PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 06.11.2013, 19:47 hod.

Ked som sa ho pytal preco to robi tak napisal ze je to FUNNY:)
Chapete?akoze funny?clovek sa tesi na 60ku a nejaky blb(sorry za vyraz) mu pokazy cele nadsenie.Aspon Vam odhalujem PK:-)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 06.11.2013, 20:23 hod.

Muzete se podivat co vsechno k tomu zde padlo za nazory :) Vseobecne je pravdou ze PK jsou lide co vubec nemaji problem skodit druhym ba naopak jim to dela poteseni. A rozhodne citi silu v tom ze jsou schovani za hradbou internetu pac zase naopak vedi ze leckdo (vcetne me) by jim za to taktez s radosti poupravil cifernik :)
Jinak par veci uz jsme zkouseli a Blizzard se jevi ze s tim rozhodne nic delat nebude. Jak uz tu padlo nejlepsi je prevence a informovanost co nejvetsiho poctu hracu HC. V public hrach neduverovat nikomu, zkontrolovat si gear spoluhracu, zda nemaji typicky PK gear apod.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

dario
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dario#2417

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od dario » 06.11.2013, 21:43 hod.

jonathan#2230 pk barb v leo na infernu3..také jsem se nechal nachytat a skočil bezhlavě na po pár vteřinách umirajícího monka..naštěstí jsem to ustál...co jenklépe udělat poté?...varovat nově přichozí hráče a také na hc ingame chatu?..respektive jak mu to nejvíc znechutit když je odhalen?--přeci jen ho to stojí nějaký ten čas to připravit
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 07.11.2013, 00:36 hod.

dario: Skoda ze jsi mi to nenapsal ve hre, hned bych se sel na panacka podivat a nalezite mu to tam procistil.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

dario
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dario#2417

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od dario » 07.11.2013, 08:11 hod.

admiralos: v tomnto případě nebylo třeba-portnul se hnedka za mnou a po chvíli se odpojil--tak nevím jeslti ho to už nebavilo či jsem ho náležitě zklamal nebo věděl, že bych neodešel a všechny nově přichozí varoval...a na hc chatu psal ´warning pk player detected´....

ps: adrenalin k nezaplacení
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 07.11.2013, 15:20 hod.

blacklist updated o Jonatána. Nejmenovaly se tak náhodou ještě za socíku párky z masokostní moučky?
Obrázek

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 07.11.2013, 16:10 hod.

Ten Jonathan, ze vraj to je čech.Keby som to vedel, mohol som po slovensky pisat :-)

drago
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:drago#2641

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od drago » 07.11.2013, 22:29 hod.

Tiez som to chcel Jonatankovi trochu precistit. Ale mal tam niekolko sampionov a sam som si na to netrufal. V trojici by sme si dobre zafarmili :-) Aspon som upozornil 2 DH.

Kurovec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kurovec#2999

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kurovec » 09.11.2013, 18:19 hod.

Pánové, úlovek.
Vlezl jsem do hry, tam Shilda, Reaper a Reaper. V Leoric manoru. Tak jsem šel na Highlands crossing a směřoval k Manoru z jihu. V tom lagy 4520 msec. Sotva jsem odportil do města. Jenže to pánové nějakým způsobem s tím lagováním přehnali, protože to Shilda přestal zvládat a zařval. Barbar paragon 37 se slušnou výbavou. Posílám Kubovi screeny, aby je sem dal, pro potěšení vás všech :)
Pak se mi podařilo do hry dostat Gratii, takže už nás nemohli vyhodit. Jen je mi záhadou, že mě nekickli předtím.

Kurovec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kurovec#2999

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kurovec » 09.11.2013, 18:53 hod.

Tak jsme jim hru vyčistili a pánové po několika poznámkách odešli. Poslal jsem Kubovi screeny včetně výbavy, protože Shilda is hned postavu smazal, aby nikdo neviděl, o co všechno přišel.

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 09.11.2013, 19:43 hod.

Kurovec, krasne sa to cita.. Len tak dalej :-)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 10.11.2013, 20:34 hod.

Screeny zde. Good job. Jinak screeny mi posílat nemusíte, můžete je uploadovat i sami :)

http://speedy.sh/fssFk/PK-9-11-2013.ZIP
Obrázek

Uživatelský avatar
Brta
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BrtaDC#2380

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Brta » 11.11.2013, 10:16 hod.

Čau ted mě zabily svině Ares a France 1159 až ted sem si všimnul že je na seznamu tech sviní na PK seznamu.No jo pozde tak se mějte a davejte si větši pozor :wave: (připište tam toho France 1159) dik nevim jak to tam připsat.Jo a byly to dva W.D. což je dost neobvikle.

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 14.11.2013, 15:42 hod.

Dnes som zalozil hru na mp2. pripojili sa 2x monk.(ja WD pl20).V poho si ho farmime a pripojil sa k nam JONATHAN!. samozrejme som dal hned vote kick, ten ale nadaval.inak vsimol som si, ze je ho barbar co mi zabil wizza je mrtvy :-). Aspon, ze tak

Yoxxx
Quill Rat
Příspěvky:1
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yoxxx#2950

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Yoxxx » 17.11.2013, 00:08 hod.

Zdravim, dnes vecer mp3... Dem0n#2228, Baal#2530, KevKev86#2892 ... Demon se asi prestraji, protoze byl v PK gearu s postavou na paragonu 100, takovymu by jeden skoro rad veril... Pridejte je do seznamu, diky... :-)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 17.11.2013, 21:06 hod.

Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

dario
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dario#2417

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od dario » 18.11.2013, 23:04 hod.

tak jsem právě také narazil na Baal#2530...připojil jsem se do hry..mrkl na něj a měl 80k dps a tal jsem na něj jako největší blbec okamžitě skočil :P ..načež jsem hned věděl že je zle...naštěstí mě opět zachránilo revenge a úprk přes dvě lokace k wp......jinak samozřejmě neměl 80k dps ale pk kompletek..všechny nově příchozí jsem varoval(a dostal jsem za to dokonce od jednoho monka i pochvalu 8-) než se všichni odpojili....jo a psal azbukou

tááákže přístě nedám jen na gear ,ale taky si dám bacha do jaké lokace skáču, samotnej barb kdesi v highlands zavání problémem
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 19.11.2013, 14:53 hod.

Díky za další PK. Že se furt množí, to není normální. Zajímalo by mě, kolik už jich v rámci EU máme podchycených. Doufám, že alespoň 70%.
Obrázek

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 19.11.2013, 15:29 hod.

Idem expit MP2. logol som sa bol tam barb. hned isiel do leo.Pozrelo som sa na profil a samozrejme PK equip.Tak som varoval ostatnych a pekne sme mu to vycistili od higlands. Nick je WINRY#2130
Mozete aktualizovat

dario
Quill Rat
Příspěvky:12
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dario#2417

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od dario » 19.11.2013, 15:59 hod.

tak jsem právě narazil na arese-pk monk paragon 61..připojil se do hry a hned skočil do highlands....snad půl hodiny jsem mu to znechucoval.....nikoho na farmení jsem nesehnal tak jsem šel pomalu od lea-věděl jsem že tam je to čistý.....po troškách to čistil a varoval nově příchozí..........jinak zkoušel psát hlášky typu ´´i use cain set´´ it is ok?´´ ....a ty vole ted na něj znova koukám a ten s*áč ho má fakt na sobě cain set---asi to přehazuje za jízdy))

ps: ještě předtím než se připojil ares k nám skočil DH paragon 30 zrovna když jsme byli v zeleným sajrajtu-pak měl asi lag nebo disconnect nestihl jsem na něj ani nařvat invigorate s IP abych mu trochu pomohl...takže ještě jednou bacha kam skáčeme--né všechny postavy nám to odpustí...
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“