PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 01.10.2013, 11:47 hod.

Frozen píše: Ale kde by pak byla pointa HC? "Každý port, kterým projdu může být poslední"
ok, nech si hrac v menu (alebo nejako inak) zvoli ci chce tuto vec vyuzivat alebo nie. Pri public hrach by som ju ale po nasadeni nechal standardne u kazdeho hraca zapnutu. Bohuzial poniektori hraci na Blizzard zase vyzreli a ukazali im aka je ta ich hra v mnohych veciach nedomyslena. Zase blizzardakom uznavam, ze nemozu mysliet ako niektori uchylaci, ktorych to proste takto ich hru bavi "hrat". Nikto iny za nich ale ten poriadok v ich vlastnej hre neurobi. Zrejme by sa mali s tym PvP poponahlat ale ako som uz pisal, tak aj keby ho nasadili do hry, tak poniektorych bude stale viac bavit toto, jednoducho preto, lebo skoro nic neriskuju (okrem DC) a maju ovela viac "zazitkov" ako na PvP ktore by malo svoje pravidla hry urcite.
Naposledy upravil(a) SoulCrusher dne 01.10.2013, 11:52 hod., celkem upraveno 1 x.

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 01.10.2013, 11:50 hod.

Darkness píše:
Kdyz nad tim premyslim prineslo by to vic problemu nez vyresilo.

cize lepsie bude ked s tym proste neurobia nic, tak? Kto nic neurobi, nic nepokazi ale uspechu sa asi tazko docka...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 01.10.2013, 12:07 hod.

hmm, ted mne napadlo, bublina by byla perfektni nastroj pro pk :)

pripravi si nekde moby a pak se mezi ne portne, zatimco ma bublinu, tak se tam portnou ostatni, no nebyla by to parada :) pk by mohl delat i DH
ize lepsie bude ked s tym proste neurobia nic, tak? Kto nic neurobi, nic nepokazi ale uspechu sa asi tazko docka...
neudelaji s tim nic z jednoducheho duvodu - nic s tim nejde udelat
- PK ve meste - ano to byla chyba a opravili to, ale ochrana proti pk obecne je nerealna
- jak uz jsem psal jinde, existuje spousty neprimych taktik pk a i kdyby nekdo vymyslel nejake zazracne reseni na tu nejjednodussi metodu, tak se vetsina pk nauci pouzivat ty promyslenejsi ...

- banovani je slozity process, zabanovat nekoho rychle neni problem, ale zajistit aby to bylo opravnene?

Ted behem psani prispevku me napadl zpusob jak to zneuzit, kdyby banovali na pockani - staci troska fantazie - vylevelis si postavu na 60 a nechas se "sejmout" nic netusicim hracem, nekdo jiny ti tam pomuze nalakat vic potvor a ty tam schvalne ripnes - a pak toho hrace, kteremu to chces provest nahlasis, jak kdo dokaze kdo tam nalakal moby? Aby to bylo duveryhodnejsi tak to nacasujes tak, aby napsal do chatu neco "incriminujiciho" ... a sikovne strihnes video
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 01.10.2013, 12:27 hod.

@SoulCrusher: Již na začátku si volíš zda chceš hrát SC a HC se vším všudy. K čemu by bylo kdyby si skočil do festering woods přes port a najednou by se stalo, že tam budou dva packy elit u WP, ale ty díky bublině to zjistíš a jdeš zpět? ne to prostě nejde...

Prostě kdo je blbej, blbým zůstane. Kdo je neznalej, tak se poučí a kdo chce být hrdinou, ať jím je, ale dle mě zbytečně mrháte časem, kdyby jste místo nahánění PK pomohli těm lidem co jim PK zabili postavu a vytáhli je, tak uděláte více užitku. Ostatně jako ta omáčka okolo toho všude kolem, lidé kteří na fórum chodí, tak to znají, takže další mrhání časem. Děje se to fajn, tak si udělejte nějaké makro na to a jakmile se připojíte do publicu, tak to postněte, tím na to upozorníte hlavně hráče, kteří o tom nevědí (nejlépe i s odkazem na nějakou stránku kde to bude popsané -- v angličtině hlavně :) ). Ale aby jste nakonec (při zveřejňování tagů hráčů) se nedostali mimo zákon...

Kdyby se zavedla nějaká obrana / ochrana proti tomu, že když někam vlezeš můžeš si to rozmyslet... asi bych už to nehrál. Případně by mohli zavést ještě třetí typ hry.... SC, SCwPD (softcore with permanent dead) a HC, kde to tučné, je to, co si přeješ ty. Btw... HC mám, možná i máte, rádi proto jaké je, že si musíte rozmyslet jakýkoli Váš krok, to že každý port může být poslední, to, že každá potvora, kterou spatří Vaše obrazovka může být ta poslední. Včera mi umřel wizzard, který mi přišel, že vydrží ze všech mých postav nejvíce (nebyl problém mp3 DC ustát), a že jich mám dost a nakonec umřel na 20s lag v desecratoru (mp3) a to mi bohužel ani nedokázali pomoci 4 globy, které sebral mdmT, který se mě snažil udržet naživu. Daleko radši bych viděl tuto postavu umřít v boji i třeba u PKčka, protože bych za to mohl já. Ale bohužel se tak stalo, takže jsem si rozjel nového wizze a počítám, že dneska bych jej mohl mít na 60tce. A co kdyby mi ho zabilo PKčko? nic udělám si nového... pro mě je totiž hra hlavně o tom s kým hrajete a za co Vás to momentálně baví a ne to jaký PL máte nebo nad jakými equipy či buildy se rozplýváte, hraji to co mě zrovna baví a s lidmi s kterými se mi hraje dobře a rozhodně nehodlám nahánět nějaké PK, ten ať se baví se svými přáteli.

Takže pokud na to chcete upozornit, tak upozorňujte hlavně ve hře a ne na fórech, protože lidé co na fóra chodí, tak to znají. Ty kteří na ně nechodí, ty to nevědí.
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 01.10.2013, 12:37 hod.

Lidi vy furt vymyslite jak se co da ocurat. Ano zadny system nebude dokonaly, ale vzdy ma bytt snahou nejakou tu nerest co nejvice omezit (ano nekdy se povede i uplne eliminovat). Rekneme ze D3 PK nelze postihovat z pohledu Blizzardu (to jeste uvidime jak budou reagovat na muj support ticket co jim s kubizkem chystame), a zavede se tu jiz zminovany system nesmrtelnosti po pouziti jakehokoli portalu. Muj navrh: Po pouziti jakehokoli portalu bude postava nesmrtelna bez schopnosti ziskavani EXPu do te doby nez udela nejakou akci (utok, pohyb, pouziti skillu,...), behem teto nesmrtelnosti se muze kdykoli rozhodnout vratit zpet do mesta. To ze se to da do options jako moznost volby je uz jen kosmeticky deatail, jako ze by se jeste nekolik doplnku k tomu naslo. Schvalne piste jak se toto z vaseho pohledu da zneuzit? Ovsem je treba si uvedomit ze vzdy mate neco za neco, a hlavnim cilem je to, ze pokud neco noveho vymyslite tak aby to minimalne nebylo horsi nez stav predesly.
Drakness: Nejak Te asi nechapu... No a co ze by byl PK kdokoli s tou bublinou. Portli by se tam ostatni a byly by vsichni nesmrtelni a videli by tu hordu monster a tak by zas odesli - hotovo splneno a nikomu se nic nestalo a PKacko si ty moby muzou klidne nabouchat do rite :D
To ze by treba nekdo delal to ze na Tebe nalaka moby az primo ve hre tak s tim se asi da tezko neco udelat, nicmene toto nalakani mobu neni tak nebezpecne jako vlitnuti do hordy monster pres banner.
Minimalne tou nesmrtelnosti by se prace PKacek znacne omezila o tom jsem vcelku presvedcen.
Nekdo tu psal poznamku, ze se najdou hraci co se pohnou driv nez se rozhodnou vratit zpet - to se omlouvam ale toto si nezaslouzi ani komentar...
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od AlterEgo » 01.10.2013, 12:46 hod.

Pokud mate problem s PK, tak to HC proste nehrejte a problem je vyreseny.
Staci se to naucit brat jako soucast hry. IMO nevidim rozdil v tom, ze nekoho sejme lag, disconnect, nejaky bug vlivem noveho patche nebo PK, jelikoz to jsou vse podruzne nepodstatne veci, protoze je podstatny vysledek a to sice, ze postava umrela.

Co se tyce te ochrany v podobe nejakych bublin, nesmrtelnosti a podobnych veci, tak vsechno je nesmysl. Staci, aby sel inspect postavy v parte pres jeji portret i kdyz neni nikde pobliz a je to poresene. Pak je jen na usudku hrace jak se ziskanym infem nalozi.

V momente, kdy hraci dostanou na jednu vec nejake ochranne opatreni, tak zacnou whinovat, ze ted chteji pojistku na lag, pak na disconnect, pak na svoji gramlavost, kdy zrovna meli rymecku a nemeli svuj den atd.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 01.10.2013, 12:55 hod.

Frozen asi uplne nepochopil :) Takze to tu reknu uz asi po desate :) Nikdo nikoho nenuti nahanet PK, to je ciste dobrovolna aktivita jen pro ty co je to nejakym zpusobem bavi :) Hlavnim cilem tady je rozsirit osvetu o PK (Frozen, ne jen tady jak si o tom piseme, ale vsude kde to jde). Ovsem nejde udelat vsechno honem hned, takze jsme tim zacali zde. Jak uz jsem tu tez zminil, tak to ze obcas ve hre narazis na 2-3 Elite u sebe nekde ve hre treba hned u WP tak je klasicka soucast hry generovani monster, ano je to hned vyssi riziko ze to muze byt smrtici zkusenost pro hrdiny, ale nidky to nebude tak temer jista smrt v pripade srazky s PK magorem.
PS: Ja se snazim lidem pomoct kdyz neco nevedi. Ne jim rict ze jsou blbi ze to meli vedet a ze si za to muzou sami... Ano asi budu taky nejakou mez unosnosti :) Ovsem v tomto konkretnim pripade rad pomohu proti PK jak jen budu moct.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 01.10.2013, 13:26 hod.

AlterEgo píše:Pokud mate problem s PK, tak to HC proste nehrejte a problem je vyreseny.
Staci se to naucit brat jako soucast hry. IMO nevidim rozdil v tom, ze nekoho sejme lag, disconnect, nejaky bug vlivem noveho patche nebo PK, jelikoz to jsou vse podruzne nepodstatne veci, protoze je podstatny vysledek a to sice, ze postava umrela.

nezmysel aby som sa nechal niekym obmedzovat len preto lebo pochopil hru na HC po svojom. Inak ja v tom ako postava ripne, rozdiel vidim. Preto stale tvrdim, ze dat HC ako online je pakaren na entu. Vsetky ich argumenty preco musi byt D3 online padli, pretoze v hre bol potvrdeny duping, pretoze v hre je boting a napriklad aj koli PK aj ked hra hru v zmysle PK nepodporuje. Su to vsetko zrejme "bonusy" navyse. Sa cudujem preco sa za exploit povazovalo nosenie 2 obojruciek ked to hra umoznovala? Hraci to sice nehrali ako tvorcovia D3 vymysleli ale to zrovna tak aj pri hre PKciek nejde o hru v zmysle aktualneho D3 dizajnu.

mate pravdu, dat po kazdom WP docasnu nesmrtelnost na HC je blbost a ked ju date len na prve pripojenie do hry a prvy port (ci uz cez banner alebo WP) nic to neriesi, pretoze chytrolini si v hre pasce pripravia na hracov neskor.

P.S. by ma len tak zo zvedavosti zaujimalo, kolko hracov zahucalo na HC po vote-kicku, kolko to bolo sumarne odohratych hodin asi tak?

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 01.10.2013, 13:33 hod.

@admiralos: já to pochopil, ale zřejmě vy pořád ne.... tak to řeknu po sto padesáté prvé.... důležité je aby se to dozvěděli hráči ve hře a ne na fóru, kde to všichni vědí (nemyslím jen zde, ale i na oficiálním a jiných). Hráči, kteří to potřebují, tak ty na fóra nechodí a jen hru hrají. Tyhle lidi to neznají...


ps. já jsem neřekl, že když někdo něco neví, tak je blbej... ja jsem řekl, že blb blbcem zůstane a neznalý se poučí. Pokud tam člověk jednou umře, tak už si dá příště pozor, pokud ne, nemá na HC co dělat, protože takový člověk je hrozbou pro partu.
Obrázek

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 01.10.2013, 13:44 hod.

hmm...a ako sa to maju dozvediet hraci v hre? vypisovanim cez nepodareny chat? rozposielanim email spamu? ako na to upozornit tisicky hracov, ze lezu do sofistikovanej pasce nejakeho zamindrakovaneho chuja co v zivote dokazal velke ho*no a preto sa musi realizovat v hrach a kazit tak zabavu inym? zaujimave, ze akekolvek opatrenie proti je uz z principu spatne alebo nelegalne. Oni nastastie nad svojim konanim nerobia ziadne okolky. Asi aj preto su o krok dalej ako ostatni - nemusia sa zaoberat podruznymi otazkami moralky a toho co je spravne a co nie.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Frozen » 01.10.2013, 14:02 hod.

@SoulCrusher: aha, tak o jsem nevěděl, že upozornit na něco někoho kdo o tom ví, je lepší než přes nepodařený chat (což mě nepřijde) ve hře přímo těm, kteří to potřebujou.... ono totiž ve hře to nezůstane vidět a člověk si nemůže klepat na ramena jakej je borec, že těm PK škodí... ale neměl by spíše účel být pomoci těm neznalým?

mno stejně tu akorát honíme příspěvky, protože každý má stejně svojí pravdu a přesvědčení... takže já sem již radši psát nebudu páč, PK neodsuzuji, protože každý je zodpovědný za svoje konání... kdo si myslí něco jiného, je podle mě ještě dítě (tím myslím i dospělé co žijí u rodičů - neberte to jako urážku, zlaté to časy :lol: , kdy člověk nemusí nic řešit), takže snad Vám to zveřejňování na fórech pomůže.
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 01.10.2013, 14:40 hod.

Frozen zrejme neumi cist co pisu a mele si stale sve :) no tak at si mele nooo :)
A rozhodne se nestotoznim s tim ze nejdriv "musim" u PK umrit a z toho se poucit (to je pro me a urcite i ostatni prilis pozde, jelikoz jsem uplne zbytecne pak prisel o sveho hrdinu kvuli PK chcipakovi). NE, nejlepsi je aby se to vubec nikdy nestalo...
Frozen a podobni at si delaji co chteji, me je to celkem u rite. Ja a me podobni udelame vse proto abysme zivot PK parazitum co nejvice ztizili, to je cele.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 01.10.2013, 16:37 hod.

Frozen má ale ve všem pravdu a píše sem zřejmě proto , že už to moc řešíte .)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 01.10.2013, 16:51 hod.

Javurek: to jo, ale tak na to je to fórum, ne? Jestli to vadí, tak to jenom někam připni, aby to bylo vidět, nech do toho někoho odpovědného vkládat btagy společně se screenshoty a bude.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 02.10.2013, 06:01 hod.

Darkness - jako nelézt někam, kde to nezvládnu je hezky napsaný, ovšem když vlezu portem na mapu kde mám 800ms a 2fps, není problém v tom že by můj barbar ten obří grupáč na MP4 nedal, ale že se prostě ta slideshow hrát nedá :wave: Až Blizz pořeší tenhle problém, tohle riziko u PK her odpadne a cesta přes port bude relativně bezpečná ;)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od HELLERcz » 02.10.2013, 06:51 hod.

Nechápu, jak na ty PK narážíte ...
Já stále nikoho neobjevil.
Mám na PK asi takové štěstí, jako na nazelení a následném rollnutí dobré legendárky :D
Obrázek

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 02.10.2013, 07:48 hod.

nie Frozen, nemas pravdu....tych foriem pomoci moze byt viac. Toto tu ber pre znalych temy PK v D3 ale neznalych tych roznych mien hracov (este aby som sa ich ucil naspamat :D ) Proste si pozries zoznam a vies s kym mas tu cest. Nemusis ani inspect davat ani sa ho pytat ci je to "safe" ani nic. A ako sa postupne povedomie o tomto zozname rozsiri, tak ho moze pouzivat stale vacsia skupina ludi a informovat o nom dalsich. A chalani ako tak citam sa cinia aj inak. Napriklad ako ty navrhujes, ak su v hre PKcka tak pokial nedostanu kick tak ostatnych varuju pred nimi.

ti co obhajuju hru PK nebojte sa....urcite sa nam nepodari ich z D3 dostat, takze stale mate sancu, ze na nich natrafite a schytate to :)

Potom sa tu mozete s nami o ten zazitok podelit

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 02.10.2013, 08:05 hod.

Hellercz: :D To vis to je vzdycky tak, kdyz strasne moc chces tak to nejde a zas naopak :) Me samotnemu se podarilo narazit ucelove na Arese zatim 2x (a myslim ze ten chlapec na me jen tak nezapomene :) teda doufam :) ) a na skupinku Druidix a Leno taky jen dvakrat - ovsem zajimave bylo ze kdyz me videli tak se to zacalo cele pakovat pryc. Mozna shoda nahod anebo jim Ares povipravel, nevim...
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 02.10.2013, 08:30 hod.

Tyckin - nemam mam dobrou predstavu, jak hra bezi normalne. A cemu kdo rika slideshow a kdy se hra neda hrat. Mam starsi slozeny pocitac ctyrjadro Q6600, 4GB RAM a pomalou Nvidia 8500GT tusim. Blizard ji uvadi mezi kartami na kterych hra jde spustit, ale s omezenou hratelnosti. Maximalne mi hodi tak 24 fps, kdyz hraju sam, bezne 8-16 fps, kdyz je to v parte. Nejhorsi jsou kanaly v actu2 s animaci vody, tam to nad 10 fps nejde, kdyz jsem hraval na linuxu nevim kolik jsem mel fps, ale zpozdeni bylo tak 1-2s a prosel jsem to i nekolikrat na inferno. Na tom mem videu z fields, je odezva 1200 ms po dobu 30s, a s prehledem se to dalo hrat, az na to prvni naloudovani mapy. Ale to by napriklad barbari museli umet pouzivat leap a stun, kdyz jdou do public hry s neznamymi hraci.

Staci hrat trochu opatrneji a predvidat.

Jsem presvedceny, ze problem neni u Blizardu, ale je na strane pocitacu, ktere tak velke mnozstvi mobu nedokazou zpracovat a zobrazit dostatecne rychle. Blizard tento problem nevyresi, protoze je neresitelny. Vyresi to, az rychlejsi pocitace na strane hracu ... Hraci chteli vic mobu a dostali to a ted si stezujou, ze hra jede pomaleji, protoze pocitace neutahnou optimalne, kdyz nekdo posbira moby z cele mapy.

Komu se chce kontrolovat hrace podle seznamu, at si je kontroluje, ja radeji predpokladam ze kdokoli muze byt pk a davam si pozor. Znal jsem PKK hrace (a zaroven mozna pk), ktery mel seznam pk pres 100 lidi ... Ja jsem potkal minimalne 10-20 ruznych pk, jeden tyden to bylo 3 dny po sobe a par dnu jsem se bal jit do public her, protoze jsem mel tehdy wize s necelym milionem EHP a s dps pod 100k a nemel zkusenosti s tim co a jak zvladnout. Puvodne jsem hral prevazne public hry, nez jsem nahodou po par mesicich potkal prvniho ceskeho hrace a diky nemu objevil tohle forum, protoze jsem se do te doby o zadne fora nezajimal.

Kdyz lezu do public hry musim pocitat s tim, ze se tam lidi moc nedivaji na to jestli nekdo ma problem nebo DC nebo jestli nedava sam par mobu. A pokud na to nemam tak tam nelezu na mp5, ale treba na mp1.

Ja vim, ze v dobre parte muzu s prehledem mp6-8. V opravdu dobre parte i mp10. Ale sam bez buffu barbara v parte nebo v nezname parte nelezu vys nez mp5. Kdyz nejsem rozehrany, nebo kdyz jsem unaveny tak si dam radeji mp4 nebo mp3.

Podminky jsou dane. Je na mne, abych se jim prizpusobil a necekal, ze za mne nekdo neco vyresi.

Mi se pk praktiky nelibi. Ale s tim, ze nekomu nepomuze, aby si uvedomil, ze nekde dela chybu, ani kdyz ripne se ztotoznuju.
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 02.10.2013, 11:04 hod.

Tak výkon počítače na to lagování prakticky nemá vliv - ať mám slabší kousek či kámoš fakt nadupanou mašinu, jak množství mobů přesáhne určité množství, laguje nám to neskutečně a všem stejně. Je zvláštní, že je tam takovej celkem drastickej předěl - člověk se slabší grafikou (jako já) registruje jen poskles fps, ale odezva vpoho, pak najednou zlom a přijde cuk-cuk-cuk, odezva oranžová či červená, a to u nás všech, výkon grafiky s tím nemá nic společného. A když to trochu pročistíme, pak už si na TS všichni hlásíme "už se to zase hejbe" - prostě fakt takový bod zlomu :D
Tohle je u PK her asi nejnebezpečnější, s takovými lagy je to fakt sem tam obrázek a pak jiný, o pohybu se nedá mluvit :{

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“