Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103
Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 30.09.2013, 12:22 hod.

Já bych jen ktěm MP dodal že to není tak ůplně stejné s PC protože tu máte jen MP5 neboli master 5 a easy/medium/hard nezvyšuje MF ani XP a dosud se mi nepovedlo zjistit jejich smysl kromě opravdového ztížení hry proto pokud někdo najde co to přesně zvyšuje a zlepšuje byl bych rád ale vím jistě že XP ani MF to nezvedá.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od MeDa » 30.09.2013, 12:23 hod.

Master I: +60% Magic Find, +60% Gold Find, +120% XP Bonus
Master II: +70% Magic Find, +70% Gold Find, +140% XP Bonus
Master III: +80% Magic Find, +80% Gold Find, +160% XP Bonus
Master IV: +90% Magic Find, +90% Gold Find, +180% XP Bonus
Master V: +100% Magic Find, +100% Gold Find, +200% XP Bonus

Tady to je kompletně vysvětleno: http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/9281758533#17

Obtížnost se scaluje takhle:
Easy = Monster Power 0
Medium = Monster Power 2
Hard = Monster Power 4
Master I = Monster Power 6
Master II = Monster Power 7
Master III = Monster Power 8
Master IV = Monster Power 9
Master V = Monster Power 10

Muzzi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Muzzi » 30.09.2013, 12:40 hod.

A obtiznost lze nebo nelze zmenit v prubehu hry ? nemyslim MP ale Easy, Normall, Hard
Btw
Jaky je rozdil v Coop na jedne obrazovce a vubec celkove mezi Xboxem a PS3 ?

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od MeDa » 30.09.2013, 12:50 hod.

Obtížnost můžeš měnit stejně jako na PC.
Jedinej (pro někoho podstatnej) rozdíl je v tom, že u Xboxu se za hraní online platí a u ps3 ne. Ale Xbox je daleko otevřenější platforma a masově se na něj pirátěj hry.
Kdybych si měl vybrat, tak bych teď ani jednu z těch starých konzolí nekupoval, za pár tejdnů vyjdou konzole nové generace a to bude nesrovnatelně lepší investice. Tyhle starý konzole sice nezaniknou (pořád to bude lukrativní trh, je jich po světě desítky milionů), ale bude to už příliš zastaralý.

Muzzi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Muzzi » 30.09.2013, 13:00 hod.

To je pravda, ovsem na nove generaci budes za hrani platit i na PS4, kdy vyjde diablo na PS4 atd, to mas jedno s druhym podle me.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 30.09.2013, 14:46 hod.

MeDa: ano to vím ale beru to podle bonusu :) tudíž pořád Medium a Hard je ůplně zbytečné protože to nedává žádnej bonus nebo tam je nějakej skrytej?(lepší drop?lepší roll?) já osobně jsem nerozeznal rozdíl mezi easy a hard (pokud nepočítam větší dmg a víc hp u mobů)

Edit: Eště bych se rád věděl zda je možné přes flashku přesunout savy z mé konzole do konzole kamaráda abysme mohly u něj pokračovat když se jde hrát kněmu třeba, já jsem to eště nezkoušel takže nevím zda to jde a jestli nehrozí zabanování konzole.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od MeDa » 30.09.2013, 14:53 hod.

Medium ti dává stejný bonus jako MP2 na PC a hard jako MP4.
Prenos postav na flashce jde bez problemu, tusim ze musi byt naformatovana jako fat32, jina omezeni tam asi nejsou.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 30.09.2013, 15:01 hod.

MeDa eště se radši podívám ale mám za to že medium ani hard ti XP nezvedá stejně tak MF. A stím savem to zítra teda vyzkoušíme.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Sirius
Fallen Shaman
Příspěvky:79
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Sirius#2877
Bydliště:Šlofíkov

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Sirius » 30.09.2013, 15:16 hod.

Trochu mě štve, že jsou lidi líní si pročíst celé vlákno, a musí se zbytečně pát na otázky které jsou tu zodpovězeny:-) Konzoli nemám, každopádně bych chtěl ale bohuže nejsou peníze. Docela fajn by bylo kdyby přidali i ovládání pomocí ovladače na PC. Byla by to změna a asi by se mi to ovládalo líp než na klávesnici a myši. No, ten loot mi taky příjde trošku přepísklej. Když se kouknu na lidi co stremují, např. ten zmiňovaný barbar, tak vážně by mě zajímalo co budou lidi na konzolích dělat za 2 měsíce. Na PC to taky není ideální ale to asi nikdy nikde nebude. Trošku bych ubral od dropu legendárek když už teda padají stím, že jsou vázány na classu ( vždy main stat pro danou postavu ), a navíc jsou už opravdu trošku OP:-) Ale nevadí uvidíme jak se bude dál vyvýjet;-)

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od MeDa » 30.09.2013, 15:35 hod.

Já nevím, hraju to teprve dva-tři týdny, ale že bych byl nějak odvařenej z dropů, to se říct nedá. Hraju většinou na medium obtížnost.
S barbarem to bylo good, padalo to pěkně, ale hlavně barbar je tak ho*no vybalancovaná classa, že s ním to dotáhneš na lvl 60 s prstem v nose i skoro s blue itemama.
Potom jsem rozjel wizarda. Někde kolem lvl 31 jsem hrál nightmare a tak cca 6 levelů (pak jsem to vypnul, ale snad něco padne) mi nepadl ani jeden použitelnej předmět (ani žlutej) a to se teda pěkně těžko leveluje.
Potom jsem rozjel monka a na lvl28 v Act IV jsem pravidelně insta killovám mobama (medium obtížnost multiplayer 3-4 lidi), jelikož poslední dobrej armor mi padl někde na začátku act III nebo konci act II.
Legendárek mám plnou truhlu, ale staty maj velice často na nic.

Na PC jsem D3 nikdy nehrál. Ale jestli to tam je ještě horší, tak to musíte hrát všichni na easy (mp 0) a v single playeru, ne?

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 30.09.2013, 16:07 hod.

Tak potvrzeno Hard ani Medium nepřidává MF ani XP takže dle mého naprostá zbytečnost si to dávat pokud nechcete lovit klíče a nemáte tak dobrej gear na vyšší tudíž i lvlit se více vyplatí na easy.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od skyrim1988 » 30.09.2013, 17:49 hod.

Tak jsem u Diabla :) Dosáhl jsem 32 lvl + padla 5 legenda ( crosbow , diky ni dps 743 ) z bosse Rakanoth.To se mi v PC nikdy nestalo a to tam mám nahráno asi kolem 150h .Konzolovka mě neustále překvapuje 8-) A to jsem zvědav co vypadne z toho rohatce >:roll:

PS : Dneska to rozjedu na NIGHTMARE k tomu mozna MASTER 1 >:D

Už mi každopádně došlo,že konzolovka je v lecčem jednoduchá.Na druhou stranu dost zábavná a má smysl ji hrát...

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Cartman » 30.09.2013, 17:59 hod.

Já sem si dal Master 1 v půlce 2 actu a je to nadhera : ) ale bojim se ze v nightmare dám 60 lvl :D Sem na začátku 3 a mám 30 lvl. Jedu poctive všechno a všechny, všechno zabiju a rozbiju :Dlege mi padla už i ze sudu, truhly atd.

Jinak tu existuje i vlákno na PS3 kdyby někdo chtěl počíst : ) O tom medium , hard, sem taky psal.

Muzzi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Muzzi » 30.09.2013, 18:01 hod.

Otázka je zda to má budoucnost, PC vždy ale co D3 na konzole ? vykašlou se na datáč, vyjde PS4 a budeš si muset koupit novou hru na PS4 a hrát znova ? Komu by se chtělo.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od skyrim1988 » 30.09.2013, 18:11 hod.

To Psycho :

Myslim si,ze 60lvl urcite padne.V tvem pripade ci mozna i mem ;) Nightmare ( Master1 ) jasna dnesni volba.Pokud si to budu davat :D Tesim se na dalsi legendy...Doufam,ze datac nebo pripadne patche budou na konzolich.Protoze na PC nemam momentalne motivaci za cim bych se mel honit.

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Cartman » 30.09.2013, 18:26 hod.

Taky doufám a myslim si, že blizz na konzoli nedá zanevřít : ) Přeci jen na to mají 2 teamy, přece to ten nepropustí. Btw ono si dávat třeba M2 mi příjde dcl zbytecný to hnáát, jelikož obrovskej skok je M1 a pak už to jde pomalu : ) ale 120% nebo kolik na XP,. tj najs : ) a jestě pořád nosim infernal hedu a už mám 900 dps a 3,5K life : p

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od skyrim1988 » 30.09.2013, 18:31 hod.

No ja jsem kousek pozadu od tebe,ale dneska tomu jeste dam kour :D A vubec mi nevadi,ze to hraju SOLO :) Me to i vic bavi :D

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Cartman » 30.09.2013, 18:49 hod.

To mě to baví taky solo, kvuli multaku se mi zhnusilo wowko po 7 letech :D Spolihej na šašky... :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od skyrim1988 » 30.09.2013, 18:59 hod.

Tak to jsme dva :) Ja se bal,ze Solo to bude o nicem.Jenze ejhle je to boziii :D

Ps : Co to porad nosis ??? ;)

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Cartman » 30.09.2013, 19:11 hod.

Infernal helm, to sem dostal k PS verzi : ) + 25% exp, teď mám 160%

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“