Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Bagr13 » 21.10.2013, 06:56 hod.

Vubec nechapu jak na to muzete mit nervy :) Umrit na lag je fakt hnus, me se treba stalo ze jsem byl od skeletona pres pul monitoru a stejne me sundal :)

Proto tento "mod" praktikujeme na SC, jasny ze to neni takovy vzruso, ale na druhou stranu nejsme tak nastvany kdyz prijde rip :D
Zapli jsme US server, a hrajeme od zacatku MP10 no AH, problem je ze nemame zadny planky a ani goldy jenom co jsme ted vydelali :P
Kdyby se nekdo chtel pridat.
Ted drop je fakt dobrej, jdeme 3 postavy a za to co jsme 2x prosli celou hru me padla 2xspirit stone ("obrovske kvality"), dalsimu pasek pro barbara a treti pro jistotu nedostal ani jednu leg :)
http://us.battle.net/d3/en/profile/Bagr ... o/37454797
momentalne jsem v prvnim aktu Hell, zatim

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 21.10.2013, 13:08 hod.

@Zajtan Multiple rip:(

Ja som rozbehol barbara Jorgena. Momentalne 24 level act2 normal desolated sands. Dneska budem pokracovat. Moj monk zostava na 47 kedze sa s poslednym prezivsim z nasej stvorky neviem zosuladit.

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 21.10.2013, 17:35 hod.

Po úspěšném období, kdy na mé postavy nestíhali vyrábět rakve ;) , hodlám zavést nové pořádky s novými vědomostmi, jak zakládat hru bez lagů. Je to 4. char z 6 pokusů na infernu, 2. WD, jiný char už tam brát nebudu, leda by vymřeli barbaři, nic jiného. DH byl zabavnej experiment, ale v podstatě pro mě Dh amatéra ztráta času.

Zatím sem oblékl nepovedené krafty / odložené věci po starém WD , za zbraň děkuju Supersheepovi.

Cestu na inferno jsem stihl za 28hodin, určitě to jde ještě rychleji, závody nepořádáme, spíš informace pro ty(i mě), když už člověk ztrácí trpělivost si vychutnávat všechny obtížnosti po opakovaných ripech. Obkoukal jsem nějaký tipy a triky od mistra WD zaljana, od 8lvlu baty a není co řešit, farmím, letím. :D Díky ti za ně.

WD Je OP

http://img837.imageshack.us/img837/6214/5yp4.jpg

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Maxim » 21.10.2013, 20:40 hod.

Nechci tady dělat administrátora ale poproste Javurka nebo Jamese aat vám to přesunou do sellfound mod
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Kolmen1 » 21.10.2013, 21:57 hod.

Maxim: Už to tam jednou bylo, ale nějak jsme se shodli, že tady to bude lepší :)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 21.10.2013, 22:58 hod.

protoze primarne to je HC sadomaso :)

antabus: jakejpak mistr WD (na to jsou tady jini) - proste jen neztracim zbytecne cas na normalu a NM, jedu na hrane a predevsim diky dobrejm skillum WD (pochvalen bud SW, az na veky veku SV) to vetsinou i prezivam bez infarktu a spinavejch trenek :D

jinak dnesni farma byla super, a to v obou slozeni, ale uz by konecne nekdo mohl dropnou skorna s LS, 2 kousky bez uz mame ;-)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 22.10.2013, 21:27 hod.

dneska jsem se nechal ukecat na bossaky, ale zitra urcite dam taky nejakou mošto-bašto-šmoulovačku. Holt když jsem mohl byla full parta a pak uz jsem byl zaseklej jinde :-((( SAKRRRR!!!

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 22.10.2013, 23:31 hod.

no uz jsme fakticky na dve party :)

pokud se nepletu, tak 1x monk, 2x wizz, 2x barb a 3x WD

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 23.10.2013, 07:48 hod.

NM Diablo down - řítím se za Vámi chalani

WD - lvl52, AI, Hell, začátek - ViolatorCZ#2356
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 23.10.2013, 10:14 hod.

no ja si dam ted na chvili pauzu, co se deje posledni tydny je uz moc :(

vesele si farmim inferno (katedralu lvl1) se 70k+ HP, 500+ AR, armor cca 3500 a tesne pod 30k dmg unbuffed... jeste jsem si vzal zbran s LS, takze v pripade zombiku/netopejtu/tlustochu a podobny chamrade muzu s petama a templarem stat na miste a HP mi neklesnou pod 2/3... elitam jsem se radeji vyhybal, proste bez riskovani na pohodu nafarmit par ToS, co dluzim Antabusovi ... tedy do doby, nez prislo DC... a do hry me to pak nepustilo dalsi cca 3 minuty, tedy ne ze by na tom zalezelo

WD60(15) down

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 23.10.2013, 10:26 hod.

RIP :(
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 23.10.2013, 21:26 hod.

Nech ti je zem lahka majstro.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 24.10.2013, 09:57 hod.

Tak bohužel už taky nejsem mezi živými.

RIP WD lvl54 - AI Hell - u pavoučků

RIP je pro mě z těch lepších, protože jsem si ho zavinil sám vlastní chybou. Málem jsem se z toho vylízal, ale bohužel osud tomu přál jinak. Dostal jsem se do slepé ulice kde mě obklopilo celkem dost tučnejch pavouků. Dal jsem se do boje, life letěl dolů hrozně rychle, polkl jsem trapnou lahvičku, pak přešel do spirit walku a myslel jsem, že je kuchnu dřív než SW skončí. Jenže se tak nestalo a když jsem se probral, tak pic pic a procla pasivka. Proběhl jsem tedy zkrz a mastil pryč, což se povedlo. Jenže všichni víte, jak to tam chodí a tak se najednou odkudsi vynořil ten nejmenší pavouček /rychlej jak prase/ a průser byl na světě. Já proclou pasivku, life téměř na nule, na SW a Potce CD tak si říkám, jakmile mě ze zadu rafne, je konec. Tak jsem zastavil, že ho batama sejmu, prostě buď a nebo jenže mrcha byl rychlejši. A to sem měl i štit, jenže bohužel D3 zrovna Block nebo Dodge osudného uderu nevylosovalo a tak mě dorazil ten nejmenší pavouček jedním kousnutím. No co, kdybych nebyl debil a opustil místo hned na začátku boje abych měl ústupovou cestu volnou, tak jsem tu mohl být.
Obrázek

Stery11
Fallen Shaman
Příspěvky:83

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Stery11 » 24.10.2013, 10:53 hod.

Jaj :/ to je skoda RIP chlape :)

Btw, Nemá chut dneska někdo kolem 4-5 rozjet novou postavu? :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 24.10.2013, 11:11 hod.

Rip kamo, ale aspon si umrel statecne.:)

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Kolmen1 » 24.10.2013, 11:57 hod.

RIP Vio, to je pech...ale pěkně napsáno, až je to usměvný :-D Jak jsem řikal včera..cekám na lvl 24 ;)

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od bolehlav » 25.10.2013, 07:16 hod.

tak včera 2x RIP na MP10 challengi.
Monk 42 - s Violatorem 46lvl monk(snad jsem to nespletl) jsme vyrazili na Belíka a jak zaspamoval poison pod nohy, byla konečná. No, zřejmě Vio kombinace lvl 46 + shield je účinější než 42 dual W. :D

No nic, ozval se známý polák, tak že se proběhneme spolu. Beru Wize 35 a jedeme. Po chvilce mi píše Jimmy, jestli hrajeme challenge a tak. Tak jsem mu začal odepisovat, samozřejmě ve hře v HIGHLANDS, a během chatu se mi vypnul i armor, od někud se přifařil stromeček a poslal mi pod nohy sazeničky. Sundal jsem si pro sichr i sluchátka, abych náhodou neslyšel zvuky ze hry a byl to tudíž opravdu challenge. No, byl to fofr. Zazelenalo se, začervenalo se, zešedlo to. No, kdyby bylo včera mistrovství debilů, byl bych na druhém místě :D
No nic, zůstalo mi 38DH a 20WD, tak jedeme znovu a snad lépe.

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 25.10.2013, 14:53 hod.

To si se spletl, se mnou to určo nebylo.

Jinak RIP a GL do dalších bojů :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 25.10.2013, 21:57 hod.

RIP padlým hrdinům


Jelikož období lagů snad pominulo, troufl sem si chodit i solo opět inferno, protože většinou mam na hraní v čas dobu, kdy se s ostatníma moc nescházím.

Dneska jsem lovil DE a tak jsem cíleně hledal elitky u WP, po kraftech 12 rukavic mám pořád starý po pokusech na prvním WD, nedaří se :(

Nicméně jsem otestoval zabijácký build na elitky - BATMANA :D Že má bossík 52M life sem ani nijak nepoznal


Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 26.10.2013, 11:16 hod.

klasickej kolotoč, ideal v kombinaci s mrazičem a stahovakem :-)

dnaska by jsme se mohli domluvit na nejakou poradnou hru, treba od 21:00 - 24:00

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“