Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Serethiel
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Serethiel#2441
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Serethiel » 12.11.2013, 21:00 hod.

Tak moj wd 52 lvl prave pokoril nightmare diabla >:D siel som rush ako pisal Antabus ale musim povedat ze ku konci to uz bolo vidiet ze niesu nafarmene itemy/lvly a s diablom to bolo celkom nahrane (ras aj mierne za ked som mal pasivku na coldowne a siel po mne diablo aj moj dvojnik(tych medvedkov by mali zakazat :D )) ale napokon sa podarilo a som na hell

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Kalis » 13.11.2013, 17:19 hod.

Level 38. monk konec 1A NM
Naposledy upravil(a) Kalis dne 15.11.2013, 06:34 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od msstar » 13.11.2013, 17:22 hod.

Cg Serethiel. k pokoření Diabla na nightmare. Jinak stejné pocity jsem měl když mě tvůj klon rosekal medvědama v obtížnosti Hell. :D

A pro rad od vás kluci vyzkouším ten triumvirate a tu bouchačku.
Obrázek

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 13.11.2013, 17:54 hod.

Kalis rad by som sa k tebe pridal s demon hunterom ale tento tyzden to nepojde.
Pondelok budem k dispozicii cely den, tak kto bude mat zaujem mozme sa prejst po nightmare / hell / inferno. >:D

Aktualny progress:
Seregor (DH) - lvl 30 (normal act III pred Azmodanom)
Chade (WD) - lvl 50 (nightmare act IV pred Diablom)
Dlhospac (Barbar) - plvl26 (inferno act I pred Butcherom)
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 13.11.2013, 21:16 hod.

Zdravím pánové, čert a antabus nikdy nespí, vše sleduju a v neděli večer hlásím svůj návrat na scénu:-)

Serethiel: blahopřeju, na nm sem byl taky u diabla nejbliž ripu, ten wd klon je strašný zlo, po prvním "kole" sem už od něj vždy utíkal,na hell byl uz docela v pohodě. Vydrž a hlavně neumři, na hell v a1 bylo dost lidí, tak spoj síly nebo počky na mě, na 55lvl mám monka, můžem spolu.

Jinak Leo jak koukám nehraje :-( což je škoda, protože na butchera už si brousím flusačku a medvědům drápy .-)

Uživatelský avatar
Serethiel
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Serethiel#2441

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Serethiel » 13.11.2013, 22:09 hod.

thak a je vymalovano (uz zas .... :D ) ws 60 lvl down v lagu >:roll: ja sa na to inf. asi nedostanem ... neake je to zakliate :D

Necituj predchozi prispevek - Kuki

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 13.11.2013, 23:04 hod.

Umriet v lagu je hnus lebo z takej smrti neplynie ziadne ponaucenie. Nech ti je zem lahka Serethiel.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od bolehlav » 14.11.2013, 08:13 hod.

Serethiel: RIP čéče. Včera jsem se rozhodl taky trochu pošoupnout challenge a DH37 padlo před Kulíkem na disconect. První na HC vůbec. Přepnul jsem to na normál postavu a disconect s DH na infernu s gearem asi za 200M... skočilo mi to po nějaké chvíli do menu. Super, je tam, po asi 3-5sec mě to ale vykoplo a ať se znovu přihlásím...po přihlášení úleva, přežil. Takže jsem vypnul Diablo, převlíkl trenky a šel spát.

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 14.11.2013, 08:16 hod.

Jojo toho včerejška je škoda, hlavně to byl konec hracího dne, byla to poslední elita a za rohem už byla ulička ke Smraďochovi, po kterém jsme končili.

RIP draku a neboj, jednou se určo na to inferno dostaneš. :-)

Míra, Sheep a Vio lvl 60+1 AIII Hell Smraďoch down :-)
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 14.11.2013, 20:25 hod.

Serethiel - RIP, velka škoda

Uživatelský avatar
R-2
Fallen Shaman
Příspěvky:62
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Arto#2669
Bydliště:Prague

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od R-2 » 15.11.2013, 10:00 hod.

Tohle vlákno jsem otevřel až včera (možná škoda), tak jsem si založil WD, dal MP 10 a už u brány sem měl 2lvl (fun), tak jdu na to, zkusím a napíšu kam jsem dolezl, to že půjdu pomalu mě nevadí. Jen si chci ujasnit ty kameny-můžu vyrobit o +1lepší než padá v lokaci? Je to tak? A jak a kolikrát si půjdu nějaký Q je jedno, prostě až se budu cítit na víc půjdu dál, vždy a vše pouze na MP10 a věci jen drop a craft.
Když se probudíte v den, o kterém náhodou víte, že je to středa a všechno kolem připomíná neděli, začnete tušit, že něco není v pořádku.

WD - forever [/size]

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od hulkxxxl » 15.11.2013, 10:18 hod.

jasně bez toho se dalo nedostaneš... musíš farmit furt dokola aby jsi byl pak připravenej na nějakého bosse... jinak hodně štěstí je to fakt masakr, já se nedostal moc daleko (klasika jed ze stromů), kameny jen o jedno tuším je to v pravidlech jde o to aby jsi si neudělal nějakej star třeba do zbraně a tím nebyl OP
Obrázek Obrázek

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od bolehlav » 15.11.2013, 11:14 hod.

jelikož vše (i suroviny) má být ze hry, tak bez tomes a pages of JC stejně nemůžeš dělat větší šutry než je dáno obtížností a dropem. GL

destik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Desty#2331

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od destik » 15.11.2013, 15:24 hod.

RIP LEONARDO :( škoda kámo

jsem taky přišel plakat včera RIP BB 60 par 0.5 na 5 bersekru naráz ani jsem nemrk a bylo po mě :(

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Kalis » 16.11.2013, 10:43 hod.

Nove zalozenej 36. monk 1A NM

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 18.11.2013, 00:10 hod.

Po 9 pekelně dobrých dnech příchází opět těžké období pro přisluhovače všech démonů - Antabus walks the Earth again. Zatím jsem se šel jen zahřát do okolí tristramu, pozdravil v doprovodu Violatora několik padlých hrdinů v kryptách pod cementery of forsaken a celkem záhy spatřil padající hvězdu,

http://img4.imageshack.us/img4/7500/13u2.jpg
http://img824.imageshack.us/img824/3339/4ksx.jpg

..na rozjezd nové farmící jednotky dobré, na zítra už mám v batohu nachystané polička s nadepsaným "zunimassas" :twisted:

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 18.11.2013, 08:29 hod.

Tak jsme se Sheepem včera v podvečer dorazili na Inferno. Sheep se tam teda prohání s jinou postavou každou chvíli, ale pro mě to je návrat po delší době.

Večer jsem pak šel v doprovodu Antabuse pofarmit. Čas byl jen necelou hodinku, tak jsme dali asi 3 elitky a quest s těma kostrama. Úspěšnost 50% - padli mi 2 DE. Inferno essencí taky pár přibylo, ale s knížkama to byla bída, za celou dobu mi padli jen 2 a tak si na nějaký kraft budu muset ještě chvíli počkat.
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 18.11.2013, 22:24 hod.

ja mam s knizkama taky potíz, DE nejaky mam, ale knihy mi prijde, ze vuvec nepadaji. Mrchy.

Jinak Gargamel byl tak na*ranej, ze videl zeleně. Natalkoboty, 140DEX, ale s IQ. Vsak on je nejakej DH/Monko ponosí :-)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 19.11.2013, 10:19 hod.

Než začnu reportovat události minulého dne, což bude delší psaní, podstatné info na úvod. Armada, Sheep a já jsme se rozhodli zítra(středa) vyrazit do halls of agony a když bude diablo milostivý a cestu přežijeme naše snažení korunovat zabitím Butchera Jelikož jsme tři, rádi uvítame odvážnýho inferno challengera, co by se přidal na progress s námi. Absence Lea bohužel znemožňuje koukat ostatním na stream, pokusím se aspon něco po cestě natočit ( třeba svuj rip s novýma luxus věcma - hahah :lol: )

Ke včerejšku. Jak se mp10 inferno delší dobu nefarmilo, legendárky se mezi tím pravděpodobně vesele množily a zombíci je už neměli kam schovávat, proto se nám včera dohromady (já, Armada, Sheep, Vio, Mox) podařilo najít něco přes 20 legendárek. Mini soutěž o nejvíce legendary dropů vyhrál Armada s 8 kusy na kontě.

Opět se potvrdilo ovšem, že královský drop nezařídí nikdo jiný než Sheep, který si moje WD v podstatě celé obléká a já mu velmi děkuji za oba poslední kousky. Ten první si dovolím zvěčnit tady na foru, protože díky nádhernýmu rollu a maximálnímu CD na zombiedogy se jedná myslím o další 100M+ item, co se nám podařil v challenge najít.

http://img196.imageshack.us/img196/6884/p250.jpg

Nedlouho potom navíc sheep přidal další povedený drop v podobě witching hour, který i přesto, jak o moc lepší ještě může být mi přidal rovných 10K dps za ztrátu AR.

Na závěr dne jsem zkusil 5 bracers a 5 amuletů, bracery se povedly ultimátní. Začínám se bát vycházet z města. 8-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 19.11.2013, 22:56 hod.

sakr, tak to me padla jen 1 lege, ale co priste padne a budu taky nekoho zasobovat (o zeleny Natalka boty neni zajem???)

jinak uz mam aspon 200 regeneraci live, holt se nedari drop nejakyho lepsiho lečení. Muhehe, ale to padne

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“