PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 17.10.2013, 13:23 hod.

scamming? a to je zase co?

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 17.10.2013, 21:17 hod.

Soulcrusher: Jako ze na Tebe nekdo usije podvod. Napr si budes chtit s nekym vymeit HC za SC gold (nebo obracene), dohodnete si change rate a jakmile Ty tomu dotycnemu das sve peznize tak on uz Ti pak nic neda, odpoji se a da si Te do ignore listu.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Kurovec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kurovec#2999

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kurovec » 20.10.2013, 00:45 hod.

Pánové se připravují na datadisk. Dnes jsem natrefil na MP5 na PK s připravenou pastí u Manoru (kterou jsem jim zničil). Byli to:
Reaper#21806
Reaper#21163
Reaper#21420

První má postavy pojmenované Belan, takže starý známý. Zbylé účty jsou v přípravě, případně krycí (v partě byl jen jeden barbar, s normální výbavou, takže podezřelé byly jen ty stejné nicky).
Prosím přidat na seznam.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 20.10.2013, 12:31 hod.

Jak už jsem říkal a upravil v úvodu threadu, je potřeba dodávat alespoň nějak usvědčující screenshot(y), protože lidi tady se bojí, aby také nezkončili na seznamu z nějakého důvodu.

edit: třeba takhle: http://2i.cz/a89e2f05d6
edit2: http://2i.cz/b98f3e14c7
ten třetí, respektive prostřední, kterého jsi jmenoval nemá alespoň na první pohled pk char..jestli to lze, zkus prosím Tě příště udělat nějaký screen přímo ze hry. Stačí konverzace, nebo gear, nebo něco takového, aby to bylo poznat, že je pk, nebo pk helper. Teď mám docela štěstí, protože ti dva mají gear v armory, takže není problém, abych si ty screeny sem dal sám. Ale stane se, že tady lidi postnou nickname a já toho dotyčného nemůžu nijak dohledat. Není to o tom, že chci někoho úkolovat, ale dělat to přímo ze hry je samozřejmě ještě lepší, než ty screeny z bnetu. Díky.
Obrázek

Kurovec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kurovec#2999

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kurovec » 20.10.2013, 13:14 hod.

Hoši byli v jedný hře, kde byla připravená PK past u manoru a všichni tam čekali, víc k tomu není co dodat. Je to zjevně jeden tým, dost možná spíš jeden člověk co to měl zaplý na trialboxu. Já jim tam nelezl, abych si je všechny vyfotil. Když se dostanu do podobný hry, jdu z nejbližšího portu zkontrolovat jestli tam je past tak, jak si myslím že je, a pak to začnu čistit, aby mě nemohli kicknout ze hry.
Obava, že by si Reaper#21163 stěžoval, že je na našem seznamu neoprávněně, je řekl bych zbytečná.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 20.10.2013, 14:39 hod.

Rozumím. A pochop, že screenshot je bezpečnostní prvek. Nic víc. Nemyslím si, že to lze dělat tak, že řeknu, že každý, kdo tady postne nickname, tak ho automaticky hodím na seznam. To by v tom mohl být za chvíli pěkný bordel. Ty nejsi každý. To je jasný. Ale to mám ***** říct, že na seznam můžou přispívat jen Admiralos, Kurovec a Kubiz? Ostatní lidi můžou na někoho narazit, budou chtít, aby se o něm vědělo, ale budou mít smůlu? A nebo si budeme hrát na něco extra, že my 3 screeny dělat nemusíme a ostatní ano? To mi taky nepřijde úplně košer. Sám když narazím na někoho nového, tak udělám screen a dám ho sem. Je to prostě bezpečnostní prvek.
edit: promiň, ani jsem nepoděkoval, že jsi je odhalil :oops: Děkuju...
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 20.10.2013, 15:06 hod.

Urcite oba mate pravdu :) Nicmene jsem v tomto vice naklonen Kurovcovi (ikdyz Kubovi duvody naprosto chapu). Prece jen nejsme tu zadny paralament (nastesti :) ), tento seznam ma pomoct ostatnim se zorientovat mezi PK. Toho posledniho Reapera bych tam uvedl, treba s nejakou poznamkou. Z toho co Kurovec rika je vcelku zrejme ze ten posledni Reaper je minimalne PK helper. A odvazim se rict ze je jen otazkou casu ze na Battle.Netu se objevi i patricny gear :) Moment podivam se :) nooo tak jeste nic :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 22.10.2013, 17:50 hod.

Tak dnes ma zabil dalsi PK.nick je KLEVEN2321. este som schvalne isiel cez port a cakal tam .V cementery.Mal som wizza para 4.No to vie potesit.Zasa seknem z HC. KDo vie na ako dlho

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 22.10.2013, 19:26 hod.

díky za info. a odpočívej v pokoji... blacklist updated http://2i.cz/f38f3e14c7
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 22.10.2013, 19:30 hod.

Rip kamo, jeden vecer budu protahovat a jsou dva volny fleky, tak esi chces udelej lvl 25 a za chvilu ses na infernu.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Džema » 22.10.2013, 19:33 hod.

Kuki mam monka na 35 tak som zhruba nachystany.Ked tak sa ozvi v hre.Dik zatim.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 22.10.2013, 23:20 hod.

Dneska uz jsem to nedal, ale zitra vecer bych mel byt.

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Kurovec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kurovec#2999

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kurovec » 24.10.2013, 01:40 hod.

Tak jsem vlezl na MP3 do public hry, byl tam Betongsugga a DH Selena#2808 (ve městě), bohužel se spolu se mnou připojil monk, nereagoval na varování a zařval. Já si to oběhl pěkně od Highlands Crossing a začal mu to čistit. Pak se připojil KevKev86#2892 a jen prohodil, že teda vezme i on svoje PK. Má PK char, přidej ho na seznam. Když mi dáš mail, pošlu usvědčující screeny.
Ta Selena je bezpochyby dualbox Betongsuggy, stála celou dobu neaktivní ve městě a když chlapec zklamaně odešel z vyčištěný hry, odpojila se taky.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 25.10.2013, 16:07 hod.

Safra tak to jen blede zavidim :) Na Betongsuggu si uz dlouho brousim zoubky :) Ne a ne na nej narazit :) Mel nejakou reakci na to ze jsi mu to tam pekne vyplenil :)? Nevis jestli to streamoval :)?
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 26.10.2013, 12:37 hod.

Tak jsem narazil na PK charliesheen#2558, hral nejakou svou postavu. Vsiml jsem si ze na svem PK Barbovi shodil PK gear frajirek :) Je videt ze nechce byt rozpoznan :) ovsem na me si ten PK zmrdecek neprijde :) Ostatnich hracu jsem se zeptal jestli ho znaji a jestli vedi ze to je PK. PSali ze nevedeli a hned sami dali Vote na Kick a k tomu hromadku LOL :) Tak jsme ho vykopli :) charliesheen#2558 se pak desne divil co se to deje :) Tak jsem mu rekl ze prede mnou se neschova takovej PK kripl jak je on :) Byl dost nasranej a prisahal mi ze se postara ze me on a jeho skupina PK zabije. WOW tak na to se fakt tesim, na chudacky ubohy :D
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Kurovec
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kurovec#2999

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kurovec » 28.10.2013, 01:17 hod.

No, reakce asi nějaká byla, ale protože ho mám bloknutého, tak nevím. Ani jestli to streamoval. Je pravda, že to bylo pozdě v noci, takže spíš ne.
K tomu Charliemu gratuluju, mě bylo hned jasný, že s ním něco neni v pořádku když hraje ve Scary Movie.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 28.10.2013, 11:17 hod.

A co to vlastne vsechno udela, kdyz si das nekoho do ignore listu?
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

iPetrB
Fallen Shaman
Příspěvky:99
BattleTag:iPetrB#2808

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od iPetrB » 28.10.2013, 20:04 hod.

Potvrzuji Kleven#2321 je PK a spolupracuje s Reaper#21420 (dle mého názoru další jeho účet). Dnes jsem na něj narazil na MP5 Act1, kdy měl před vstupem do Leoric připravenou hromadu mobů. Na výzvy o port jsem nereagoval a místo toho jsem si vzal leg shield, který měl „tak na oko“ vyhozený u bedny. Za drop jsem mu samozřejmě poděkoval a dále jej prudil než mě odstřihl. Mé 5 minutové pruzení však mělo ovace, protože tam musel po mém odstřihnutí znovu a jeho barbar na plv 44 chcípl. Už si však leveluje nového.
PS: Měl černou vlajku se symbolem smrtky s kosou.
Naposledy upravil(a) iPetrB dne 29.10.2013, 08:20 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 29.10.2013, 03:38 hod.

Toho Klevena tez potvrzuji, potkal jsem je s Reaperama na MP2 pote co mi jeden z kamaradu oznamil PK. A tak jsem jim to tam sel vycistit. Oni se tvari jako super kamaradi a maji keci ve smyslu pojdme na RUN od Leorica apod. Jdou s vami jako skupina, vsechno vypada docela hezky, nahodi vam i WarCry :) Jenze potom co dvermi vlezete na Leoric Manor Courtyard tak vas zaplavi naprosto giganticka hromada monster (stromy, Elite tez). Jenze oni necekali ze ja to budu cekat :) Zkusil jsem s tim bojovat jenze tech mobu bylo tolik ze to zacalo uz hnusne lagovat tak jsem radeji zalezl zpet a obesel si to pres Northern Highlands (i zde jsem cekal past, obvykle ji tam davaji, ale tentokrat nebyla, asi uz nebyla zadna monstra co by tam pritahli pac vse bylo na Courtyardu :) ) Zvlastni bylo ze me ani nevykopli, kdyz videli jako jim to tam cistim :) Naopak tam jeden pribehl aby vydrazdil moby smerem ke me, no bylo to dost k smichu teda :) Ovsem je treba priznat ze oni "nevedeli" ze ja "vim" :)
Vsiml jsem si ze po skonceni hry schovavaji gear na svych PK postavach, ovsem nechaji jim nastavene ty typicke PK skilly, takze i touto cestou lze odhalit jeho prasivyho hrdinu :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 29.10.2013, 07:58 hod.

Klevena na seznamu máme od 22.10. Je vidět, že je velmi aktivní. To s těmi skilly je dobrý postřeh, určitě o ně updatuju úvod threadu. GJ all a díky.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“