Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:
Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Navrc3K » 25.09.2013, 16:00 hod.

Diablo III na X360: dojmy, dropy ad. PS je jinde :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Cartman » 25.09.2013, 16:01 hod.

A rozdíl? : )) Četl jsem celé vlákno a psali tu i lidi z PS, je to tu více rozjetý, tak to píšu sem, hra je stejná ať tak či tak. Ale napíšu i tam, ohledně online hraní, pokud by tam někdo byl, kdo to nečtě tu : )

Necituj predchozi prispevek - Kuki

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 26.09.2013, 05:55 hod.

tomisco píše:Gold účet. Pak máš ještě rozšířené online služby a 1. a 16. dne v měsíci si můžeš stáhnout jednu hru zdarma.
Eště jsem si nekupoval gold kartu takže nevím ale chceš mi jako říct že když si teď koupím tu xbox live gold member kartu třeba na 1rok tak si pak můžu každého 1. a 16. stáhnout jakoukoliv hru zadarmo v plné verzi??? Jestli jo tak to si asi hodně brzo koupím kartičku :)
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Johny
Fallen Shaman
Příspěvky:86
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Johny#2228

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Johny » 26.09.2013, 17:19 hod.

Samozrejme, ze ne jakoukoliv :) To ti vybere microsoft a bud chces a stahnes, nebo si pockas na dalsi... jsou tam ale i dobre kousky, nedavno byl zdarma Assassins creed, uz nevim cislo, Rainbow six Vegas, do toho jsou tam takove "mensi" hry, ale i ty stoji za to..
Are you ever afraid in battle ? Fear is a part of life, if you live, you fear

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 26.09.2013, 20:22 hod.

Já už si právě říkal že to je divné XD ale za zeptání člověk nic nedá. A omlouvám se že zajdu eště do OT ale nevíte někdo jestli jde u xbox360 streamovat hry bez toho aniž bych to propojoval s compem nebo střihovou kartou? Nějaká aplikace nebo něco takového doufám že na to microsoft myslel a udělal něco protože je dost konzolistů kteří PC nevedou takže je mi divné aby to muselo být jedině propojené s PC.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od MeDa » 27.09.2013, 09:52 hod.

Žádná stará konzole neumí nic streamovat. Můžeš si koupit externí krabičku, která ti bude ze cinchů zachytávat zvuk/video a nahrávat na interní/externí pevný disk. Ale že bys rovnou z konzole streamoval na twitch.tv, to fakt budes muset pockat dva mesice na novou generaci.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 27.09.2013, 17:00 hod.

JJ to už sem sledoval xbox one a uvažuju nad ním ale napadlo mně jestli třeba microsoft nevydal i nějakou aplikaci která by to umožnila. Jinak monk dosahl PL 84 a build na něm jedu tempest rush s 386k dmgem.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Kankys
Quill Rat
Příspěvky:6
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Kankys » 28.09.2013, 08:00 hod.

Ahoj jen chci upřesnit k těm hrám zdarma na xbox live.Do konce roku budou už jen myslím čtyři (do oficiálního prodeje xbox one). A ty hry co byly zdarma jsou vždy po dobu 15-ti dnů ke stažení a pak jsou znovu za peníze.
Teď ke hře je to první Diablo co hraji.Mám rozehraného Barbara 20lvl a Witch doctora 40 lvl.Hraje vážně super , ale co mě fakt štve když chci hrát on-line public tak se ke mě nebo já můžu připojit k hráčům z velmi rozdílným lvl. Tak jeden furt umírá a druhý zas to má moc lehké. U borderlands je to řešené ten kdo založil hru může jiného hráče vykopnout tady musím bohužel všechny abych se zbavil vysokého lvl. Nebo pokud jde vyhodit jen jeden hráč byl bych rád kdyby někdo napsal jak.
Pokud by měl někdo zájem si zahrát tak můj xbox GT: KankysCZ

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od skyrim1988 » 29.09.2013, 14:39 hod.

Zdar synci ,

nevěřil jsem svým očím :shock: 5 min v D3 a již 4 legendka v podobě Leoric ringu :) No radost největší.Na PC mi padla dneska setovka,taky v celku rychle a světe div se ,, nepoužitelná !!! ,, Njn na tej konzoli je to božííí...

Obrázek

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 29.09.2013, 16:35 hod.

Jako teprve si začal hrát nebo si pokračoval od předchozího? Jestli jo tak to si fakt lucker mně začaly padal legendy až v půlce 2aktu XD. Jinak je ten drop srovnatelnej s PC ale kvalitou se to měřit nedá proto nechápu proč každej plácá že to tam padá jak na běžícím páse když stejné je to v pc akorát tam jsou nepoužitelný a tady víceméně ano :) ovšem už se mi hodněkrát stalo že sem to ani nepoužil protože se to zajedno na mně nehodilo nebo sem měl něco lepšího.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Kokky
Fallen Shaman
Příspěvky:54

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Kokky » 29.09.2013, 16:52 hod.

Drop srovnatelný s Pc verzi??? Na to si přišel kde? Na Pc mi při expení 4 postav na lvl 60 padl jen jeden legendární štít, jinak nic. Tady na verzi pro x360 hraji s manželkou coop. Zatím jsme se dostali na lvl 25, začínáme Act III na normal a dohromady padlo už 11 legendárek a všechny pro naše postavy kromě jednoho obouručního meče pro barbara...

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od skyrim1988 » 29.09.2013, 17:01 hod.

No už jsem pomalu ve 30lvl před Azmodanem :) Ten ring mi padl ve III actu a jak jsem psal.5 min ve hře a ejhle.Potěšil mě.Snad brzy rozjedu obtížnost NIGHTMARE >:D

Lovu zdar :lol:

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 30.09.2013, 08:57 hod.

Tak určitě do 60tky to padá lépe ale jinak na 60tce je to ůplně stejné protože na PC mi padne za 2h vpoho 30lege(brimstonu) a na xboxu stejně tak.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Muzzi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Muzzi » 30.09.2013, 10:03 hod.

Čau, rád bych se zeptal, mám Diablo3 na PC a rád bych přešel na konzoli, myslím ze v Xboxu a v PS3 co se týče grafiky, dropů a hratelnosti (jiný ovladač) nejsou žádné rozdíly. Ovšem zajímá mě:

1) Zda se můžu přihlásit na můj stávající účet co mám na pc nebo musím celé od začátku.
2) Jak je to s Public Game, zda se můžou vidět hráči co hrají na PC a na Konzolích

A popřípadě další důležité změny, děkuji moc.

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od soldier251 » 30.09.2013, 10:15 hod.

Hru si musíš koupit znova, bacha na verzi PS3/XBOX (sítě se nevidí) to samé je to s PC, žádná šance, že by jste se viděli s PCčkařema, battlenet účet na PC nemá s konzolí co dočinění

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 30.09.2013, 10:25 hod.

Jako další je tam o něco méně monster než u PC verze a grafika je taky lehce snížená a elity na inferno maj jen 3skilly.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Muzzi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Muzzi » 30.09.2013, 10:30 hod.

No tak to je dost napendrek :)
No a jak to je s Publikem, muzu taky hrat public uz od "1" lvl kvuli Xp Buffu ?
Jak je to s MP na pc je 1-10 tady je to jak ?
Ma to nejakou budoucnost na Konzolich ?
K nově koupené hře mám možnost si udělat nový acc, a kdyz se ke mě připojí dejme tomu kamos jako host, character mu zůstane nebo se smaže, musí být dva účty, na PS to je s účtama asi jinak než na Xboxu.
Nějake další věci prosím, čím více tím lépe.

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od soldier251 » 30.09.2013, 10:41 hod.

mp je tu jinak, je tu easy, medium, hard, Monster 1 - 5, 5 je jako na pc MP10. Lokální hra na jedné tv je super, mám odzkoušeno na PS3, stačí mít jeden PS účet, 2 ovladače, mít založené 2 postavy a toď vše, takto jsem si i poexpil na 60 další 2 postavy, co mám v plánu zkoušet. Paragon už je tu ACB. Drop legendy většinou znamená boost, ne jak na pc = odpad. Rozhodně to nehraje tolik hráčů jak na pc, takže se připojit od prvního levelu na public bude asi problém, ale musíš zkoušet, občas to něco najde, mě se stávalo že nenašlo nic a hodilo mě to do samostatné hry. Ale ovládání a pocit, že takřka každá legenda je good je masakrální :-)

Muzzi
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Muzzi » 30.09.2013, 10:48 hod.

No popravdě ja valím na PC, ted sem stáhl demo na Xbox a zaujalo mě to, hlavně to ovládání je na konzoli úplně super, jen mě zajímají změny, nějaké radikálnější, zda se do toho mám pustit nebo ne, mohl by mi tu někdo udělat výpis nebo hodit nějakej link na web kde se dočtu o změnách atd ? nerad bych koupil hru a časem zjistil že tam chybí to a ono a že je to celkově fakt napytel.

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od MeDa » 30.09.2013, 12:13 hod.

tady je seznam rozdílů: http://zisspire.com/diablo3/content.php ... ifferences

Pokud jsi na battle.netu doposud nepotkal žádného hráče, co by hrál na xboxu nebo ps3, tak se dá usuzovat, že takové spojení nelze.

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“