Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 17.10.2013, 09:41 hod.

destik: Mnoho zdaru a pevný nervy, at se vám vyhýbají technický problémy hlavně!

JImmi: RIP :(

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od mdmT » 17.10.2013, 10:02 hod.

... Jimmi hraju D3 taky na NB a poměrně často mi hra zamrzala - černá obrazovka... Stávalo se to jen při D3, cokoliv jinýho nebyl problém... Pomohlo to, že vždycky když hraju D3, tak podtaktuju grafárnu, je to otázka 5s, dopad na výkon minimální ( grafárna je to poslední co by mělo u D3 na něco vliv ) a od té doby už asi půl roku naprostej klid ... možná zkus ...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 17.10.2013, 12:02 hod.

@destik a spol: GL!

@Jimmi: RIP
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od SoulCrusher » 17.10.2013, 13:40 hod.

Jimmi to je mi luto....mne sa obcas stane pri nejakom super bossovi a/alebo act bossovi, ze po tom co sa spusti boj mi zmizne kurzor...nestava sa to vzdy a pocas standardnej hry este tusim nikdy. D3 hram na macbook Pro (2012) a na HC som z tej predstavy, ze sa mi to stane dost vyklepany. Nevidite kde svoje kuzla alebo strely zamierujete, kde klikate aby ste sa hybali...ste ako slepi. Cize okrem lagov a DC je toto dalsie moje specifikum a zatial som sa nestretol s nikym koho by trapil tento problem. Netusim co je zle ale vcera na SC ked som sa pokusal prejst cez Butchera sa mi to stalo asi 5x co je zatial rekord. Na HC by to bola ista smrt, pokial idete solo len s tym co najdete... :(

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 17.10.2013, 14:06 hod.

TO s tym kurzorom je tiez na zaplakanie..ale stale aspon vidis svoju smrt:) Ako som hovoril zamrzlo mi to 3 krat na hc za to obdobie co hravam diablo a z toho boli 2 RIPy...raz som to ustal so stastim ze pol sekundy predtym som vypalil pod seba inferno cize secko skapalo co ma bilo(ale neboli to elity).Mdmt mi poradil co mam vysusat pretoze mal na notebooku rovnaku issue. Takze si dam asi na weekend pokoj a potom vyskusam rozbehnut novu postavu..asi to bude zasa barbar.

Par ludom z tohoto challengu som poslal requesty tak hadam sa stretneme niekedy na inferne(abo na nejakej inej obtiaznosti):)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 17.10.2013, 21:24 hod.

RIP

jinak s Antabus by mohl vypravet, pokud jde o lagy a DC - posledni 2 dny je v tom prebornik :) ale zatim vzdy prezil

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 18.10.2013, 00:25 hod.

Antabus už leží na cementery of forsaken - kousek od tam :) . Na lag to nebylo- aspon doufám - nezporoval jsem ho. Zaljan, Armada a já jsme farmili krypty a Weeping, šlo to dle mě velmi dobře, padla mi SKORNA :), ale pak jsme natahli poněkud větší pack, před kterým jsme museli vycouvat. Mmě se zdánlivě v tu chvíli vedlo nejlíp a chtěl jsem udržet pack pohromadě, zatímco se ostatní daj kupy. Kosil jsem dále, tak se ocitl v první linii. Během sekundy se odehrálo několik věcí, obklopilo mě větší počet mobů, což už mnohokrát předtím a nebyl jsem z toho nervózní, padla věžka, chtěl jsem dát novou, ale v tom momentě nebyla hatred, jestli byl gloom nebo nebyl se přiznám v tu chvíli nevím, disciplína určitě byla, obdržel jsem v blíže nemožně specifikovatelném pořadí více ran a já byl v sekundě s HPčkama na nule :) Fakt to bylo z plnýho zdraví příšerně rychlý, proto to podezření na lag,ale jestli nebyl gloom... hotové 8-) Tak jako tak, měl jsem nasazenej i štít s 20% blockem, v gloomu s bouchajícíma pastma skutečně vydrží DH docela dost, pokud však chvíli stojíte a neutočíte, máte problém, ale bylo to aspon hodně zábavný a stále napjatý. Prohlídnu si věci, co mám a podle toho se rozhodnu, s čím zítra odstartuju na novo 8-)

edit: opraveny chyby\ a překlepy + nový hrdina už vyběhl na svou pouť za pomstou ;-)
Naposledy upravil(a) Antabus dne 18.10.2013, 08:57 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 18.10.2013, 01:11 hod.

Velka skoda, nech ti je zem pod weeping hollows lahka. Fakt smola, hustota packu bola velka a osobne som skoro tiez lahol na zem (odleapoval som to tak s 1-5% hp).

Prajem hodne zabavy s novym WD a verim tomu ze ti to s nim pojde opat ako po masle.
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od hulkxxxl » 18.10.2013, 06:24 hod.

prosím o zápis do skupiny včera jsme rozjeli s Frozenem, Hocico86 a mdmT nové postavy na US servru

moje postava: barb lvl 11, Skeleťáka jsme dali včera večer, Hulkxxxl#2541

PS: kdo hrajete na usa prosím přidejte si mě ať mám víc přátel pro případné hraní, díky
PPS: je to super zábava
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 18.10.2013, 07:25 hod.

To Antabus: RIP kámo, a já se motám taky někde ze začátku, tak můžem dát spolu.
Obrázek

destik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Desty#2331

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od destik » 18.10.2013, 08:09 hod.

@Antabus: voe cos dělal takovej to byl raťáfák ten DH, RIP .... držím palce s novým char jsem zvědav jestli vemeš new DH.

my jsme popošly na lvl 23 magda včera padla ,zatím je to sranda na normalu

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 18.10.2013, 08:19 hod.

@RIP

Ja som nepockal do pondelka vcera som dal par levelov s novym bArbarom Jorgenom...ak by ste potrebovali stvrteho od zaciatku rad by som sa pridal

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od bolehlav » 18.10.2013, 08:34 hod.

dnes kolem 12,30-15,00 bych na skok vyrazil na challenge, pak nějak v podvečer. Najde se někdo po poledni na 2 3 hoďky? (20WD, 35DH, 37Wiz, 42Monk)

destik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Desty#2331

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od destik » 18.10.2013, 09:10 hod.

@Jimmi - hele potřebujeme 4teho nějak nám odpad mag , tak si založ postavu na USA muzeme jet pres vikend spolu spoluhraci jsou pryc a ja si chci rozjet 2 postavu
mas me ve FL tak mi napis budu na D3 a poresimeto

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 18.10.2013, 09:16 hod.

@Antabus: RIP
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 19.10.2013, 04:11 hod.

Dneska zase "mensi" pokrok. Nevim s cim zacit, tak treba trochu zabavy s elitkami.



"Potvrdila" se teorie, ze 300% MF je magicka hranice a padly mi prvni 2 legendarky, Armada se radoval asi 6x.



Dokonce nektere byly pouzitelne. Takze jsem vykraftenou mace s LS nahradil Echem, kterou sice nesnasim, ale musim uznat, ze pri vhodnem vyberu skilu a nasem soucasnem tempu ani skoro 20% sance na fear neni takova hruza.

Povedly se hodne slusne shoulders a uchazejici gloves. Od SuperSheep dostala Darkness pekny kloubouk a tusim prsten. Vymenila i ringy a vysledkem je ze DarknessX ma vice nez dvojnasobne dps, pri zachovani EHP cca 500k a podle DiaBro uz muze na MP2.

Obrázek

Nicmene na MP10 v Hollows uz se citi skoro bezpecne. Elitky si zatim ale porad vybirame :)

Postupne jsem se od Arcane Blast, pres Meteory dostal zpet k oblibenemu Arcane Torent buildu, SuperSheep mel dobry napad, zkusit Magic Weapon conduit a s vyslednym MP10 only/noAH Arcane Torrent Build jsem v tuto chvili spokojeny. Protoze ted nosim zbran s vyssi AS, tak nejlepe funguje na skupinky 10 a vice monster. ale my se s tim neparame a obcas jich nabereme i trochu vic :)



Pro dosazeni paragonu 10 jsem hledal nejake fotogenicke misto, tak snad se podarilo ;)
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Ride » 19.10.2013, 15:16 hod.

Kluci omlouvam se, ale FAKT jsem MUSEL nutne pryč. Ta elita sice pritahovala a sere me to, protoze podle me byla celkem v poho hratelna :-(((

Uživatelský avatar
msstar
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:msstar#2928

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od msstar » 20.10.2013, 01:08 hod.

Moxi nic se přece neděje. Takových elit bude, Se Supersheepem jsme ji potom ve dvou sejmuli, oba jsme dostali DE takže v pohodě.
Obrázek

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 20.10.2013, 09:45 hod.

Monk 12lvl, Normal, AI, Festering wood - ViolatorCZ#2356
WD 37lvl, NM, AI, před pavoukama - ViolatorCZ#2356
Obrázek

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 20.10.2013, 20:18 hod.

ani nevim, jestlito sem jeste psat, ale vikendove skore blizzu je odpudive :(

vcera 2x error 30005 (nebo tak nejak) a poprve to odnesla moncicanda na lvl43... podruhe to odneslo DH na lvl40 - ani jednou nebyly okolo zadne elity, ani nijak moc mobu - ale na MP10 jdou v noAH modu HP dolu fakt rychle... no otravenej sem to vcera zabalil a dneska rozjel dalsi DH... tentokrat se stal osudnym uz A1 - pri vylezu z HoA2 cca 20 sec lag a na konci uz jsem videl jen ranu z milosti...

no ani se mi nechce logovat WD a pokouset inferno :(

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“