cíle jsou jasně dané. Uvidíme jak se GGG poperou s rostoucí popularitou, případně dalším projektem, případně "přívalem" peněz...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

vavik
Wraith
Příspěvky:194
BattleTag:vavik#2969

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od vavik » 30.11.2013, 12:48 hod.

@ killerek: proč bych měl ještě blizzardu věřit? že teď něco tvrdí, neznamená, že se to ve hře vůbec objeví nebo bude nakonec použitelné (o tom ses mohl přesvědčit během uplynulých skoro dvou let mnohokrát)

se vzrůstajícím mp máš mít lepší šanci na roll už teď a výsledek? hraju jen mp9-10 a 500+ brimstone jen ze salvage, použitelných nebo prodejných legendárek (i jen za pár statisíců) spočítám na prstech jedné ruky, nemám důvod věřit dalším tvrzením blizzu, když to nebyl schopný narovnat doteď

co když padne legendárka při solo hře? budu mít v truhle top itemy na ozdobu bez šance je vyměnit za věci, které sháním? nebo budu muset jezdit pořád se stejnou grupou, ochotnou směnit případný drop?

snad se pletu a datadisk vše narovná 8-)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Antabus » 30.11.2013, 14:04 hod.

já myslím, že to funguje i ted, bohužel primárně ta šance na nalezení dobrého itemu diky vysokému randomu na všech statech je tak málá, že když se ti něco zlepší z 0,0001 na 0,0004 dost obtížně se to pozoruje. Já pravidelně vysoké MP a ted to mp10 nehrával, v poslední dobou ho však jedu a musím říct, že zcela objektvině vzato sem našel já,nebo moji spoluhráči viditelně více použitelných(solidně zpeněžitelných) items, než sem doted zažil( na sc sem neměl love a taky sem chodil max mp4, a podobně na HC sem většinu farmil mp1-2 sám, v partě maxmp4)

at to neni moc OT : změny co zatím blizz uvadí, (nastuduj je) ukazujou, že jsou si problemu vědomi a chtějí s tím něco dělat, což je samo o sobě pozitivní, chápu skepsi, ale fakt bych si počkal, D2 bez datadisku by se taky nikdy slavným nestalo.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od DrSma » 30.11.2013, 14:40 hod.

Antabus:
Naprostej souhlas.



Vavik: přijde mi, že jsi po 3/4 roce přišel a začal beze změny psát to, co jsi tu tlačil tenkrát bez toho aniž by ses vůbec obtěžoval zjistit, co se okolo RoS děje.

Jestli je to celý frustrace z toho, že ti Blizzard jen lže a nikam to nepovede, je to tvůj názor, ale nevím, proč tím pořád někoho otravuješ. Jsou tu i celkem spokojení hráči. Tobě totiž nestačí žádnej argument od lidí tady, protože všechno neguješ tím, že Blizzard opět lže a ty mu nevěříš. Pak ti není jak pomoct.

Zkus jinou hru. A jestli tuhle nedokážeš opustit, tak asi není zas tak blbá, což?..

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 30.11.2013, 14:45 hod.

Nefunguje to a nikdy nemelo. MF ani MP ani nic nema vliv na roll jak velky bude affix. Jenom na pocet affixu na itemu. Dale pokud nechapete co to je otazka a znak "?", nema cenu odpovidat.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od DrSma » 30.11.2013, 15:16 hod.

Casus píše:Dale pokud nechapete co to je otazka a znak "?", nema cenu odpovidat.
To zní skvěle od člověka, kterej nepoužívá diaktitiku ani interpunkci v textu, nebo chybně. Jistě jsi měl také na mysli znaménko "?" a né znak "?", profesore :lol:

Hele, tohle je OT, tak na to dlabem, ale opravdu mě to upřímně pobavilo,..díky ;) :D
(jak říkáš, nemá cenu na tohle odpovídat)

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Casus » 30.11.2013, 15:21 hod.

Tebe pobavilo, zes nepochopil ze se vavik pta, jako spravny butthurt jsi se zacal vztekat a kdyz ti to napisu, tak hledas radobychytrou vymluvu? Smej se dal, smejes se sobe.
Navic srovnavas dve veci co spolu nesouvisi. Ale predpokladam, ze to taky nepochopis.

Nema cenu, protoze kdyz odpovidas na neco co ten clovek nenapsal, akorat ze sebe delas vola. :wave:

Btw, me zase rozesmiva jak nekdo kdo tvrdi "je to tvuj nazor, proc s nim otravujes" otravuje svym nazorem.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“