PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
drago
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:drago#2641
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od drago » 19.11.2013, 17:06 hod.

Vzdy, ked vojdem na public, vzdy si skontrolujem gear spoluhracov a az potom vleziem do hry. Dnes po 2 hodinach hrania som po dlhej dobe vliezol do novej hry bez kontroly a hned PK- Shilda. Tomu hovorim pech. ... Najprv sok, potom skok pomocou dashing strike, potom hned mrtvy ... nasledne naskocila pasivka near death experience, rychlo som vypil flakonem s life, zivot medzitym poklesol takmere na nulu, cervena obrazovka, potom sa spustil sklil serenity (ani neviem ako - mackal som uplne vsetko) a nakoniec som zdrhol.

Videl som som svetlo na konci tunela ... Poprve som vyuzil pasivku near death experience. Som si hovoril ze ju dam prec, ze hram dost na istotu a ze ji vobec nevyuzivam. Po dnesku si ju asi necham.

Inac potom co ma vyhodil aj so svojimi kumpanmi z hry, som sa nemohol prihlasit na publik. Vzdy ma hodilo do hry sameho bez toho, ze by odpocitaval polminutu. Asi po 20 minutach sa potom ku mne hned pripojili dalsi traja. Chcel som sa opytat.

Blizzard dava hracom kratkodoby postih k public hre, ak ich niekto vykopne z hry? T.j. ze nemoze na kratku dobu hrat public?

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 19.11.2013, 17:08 hod.

Tak je možný ze to byla jediná volna hra, o postihu nevím...

Flakonek a světlo na konci tunelu, to me rozsekalo.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 19.11.2013, 17:40 hod.

Džema až pošleš screenshot, tak můžeme aktualizovat. Už se to nauč. Tohle není klub s názvem ignore rulez.
Obrázek

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 19.11.2013, 18:02 hod.

Nespravil som screen.Aka to je nahoda ze po cca 30 min. som ho stretol na publicu.A znova sme mu to vycistili-Kubizek ako myslis.V tom moment ma to nenapadlo.Snad nabuduce.Ale davajte si nanho pozor.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 19.11.2013, 18:44 hod.

Díky, budeme. JInak když by ses podíval, tak tady s admiralosem děláme screeny z bnetu. Teď to ještě udělám, ale furt to dělat nebudu :-)

edit: je to nekompletní - ale kus gearu na něm přece jen lze vidět. http://www.imagehosting.cz/?v=beznzvqsq.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 19.11.2013, 19:46 hod.

Jako PKacka si myslim budou stale pribyvat ruku v ruce s tim jak pribyvaji pripadni hraci D3. Duvodem muze byt i to ze D3 uz nic moc noveho neprinasi, takze nekteri spadnou do teto vysinute role PK. Ti nejnebezpecnejsi jsou Reaperi (vsichni okolo DarxFlexe a betongssungy), stale vymysli nove taktiky jak hrace prekvapit, na ty fakt pozor. Kdyz se rozhodnete "cistit" tak ocekavejte na kazdem WP past, nepocitejte s tim ze neco bude jednoduche, vzdy pocitejte s tim nejhorsim, pac to uplne nejhorsi je kdyz jste prekvapeni - to pak neresite danou situaci rozumne :( Je znat ze jiz spousta hracu vi, ze pri "cisteni" je dobre likvidovat moby postupne a nenechat si zaplnit celou obrazovku jelikoz se tim pak znacne zvysuji rizika velkych lagu nebo i DC. Bohuzel D3 servery na tyto obrovske hordy mobu nejsou uplne dobre staveny - hold stale slaba podpora D3 ob Blizzardu, ale to je furt ta sama pisnicka dokola :(
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 20.11.2013, 02:01 hod.

Jo jo, máš pravdu.
Obrázek

dario
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dario#2417

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od dario » 23.11.2013, 18:33 hod.

jonatána to stále baví..má dalšího pk barba(toho předchozího má dokonce ve fallen heroes))...dnes na mp3
Obrázek

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 23.11.2013, 18:46 hod.

Moj oblubenec.Uz som mu to s kamosmi x krat vycistili.. ked chce hrat public a pripoji sa kde som ja tak hned sa odpoji...Vie, ze hned upozornim ostatnych aby si dali nanho pozor. potom im pisem PM na spolocnu hru.Je to zakerny pes(ako vsetky PK)..
EDIT: pred tyzdnom si ma pridal jeden čech. ked som videl jeho barbara tak mi to nedalo a spytal som sa ci je PK on povedal ze nie.ALe na pl81 45K dmg a 120K life sa mi zda hooooooooooooooodne podozrive..
Co si o tom myslite?

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Zbyc ... o/24008601

dario
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dario#2417

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od dario » 23.11.2013, 20:33 hod.

to džema...dá partě impunity+inspiring presence a dělá kupičky ground stompem a leapem a vůbec tahá všechno na sebe....obdobně to dělám já--sice toho moc nepokosím--o to víc se snažím být partě napomocen: invigorate, sprint a kupičky leapem..........a taky se třeba bojí disconnectu stejně jako já))))
Obrázek

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 23.11.2013, 20:57 hod.

To hej.Po mojich skusenostiach som dost podozrievavy.Pisal som si s nim a ze ozaj nieje PK ale ,ze mal uz 2x DC. tak sa toho boji.To je vsetko....Tak neviem.Cital som Darknessove navody o PK a ty najzakernejsi si ta daju do Friend listu a pocase to na teba skusaju...Tak preto tak reagujem.

dario
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dario#2417

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od dario » 23.11.2013, 23:05 hod.

no každopádně s rendem a revenge toho přežije sakra hodně)))takže potenciál na to má--ale to v podstatě každej barb nebo monk-výbavu a skilly si můžeš nahodit pěkně za jízdy že jo...chce to být vážně hodně obezřetný a průbežně kontrolovat ostatní(pokud si třeba jen tak s ničeho nic někdo odskočí do highlands--tak je to skoro jasný)))
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 24.11.2013, 10:37 hod.

Zrovna nedavno jsem jsem tez cetl Darknessovu teorii o PK. Uznavam ze leccos je tam zajimave ale mnohe bych doporucil brat hodne s rezervou. Dost z toho co tam napsal je z pohledu jeho subjektivnich oci takze ostatni to mohou vminat malicko jinac.
Podle jeho teorie je v podstate PK kazdej hrac, ktery je zrovna v parte hry kdyz v takove parte nekdo umre :D Toto uz je tezce paranoidni pohled na PK :D
Z meho pohledu PK je ten kdo na nekoho pripravi ve hre neco tezce necekaneho a bezne nezvladnutelneho. Pokud nekdo umre v parte hracu, kteri bezne hraji svuj styl hry (vyse uvedeny priklad Tank Barba co dela stunem ty kupicky) tak je to pouze chyba toho hrace co umrel. V podstate ani PK zabiti se neda pocitat kdyz "cistite" hru u daneho PK :) a u toho RIPnete, jelikoz vite do ceho jdete a muzete se v klidu rozhodnout zda do toho pujdete ci nikoli, mate proste moznost volby. U klasickeho PK pripadu napadeny hrac moznost volby nema - jednoduse je postaven pred hodne tezkou situaci.
Co se tyce PK buildu, tak ne vzdy to musi znamenat ze dany hrac je na 100% PK, ale nic nezkazite kdyz si na takoveho hrace budete davat pozor. Z osobni zkusenosti mel typicky PK DPS vzdy okolo cca 10k, nikdy ne vic jak 20k, coz ale netvrdim ze se nemuze stat. Ti kvalitnejsi PK budou stale vymyslet neco noveho jak se zamaskovat apod.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

dario
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dario#2417

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od dario » 24.11.2013, 19:44 hod.

http://imgup.cz/images/2013/11/24/qaZGC.jpg
http://imgup.cz/images/2013/11/24/URO4b.jpg
http://imgup.cz/images/2013/11/24/Opqlh.jpg


sry za kvalitu jsem to trochu přehnal)))...ares má novýho kámoše splashiho viz pic(za všimnutí stojí i neaktuální dps)...--když se mrtvý wiz odpojil tak mě hned vykopli
hned další hra byla s jonathanem--jaký to štěstí))--machroval neskutečně pak se připojil ilcosta#2763(znáte ho někdo?) skočil do cemetary a já za ním(naštestí to léčka nebyla)-chtěl to vyčistit ale kvůli latency to vzdal--a pak si to chtěl rozdávat s kokootánem v pvp)) a vůbec si z něho pořád dělal pr*el))pak se odpojil a přes mě se zas připojil jako barb paragon 100)))pak si ještě chvíli dělal z kokootána prču a pak jsme ho kickli....
a na posledním sreenu je dußbaba#2604 ==říkal že čistí hru po aresovi takže nevím nevím)))

EDIT--právě koukám na arese--a asi dostal přes čumák--největší level má 16 :twisted: tak aspon od tohohle hajdeláka bude chvíli klid..škoda že jeho kumpán splashi nedostal taky--dnes vypadá jako standartní barb)))....a dále klasika jonathan a hisaghi na mp3--
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od marian_r » 26.11.2013, 10:54 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/8626762960

Nová metóda: Hra sa pripraví s PK postavami a potom sa relognú na normálne a urobia hru public.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Ride » 26.11.2013, 15:31 hod.

Džema: podobnyho barba hraju i ja. Mam ted teda jen 100k live a 60k dmg, ale je stavenej jako tank na stun utok (as1.90) a stahovani + skok.

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 26.11.2013, 20:20 hod.

Ride: Ved v poriadku.Co som spominal toho barba, ze sa mi zda podozrivy, tak je uplne fajn. Aj spolu expime.takze tak.Len som si to chcel overit.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 27.11.2013, 16:32 hod.

marian_r: Mrkni na zalozku 14 a muj prispevek s datem 29.10.2013, 04:38 hod. Presne o teto udalosti z vlastni zkusenosti pisu :) Ja vim prochazet to tady vsechno je na hodne dlouhou dobu :) Ovsem hodne pomuze vsem kdyz si jen ocima prolitnou seznam PK a pak vetsinou kdyz tako ve PK uvidis ve hre tak Te to "nakopne" :) ikdyz je asi pravda ze jak koho :) Kazdopadne kdyz narazite na kohokoli kdo ma v jmene Reaper, tak je treba hodne zbystrit a dat si na takoveho panacka hodne porzor!!!
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od msstar » 29.11.2013, 21:54 hod.

Dneska snad poprvé jsem potkal na mp3 PK hráče. tak mi to nedalo a jelikož se jednalo o mp3 jsem mu rozmastil potvory :D neportoval jsem se ale na neho toho jsem se i tak bal. Zde prikládám pro zasmání screen co mel na sobe a i jmeno postavy.

tag ma myasmol#2785

http://imgup.cz/images/2013/11/29/YcAgT.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 30.11.2013, 16:13 hod.

msstar: Tak to je dobrej frajer ze si dal jmeno postavy PlayerKiller :D Bud je tak hloupej anebo to ma nejaky vyssi vyznam :) Udelal jsi to velice dobre co se tyce toho "cisteni". Jit pres vlajku je zbytecny hazard z mnoha jiz znamych duvodu.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“