Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401
Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od c4llix » 21.11.2013, 13:12 hod.

2 Rawmen: plánků mě padlo asi už 20, je to super, a já hraju maximálně na M1 a spíš na hard, protože to mají nějaký rozhašený, čím větší obtížnost tím míň toho padá, tak hraju na nižší a spokojenost.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 21.11.2013, 13:50 hod.

Zatím to nejlepší, co dropl můj WD (PL11, 161 k dps):

Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek Obrázek
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
c4llix
Gorebelly
Příspěvky:213
BattleTag:c4llix#1401

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od c4llix » 21.11.2013, 15:24 hod.

Pěkný dropy :wave:
Ty rukavice s trifectou jen kdyby bylo více Int a vit. viď, mě ještě nic s trifectou nepadlo, dnes to asi budu muset napravit :OXO

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od HELLERcz » 21.11.2013, 15:34 hod.

Nikde v nastavení jsem to nenašel, ale nejde nějak udělat, aby se mi itemy na zemi zobrazovaly furt ? A nemizely po čase ? Jsem na to zvyklý z PC verze :)
Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 21.11.2013, 16:46 hod.

c4llix píše:2 Rawmen: plánků mě padlo asi už 20, je to super, a já hraju maximálně na M1 a spíš na hard, protože to mají nějaký rozhašený, čím větší obtížnost tím míň toho padá, tak hraju na nižší a spokojenost.

Souhlas s tím dropem, teď jsem se konečně dostal i na inferno. Jinak jste mi to tu někdo musel přát, zapnu hru, dropnu meč a po chvilce plánek na leg boty a po chvilce hra zamrzla, naštěstí mi to vzalo jen ten plánek. Už jsem to oplakal :D

tomisco : ta stunovaci monkovská fista mi taky padla, sice trochu nižší DPS, ale bylo zajímavé stím stunovat diabla, že se ani nehnul. :lol:

EDIT: Může mi někdo vysvětlit jak se tahle hra ukládá na xboxu? Dneska jsem prošel půlku 3 actu a celej 4 na hell, kousek 1. na inferno. Teď to zapnu a všechno zmizelo, musím začínat tam kde jsem to dneska zapnul a zmizeli mi dropnuté věci. FAKT SKVĚLÉ >:'(
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 22.11.2013, 00:54 hod.

No, hlavně vypínat D3 z menu a ne rovnou ze hry. Jednou jsem to udělal pomocí prostředního čudlu na ovladači, a pak se později divil. Hra se ukládá na checkpointech a když splníš nějaký úkol. Po dohrání Inferna jezdím raději kratší runy, protože hrát skoro celý A3, pak se mi hra kousnout a expy a droplé legendy v čudu, to by asi podruhé moje nervy nevydržely. Po instalaci patche mi konzole zamrzla jen jednou, ale to jsem ji dal na blbý místo a byla po pár hodinách hraní trochu přehřátá.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 22.11.2013, 09:47 hod.

No já udělal několik questů v 3. aktu, pak celej 4. akt, a ještě první úkol na infernu. Takže ve městě jsem byl několikrát a v menu taky minimálně jednou (při přechodu obtížností), přiznám se, že jsem to vypnul na tvrdo přes čudl na xku, ale přece logicky se to muselo mezitím alespoň jednou uložit automatický, ne?
Archievmenty se mi normálně uložili za zabití Diabla atd. Nejvíc mě mrzí ta stunovací fista, přidávala mi dmg a navíc se mi to stunování líbilo. Schválně jsem znova prošel katakomby (3. quest , 3. akt) a padnul mi blbej štít, pak mi padlo nějaké brnění (ale už jinde), ten leoric prsten a ještě k tomu skoro na chlup stejnej amulet co už jsem měl, doufám, že se mi co nevidět dropne nějakou zbraň na infernu, ne že bych to nedával, ale vyšší dps by se hodilo.

Utěšuji se tím, že třeba za dalších 15 paragonů (teď jsem 1.) si na to už nevzpomenu a padnou mi lepší věci, ale fakt mě to naštvalo. Vlastně se mi to už stalo podruhé, asi si budu muset dát pozor a vždycky se portnout do města, pak ještě vypnout hru přes start, aby mě to hodlilo do menu hry. Pro jistotut jsem si smazal GTA V a nainstaloval na flashku Diablo, nevím jestli to nějak pomůže, ale mohlo by se to přestat sekat.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od HELLERcz » 22.11.2013, 09:52 hod.

Jakým stylem lovíte dobré itemy ? :)
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 22.11.2013, 13:03 hod.

Běhám s oblibou Vault runy, kde mi vždycky něco dropne. Dnes v noci asi 20x za sebou a nakonec padl fakt krásný amulet. Spolu se Skornem, na kterém mám se šutrem 311% CD, už WD vyletěl na 198 k dps. A Master 1 je až na nějaké vypečené reflect elity pohodička. A můžu zkoušet Master 2. :)

Obrázek

Rawmen: Tak to je divný. Diablo 3 na Xku se před patchem vůbec chovalo nestandardně. To se ti stalo před patchem nebo po patchi? Já jsem byl v A2 a prostředním čudlem jsem natvrdo vypnul konzoli. A všechno z A2 runu mi zmizelo. To samý se mi stalo, když jsem vylezl ze hry prostředním čudlem do Xbox Home. Tak si dávám pozor, abych ze hry vylezl do menu D3 pomocí Quit. Pak už to je v pohodě.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 22.11.2013, 13:38 hod.

Jo vault runy zkusim tez. Na a1 uz jsem alergicky

Sent from Note II
Obrázek

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 22.11.2013, 14:58 hod.

tomisco: Popravdě ani nevím jestli tam mám ten patch, sám jsem tam nic nenaistaloval, ale hra mi zazmrzla pouze jednou (zaplať pánbůh). Až se k tomu dneska dostanu tak si opíšu ten kod - verzi, a pak to jsem hodím. :)

btw: co jedeš na za build/skilly u WD? Přemýšlel jsem trochu o WD, ale mám rád batmana (netopejrs), ale nevím jak to funguje bez zunimas setu. :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 24.11.2013, 08:48 hod.

Jedu klasiku: netopýry, Spirit Walk, Soul Harvest, totem (podle obtížnosti). Many má můj WD přes 1150, regen 71. Dá se s tím hrát, i když do celého Zuni setu mi chybí jeden kousek.

Mám zatím smůlu na plánek na Perfect Star Ruby. Mému WD PL16 ještě nepadl, takže má na hlavě helmu s Flawlessem, i když materiálu na nejsilnější šutr mám dost. Též pořádný belt a ramena ještě nepadly. Lege mojo také ještě ne.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 24.11.2013, 08:57 hod.

Za 10 runu me padl devil tongue. Nic extra. A presel jsem na 1h a stit. S bufem mam 168k dmg...

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 24.11.2013, 09:47 hod.

Devil Tongue teď nosím, jelikož mi padlo aspoň průměrné rare mojo, takže mi to kombo dává o 10 k dps více než Skorn. S templarem mám v základu 210 k dps.

Jinak jsem zkoušel přemístit savy z D3 na flashku a kopírovat to nejde, jen prendat, takže tu je riziko, že když přijdete o data na flashce nebo o flashku, veškerý progres bude v háji. Měla by být možnost data uložit do cloudu. Snad to půjde. Dnes si pojedu pro savy ze staré konzole, tak jsem zvědav, jestli po nahrání do nové budu mít dohromady WD a moncici, včetně všech předmětů v truhle.


Odesláno z mého MI 2S pomocí Tapatalk

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 25.11.2013, 09:20 hod.

Rád bych popsal naší akci se ségry manželem. :lol:
Včera jsme se rozhodli, že by jsme u něj zahráli spolu na jedné konzoly. Takže jsem si vzal svojí flashku a savy a jelo se (je to kousek, asi tak 1-2km). Přijeli jsme k němu a zapojili flashku do xboxu s tím, že každej pojedem svoje postavy, jenže problém jeho to našlo a u mě nic, byla tam jen možnost na novou postavu. Po chvilce jsme se nějak shodli, že to bude chtít asi nejen save, ale celej xbox profil (který mám v xboxu), tak jsme zase jeli ke mě domu, já jsem na flashku hodil profil (pro jistotu všechny tři). Přijeli jsme k němu, dali mojí flashku do jeho xboxu a najednou to vyhodilo hlášku, že můj profil je poškozenej. Takže jsme zase jeli ke mě s tím, že vezmu radši rovnou celej Xbox. Jenže když jsem vyběhl schody ke mě domu, tak mi došlo, že když jsem dával ten profil z xboxu na flashku, tak tam bylo jen "move" a ne "copy" a tudíž, když se to blbě "přetáhlo", tak jsem ztratil komplet savy. Takže jsem vzal celej xbox a cestou autem, jsem řikal jak je to v ..., že jsem ztratil komplet savy. Naštěstí po přijezdu k němu, jsem zapojil můj xbox a mojí flashku a naštěstí se to nějak dalo dohromady a šlo to, takže jsme zase zkusili hodit můj profil zpět do xboxe a zpět na flashku. Po připojení mojí flashky (se savy a profilem) do jeho Xboxu, opět stejná chyba (profil poškozen), takže chvilka přemýšlení a vzali jsme jeho flashku (kde měl naštěstí savy z diabla a jeho profil z jeho xboxu ) a dali to do mého xboxu, takže jsme to díky bohu naštěstí rozjeli, ale byla to akce jako blázen. :lol: Popravdě to byl teda zmatek, protože jsme asi 3x přepojovali celé xboxe a několikrát kopírovali profili, z jedné flashky na druhou, z flashky na konzoly atd. To co jsem popsal byla proti tomu ještě zkrácená verze. :lol:

Pak jsme teda začli hrát, on Barba, já mončiči, on jel úplně jinou ligu (celkově silnější postava), začli jsme hrát nejdřív obtížnost hell, naštěstí se nám povedlo nějak sjednotit a hrali jsme na MASTER 1, dropovalo to celkem slušně (na to, že když jsem hrál sám na hell tak nic), z použitelných věcí nám padli blackthorn kalhoty (ty si vzal on, protože měl blackthorn vršek a díky tomu získal + 100 vitality a celkem cca asi 30 tis life celkově), pak padli strongarm s dexteritou, trochu horší než jsem měl já, tak si je taky nechal pro svého budoucího monka, konečně padlo něco mě - innas helma (staty z hlavy nevim, ale tušim okolo 150 D, 150 V, socket a 5.5 CCH), pak jsme farmili klíče, protože on na ubers ještě nebil. Ubers jsme jeli na MASTER 1, já chcípnul snad u všechh kromě u ghoma.
Nechápu jen jednu věc, on je asi o 3-4 paragony lepší než já a má cca 200 - 215K dmg (po battle rage), přes 6K armor a asi 130 (né-li více) life. Zbraně má echo + díra a ještě nějakej oštěp + díra. Ramena Ville wardy s 250 S. Na hlavně Immortal helmu s 5.5 CCH, na hrudníku ten blackthorn + kalhoty blackthor. Amulet má Tal rashu (vysoká vit. + intel) 10.5 CCH a asi 80-90% CD. Narameníky má se sílou a vitalitou + 6CCH. ring má jeden s 6 CCH, na druhém taky nějakej crit má. Boty tam má sílu + 275 vitalitu. na pásku má resisty + tuším sílu a life. Celkově má asi 60-65 CCH a něco málo pod 400% CD a to má paragon 9.

EDIT: tak ta innas helma má okolo 300 D, 250 V a socket + 5,5 CCH - jsem to trochu pomotal. :)
+ ještě jsem dneska chvilku hrál a poladil to. Už mám cca 130K dmg unbuf, 5K armor, a 107K life, dá se stím chodit i MASTER 2 bez problému.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 25.11.2013, 19:01 hod.

Nechci spamovat, ale tohle mi udělalo radost, zatím asi nejlepší drop co hraju diablo 3 (jak PC tak xbox)
Obrázek
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 28.11.2013, 18:40 hod.

Tak co lidi,vy nehrajete, že nepíšete?

Ta hra bude nejspíš moje smrt. Dneska se mi moc hrát nechtělo, ale nakonec jsem si k tom asi na 45 minut. Dodělal zbytek paragonu, ze 14 na 15, dropnul pěknej pásek, sice - 4K dmg, ale + 8K life, +150 armor a 80 AR + nějaké Lightning resisty, pak skočím do města přehazuji ramena v truhlě pak jsem omylem zmáčknu "xbox" tlačítko na joysticku a najednou to zamrzlo, samozřejmě po zapnutí konzole jsem byl tam kde před těmi 45 minutami, žádné expy, žádný pásek.

To je s prominutím ta hra/xbox tak dementní, že to prostě neuloží, i když člověk skočí několikrát do města, do jiné lokace a dokonce i do celkového menu hry?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od HELLERcz » 28.11.2013, 19:27 hod.

Já ti teda nevím, ale mám pocit, že od toho patche, co vyšel, tak když se mi stalo, že mi zamrzla konzole, tak jsem pak po znovunajetí do hry měl progres uložený. Před patchem se mi to neuložilo, to jsem tehda hrál cca hodinu a vše pryč.

Udělalo mi to po patchi a já zase naštvaný, že herní čas jde do koše, ale ejhle vše jsem měl tak, než mi to zamrznulo. To průběžné ukládání, jak bliká v rohu to Déčko, asi konečně funguje a ukládá se mi to na hdd.
Obrázek

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od tomisco » 28.11.2013, 21:55 hod.

No, na hraní nebyl v uplynulých dnech moc čas. Holt když mám tři noční dvanáctky na dispečinku za sebou a dvě hodiny mi zabere dojíždění, jdu se domů v podstatě jen vyspat.

Jak jsem už psal, kousnutí hry před patchem mě pokaždé připravilo o pár předmětů a progres. Teď se mi to zdá už ok. Na Home tlačítko si dávám majzla. Už sama hra tě upozorňuje, že když z ní odjdeš pomocí Home čudlu, přijdeš o všechno neuložené.

Jinak operace s flashkou dopadla nevalně. Postavy z disku a flashky pod stejným účtem nešlo spárovat. Nešlo ani hrát za každou zvlášť při zapnutém druhém ovladači, abych vyházel druhé postavě předměty. Šlo hrát jen za jednu na jednom médiu a druhý hráč si musel pod mým účtem vytvořit svoji a hrát ji od Normalu. Tohle je s prominutím debilní. Poněvadž jsem měl jen jednu flashku a externí disk nešel připojit, chytil mě trochu rapl a z flashky jsem přemístil na disk savy s mončicí, čímž jsem smazal WD. Takže 40 hodin hraní a všechny dropnuté legendy v háji. Na druhou stranu WD byl trochu chcípák a nedával uberbosse ani na Master 1. Zato s mončicí udělám sólo s trochou opatrnosti Maghdu a Ghoma na Master 3. Jen Siege s Kullem jsou na M3 poněkud opruz. Takže Hellfire ring není s mončicí problém. Dnes jsem jezdil Vaulty na Master 3 a pohodička. PL20 a 200 k dps jen s buffem od enchantresky. V gearu zatím velké rezervy. Zatím mám jen hodně pěkné Inna's kalhoty s 10% AS a 1,5% CC a helmu s 8% do lightning skilů, dírou a 5,5% CC.

Jinak pěkná storka s hraním se ségry manželem, Rawmene. :)

Rawmen
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Rawmen#2174

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Rawmen » 29.11.2013, 09:36 hod.

Díky chlapi asi se konečně dokopu a dám tam nějak ten patch, protože jinak fatk už nevím, jsem dneska přemýšlel a došlo mi, že ten pásek byl hodně suprovej. :( Jak jsem psal, sice dával - 4K dmg, ale přidával ten armor + 8K life, ale hlavně tam bylo 81 all resisty, pak 280 intel (cože je dalších 28 AR). Dále mi ještě padlo další Mempo - z hlavy si nejsem jistej, ale nemá crit, ale má 400 I, dále life/vit. (prostě extra životy oproti normál mempu) a ještě socket, dále mi padla nějaká jednoručka, která sice měla dexteritu, ale "hlavní" stat byl zase inteligence s LS, takže jsem mohl rozjet krásně WD/wizoura.

HELLERczJj, přesně to to déčko, to má být autosave, který mi momentálně neautosavuje, ale dneska se mrknu na ten patch jinak už nevím. :)

tomisco: Nj s prací je to naprd, co? Já naštěstí mám zatím pořád jen školu, přednášky mám 2-3x týdně, z toho jsem ještě tenhle ani jednou nebyl, ale třeba včera jsem byl celej den doma (když nepočítám posilku) a stejně jsem si k tomu sednul jen na 45 minut a zase jsem se akorát rozčilíl, ale furt se uklidňuji tím, že je to hra, a že padne něco lepšího (třeba pěknej witching).

Dneska možná budeme hrát se ségry manželem znovu, takže doufám, že už žádná storka jak pojedeme k nám domu na 3x už nebude, rovnou vezmu svoje xko a svoje flashky radši sebou. :lol:
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Rawm ... o/57389964
Zase jsem ve hře. Prosím přidejte si mě, nemám s kým hrát. :)
PS: Skyrim1988 je bůh.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“