DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic - Topic UKONČEN

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Zamčeno
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 16.11.2013, 22:40 hod.

Hoši, tohle nejde nezveřejnit :D Nejnabušenější Friend List Solo hráče, jakej jste viděli :green:
A celej aktivní :!: (z toho musej dawe s WulFem a Lemurem puknout závistí :lol:) - zdá se, že další nabídky už budu muset odmítat, ztrácím přehled :green:
(z dneška samozřejmě 8-) )

Obrázek
*Článek je pochopitelně pro legraci - o tu nám jde především, ne?

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od Jojo WD » 16.11.2013, 22:48 hod.

:green: :green: tak to iste som mal aj ja na US servery :green: :green: kedze tam mam len teba a kryona :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 17.11.2013, 09:26 hod.

Začínám bejt parádně sžitej s Bombardmentem. Nejlepší útočnej Skill DH. Zabírá sice menší plochu jak WD Bati, takže je o hodně pomalejší, ale zase má obrovskou výhodu, že má dostřel.
Další věc je, že po odstřelení Klíčníka "přes zeď" testuju, přes co všechno Bombardment umí střílet. A je toho opravdu hodně. Je to zajímavé. Kde je cesta například pro Leap zavřená, tam většinou Bombardment prostřelí :!: V lesíku, FoM nebo Weeping to jde šít skoro přes jakoukoliv překážku :shock: :D (Nejde to přes zeď stromů v úkolu, jak čistíte farmu od netopejrů farmářovi ve FoM a přes Wall elitek, jinak snad přes všechno :wave: ) - DrSmné :twisted:


Obrázek Pjištěno "All Risk" :twisted:



Šutry požraly dalších hodně M goldů, ale už se na to dá celkem koukat - šutry, to je moje hobby :love: :P
(pořád brzděj knížky :-x )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 17.11.2013, 22:33 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 17.11.2013, 14:15 hod.

Fantastické! - Nejdůležitější DH Skill nalezen mezi židlí a klávesnicí :green:
MP4 mi už přišlo hodně zvládnutý a celkem i nuda. Tak jsem zase zašel na MP5. Vyrubal jsem si téměř celej P31 na MP5 bez RIPu :love:
Chce to dávat velkej pozor na zapínání SP, :!: (největší riziko) jinak už se to dá.

Taky mi padnul parádní
WH, kterej dostal FATHER (měl nejmenší DPS) a hůlka - ta nic extra, ale má LoH. (obojí doplněno v lege záznamu FUTRY)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 21.11.2013, 21:52 hod.

Nevím, co se dneska dělo, ale cca za 4h 6 lege :shock:
Všechno teda brimy, ale takovej zásyp jsem dlouho neviděl :wave:

FUTRA se blíží P40. Expení jde nejpomaleji ze všech dosavadních charů. Pozvolna už se ale psychicky chystám na Wiznu, která by taky ráda svoji čtyřicítku :wave:

Vzhledem k tomu, jak vypadá Beta RoS jsem se chtěl vykašlat na utrácení peněz za šutry (bezcenné) a šetřit na RoS goldy. Ale pak jsem si řek, že kvůli nějakem, možná, 20-25M nedělat nic a jen farmit by mě nebavilo. A já se chci hlavně bavit. Takže na jakékoliv přípravy na RoS dlabu a do datáče pojedu dál, jako do teď 8-)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 00:41 hod.

Tadá. FUTRA P40 :wave:

Nakonec to netrvalo o tolik dýl, než ostatním. FUTRA zvládá velmi dobře MP5, zkoušel jsem i MP6, které přežívá celkem "stejně" dobře, ale DPS už začíná zdržovat a není to pak moc zábava. MP7 jsem ani nezkoušel, není proč.

Musím uznat, že DH mě mile překvapil. Hlavně proto, že jsem dokázal poskládat postavu s dobrým DPS a zároveň schopností na MP5 utankovat prakticky cokoliv. DH hraju jako stacionár. Zakempuju a z místa vraždím. Hodně mi vyhovuje, že se obejdu bez Shiftu a nutnosti pořád před vším uhýbat. Preferuju jednoduché, dobře ovladatelné buildy. FUTRA ustojí až nehorázně hodně. Z čehokoliv na zemi nemusím odcházet (to už teda musí bejt) a dokonce mě "nerozhodí" ani přeříznutí Arcanou v blízkosti ohniska :shock:

Úhlavním nepřítelem pro FUTRU je Knockback a Vortex. (v kombinaci s Fast i Fear) :ble: :ble: Všechno ostatní utankuje. 8-)




PS: Lemure, ani jsem nepotřeboval do Vánoc a myslím, že 290% CD na Mantě celkem ujde, ne? ;) :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 00:48 hod.

A je to tady. Poslední char startuje cestu na P40. ;)

Mám z Wizarda dost obavy, jak to bude vypadat, ale to jsem z DH měl taky :P
Takže nebudem stahovat gatě, když je brod daleko, že? Mám s KARMOU už nějaký plány a nápady, takže se v nejbližší době pokusím prověřit a vymyslet nějakej build, se kterým dokončím Infeno na MP1.

Jde se na to :wave:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od Lemurman » 23.11.2013, 09:29 hod.

ale ne... DH by si zasloužil větší pozornost, wizz :ble:
jinak 290 CD je slušná hodnota, ale nejde jen o gemy v Mantě, mě jde i crafty
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 12:29 hod.

Lemur: :ble: :ble: :ble:

Obavám se, že takové nároky nebudu schopnej nikdy uspokojit :roll: ...
Co bych měl přecraftit?? :shock: Vždyť ty ruce a bracery jsou defense jako kráva a hlavně všechno s nezbytnou cc. Přesto mám pořád nad 2.1k DEX.
Tohle se dá přecraftit dost blbě, zkoušel jsem a maximálně bych přidal DEX a ztratil spoustu EHP..
Do amuletu taky investovat nechci, má cc a krásných 340 DEX. S Bardropem jsem na amuletu tak vykrvácel, že nejsem zahojenej do teď a "TOP" amu z toho taky nevylezl :-x

Craft rozhodně netří mezi moje oblíbený činnosti. Jak mám rozumnej item, jdu od toho, protože pak se to rychle mění v házení šlupek do kanálu.


To je jedno, jdu na Wiznu 8-)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od Lemurman » 23.11.2013, 12:36 hod.

mě se jedná hlavně o ty rukavice, DH&int= :ble:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 12:44 hod.

Lemur: + 71 AllRes + 77 ARMOR + 10% CC a taky cca stovka DEX. I kdybych měl stejně dobrej roll, kolik vydělám,...100 DEX? To za to nestojí.., může mě to stát všechny úspory a ani se k tomu nepřiblížím.
Nezapomeň na to, že ty Crafty co mám jsou výsledkem Craftu za 800h na všech! postavách včetně Bardropa. Každej dobrej Craft za tu dobu jsem si schovával, to je snad jasný,..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od Lemurman » 23.11.2013, 13:14 hod.

tohle nemá cenu, oba si stojíme za svým
btw, tak mě napadá, nechceš jednou zkusit cryptu? se Solarem by si ji připravil a s Bardropem vymlátil
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 13:21 hod.

Lemur: no, Crypt runy jdou mimo mě. Je to pěkná pakárna. Já v Cryptě chodím moc rád, ale "normálně". Když ji najdu, vyrubu ji a jdu dál 8-)

Mimochodem. Nevim, proč bych si ji takhle do blba chystal a tak, když třeba s DH to jde úplně samo. Zakempuju uprostřed čtverce a ze všech stran se to na mě valí. Bombardment není extra rychlej, takže stojím na středu a kosím a kosím a kosím a maminy kosej a kosej a já kosím a kosím :D



Ale prd, já si za ničím nestojím, jen říkám, že Craft lepších rukavic pro trochu DEX je mizernej poměr cena/výkon/riziko. Raději budu čekat na dobrej drop. Třeba SOLAR má parádní droplý :!: rukavky http://us.battle.net/d3/en/profile/DrSm ... o/34883440 , který se mi nikdy nepodařilo přecraftit :!: - já vidím tuhle cestu jako jistější EDIT: a FUTŘE je nedám, protože je víc potřebuje SOLAR!
(navíc bych pak nepochybně v zoufalství musel brzo dát do podpisu
HEH) :-x :D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 16:14 hod.

Hoši, až vypnu hru a uvidíte, co má KARMA na hlavě, tak se poserete smíchy :green: :green:

To zase bude keců :lol: :lol: Strom Crow :!: :P

Zatím drtím A1 MP2 a jde to dobře. Sem tam chcípnu, bo vůbec neumím Wize ovládat, ale cejtim, že je to hlavně rukama. Budu pokračovat zatím na MP2 v dokončení Inferna a uvidím, do jakýho ACTU to půjde udržet, nebo jestli s tréniknem dokonce půjde MP zvýšit 8-)

Pokud u tohoto "buildu" dneska zůstanu, večer popíšu, jak to pracuje :wave:





Naposledy upravil(a) DrSma dne 24.11.2013, 00:09 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 16:25 hod.

Chlapci, mám dotaz. Chápu správně, že Diamond Skin má počet HP o ktrý když přijdu, skončí DS před časovým limitem? Jinak řečeno, když dostanu pořádnou šlupku, tak můžu dostat IK i s čerstvě nahozenou DS?

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od Lemurman » 23.11.2013, 16:31 hod.

já mysli že jo
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 23.11.2013, 16:36 hod.

Já právě taky. Občas se mi zdá, že DS zmizí dost rychle..

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 00:07 hod.

KARMA jede docela dobře. Dneska 7 PL za 7h. Build ještě nefunguje, jak bych chtěl. Jde o pokusy s mražením. Mám rozhodně na čem pracovat, takže oslavný popis se odkládá.
Zatím se dalo jet na MP2, ale v ACT3 už zařadím MP1, protože mi připadá, že už jedu trvale s červenou obrazovkou :ble: :ble: :ble: :ble: :green:

Ať posiluju defense jak chci, pořád to vypadá stejně - všechno, nebo nic. Pohodová "nesmrtelnost" a pak smrt za jednu milisekundu :roll:
(dost to připomíná Kukiho slavnou smrť :D )
Chvílema jsem tak frustrovanej, že mám pocit, že nemá vůbec smysl u Wize nějakou defense budovat. :roll: Se mi zdá, že jestli mám zdechnout za milisekundu, nebo za milisekundu a půl už je asi jedno a DPS mi pomůže víc..

Zatím nepanikařím, bo s FUTROU se mi taky na začátku nešlo na MP1 zrovna růžově a taky se to nakonec poddalo 8-)
Belial padl jako malina, ale srabácky jsem ho šel MP0 :oops: :P nemusím snad říkat, proč :wave: (EDIT: šel dolů tak rychle, že jsem získal Achiev složit ho před tím, než chrlí)

Naposledy upravil(a) DrSma dne 24.11.2013, 00:52 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 24.11.2013, 00:19 hod.

Nekdy pul milisekundy navic he dost znat.:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic

Příspěvek od DrSma » 24.11.2013, 00:25 hod.

:D No, ještě se nad tím teda zamyslím 8-) :green:

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“