DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic - Topic UKONČEN

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Zamčeno
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic - Topic UKONČEN

Příspěvek od DrSma » 29.10.2013, 08:54 hod.

Protože jsem se Selffoundem pokročil natolik, že se rozrostl počet Topiců mých postav až moc, rozhodl jsem se sloučit je do tohoto jednoho. Rozsáhlý Topic barbara Bardropa zůstává v původní podobě a budu v něm dál pokračovat - zde je na něj pouze odkaz.

Všechny postavy jsou hrané výhradně bez AH/RMAH. Tento Topic bude záznamník pokroku postav. Může sloužit jako motivace pro ostatní hráče či pouze jako informace o tom, jak daleko lze dojít při hře z Dropu/Craftu. Veškeré předměty, zlato, plány nebo kameny pocházejí čistě z mého osobního sběru. Nepřijímám žádné předměty od hráčů ani neprodávám na AH/RMAH.

ZPŮSOB HRY: US/ SC/ SOLO/ SELFFOUND

>> Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek >> Obrázek
Select and CLICK the Hero
>> QUATTRO Topic Info
Naposledy upravil(a) DrSma dne 01.12.2013, 14:58 hod., celkem upraveno 41 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s Solo Selffound Topic - !připravuje se!

Příspěvek od DrSma » 29.10.2013, 08:54 hod.

SOLAR (60)(40)(Narozen 15.7.2013)
The Solo Selffound Monk

>> Obrázek
Click the picture for the OFFICIAL BATTLE.net PROFILE

...Stejně tak, jako každý Monk, vyrostl Solar ve starobylých klášterech Ivgorodu v podhůří pásu Tamoe. Odvěký rituál Tří kněžek přiřkl novorozenci světské jméno, jehož význam byl vtetován do jeho paží. Solar, dar boha Světla, Solar, mistrovský úder do slabiny protivníka a také Solar, svobodný bojovník. Od prvního nádechu života, po čtyři desetiletí, byly jeho mysl i jeho tělo, nepřetržitě zdokonalovány precizním drilem Ivgorodských Guru. Svaté Stigma na vyholených mnišských lebkách je známkou nejhlubšího duchovního propojení s božstvem Tisíce a Jednoho. Jejich život nenabízí mnoho prostoru pro vlastní rozhodnutí, jedno důležité však požehnaní učinit musí. Z tisíce bohů přijme kněz právě jednoho, aby se aktem splynutí stal jeho synem. Tak pojal Noah, bůh Asketů, syna Solara za své dítě a jeho čelo tak, ve znamení, podruhé prostoupilo Svaté Stigma. Od té doby na věky, Noah s tisíci bohy, provázejí kroky Solarovy vírou a darem na jeho pouti světem Sanctuary...

GAME TIME: 71 hours
NEJBLIŽŠÍ CÍL: přidat LS
PRÁVĚ EXPÍM: MP6
LEGENDARY CELKEM: 32
LEGENDARY DROP VÝBĚR >> Lut Socks, Inna´s Temperance, Skorn, Warmonger, Immortal King´s Triumph,

>> go UP <<
Naposledy upravil(a) DrSma dne 05.11.2013, 21:54 hod., celkem upraveno 16 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s Solo Selffound Topic - !připravuje se!

Příspěvek od DrSma » 29.10.2013, 08:55 hod.

FATHER (60)(40)(Narozen 8.10.2013)
The Solo Selffound Witch Doctor

>> Obrázek
Click the picture for the OFFICIAL BATTLE.net PROFILE

...Když byl Father novorozenec, likvidační pralesní požár nepřežili v džunglích Viz-Junu jeho rodiče, prarodiče, strýcové, tety, bratři ani bratranci, ani náčelník kmene se svými manželkami, ani jeho rodiče, prarodiče, strýcové, bratři ani sestry. Vrtkavostí osudu oheň ušetřil pouze dva, kteří z ničivého živlu neměli rozum a nepokusili se před ním utéct. Bezbranné dítě a šaman Witch. V prvních dnech po ničivé události šílený stařec několikrát zvažoval, kolik porcí se zelím a knedlíkem by z dítěte bylo. (stejně už bylo od ohně lehce předpečené) Father měl veliké štěstí, že se nedlouho po katastrofě na místo původního tábora vrátilo několik ochočených bažinných koz, které hledaly potravu na známém místě. V těžkých chvílích jim daly mléko i maso. Snad jen zázrakem, nebo zásahem pralesních duchů žil Father (stařec mu nikdy nedal opravdové jméno) se starým šamanem dost dlouho na to, aby se od něho dokázal naučit vše o harmonii přírody, lesních bylinách a rovnováze života a smrti. Pouze o Temných silách, kterým zaříkávač vládnul, přes veškeré naléhání, s ním nikdy nechtěl mluvit, aby prý ochránil jeho duši. Ke zvratu došlo nečekaně v jeho čtrnácti letech, když v období hladu snědl bažinné kozy a když došly, tak později i chudáka starého Witche s knedlíkem a se zelím. Nejprve si myslel, že břicho ho bolí z nadmutí, protože si s masem dal moc zelí. Když se ale přidala hořečka a halucinace, pochopil, že se o něho pokouší zcela jiní duchové, než které měl původně na mysli. Nikdo neví, jak dlouho trvala mučivá tryzna Temných Pralesních Sil a jak dlouho se duchové lesa vyžívali ve svém mystickém běsnění. Mohlo jít o hodiny, dny, možná celé měsíce, když pak spatřil své zbědované tělo. Zřejmý záměr vyšší moci pokřivil zvrácennou večeří Fatherovu mysl a vypálil do jeho mozku cejch předlouhého dědictví linie šílených Viz-Junských šamanů lidojedů. Od té doby již uplynulo dlouhých čtyřicetšest let a stalo se mnoho pozoruhodných věcí,...

GAME TIME: 73 hours
NEJBLIŽŠÍ CÍL: farma
PRÁVĚ EXPÍM: MP5
LEGENDARY CELKEM: 41
LEGENDARY DROP VÝBĚR >> Skorn, Natalya´s Reflection, Vile Ward, Vile Ward, Tal Rasha´s Unwavering Glare,

>> go UP <<
Naposledy upravil(a) DrSma dne 03.11.2013, 20:05 hod., celkem upraveno 12 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s Solo Selffound Topic - !připravuje se!

Příspěvek od DrSma » 29.10.2013, 08:55 hod.

KARMA (60)(23)(Narozen 26.10.2013)
The Solo Selffound Wizard

>> Obrázek
Click the picture for the OFFICIAL BATTLE.net PROFILE

...Ačkoliv je Karma na svoje dědictví háklivá a úzkostlivě svůj původ střeží, hluboce se zakořenilo veřejné tajemství, že Karma je přímým potomkem první inkarnace Zoltuna Kulle. Starci, kteří si stále dovedou vzpomenout na zrod a pád Horadrimu, mocného Mága a jeho dychtivé přijetí rozevřenou náručí zla, se v chladné přítomnosti tiché dívky roztřásají němou hrůzou v ozvěnách dávné minulosti. Není člověka, který by to dokázal přehlédnout. Nepopiratelně existuje spojení mezi ní a jejím otcem, tedy přesněji mezi prostorem, který je součástí jejího otce a jehož součástí je on. Alternativní dimenze - Limbo. Meziprostor, který nemá žádné hranice rozměru, hmoty ani času, prostředí, které je součástí všeho a ničeho, něco, to, do čeho dokáže na kratičké chvíle pronikat, spojovat se, učit, nebo čerpat z bezedné studnice Many, kterou sytí svoji pozemskou bytost. V Sanctuary tomu lidé nerozumí, bojí se toho, čemu nerozumí. Bojí se toho, čemu říkají...Magie,...

GAME TIME: 53 hours
NEJBLIŽŠÍ CÍL: ladit Frost build
PRÁVĚ EXPÍM: MP6
LEGENDARY CELKEM: 10
LEGENDARY DROP VÝBĚR: >> no good legendary

>> go UP <<
Naposledy upravil(a) DrSma dne 01.12.2013, 01:43 hod., celkem upraveno 35 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s Solo Selffound Topic - !připravuje se!

Příspěvek od DrSma » 29.10.2013, 08:55 hod.

FUTRA (60)(40)(Narozen 26.10.2013)
The Solo Selffound Demon Hunter

>> Obrázek
Click the picture for the OFFICIAL BATTLE.net PROFILE

...Dnešní šedivé ráno, jako každý den, zabilo poslední zbytky chuti vyrazit směr zablácené trhové nádvoří v Gea Kulu. V mysli jsem zadusil nadávku, proč musí srdce námořní obchodní křižovatky tlouct zrovna na hranici močálového pekla Kurastských mokřinových džunglí. Když jsem po únavném dni, v šeru snášející se noci a přítomnosti nikdy neustávajícího mrholení, s několika utrženými zlatkami v kapse, balil zbylé zboží, mé hrdlo nečekaně políbil nezaměnitelný ocelový chlad. S dětinskými řečmi jako „peníze nebo život“ nebylo třeba se obtěžovat. Ve vteřině jsem se se svým bídným životem rozloučil. O to překvapivější bylo slyšet, místo chraplání vlastního podříznutého krku, naléhavé tiché “psst“. Svezl jsem se k zemi pod kola povozu. Stín, přestože těsně vedle sebe, jsem v šeru stěží dokázal rozeznat. V té samé chvíli, daleko na nádvoří, puknula zem, aby ze žhavé brázdy vyvrhla děsivé stvoření, které dál odmítla skrývat ve svém nitru. Pokroucená silueta a nelidský skřek mě přinutil se přitisknout k zemi a zacpat si vší silou uši. Očima vytřeštěnýma hrůzou, oslepenýma žárem země a mračny odpařující se vody, jsem nedokázal zachytit ani polovinu toho, co se událo. Šest za sebou vystřelených šípů opustilo zbraň dřív, než jsem dokázal jedinkrát vydechnout. Tři z nich neomylně zasáhly s drtivou silou hlavu a tři hruď právě zhmotnělého zla, přičemž nejméně polovina ještě dokázala pokračovat v letu, pronásledována cáry surově vyrvanými z těla Démona. Vše skončilo dřív, než tiknutí dokázalo třikrát posunout zdivočelou krev v děsem rozšířených žilách. „Promiň, že jsem byla hrubá“ zazněl mi v hlavě hluboký, sametově hebký ženský hlas... Že tu vůbec byla neodbytně připomínal jen mrtvolný puch shnilého masa poškubávající hromady hnusu v dálce. Byl jsem si jistý jako nikdy, slýchal jsem o nich, ale věřil jen málo. Ale ano,...Demon Hunter,...

GAME TIME: 78 hours
NEJBLIŽŠÍ CÍL: vylepšit EHP
PRÁVĚ EXPÍM: MP5
LEGENDARY CELKEM: 42
LEGENDARY DROP VÝBĚR: >> Dead Man´s Legacy, Chantodo´s Will, The Witching Hour, Natalya´s Embrace,

>> go UP <<
Naposledy upravil(a) DrSma dne 23.11.2013, 00:57 hod., celkem upraveno 50 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic - !připravuje se!

Příspěvek od DrSma » 29.10.2013, 09:06 hod.

TOPIC INFO
Pro lepší orientaci v diskusi, která bude společná budu barvou textu odlišovat, které postavy se moje poznámka týká.

SOLAR/ Monk
FATHER/ WD
KARMA/ Wiz
FUTRA/ DH

Pro rychlý pohyb mezi postavami klikněte na její obrázek v čl.1. Zpět se vrátíte "tlačítkem" ">> go UP <<"
Bardrop Vás zavede do svého samostatného Topicu. Zpět se snadno vrátíte "tlačítkem" ">> BACK to DrSma´s SOLO SELFFOUND QUATTRO Topic <<"

(kdo chce, samozřejmě lze veškerý pohyb provádět klasicky kolečkem myši, ale články postav se budou rozrůstat, tak jsem přidal tyto skoky přímo na články)

MOJE OBLÍBENÉ POMŮCKY:
GEM PRICE: http://diablo.kalais.net/d3gems/gems.html
COLOR/FONT FILTER ALA D1/D2: http://darkd3.com/
DPS/EHP CALCULATOR: http://d3up.com/build/create

>> go UP <<

Díky za reakce a pomoc s vyladěním "skoků". ;)
Vše je hotové, takže otevírám diskusi v tomto Topicu. Dál se budu snažit Topic neustále vylepšovat. Have a good FUN!



DrSma 2013
Naposledy upravil(a) DrSma dne 16.11.2013, 13:55 hod., celkem upraveno 22 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 30.10.2013, 19:16 hod.

Vzhledem k tomu, že jsem věnoval dost času tomuhle Topicu a vyladění, čím dál víc mi vadí to volný pole pro DH. Takže se asi budu muset hluboce zamyslet nad jménem postavy a pohlavím a udělám změnu v plánu. Nejdřív vyexpím DH a pak teprve budou na pořadu dne PARAGON40 u Wizny a DH. 8-)
EDIT: tímto zdrávím Lemurmana :wave: :green: :green: :green:

PS: Karma má dodělanej článek ;)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od Javurek » 30.10.2013, 21:27 hod.

Ta Karma vypadá zlověstně :)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od Lemurman » 30.10.2013, 22:23 hod.

já to věděl, vábení DH neodolá nikdo :love: :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 30.10.2013, 22:23 hod.

Javůrek: Chtěl jsem něco trochu na prostřídání s úchylákem Fatherem :green:

Dneska jsem KARMĚ vyrobil sestru. Jmenuje se FUTRA :lol:
(chtěl jsem DH muže, ale na druhým levelu jsem ho musel smazat, bo se na tu bukvici nedá dívat :ble: - to samý platí pro wize :-x :roll: )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 30.10.2013, 22:32 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od Lemurman » 30.10.2013, 22:25 hod.

sory, ale FUTRA není jméno pro DH :ble:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 30.10.2013, 22:27 hod.

:green: :ble: - je to krásné jméno :D

edit: a bukvičák se jmenoval DEVIANT, než jsem ho smáznul :lol:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od dawemorraless » 30.10.2013, 23:14 hod.

No nevim DrSmovi jména jsou hoooooooodně divný docela by mě zajímal význam :roll:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od Denny » 30.10.2013, 23:16 hod.

futra => futrál na šípy

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 31.10.2013, 17:02 hod.

Volové, jsou to nevlastní ségry :lol:

"KARMA FUTRA" :lol: (myslel jsem, že je to snadno průhledné spojení, takže jste mě potěšili, že ne zas tak moc :green: )

Jinak
Karma - pochází z Budhismu
Futra - mýtická hora v Nepálu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 31.10.2013, 17:34 hod.

A kama sútra z indie ne?:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od Maxim » 31.10.2013, 17:35 hod.

No jo to mi připomělo Playmade :green:
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od DrSma » 31.10.2013, 17:39 hod.

Kuki: je to tak, je to prostě taková hříčka :green:

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od Maxim » 31.10.2013, 21:25 hod.

DRsmo karma je dost bohatá na předměty na to že je to selfound 8-)
Jak si jí tak rychle vytáhnul nahoru
Kolik hodin si jí hrál
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: DrSma´s SOLO SELFFOUND Topic /NEW/

Příspěvek od Jojo WD » 31.10.2013, 21:28 hod.

No on vsetky tie itemi sice nasiel ale za inu postavu a potom mu ich len predal
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Ostatní“