Zrušení AH!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Javurek » 26.09.2013, 21:53 hod.

Piglampa píše:Jenomze ja celou dobu hraji jen noah a s temi dropy jak jsou nastavene mam smesny gear 76k dps 500h.Temer vse mam rare , legend/set mi nepadaji na monka a kdyz padne tak je to 1/50 se staty horsimi jak 50lvl item :D .
Kdybych nakupoval prez ah,tak nemam problem mit "top gear" , ale to by me ta hra vubec nebavila,kdyz budu chtit si hrat s aukci,tak urcite ne ve hre.
Ale spis na burzach.
tesim se na normalni loot , kdyz bude mit smysl hrat a ne trcet vecne na ahcku.
Nemuzes porovnavat gear koupeny z ahcka a gear nadropovany a ucrafteny s tak mizernou itemizaci.
Je to prostě blbě nastavené. Aby ti padali legendárky potřebuješ hodně MF, na to zas potřebuješ Equip, kterej bez mf hůř seženeš :D Začarovanej kruh prostě. Za tohle může i to že tě mobové hitujou i když nejsi už u nich. Tímhle to taky podělali. Když si vemu D2, klidně jsem si udělal MF gear kterej byl hodně low, ale měl jsem hafo MF a dropoval jsem unikáty často. Ano můžu si postavit MF low gear i v D3, ale tady právě do rovnice vstupuje to, že v d2 stačilo umět hrát a pohybovat se a prostě tě nikdo nezasáhl. V D3 tohle nejde, už to není moc o schopnostech hráče, ale aby na tom byl každý stejně. Ten co to umí i ten co to neumí.

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ragnarok » 27.09.2013, 08:17 hod.

Tak MF je sam o sobe pruser. Kazdy dnes vi, ze jedinej zpusob, jak nahanet MF je pres Paragon Levely ci pres zvyseni MP (popripade oboji). Ukaz mi dnes nekoho, kdo na sebe obleka veci s MF (krome followeru).

Je videt, ze kazdy na to ma svuj pohled, ale je alespon videt vystrizliveni nekterych lidi ohledne AH. Dle meho je to tak, ze se tim snizi doba hratelnosti. Tudiz osobne to vidim tak, ze si koupim datadisk, zahraju si Crusadera, zabiju "Matlaka", pofarmim itemy a az se dostanu do faze, kdy mi nebude padat nic lepsiho, hru vypnu. Dnes ma clovek alespon teoretickou sanci na drop itemu, ktery muze prodat a koupit si lepsi. Je to mnohem vyssi sance, nez drop predmetu na vlastni postavu. Ano, loot 2.0. to vylepsi, ale nezachrani. A nebo... Mozna Blizzard prekvapi a datadisky budou sypat kazdej pulrok. Coz je ovsem utopisticka predstava :))
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Sarevok » 27.09.2013, 09:08 hod.

Javurek >>> 100% pravda čo píšeš.
Ragnarok >>> zvláštne. Ja si naopak myslím, že sa doba hrania predĺži. Ide o to ako bude nastavený drop. Mal by si mať možnosť dropnúť solídne itemy no tie najlepšie by ti nemali padnúť hneď. A tie budes musieť dropnúť keď nebude AH. Čiže bude čo hľadať po dohrati. A ešte si spomínam na rôzne vlastnosti na itemoch ktoré majú úplne zmeniť spôsob hrania. Ako napr ten prsteň čo ti dáva neobmedzený čas trvania trvania zo shrines. Ak toto poriešia dobre tak možno uvidis u nejakého hráča, alebo sa dočítaš o nejakom predmete ktorý budeš chcieť a toto bude dôvod pre ktorý budeš farmiť aj po dohratí.
Rozbehol som HC za WD a idem úplne seflfound. Naozaj je to lepšie ako AH a keď ešte bude aj o niečo rozumnejší drop tak by to mohlo byť podstatnejšie lepší zážitok ako s AH.
Na druhej strane ale súhlasím že sú ľudia ktorých práve AH baví možno viac ako samotná hra. Možno keď bude lepší drop mohli gold AH ponechať. Len to by potom museli ponechať gold sink v podobe cien upgradu gemov, craftu a to je úplne neprijateľné pre tích čo AH nehrajú. Nie. Tadiaľto cesta nevedie. Jedine úplne oddeliť noAH hráčov čo by zasa rozdelilo komunitu. Ťažko povedať čo je horšie.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Alfajk » 27.09.2013, 20:04 hod.

porad vidim,jak si tu dokola stezujou tak 3-4 lidi,uplne stejny je to na blizzforu,kde jeden clovek pise 50x QQ komentu ze proc chtej zrusit best jkj AH,na zruseni si stezujou jen "AH gameri" a nejsou to ti,co hrali s AH,ale ti,kteri hrali AH

ja to treba vidim tak,ze nic nemuze bejt v horsim stavu,nez je to ted a to i kdyby jeden mob dropoval 4 legendarky najednou...treba by nebylo spatny,kdyby akt boss vzdycky dropnul legendarku,jednou je to sakra zaverecnej boss aktu,tak za nej ma bejt odmena

Sarevok
Wraith
Příspěvky:181

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Sarevok » 27.09.2013, 22:15 hod.

Ze nemoze byt horsie ako je teraz? optimista :lol: Inak ja sa na zmeny celkom tesim aj ked to dodrbu. bude co objavovat, menit styl hry... len keby tie zmeny dali aspon par mesiacov pred datadiskom. lebo po datadisku aj tak vsetci pojdu crusadera.
Ja som tiez toho nazoru ze akt boss by mal mat aspon 25% sancu na drop legendarky. Ja by som to riesil tak ze ak ma boss pustit 7 itemov tak sance na legendarku by boli pri prvom predmete 30% a pri druhom 20% pri tretom 10%. 5%, 2%, 1% a pri poslednom siedmom 0.5% cize kludne by nejaky uber lucker mohol dropnut 7 legendariek :lol: no casto by sa stavalo ze by nepadla ani jedna.

CZlegendaryCZ
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od CZlegendaryCZ » 28.09.2013, 07:06 hod.

Ale nebude to tak hrozné. Když bude loot 2.0 teď když je loot 2.0 tak padaj dost legendarky.

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od easyyy » 28.09.2013, 11:28 hod.

Fakt? Ty už máš přístup k lootu 2.0 že to takhle můžeš napsat? Dokud to nebude u mně na PC tak jim nevěřim nic. D3 vypadalo rok a půl před vydáním úplně jinak (lépe). Ty změny, co ohlašujou (no ohlašujou, spíš nějakej borec vytáhne přes datamining) vypadaj dobře, ale ještě to můžou 50x změnit do vydání a dost podělat.
Konzolovej drop na PC 100% nebude jestli jsi to myslel takhle.
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kaplan007 » 30.09.2013, 09:28 hod.

Po dloiuhé době jsem opět spustil D3 a koukám, že mi zmizeli všechny postavy a goldy. Má to něco společného se zrušením AH? Nebo mi vykradli účet?

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Reve » 30.09.2013, 09:43 hod.

zkus prepnout na spravny region...kdyby ti nekdo vykradl ucet tak by ti pravdepodobne i zmenil heslo, takze by ses tam nedostal...

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kaplan007 » 30.09.2013, 09:47 hod.

Jelikož používám autenticitathor tak bych byl překvapený kdyby mi účet vykradli... Kde přepnu ten region??? Máš pravdu, mám tam ameriku.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kuki10 » 30.09.2013, 09:53 hod.

Jak mas ameriku, tak rozklikni a hod tam evropu.

Kaplan007
Wraith
Příspěvky:193
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kaplan007#1270

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kaplan007 » 30.09.2013, 09:55 hod.

hotovo.díky

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Alfajk » 06.10.2013, 21:40 hod.

tak pravda o zruseni AH je mozna uplne jina - http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/8344584393

Sir.Gorash
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Zrušení AH!

Příspěvek od Sir.Gorash » 06.10.2013, 22:05 hod.

No ale to by zrusili jen rmah,proc i aukci za goldy to by nemneli za potrebi


Odesláno z Iphone 4s prostřednictvím Tapatalk aplikace

Necituj předchozí příspěvek - Kuki

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Javurek » 06.10.2013, 22:55 hod.

Přesně, hloupost. Ano datum možná upravili vzhledem k tomutom, ale to je tak vše.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od DeathHero » 07.10.2013, 07:08 hod.

Ahoj mám otázku bude aukce zrušena ? Před nějakou dobou jsem koukal na replay a dole běžel nápis o zrušení aukce.
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od HELLERcz » 07.10.2013, 07:48 hod.

si děláš pr*el ?
Obrázek

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od DeathHero » 07.10.2013, 07:57 hod.

@HELLERcz teď mám notebook v reklamaci až teď mi zprovoznily internet v mobilu takže jsem si to nemohl nějak ověřit stačilo kdyby jsi odpověděl :ble:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kuki10 » 07.10.2013, 08:41 hod.

18.3.2014 esi se ted z hlavy nepletu, jak za goldy, tak za real money.:)


Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk 2

Psychotoxic
Wraith
Příspěvky:182
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Psychotoxic » 08.10.2013, 09:04 hod.

Ešte by som dodal pre tých ktorý by odsudzovali offline mod.
Idem nato z pohľadu ľudí ktorý sa zastávaju AH. Ako hovoria zastánci AH: "Každý má na výber, využiť, alebo nevyužiť AH."
Na offline mod možeme povedať to isté: V offline mode má každý na výber či bude boužívať hackuté itemy alebo nie.

Odpovědět

Zpět na „Obecně“