Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 30.10.2013, 08:32 hod.

Vcera sme sli 2 partie naraz (Antabus/Supersheep/Blackmage) a (Mira/Leonardo/Armada). Legendarky padali pomerne slusne a Mira dropol dalsie Echoing Fury (1000dps bez socketu) a stormshield s crit chance ktory som s nim vymenil za moj predosly.

Vyzera to tak ze zajtra (31.10.) pojdeme na pavuciu kralovnu. Leo sem este ked tak hodi presnejsie informacie.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 30.10.2013, 09:35 hod.

Jen bych poupravil, že blackmage za námi nedorazil, ale byl s námi Moxmarův Gargamel V ;-) Jinak mě teď za pět PL padla jediná legendárka, Vigilance, co z mého prvního WD udělala obavaného zabijáka všech netopýrů a zombiků. Njn...sentiment...blíží se dušičky, měl bych mu zajít na hrob :D

edit : koukam na miruv profil a když vidím +59mf a čtu " nejvíce legendárek", že by to mf přece jen fungovalo? ;) je fakt, mě ty legy přestaly padat, co sem shodil ramena a rukavice s mf :-|

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 30.10.2013, 10:40 hod.

nasel jsem videa, jak nejaka parta rusu prosla komplet mp10, uplne na konci tohodle je Belial
http://www.youtube.com/watch?v=mUr3KcCXCwA
(oni sli s normalnimi postavami)
dival jsem se na ne uz asi pred mesicem a myslim, ze meli vsichni jen okolo 100k DPS ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

BlackMage17
Fallen Shaman
Příspěvky:61
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:BlackMage17#2679

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od BlackMage17 » 30.10.2013, 13:43 hod.

ahoj, sorry, ze jsem vcera uz nenapsal, ale predpokladal jsem, ze misto me jde Leonardo. Ze jdou uz dve grupy me nenapadlo jinak bych aspon na chvili zaskocil.
(slibil jsem na vcera ubery a nakonec super jizda na mp8 s kurovcem, gratii a admiralem - dvojice siege+kulle padla za 1:45 min :D )

Jinak samozrejme gratulace k SK!


Darkness - dival jsem na tu grupu taky a dmg meli dost. Ghoma dali na mp10 pod minutu, zabit goblina taky zadny problem :) Trochu horko meli akorat v a4 ve spire lev1 - kw + 2 neprijemny elity.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 30.10.2013, 14:11 hod.

jj, vsak co chci rict, priblizit se ke 100k dps kazdy staci ... pak zalezi jen na defense

stopl jsem si to na invenari WD v act4, vypada to ze mel cca 6200 armor a 1250 All res buffed - 60k dps - zadny life steal ani loh ...! Regen staci ;) a mozna nejaky skill, to posoudi lip nekdo kdo rozumi WD ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 30.10.2013, 15:01 hod.

prý "jen" 100 K dps:)

děláš jak kdyby ty itemy prodávali ve městě:) já mám za sebou na tomto WD 18kraftů amuletů, 15 ruk, 11 chest, 3 ramena, bracery radši nedělám. Na víc sem za 24 současných PL nenafarmil a 100K dps je příšerně daleko. Mimo hodně high end archon povedených kraftů bude potřeba opravdu dost pěknou výbavu, abychom se k tomu příblížili, to je běh na dlouhou trať.

To WD jelo sacrifice build skrz a2, zatím jsem ho neokusil, ale pokud to chápu správně, tak máš globů tolik , kolik si jich de facto vyvolaš ze psů - nejen že posiluješ přes pasivku dmg ale neustále se tím - i partu - léčíš, zárověň to dává pořádný šlupky i s relativně nízkym dps (42K unbuff měl myslím) = těžce OP. Já si na to tajně myslím a taky sem po hellu v a3 běhal hlavně kvuli homunculu- nějak nepadá :)

Před belim ale komplet přeměnil výbavu a měl 134K unbuff.

Sumasumárum tohle video je zajimavý, ale v podstatě jenom ukazuje to, co jsme předpokládali. Na mp10 bosse ve 4 je potřeba mít mezi 100 - 150K dps abys je mohl složit do 3minut. Složení Monk , WD a barb plus někdo ideální.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 31.10.2013, 08:18 hod.

Darkness píše:jj, vsak co chci rict, priblizit se ke 100k dps kazdy staci ... pak zalezi jen na defense

stopl jsem si to na invenari WD v act4, vypada to ze mel cca 6200 armor a 1250 All res buffed - 60k dps - zadny life steal ani loh ...! Regen staci ;) a mozna nejaky skill, to posoudi lip nekdo kdo rozumi WD ...
No na papiery sice mal 40k dps unbuffed ale hlavne siel 0 cooldown zombie dog sacrifice build => http://www.youtube.com/watch?v=DEn0Wszq09w
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 31.10.2013, 19:03 hod.

Zdarec, dneska počítám, že v těch 21:00 vyrážíme do Worthamu a pak na Spider Queenu

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 01.11.2013, 02:10 hod.

Dosli jsme po Leoric a takhle nejak si predstavuju, ze by mel vypadat kazdy paragon



Dropy - to je furt dokola - strong arm, spirit stone, storm shield, mempo. Tak to sheepovo mempo armor+str alespon stoji za zminku, setova chestka tentokrat moc nepotesila (Tal Rasha slabsi model)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 01.11.2013, 09:28 hod.

Je fakt, že ohledně těch dropů se pohybujeme dost v kruhu - v podstatě vše co nám už padlo, tak nám padlo dvakrát a víckrát - tento ring s int a bonusem pro barba (GRGR ! ) budiž čestná vyjímka - a na druhé straně je velká hromada legendárek, co jsme ještě vůbec neviděli. (ikdyž kdyby furt padaly skorny (3), echa (2) nebo ty mempa(2) časem bych si asi vybral 8-) )

Na druhou stranu at nejsme jen negativní, pozitivní je, že jsme dobyli Leo Leoric manor a Magda a její nohsledi už tuší blížící se zkázu - slyšel sem jak křičí, že jsme " unstoppable" , snad to slyšel i Butcher a Belial >:roll: Ty agonies budou ještě stupeň v obtížnosti vzhůru, těším se. Když jsme se pak vrátili z tohodle progresu "ke svým" zombikům na weeping hollow, člověk se cití jak liška v kurníku :) Co se týče farmy jsme čimdál více efektivnější.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 01.11.2013, 10:43 hod.

Nechtel jsem byt negativni, spis ironicky :) Za zdaleka nejlepsi drop posledni dobou povazuji hulku co nosim, 1088 DPS, 10AP on crit. 200 int, diky ktere jsem zahodil echo a zmenil runu Magic weapon z Conduit na Electrify. Arcane power skoro neubyva a i kdyz se 10% dmg pro 3 nejblizsi moby navic nezda moc, velke skupinky (diky mnozstvi hitu) se doslova rozpousti ..., to same elitka s iluzionist ...



V idealnim slozeni party tak trhame rokordy, elitka za 2 minuty, 2x elitka 7 minut.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 01.11.2013, 22:00 hod.

dalsi muj blbej napad... nechtelo se mi prepinat na hell na protahnuti templare ... >:roll:



a misto abych kostlivce sejmul, tak jsem se snazil dostat na waypoint >:'(

spolehal jsem se na to, ze je pasivka vsechny odhodi, a vono neodhodila.... procla poprve a naposled...

Podpis DarknessX tesne pred osudnou chvili: Obrázek

A jeji DiabloProgress.com profil
Naposledy upravil(a) Darkness dne 02.11.2013, 16:36 hod., celkem upraveno 2 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 01.11.2013, 22:56 hod.

No ty kráso ! :(( co k tomu říct, strašná škoda ! RIP

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 02.11.2013, 00:24 hod.

Byli jsme s Blackem jeste na mp8 s normalnimi postavami a v agony, to je celkem maso, jaky davaji rany.... tam bacha
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 02.11.2013, 00:28 hod.

No ty vole.:-(
Jak tak koukam, tak pasivka nefunguje, jak by mela ne?

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 02.11.2013, 07:45 hod.

ukazky z mp8 Agony (na co davat bacha)





a jeste z fields (zabava s bycky)

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 02.11.2013, 09:43 hod.

Nech ti je zem lahka Leo. :(
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 02.11.2013, 11:04 hod.

Děláš jak kdyby se tě agony a dále už netýkalo - sedni na to naordinuj si na víkend dvě dvanáctky a v uterý jsme zase společně na infernu. Já ted stejně budu od diabla odpočívat do toho úterý večer.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 02.11.2013, 11:14 hod.

DarknessX se vcera reinkarnovala, jeste nez jsem stacil napsat tady ;)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Guru » 02.11.2013, 13:32 hod.

Darkness: Po nedavnem zrakvenem kilu jsi mne opet pobavil, ovsem nechat si na infernu MP10 otloukat "selfounda" to uz je echt HC :lol: ... Za prvni proc pasivky na 28 Plevlu klobuk dule ... btw. slysel si uz o CM wizech :green:
Naposledy upravil(a) Guru dne 02.11.2013, 18:12 hod., celkem upraveno 1 x.
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“