KECÁRNA

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764
Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 25.10.2013, 13:31 hod.

DrSma: na US se asi dlouho nepodívám, takže mě můžeš odmazat
KryOn: já se (kdysi dávno) dostal na Inferno s WD, za 250k mu nakoupil výbavu a párkrát si za něj zahrál. Pak sem ho oživil až když sem se přidal k Wulfovi a dawemu. Jinak co se týče věcí, tak ty si dáváme. Jo a HEH je zkratka z Headrig Aemon haters. Lidi co to maj v podpisu nemůžou nic pořádnýho vycratit.
P.S. už se na vám s Hellerem těšim :wave:
Obrázek

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: KECÁRNA

Příspěvek od WulFgaR77 » 25.10.2013, 13:39 hod.

Tak u nás to bylo relativně jednoduché. My prostě aukci nikdy nepoužívali. Navíc teda HC jedeme pouze stylem NoAH (SC je selffound). Dawe má postavy i na US a tam má i self HC (+ další "projekty"). S dawem jsme se sťukli na HC a mydlíme to více méně spolu od naprostého začátku. Věci si mezi sebou předáváme, ono to ze začátku jde snadno, postupem hry je to čím dál složitější (sami znáte jak těžké je předropovat i slabší věci ze začátku AH/inferno), ale nemám problém pustit z ruky cokoliv, co sám neupotřebím a ostatní boostuje. (psssst dawe je děsnej škrt, radši si založil všechny chary a dává mi jen second-hand ;) )

Ano, jsme ze skupiny HEH :lol: Skupinu jsme založili, protože prostě Headrig je ko*ot >:D čili Headrig Eamon Haters ... sami poznáte, že když je člověk na craftu doslova životně závislý, tak vo to víc ho ten hajzlík odrbe. Občas si z nudy založím kwest a zabiju mu manželku ;) Máme to tam jen pro pr***l ;)

Co se týče plánků ... na ty do 60lvl bych nehleděl vůbec a pak bych si hlídal pouze lvl63/archon + 60(2) zbraně s 6ti affixy
Drop rate lvl63/archon plánků je vázaný na MP+bosse a je relativně vyšší než u lvl60+ plánků, které jsou vázany na acty+mp. Ty +6 affix zbraně mají drop rate na mp0 doslova hodnotu "žádný" na mp1 se hodnota zvyšuje na "mizivý" :green: . Ty bych si hlídal 100pct. nejvíc. ;)

Můžete si klidně vymyslet vlastní druh otvírání třeba s Paragon levelem ... nevím

Peníze si zhruba ohlídáte sami. Esence, jak už vás napadlo, schováte u AH postav a budete žít jen z těch aktuálně dropnutých (případně vycraftěných)

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 25.10.2013, 18:43 hod.

Tak BH je dead takže na US moc nelezu ale rád bych děvčata a chlapce na HC vytáhl někdy... zatim není s kým :{ HC solo je trochu challenge hlavně když to hraju bez elective :)
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 25.10.2013, 19:22 hod.

KryOn: tak bacha,..na Asii mám figuru výhradně jen já :twisted: :lol:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 25.10.2013, 19:44 hod.

dawe: jak si to myslel s tou smrtí na lvlu 9 v topicu Kdyby monstra měla své vlastní forum...?
Obrázek

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: KECÁRNA

Příspěvek od dawemorraless » 25.10.2013, 19:55 hod.

si nepamatuješ jak si mi ripnul u wardena v cursed holdu :oops: jinak kam se poděl jojův DH?
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 25.10.2013, 20:59 hod.

jo tohle :) už mi to došlo, myslel sem že sem v bezpečí a ono tohle
jinak sem měl už i vtipnější RIP: jak se mi restartovali ovladače grafárny, nevěděl sem jestli se mám smát anebo brečet :green:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 25.10.2013, 21:30 hod.

No jo, snad mu DH nezaklepal bačkorama :shock:

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 25.10.2013, 21:35 hod.

No moje DHcko je prec lebo jebli net ........ Tak je aj topic prec
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 25.10.2013, 21:39 hod.

Jojo: no, ještě že problémy s netem postihly DH a ne WD!..

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 25.10.2013, 21:58 hod.

No tak neako ale uz sa to vyriesilo a slape to tak ako predtym :)
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 27.10.2013, 06:46 hod.

Nechci na to zakládet nějaký téma, ale silně se mi zdá, že chary nemaj stejnou základní MS. Je to tak, nebo se to jen zdá??..

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KECÁRNA

Příspěvek od KryOn » 27.10.2013, 19:37 hod.

S tím Headrigem jste pobavili, chudák jeho manželka, taky to s nim nemá lehký a ještě vy... Jinka hlásím selffound sc US na L35 a selffound hc EU na L35. Pokladů na zemi stále přehršel...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.10.2013, 03:59 hod.

Tak já hlásím Wiznu na 60.
Dvě noci jsem skoro nespal, ale podařilo se :green: (zítra mě tu moc nečekejte - jsem KO :D ) - jak se dám do kupy, začnu ladění a expení :wave:
(ale chce to pauzu)
Věci jsem v rychlosti vyhrabal z truhly, takže moc neřešte a build je takovej, se kterým jsem to do teď hrál a celkem to šlo.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 28.10.2013, 19:16 hod.

Cg neako rychlosi ho naexpil :) kolko si sedel za PC :?:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.10.2013, 20:18 hod.

Na dny krátce, ale jinak standard. Něco okolo 24h čistýho času. Jel jsem skoro non-stop :green:

Zajímavá věc je, že oproti WD jsem jel MP0 kvůli rychlosti a v expech se to poroti MP10 prakticky neprojevilo :shock: :shock:
(WD byl na MP10 hotovej za stejnej čas a obě postavy 60 na HELL ACT3 :?: , takže tím, že jsem se na MP10 zdržel to není..) - tady něco nehraje :wave:


EDIT:
Teď testuju MP na Infernu a zatím to vypadá tak na MP1-2. Je pravda, Wizna má už jen zbytky itemů po všech ostatních, ale čísla nevypadaj až tak zle. Ale na MP3 přijde elita a archon nearchon je to KO :ble: - taky musím zapracovat na buildu. Do teď to bohatě stačilo, ale na MP na Infernu silně chybí odolnost.
Naposledy upravil(a) DrSma dne 28.10.2013, 20:23 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Jojo WD » 28.10.2013, 20:22 hod.

No ked to takto napises tak je to zaujimave mno :wave: ale tak urcite na MP 10 za WDcko zabil menej minionov ako za wizarda na MP 0
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: KECÁRNA

Příspěvek od Lemurman » 28.10.2013, 20:24 hod.

DrSma: to není gearem ani tím místem mezi klávesnicí a židlí, to je Wizzem, kdyby si rozjel DH tak to by bylo jiný :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.10.2013, 20:25 hod.

No ,vlastně Hell jsem jel s WD jen MP5. Ale to nic nemění. Proto mám zajímavý poučení. Když expit novou postavu, jedině na MP0. Je to pohodlnější a času to zabere stejně :wave:

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA

Příspěvek od DrSma » 28.10.2013, 20:26 hod.

Lemur: to jsem zvědavej teda :lol: (ale vím, že gloom je mocnej, to si pamatuju ze svýho starýho DH) - každopádně po tom utrpení s Wiznou, než zdolám P40 bude DH fakt asi příjemná změna na držáka :green: :green: :green:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“