Reaper of Souls: BETA

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 23.11.2013, 10:51 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:30 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 23.11.2013, 10:57 hod.

Si říkám, tahle brutálně to expit, baví Tě to chlape? Pro mě by to bylo ubíjející... A co vlastně čekáš od tohoto náskoku, který takto teoreticky získáš ROS?

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

EmhyrVarEmreis
Gorebelly
Příspěvky:301
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od EmhyrVarEmreis » 23.11.2013, 11:08 hod.

Outdated
Naposledy upravil(a) EmhyrVarEmreis dne 11.12.2016, 12:35 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Guru » 23.11.2013, 11:44 hod.

Osobne treba nevidim rozdil mezi zabijenim monster a zabijenim monster vy ano !? Je pravda, ze priprava krypty neni nejzabavnejsi ale porat mne to bavi vic nez Alkaizeruv run na nizkem MP, o poctu EXPu nemluve ... A pokud to clovek casove nehroti vycisti kompletne F Wood portne dolu do krypty a vyleze ve Fieldech kde obehne kolecko, nebo je ma take pripravene tak je o zabavu postarano nebo ne ?

Abych nebyl uplne OT ... vcera jsem chvilinku koukal na Moldrana ktery expil Crusadera na Normal, zrovna mel Bounties zabit nejake strasidlo v Alcarnusu po dokonceni hopnul o 3 levly ... Doufam, ze to nepokazi a prave tohle se v RoS z hlediska expeni stane vyhledavanejsi nez rubani hlava nehlava davu monster ...
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 23.11.2013, 11:45 hod.

Hmm, zajímavý. Jsi z toho udělal takový výrobní proces;-) ... Pěkná práce. Co u toho za knihy posloucháš?

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ZOMB » 23.11.2013, 11:55 hod.

Nevíte někdo, jak se změnil Dodge?
Protože při nynější kalkulaci a dex kolem 8000 by z toho byl 100% chance to dodge :D
A funguje dodge na všechno? Teď totiž nefunguje např. na arcane, molten, plague, atd...
By mě zajímalo, jak by můj ZONG dopadl :D

Hm... jak tak nad tím přemýšlím, Blizzard by mi měl dát beta key :D :D
Nemůžu třeba vůbec najít nějaké info o nových skillech Monka a DH (dvě classy, které jsem hrával....)

Kdybyste něco našli, co by mi pomohlo, a hodili to sem, byl bych vám moc vděčný ;)

edit: Nejde mi o datamined informace, ale o informace z bety ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 23.11.2013, 12:17 hod.

Zombe, asi bych se tím nějak nevzrusoval, než bude open beta, tak to bude všechno úplné jinak.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Lemurman » 23.11.2013, 12:25 hod.

ZOMB píše:Nemůžu třeba vůbec najít nějaké info o nových skillech Monka a DH (dvě classy, které jsem hrával....)
Blizz je oznámil na Blizzconu, DH má Vengeance, což by mělo přidávat šípy a rakety při výstřelu. Monk má skill, kterej způsobuje, že ho každej útok teleportuje k nepříteli.
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ZOMB » 23.11.2013, 12:42 hod.

Lemurman: Jj, to vím... u monka změnili Fists of Thunder, takže teleport, který poskytovala první runa, je nyní součástí skillu samotného :)
Ale myslím si, že to není všechno, co do RoS dají...

Kuki: Jasně... změní se to s open betou, s vydáním, pár měsíců po vydání... však to známe :D
Zajímá mě aktuální stav...

Nejlepší by bylo, kdyby to někdo streamoval... všichni jedou Crusadera, a to je celkem nuda...
Já se o to zajímám spíš ze zvědavosti... stejně RoS kupovat neplánuju, tak alepsoň chci vědět, o co (ne)přijdu :D
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 12:55 hod.

ZOMB: kdysi jsem Dodge zkoumal se Spiderem. Dodge neroste lineárně, ale jde po exponenciále. K jaké hodnotě se exponenciála blíží nevím, ale 100% to není. Součty, i když klidně překonají 100% chance, se v reálu blíží (nevím už jistě) buď 60 nebo 66% Dodge max.

EDIT: V čl.1 je odkaz na stream WIZ ,WD a BARB. Křižáky víš. Tohle jela včera dokonce grupa (teď je offline) http://cs.twitch.tv/rankil

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 23.11.2013, 13:04 hod.

O jaký kryptě to tady debatujete? Je vidět, že to hraju jen když se mi chce. Vezu k někomu do hry a buším a buším a je mi jedno kde. :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 13:09 hod.

Gold Eagle:

http://www.diablofans.cz/paragon-crypt-farm.html
http://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... =44&t=9791

Ale dobře si zvaž, jestli ti taková blbost za to stojí a proč tu hru hraješ :D ;)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ZOMB » 23.11.2013, 13:16 hod.

DrSma: ZONG má 3000 dex a to mu poskytuje v základu 50% dodge chance...
Za prvních 1000 bodů v dex získáš 30% dodge, za každou další 1000 pak dostaneš 10% dodge...
Takže od 1000 do 4000 dex je to na 100% lineární... jak to je dál, to nevím... chtělo by to nějaký graf :D
ZONG má s mantrou, passivkou a podpůrnými skilly reálnou šanci 75% dodge při 3000 dex :)

Streamy jsou sice pěkné, jenže mě nezajímá Crusader, Barbarian, Wizard ani Witch Doctor :(
Proč nikdo nemůže streamovat Monka nebo Demon Huntera?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Gold Eagle » 23.11.2013, 13:21 hod.

Jo tááák, to znám a ještě bych radši aby tam bylo 3x víc motajících se postaviček.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 13:37 hod.

ZOMB: no, tak je to možná 75%, jak jsem psal, je to dlouho. Zkrátka existuje strop. A myslím, že jestli máš reálně 75%, odhaduju, že pravděpodobně jsi na něm. Můžeš pak mít DEX třeba 6k a dodge nezvýšíš. 100% logicky dosáhnout nelze. Těch 75% máš opravdu v Detailech, nebo sis to se skillama jen přičetl?..(zdá se mi to až moc, podle toho, jak si matně vzpomínám)

No, nejdřív ti nevoní Crusader. Pak Barbarian, Wizard ani Witch Doctor :lol:

Má cenu ti hledat DH, nebo ti jde jen o Monka :?: :lol: ..

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ZOMB » 23.11.2013, 13:49 hod.

Jasně... strop musí existovat, to je mi jasné :)
Těch 75% mám v detailech, když mám zapnutou mantru, mám passivku, bonus z Fists of Thunder, bonus z Cyclone Strike a bonus z Dashing Strike :D
Nejvíc, kolik jsem kdy měl, bylo 81%, ale to byl bonus tak na desetinu vteřiny :D
Mohl bych mít i více, ale to bych musel použít aukci :D

Barbarian je tupá mlátička a Wizard a WD mi nikdy nesedli...
Crusader mi nijak nevadí, ale to je možná tím, že jsem za něj nikdy nehrál, že :D

DH radši nehledej, nechtěl bych, aby mi tu někdo hodil odkaz na toho blbce Atheneho...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Patho » 23.11.2013, 13:53 hod.

videli ste novy leoric signet? nechavate si stary signet na lvl 14?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 13:55 hod.

ZOMB: už jsem ti tam Atheneho skoro poslal :green: :green:

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od ZOMB » 23.11.2013, 13:59 hod.

:D Athene ať radši zůstane u WoW :D

Ze streamerů mám asi nejradši Krippariana, ale ten má taky Crusadera :(
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Reaper of Souls: BETA

Příspěvek od Fru-fru » 23.11.2013, 13:59 hod.

Pche, bařena a tupá mlátička? V D3 je vše tupá mlátička... To je princip hry, prostě několik málo schopností a k tomu schopnost se pohybovat v rámci bojiště. A i ta byla omezena, protože kde bývalo u ranged nutnost kitovat, tak dneska mě ranged jako bařenu předbíhá a jde do full contact s mele potvorama... Takže která postava není tupá mlátička?

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“