KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330
Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 24.11.2013, 21:30 hod.

Inak fru budem online okolo 22 ok budes tam?
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 24.11.2013, 21:32 hod.

Fru-fru: já, dawe, Wulf, KryOn, HELLER
a ty ses taky chtěl přidat, ne?
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 21:54 hod.

Lemure, potřebuješ ten název už dnes? Tak to hoří? - ještě bych se zamyslel, ale neměl jsem dneska na to čas ani hlavu,...není problém něco dalšího vymyslet, když půjde počkat :wave:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 24.11.2013, 22:08 hod.

ne, jak sem říkal, ukončil bych to asi někdy na přelomu listopad/prosinec
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 24.11.2013, 23:02 hod.

pleskni to sem žádný fetiš bajky jak má Drsma :green: :green: já bych to pojmenoval Kecárna stejně budem žbleptat jenom tady :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 24.11.2013, 23:03 hod.

jojo, rád bych...
Dobře dawe, no bajky s*rát... na to dnes nemám mozek...tak já něco písnu do PM:-)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 25.11.2013, 14:25 hod.

dawe: takže nemám to téma o naší skupině vůbec vytvářet???
Fru: o tom se ještě dohodnem jako skupina, já osobně sem s tebou ještě nehrál, takže nevim
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 25.11.2013, 17:22 hod.

Já bych ho vytvořil, pokud tma bude někdo psát aspoň něco, tak je zajímavé to sledovat.
Jinak to zda berete přihlášku je na Vás, první krok byl na mě, zbytek je ve Vaší režii;). Ani jedno(přijetí či nepřijetí) pro mě není událost mého života, takže si ponechte svobodu rozhodnutí bez jakýchkoliv rozpaků :wave: .
Tak jako tak je šance, že se potkáme a občas zapaříme ;)... Chtěl jsem podpořit další HC "projekt", protože proč ne :D.
Tedy hurá do toho a jsem zvědav na jméno., když jsem poslal nějaký ten příspěvek;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 25.11.2013, 17:52 hod.

nějaký ten příspěvek? :lol:
jinak to teď na D3 moc nevidim, konečně hraju HS a musim říct že mě to fakt baví
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 25.11.2013, 18:02 hod.

Tím jsem ymslel návrhy jmen :D . Ale OK, chápu, že to co jsem napsal nelze považovat ani za příspěvek :cry: , ale fakt jsem se snažil ;)

HS? Stále Tě ba? já jsme dotáhl vše na na 10lvl + ...jako není to zlé, ale beru to jako náhradu za ostatní hry...
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 25.11.2013, 18:06 hod.

Lemur: ok, když je čas, jména budou 8-)
Jinak si myslím, že bys neměl bejt tak přísnej na členy NoAH HC skupiny. Ber to jako návrh a nemusíš na to reagovat, ale já bych tam zanesl jako jádro, řekněme, vás tři, možná KryOna, bo se mi zdá dost aktivní a nedějnej. (jen můj pohled z venčí) Něco, jako byli v BH zakládající členové. A pak "pod čarou" externisty, ale čím víc, tím líp, protože pak budou všichni o sobě vědět. Třeba já tu občas vidím jméno, který vidím prvně a vy jste s ním hráli. Další nehráli s Frufrákem, jak čtu atd,..Jestli budou pak aktivní a jak moc bych neřešil, chleba to nežere tam bejt zapsaný, ne? Hlavně, když bude chtít kdokoliv s někým hrát, vezmou btagy ze seznamu, rozešlou friendy všem ve hře (vy si můžete v seznamu zjistit, kdo vás oslovil) a in game se klidně hned dohodnou s těma, kdo tam zrovna bude. Zkrátka to povede k tomu, že můžou mít snadno všichni kontakt na všechny.

dawe: No comment. Zbav se pózérství hejtra. Ten vtip už trvá dost dloho na to, aby nudil. Pokud to děláš z přesvědčení, můžem se řídit jednoduchým "mlčeti zlato", když o to tak stojíš. (tohle je reakce na tento topic, nemá nic společného s diskusí v mém topicu, kterou tam vedeme. Tam vyjadřuješ názor. Odlišnej od mého, ale máš a něj nárok, s tím absolutně nemám problém) Dobrej humor vyžaduje najít správnou hranici, kdy přestat.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 25.11.2013, 18:16 hod.

Fru: já to myslel tak, že si toho napsal tolik, že "nějaký ten příspěvek" se fakt už říct nedá ;)
jinak HS sem začal hrát teprv dneska, takže...
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 25.11.2013, 18:38 hod.

oki, nechám tedy hrdost tam kde je;)...
Joo, jsem zvědav..ze začátku mě to chytlo, ale to bych nesměl mít normální povinnosti (mladá, práce, ...), potom D3 a potom SIm City 5. Ale je to pěknej koncept hry. Mám koupené i Scrolls a HS mi nakonec přijde lepší a více čitelné co se týče buildu decku... tedy více pro casuala za jakého se považuji jako pracující a RL žijící člověk. Hurá v zimě na lyže...na jaře na kola..jupí hej, život je nej;)
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 25.11.2013, 19:12 hod.

A kdy budou Lemure návrhy? Už sem něco hod :wave: btw stále trvám na tom aby mohl do grupy kdokoli i hráči AH kerá v Ros stejně nebude takže jakýkoli název noah selffound dopředu odmítám stejně pak nebude mít smysl
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 25.11.2013, 21:23 hod.

No a co tomu rovnou říkat klan, ať jsme na RoS připravení... Aspoň se teď poznáme a protože jsou mezi námi i ti s aukcí, tak ti si zavážou prsty k sobě, nebo můžou hrát zatim s malíčkem v uchu... Taky mě napadlo drátem do oka, ale to už je moc HC...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 25.11.2013, 21:41 hod.

Jsem pro čím víc tím líp at je s kým mydlit dnešní monkobití bylo very good samozřejmě i s wd ;)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: KECÁRNA

Příspěvek od HELLERcz » 25.11.2013, 21:57 hod.

Co se týče té PMky, co mi došla, tak vůbec nevím, co sepisovat .. na to nemám mozek poslední dny :D

Asi je to i tím, že už mírně odešly chutě hrát.
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 25.11.2013, 23:23 hod.

Jj s frufranem je zábava :green:Obrázek sem málem poprskal ntb jinak dobrej run zkus se fru fru kluků poptat esi to nechcou zapíchnout v našem zatím bezejmeném klanu :green:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Fru-fru » 26.11.2013, 08:39 hod.

Jo jo, pěkný Run to byl. No ty se mi divíš?:grin:
Já nevím při kterém tom skillu to WD dělá, ale začne brutálně křepčit, házet pánví ze strany na stranu, vztahuje ruce k nebi a pohazuje s nimi...:mrgreen:
To je prostě konec, proto já nemůžu za WD pořádně hrát, páč bych byl stále smíchy mimo...
Na druhou stranu Swingiho hláška, že jim nedává dmg, že jim snad jen nadává dostala do kolen mě:D

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 26.11.2013, 08:46 hod.

A ja mel konecne stesti vcera v noci. Meho Barbara osvitili Ancici a seslali mu IK helmu ktera neni uplne tak zla :-) hned se hraje s vetsi radosti.
A toto stesti jsem mel kdyz jsem so cerstve nahodil mod DarkD3 :-)

Sent from Note II
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“