Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473
Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 15.10.2013, 13:48 hod.

Zdravim pani
Zhodou okolnosti som sa dostal na toto forum a vidim ze su tu ludia ktori hraju presne ten isty challenge ako sme zacali na konci minulej zimi s kamosmi.
Zostava bola Ja MOnk a Kamosi BArbar,Wizard a WD. Nehrali sme to casto iba ked sme mali seci 4 ria cas
Este na jar nam na lvely 43 padol Wizard v act 2 severs ktory si myslle ze je rambo a vbehol kam nemal. Cez leto sme s adohodli ze hrat nebudeme kedze bol cas na sporty aine veci:) ZAcali sme to hrat znova uz iba 3 ja pred mesiacom. Kedze sme sa dlho nevedeli zist tak nas WD porusil vsetky zasady a nakupil na AH nejake veci a carma is bi*ch tak ripol na zaciatku hellu(traitors never win:)) Takze sme zostali uz iba 2ja(monk a barb) a hrame to raz zacas sme lvl 47..ale chcem zisti ze kam to dotiahneme.
MOja sekundarna postava je solo barbar na lvl 40(podarilo sa mi predtym par trapnych solo ripov..jeden z toho bola moja chyba, jeden mi ripol ked mi zamrzol notebook a dalsi na algy) ale celkom rad by som si zahral s niekmi v skupine..takze ak niekto ma postavu na podobnom levely tak sa ohlaste..v parte to bude vacsia zabava:) moj tag je JimmiSVK

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 15.10.2013, 13:50 hod.

teda JimmiSVK #2473 ...zly copy paste:)

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 15.10.2013, 15:56 hod.

tak jsem s antabusem (za DH, ja klasika WD) dneska dorazili v plne polni na inferno a po obleknuti se hned trochu prosli s msstarem ke queene :)

jinak A3 a A4 pohoda, modry lvl60 zbrane se ukazaly jako vic nez dostacujici

aktualne cca 67.5k HP, 20k dps bez buffu, 2700 armor a cca 320-420 resy

jinak porad plati, ze mam barbi lvl60 pred kulikem na hellu a nove mam moncicandu lvl33 na zacatku A4 normal


2jimmi: klidne si nas pridej do FL, tagy mas vetsinou v prvnim postu a pokud jde o uroven, tak jsme rozprostredni vsude od A1 normal do A1 inferno

EDIT: tak barbi uz je taky na infernu ve meste... ale ven se boji, pry ji musi nejprve sestricka woodicka sehnat nejake hadriky a peprak do kabelky ;-)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 16.10.2013, 02:11 hod.

DarknessX a Dlhospac spolu so Zaljanovym barbom taky na infernu. Prvni cast cesty je za nami.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Bagr13 » 16.10.2013, 06:32 hod.

Zkusil jsem to trošku v lehci verzi a neni to tak spatny, zalozil jsem si novou postavu ale na US (sc-lagy jsou fakt des).

Kdyby to nekdo chtel hral na SC tak si me na US pridejte, vcera skeleton 16tis life my dve postavy 19 a 22 dmg no celkem dlouho jsem tam byli :lol:

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od ViolatorCZ » 16.10.2013, 07:20 hod.

Tak jsem se rozhodl, že si sem tam chvíli pořádně zabojuji a rozjel znovu MP10noAH.

DH - lvl 24, Normal, Desolate, Violator#2356
Barb - lvl 24, Normal, Desolate, kolmen#2140
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 16.10.2013, 10:22 hod.

Tak se zdá, že v poslední době vlákno opět prožívá určitou renesanci a zvýšený zájem 8-) Taky mě velmi těší, jak se rozšířily naše řady na infernu a protože chybí aktualizace přední stránky (absence brawlera), dovolím si opět sepsat mně dostupné informace o MP10 only challengerech:

Normal :

Wizzna, lvl 17 Saris#2358
WD - 20lvl, Hnu5ak#2242
DH - lvl 24, Desolate, Violator#2356
Barb - lvl 24, Desolate, kolmen#2140

Nightmare:

Monk - lvl47 , JimmiSVK #2473
Monk -lvl 40, Antabus #2689
DH - lvl 35, Hnu5ak#2242
WIzz -lvl 37 Hnu5ak#2242
Monk - lvl 42 Hnu5ak#2242

Hell:

WD -lvl 56, Mira#2109

Inferno (všichni akt 1 :lol: ) :

Msstar#2928 - barb 60(14)
Msstar#2928 - Wizz 60lvl(2)
Supersheep#2120 - Monk 60lvl(11)
BlackMage17#2679 - Barb 60lvl(7)
Moxmar#2814 - wizz 60lvl(4)
Zaljan# 2717 - WD 60lvl(3)
Zaljan# 2717 - Barb 60lvl(2)
Armada#2262 - Barb 60lvl(3)
LeonardoCA#1772 - Wiz 60lvl(3)
Antabus#2689 DH 60(2)

pokud jsem na někoho zapomněl, hlaste se!

EDITOVANO k času 17.10.2013. 10:30hod
----------------------------------------------------------------------------------------

Jinak včera moje postřehy ze hry. Pokud míříte na inferno a jste na hell, dejte si primární úkol je nafarmit dost hell modrých esencí, přeměnit na inferno esence a dělat pouze modré 60lvl zbraně v nabídce ! S tím souvisí druhý úkol a to je udělat 60lvl. Dá se už v a1,ale to je velmi pomalý, ideální je a2. Modrý jsou mnohem levnější než žlutý,žadné ToS, ale hodně z nich nabízí 3 affixy a šance že získate zbraň co vám výrazně vylepší DPS je vysoká, bez ní na beliaha na hell nechoďte. Monk má na 59lvl fist- stačí mu hell esence- běžně se ukraftí něco s 600+dmg. Barb má 60lvl mighty weapon modrou, DH jak sem včera zjistil a ozkoušel modrej 60lvl bow -měl sem s 790dmg. WD využije modré 2handy, podobně může smýšlet i Wizz.

Moje hraní za DH, jedním slovem : papír! papír! papír! 8-) Ale je to velká zábava, hpčka letí v případě průseru nechutně rychle dolů a není nic, co vám pomůže mimo nejlepšího deff skillu - být připosranej, zdrhat a střílet to zkraje obrazovky :D

Jen pro zájemce krátký DH gameplay video, jak jsme včera klestili cestu do Old tristramu na infernu.

Pracovně bych to nazval : Zaučování DH na infernu a návrat Zaljana :P :

Naposledy upravil(a) Antabus dne 17.10.2013, 09:41 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 16.10.2013, 12:04 hod.

Parada, dik za seznam.

Uvital bych par tipu pro nas novacky na infernu. Uvazuju nad dvemi variantami:

1. pofarmit hell nasbirat material a mozna nejake pekne dropy v Act3-Act4 + zkusit craftnout nejake lvl 60 itemy (nevim jestli je fer craftit i s recepty z inferna, i kdyz uz jsme tam byli, ale mozna bych si to tak trosku zjednodusil)

2. zacit pizlat monstra na infernu a doufat v pekne dropy, pripadne zkusit i nejake elitky s podporou tech co uz jsou schopni neco utankovat, dropnout esence a kraftit archon recepty.

Ted ma DarknessX cca 11k dps a 250k EHP - to je jeste zoufale malo, pri dvojnasobku uz by to alespon trochu slo ...
Naposledy upravil(a) Darkness dne 16.10.2013, 14:41 hod., celkem upraveno 1 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od SoulCrusher » 16.10.2013, 12:28 hod.

za takuto ligu by mal Blizzard dat specialne uber predmety do dropu...toto neni snad ani pre skalnych HC hracov :D

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 16.10.2013, 12:49 hod.

Pro představu 200EHP je tak zhruba hranice, kdy tě velkej zombík ne-IK-čkuje :). Na to je potřeba se připravit. Určitě se poptej na infernu déle žijících lidí na itemy, jestli jste včera prošli i cestu do města myslím, že chápeš, že to není zbytečnej luxus. Já sám mám ve skladu pár věcí, co by ti mohly pomoct. Farmit hell je taková sázka na jistotu, je to jistotně bezpečnější,jistotně pomalu expíš, jistotně nějaký menší množství materialů posbíraš, plus je malá šance najít pěkný item nebo legendárku, ze který získaš minimálně brimstone (a4 padaj dle mé zkušenosti item lvl 59- např skycutter, sickle a třeba i cindercoat). Začátek v a3 s Q kill azmodan, nabrat 5NV, zabít ho a pak až po rifty a4. Pro solo hraní je to dobrá volba, se svým zesnulým wd jsem naběhal po hellu docela dost. V partě bych zkoušel to inferno. Kraftění. Jelikož jsi živý na infernu, tak krafti, co zmůžeš = na co si nasbíraš suroviny. Koukal sem na streamu, že ty máš těch receptů docela hodně (setový aj.) O těch jsme se tu doted vůbec nebavili, můj osobní názor je, že to není problem. Opět je potřeba na ně hodně vzácných surovin a výsledky rozhodně nejsou nijak významně silný.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Kuki10 » 16.10.2013, 12:52 hod.

Ja vcera koukal na konec tretiho aktu + azmodana a celkem jste to davali v pohode, az na ty tlustochy, ty bych nechtel potkat, kdyz bych takhle hral.:)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 16.10.2013, 14:23 hod.

tady je zaznam nasi "epicke" bitvy s elitkami a domluvy strategie :) + Azmodan kill

The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od bolehlav » 16.10.2013, 14:44 hod.

normal - 20WD
NM - 35DH; 37Wizz; 42Monk

Uživatelský avatar
Sharis
Quill Rat
Příspěvky:42
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Bydliště:Jablonec nad Nisou

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Sharis » 16.10.2013, 16:27 hod.

Zdarec, taky to pomalu zkoušim.
Mám teď wizzku, lvl 17 Normal
bt: Saris#2358
It is hot down here

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Antabus » 17.10.2013, 00:02 hod.

Jen krátce report před spaním, dnes jsme vyrazili se zaljanem dále zachránit caina, po prvním průchodu v samotným závěru katedrály lvl 1 mi padla pro DH první, celkově 4.tá setovka - Innas kalhotky- mám je na sobě. Rolnout vitku nebo AR to bych chtěl fakt hodně. Potom se přidali Msstar i Supersheep , což samo o sobě výborné, horší bylo, že jsem dostal dva DC, oba jsem (díky partě) přežil, ale moje chutě na na další farmení inferna klesly na nulu. Ptám se sám sebe, kdy hodlá blizz něco udělat, dochází mi humor po 14dnech lagů. Ostatní naštěstí pokračovali a zatimco já se krmil a hrál si s modelovým DH na SC, oni dropovali itemy pro mě :D (dobře sem si to zařídil). Msstarovi padl parádní amulet, přesně splnující o čem jsem v tý době přemýšlel :) a zanedlouho potom mi zaljan postoval jeho setovku, natalka chest :), opět k vidění na mém DH. Úspěšný den ! Zítra pokračujeme.

Zaljan
Doom Knight
Příspěvky:443
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ZALJAN#2717

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Zaljan » 17.10.2013, 00:08 hod.

jen pro poradek, kdyz uz se tady ukazuju na videu - coop je pro me porad neco jako pandorina skrinka, HC jsem pred vyzvou hral jen solo a vez AH :) a barbinu neumim vubec, to uz spis WD nebo DH...

ale jinak na infernu je zase zabava a tesim se na dalsi prirustky - chci tam dotahnout postupne vechny chary, takte budu parkovat pred belikem a jak budeme aspon 3, jdu na to ;-) smrt neni konecna, novi hrdinove povstanou...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Darkness » 17.10.2013, 02:55 hod.

Tak dneska velmi uspesny den.

Nejdrive na rozehrani farma Act3-Act4 Hell (Archon MP10only/noAH Build)


(btw, vedeli jste do jakych detailu jsou modelovane succubus a nebo, ze se da klouzat po schodech v tower? )

Podarilo se nafarmit dost surovin a craftnout peknou mace, ktera by se diky lvl reduce dala prodat za par mil.

Obrázek

Pak DarknessX dostala od BlackMage17 pekne pants, bracers a tusim stit.

Behem prvniho runu na infernu (MeteoBlizzard MP10only/NoAH Build), ji Zaljan venoval slusny amulet s VIT a LOH a nejaky ring.



A na zaver po skoleni druhe elitky, se povedlo craftnout slusnou chestku:

Obrázek

Vysledek 14.5k DPS, 65k Life, 500k EHP, 3% LS, 800 LOH => na Hell MP10 se uz muze prochazet a na infernu mezi zombikami s trochou opatrnosti taky.
Naposledy upravil(a) Darkness dne 17.10.2013, 11:32 hod., celkem upraveno 6 x.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
neithusak
Fallen Shaman
Příspěvky:99
Currenly, I'm playing:Diablo
BattleTag:Armada#2262

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od neithusak » 17.10.2013, 03:27 hod.

Dnes sme uspesne pofarmili Inferno. Zo zaciatku to slo pomalsie a par krat som to musel rozdychavat ale vdaka skusenemu Zaljanovi sa nam podarilo skrotit prvy pack (fire chains netopiere) v katedrale.

Pokracovali sme do Weeping hollow kde sme pomaly rozbijali vacsie skupinky zombikov a inej havede co sa tam zvykne potulovat. S pomocou meteoritov a ladovych burok v podani Darkness nam to slo znacne rychlejsie a tak ani nie za pouho pouhych 30 minut sme natrafili na druhy tentokrat vcelku neprijemny pack (fast knockback electrified plagued). Ten sme sa rozhodli preskocit a tak som sa so zhrozenim dival ako Zaljan (ako neskor odhalil) pod vplyvom omamnych napojov (par flasiek vina) bezi hlava nehlava po waypoint na cintorin.
Na cintorine nas potom cakal zednik na ktoreho vsak Zaljan nemal nervy a vratili sme sa k uz osvedcenej katedrale kde sme pokorili dalsie tentokrat uz o cosi viac nasrane netopiere (fast, desecrator, arcane, reflect damage). V katedrale to uz slo o hodne lepsie lebo sa Darkness podarilo najst mec s 2.5% life steal ktory mi zvysil life o krasnych 10 000 cisiel. Vdaka tejto zbrani som uz tak nemusel behat okolo horkej kase a zapojil som sa do boja priamo ako poriadny barbar.

Po tomto packu sme to ukoncili. Dokopy sme dropli 2 demonic esencie a peknu kopku tomes of secret. No a z tej mojej esencie sa mi podarilo vycraftit tento krasny armor => http://img546.imageshack.us/img546/4695/ysnl.jpg

Zajtra pokracujeme, tak naladte stream a budete vidiet ako umrieme v priamom prenose :).

He who fears death can not enjoy life!
Please, listen to me. The Archbishop Lazarus, he led us down here to find the lost prince. The bastard led us into a trap! Now everyone is dead...killed by a demon he called the Butcher. Avenge us! Find this Butcher and slay him...

destik
Quill Rat
Příspěvky:25
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Desty#2331

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od destik » 17.10.2013, 09:06 hod.

CHALLENGE ACCEPTED

Zdravím výzva přijata ,zatím jsme jen malí hrdinové lvl 17 ,ale pomalu se prokousáváme výš. Hrajeme na USA serveru a to proto ,že jako HCEU hráči máme otevřené vendory a máme již nějaké mění. Na USA serveru nemáme vůbec nic a začínáme jako praví hrdnivé s holými zad.. xD.
Takže uvidíme jak to vše dopadne. Mám v plánu naše heorické snažení streamovat aby i jiní se mohly pokochat naší trpi xD. Stream bude od 1700+.

Desty#2331 - Barbar
PAT#2619 - WichDoctor
SirSpider#2366 - Monk
Kleopatria#1204 - Wizzard

PS: klobouk dolů pánum Antabus, LeonardoCA, Armada, Zaljan jste pro mě inspirací a nastavily jste laťku vysoko ,ale my Vás doženem xD.

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: Challenge ACCEPTED - Diablo III MP10 - drop ONLY!!

Příspěvek od Jimmi » 17.10.2013, 09:20 hod.

Moj barbar Varg to vcera zabalil na urovni 42 v act2 Dragu oasis. Zasa to nebolo mojim pricinenim. Vsetko islo ako po masle..padla mi hned ako som to zapol legendarka vesta a vyzeral to na rychli run Vymlatil som vsetky miniony elity a zostalo asi stvrt zivota sefovi...zial zamrzol mi notebook akurat ked podomnou rozhorel ohne. ZA posledne 3 mesiac mi zamrzol komp 3 krat a vzdy pri diable HC..toto je uz 2 ha postava ktoru som takto stratil:( Pockam si par dni a rozbehnem dalsieho barbara

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“