PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 27.09.2013, 20:03 hod.

Tak já Kolmena celkem chápu, pokud se mu to stává často, je asi těžký se udržet :D Taky jsem potkal na MP4 WD s 10k dmg a nebylo to PK :)
V takovém případě dávám kick, ale pokud by se mi tam podobní hráči montovali 20x za den, možná mi taky povolí nervy.
Kolmen na ten seznam určitě nepatří, tihle hráči by zřejmě natáhli bačkory za chvíli někde jinde i bez něj ;)

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 27.09.2013, 20:32 hod.

musim sa zastat strany ktora osudzuje v D3 vsetky formy PK. treba si uvedomit, ze D3 nebolo navrhnute ako PK, neni tam ani PvP a pri brawlingu o postavu nepridete ani na HC. takze ludia co hraju D3 HC to takto aj vnimaju a pokial nevedia o hrozbe PK tak su tie vase reci, ze si mali zistit, len sumom. Zistit si mali co? PK svoju taktiku neustale menia a obmienaju a pouzivaju aj socialne inzinierstvo. Ine by to bolo keby Blizzard urobil hru a sposob D2 kde tato moznost bola. A malo to svoje pravidla (napr. vyhlasenie vojny v meste a podobne). Kto tam isiel, riskoval a bol si tohto rizika vedomy. Tiez bolo mozne sa pripravit a pomstit sa niekomu, kto vas odpravil. D3 je inak postavene a ma inu filozofiu. hlavne nepodporuje PK. cize PK je v D3 NELEGALNE. v podstate kazdy hrac co robi PK si koleduje o perma banan a ja by som im ho aj doprial. to by sme potom videli koho by to bavilo viac, keby za kazdu novu licenciu aby sa mohol bavit PKckom musel vysolit par desitok eur. zamrzi akurat pristup Blizzardu ktory tieto problemy neriesi alebo riesi ale neskutocne pomaly.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 27.09.2013, 20:59 hod.

Malem bych zapomnel uvest ze vcera jsem potkal Arese. Mel jsem samozrejme obrovskou vyhodu proti nemu ze on vubec netusil kdo jsem :) ze ja vim a on nevi :) Jeden hrac co tam byl s nama kricel PK jak protrzenej a Ares pak hodil na nej Kick s poznamkou ze ten dotycny hrace je PK :) Samozrejme jsem mu to zamitnul :) Mel to hru na MP3 a vytvoril gigantickou hordu mobu asi vsech prichuti :) myslim ze se to tam jmenuje Northern Highlands, sel jsem to tam omrknout pekne zboku od Leorica. Bylo to zuuuzo tu hordu celou vyplenit :) Pak se snazil jeste vytvorit nejakou hromadku ve Festering Woods - prisel na me se stromeckama a Elite bizonama, no chudaci si ani nevrzly, vsak co je zmrazeny to neublizi :) Strasne jsem se zacal smat kdyz chtel prithanout jeste s necim a prilitly uz jen asi 3 zeleny netopyri :D Po chvili se pripojili dalsi 2 hraci, vysvetlil jsem jim situaci a dali jsme Aresovi Kick doprovazeny jejich oblibenou hlaskou LOL :D Ovsem udalo se tam i to co jsem nerad videl, jeste nez jsem sel proti te horde tak se tam pripojil hrac, upozornoval jsem ho ze to je PK game at nikam nechodi a on presto bezhlave vlezl na banner a umrel :( Z toho je videt ze nekteri hraci vubec ani netusi co to znamena PK :( A tito hraci samozrejme umiraji nejvice v rukach PK :( Cim vice se rozsiri povedomi o PK tak tim vice ubyde techto zbytecnych umrti...
PS: Kdyz pak emoce malicko ulehly tak jsem se Arese ptal proc to dela a taky kolik mu je let. Napsal ze 20 a ze to dela kvuli LULZ..., no co k tomu dodat, asi radeji uz nic...
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 27.09.2013, 21:10 hod.

Soulcrusher: To ja prave nevim jestli praktikovani PK v D3 je nelegalni, nebo nejakym zpusobem Blizzardem nadefinovane jako nepripustne a postihovane BANem. Pokud by to tak bylo tak by betongsugga musel mit uz davno BAN jelikoz jeho videa na youtube mluvi velmi jasne. Nebo Ty vis o nejakem ujednani Blizzardu o teto problematice?
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam

Příspěvek od SoulCrusher » 27.09.2013, 22:16 hod.

neni to problem zistit si... sa spytajte hocikoho z Blizz na temu PK a ci ho Blizz schvaluje. keby ano, tak by sme o tom vedeli a urcite by to vyzeralo inak. o Blizzardu si myslim svoje co sa tyka cistenia hracskej komunity. tak napriklad nikto nepochybuje, ze boti su nelegalni a Blizz za to rozdava banany. a napriek tomu, ze maju info priamo z hry online boli v roznych rebrickoch vidiet "hraci" co isli takmer nonstop a mali na sebe namaxovany MF a GF spolocne s namaxovanym increase gold and healt pickupom. banovanie tychto kont ale napredovalo slimacim tempom a nez sa tak stalo, boti zarobili majitelom peniaze na nakup dalsich licencii. aj najznamejsie PK uz dostali ban akurat sa vracaju naspat (napr. hrac s priponou FETT). Co by som ocakaval od Blizzardu je dat do D3 moznost hrat hru hracov proti sebe kludne aj na HC a tam nech sa PK realizuju proti seberovnym a pripravenym. A maximalne skomplikovat zakerne PK v hre ako napriklad uz odznel navrh s casovo obmedzenou nesmrtelnostou po porte ci uz na hraca alebo na WP.

kto videl PK pomocou vote-kick tak to bola maximalna ubohost a ti co tvrdia aby si hraci zistili co a ako su mimo. bola to zle nadizajnova vlastnost ked po kicku z hry hrac nemohol nic so svojou postavou robit a branit sa. nehovoriac o tom, ze obet dostala kick nie za porusovanie nejakych pravidiel ale preto aby sa jej zabranilo utiect alebo sa branit

mimochodom to co AJey hovoril o PK tak neviem ci sa pochopilo spravne. mal som dojem, ze on obhajoval to aby bola v D3 moznost zabijania v subojoch ako to bolo v D2 ale pochybujem, ze mal na mysli praktiky sucasnych PK hracov. to by obhajoval iba cvok

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 27.09.2013, 22:22 hod.

mimochodom admiralos .... good job :)

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 28.09.2013, 01:08 hod.

PK je samozrejme taky mozne zabit, kdyz ho nalakas nekam, kde to neustoji.... a spousta PK ripla sama svym pricinenim, ze to nezvladli. Tusim, ze nekdy v kvetnu jsme si s jednim barbem delali srandu z bobafetta a bal se jak maly kluk nekam s nami jit, vymlouval se ze mu prestala fungovat mys a ze nemuze hrat, bohuzel jsem jeste nestreamoval, skoda...

Jinak jak vymysleli to zvani do Act1 MP10 do mesta plneho mobu, tak mne tam zval s tim ze konci s Diablem a ze ma asi 200mil a nejake itemy, at se stavim ..., kdyz jsem mu napsal, ze to je skoda a proc si vybral zrovna mne, tak uz neotravoval... nechapu jak na to muze nekdo skocit, ale chodili mu tam lidi jeden za druhym, co k tomu dodat ...

Jinak je to hrac, ktery ma na jinem ucte tusim 3xPL100. Priznal se, ze to je on, prozradilo ho mempo co nosil... Nahlasili jsme oba jeho ucty, ale zablokovali mu jen jeden a to az tak mesic po tom, co ho nahlasilo pravdepodobne vic lidi a hlavne asi proto ze furt spamoval na US foru ... Ale pravdepodobne par dni nespal, strachy ze mu zablokuji hlavni ucet ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 28.09.2013, 09:53 hod.

Tak mi na d2jsp zavřeli fórum se seznamem PK. Důvody jsou spam a osobní útok. Což je samozřejmě směšné. Je vidět, že ten seznam šlápnul na kuří oko celé řadě lidí. Jeden ze známých mě varoval, že ta komunita tam je zkrátka špatná. Zatím tam ten thread lze stále číst (alespoň mně to jde). Nechám to tím pádem být, jelikož to účel stále plní. Pokud by se seznam nějak výrazně rozrostl, tak jsem to tam samozřejmě připraven znovu otevřít.
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 28.09.2013, 10:00 hod.

Kubizek: Jojo neco takoveho jsem chtel navrhnout. Kdyz bys teda otevrel nove tema muzes ho sam uzamknout tak aby tam nemohl delat nikdo zadny komentar a jen Ty bys mohl upravovat seznam PK tak aby pak nikdo nemohl mit duvod to uzavrit? A fungovalo by to ciste a jen jako seznam PK.
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

SoulCrusher
Quill Rat
Příspěvky:24
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SoulCrusher#2431

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od SoulCrusher » 28.09.2013, 10:32 hod.

Darkness píše: nechapu jak na to muze nekdo skocit, ale chodili mu tam lidi jeden za druhym, co k tomu dodat ...
no ja to zase velmi dobre chapem... nepovazujem sa za clena HC komunity ale co som cital a pocul, tak HC komunita si ovela viac pomaha, mnohokrat lepsi hraci len tak daruju dobre veci co uz nepotrebuju, pripadne pomahaju s posunom zaciatocnikov na inferno a ine. Preco by malo byt niekomu kto sa nikdy nestretol s PK divne, ze ho niekto vola k sebe do hry, ze mu nieco da? Obzvlast ked ide o mesto, ktore malo byt safe? To je dalsi preslap Blizzardu a zle navrhnuta zona. Keby sme my takto povrchne ako sa k tomu stavia Blizzard navrhovali Internet banking, tak mate chlapci po case vase ucty vybielene ani neviete ako. ked je dedina navrhnuta ako safe place, tak nim ma zostat za kazdych okolnosti. Ked nie, ok, ale hraci by mali byt o tom upovedomeni. A zase, pokial sa niekto k niekomu pripoji do hry a dedina by nemala byt bezpecnym miestom, tak by mal mat na nevyhnutny cas imunitu na cokolvek aby sa stihol bezpecne odpojit.

aj tu som cital, ze nejake PKcko pomahalo ludom v hre a rozdavalo svoje veci. Kto ho nepozna, moze si ho dat medzi priatelov, pripadne prijat jeho ziadost o priatelstvo a potom ked si PKcko ziska jeho doveru, zalozi hru a dotycny to schyta. Mozno si len PKcko pocka nez sa dotycny (aj s pomocou od PKcka) dostane na vyssi plvl a potom ho bezcitne sunda. Tieto veci nijako nepomozu HC hre a public hry ktore Blizzard navrhol aj pre HC komunitu, vysumia do prazdna. Budu akurat plne PK hracov, ktori budu cakat na novacikov. Uzasna vizia...

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 28.09.2013, 11:24 hod.

Se seznamem PK to je slozite
- jak se stalo i tady, nekdo se tam muze dostat velmi rychle, pripadne i uplne nevinne
- nekdo se tam dostane, protoze se mu chce nekdo pomstit
- nekdo se tam nedostane, protoze pokrocilejsi pk pouzivaji metody, ze si vetsina hracu mozna ani neuvedomi, ze se stali obeti

A k cemu je takovy seznam dobry? Uz vidim, jak se bude nekdo ucit na zpamet seznam 100 prezdivek a nebo po prihlaseni do hry kontrolovat hrace podle seznamu nalepeneho na stene. (ja si nepamatuju jeste ani vsechny 2h a 1h)

staci at je o PK povedomi a naucit se hrat bezpecne a pk neni zadny problem

tohle tema se stejne vasnive a porad do kola resi i na US forum a jeste nikdo zadne zazracne reseni nevymyslel, protoze reseni je jen jedno: nebyt naivni
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Guru » 28.09.2013, 12:25 hod.

Jen cekam kdy se v nejakem tom PK seznamku taky objevim :D ... Sli jsme s WD pres FW, krasne jsem mu to monkem skupinkoval, stunoval a spolu s mantrou na dmg a Exploding palmem to slo dolu jedna basen ... kdyz v tom do hry vstoupil barbar s wizem, kteri mne oznacili za PK, pravdepodobne kvuli pomeru dmg/life, hodne mne potesilo kdyz se mne WD zastalo se slovy ze odvadim mnohem lepsi praci nez ti dva s Echama a fearem 19% + ... Lovu zdar :D
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 28.09.2013, 12:28 hod.

Darkness: Nečekáš, že ti budu vysvětlovat, jak funguje klávesa "windows" na klávesnici, nebo alt+tab, abys do toho seznamu mohl nakouknout, že ne? Ale dobře. Hezká kritika. Nevidíš v tom přínos. V pořádku. Můžu vidět já nějaký tvůj přínos, prosím? Něco jsi posílal do redakce, ale můžeš to postnout i tady v tomto threadu a nebo si založit nový. Neustále píšeš o nějakých pokročilých taktikách, ale nic konkrétního z tebe nevylezlo. Tak se ukaž, co máš zajímavého a přínosného. Děkuji.
Naposledy upravil(a) Kubizek dne 28.09.2013, 12:40 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 28.09.2013, 12:38 hod.

Momentálně jsou na seznamu pouze prokazatelně a cíleně zabíjející hráči, kteří se lognou do hry za účelem zabíjet HC chary, nebo tomu napomáhat. Nejde o hráče, kteří se do hry lognou, aby farmili a expili. A tak to taky zůstane.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 28.09.2013, 12:46 hod.

pred hodinou jsem ten clanek postl na forum, kdyz do novinek to ted z nejakych duvodu nevychazi
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 29.09.2013, 10:11 hod.

Darkness: Tak jak jsi zkritizoval ten seznam PK, tak to si myslim neni uplne stastne. Musis to brat jako volbu, nikdo Ti ten seznam PK nenuti a necht ho vyuziva jen ten kdo chce. Samozrejme hlavni a klicove je vedet o PK a rozsirit to jak jen je mozne. Cokoli co pomuze hracum proti PK se pocita, a zaroven i cokoli PKackum uskodi se tez pocita. Pokud PKackum bude vadit ze takovyto seznam mame nebo jim uskodime i jinak tak jedine dobre.
To ze nekdo nekde bude nebo nekoho dalsiho osocovat ze je PK, tak to samozrejme nikdy nevymytis. Tak jak psal Kubizek, do toho seznamu se dostane opravdu provereny PK. Samozrejme stat se muze ze se tam dostane clovek i nejakym nedopatrenim (nebudem si nalhavat ze se to stat nemuze), vsak neni problem to nahlasit a pak zmenit.
PS: Vcera jsem zas likvidoval hordu mobu u Arese, uz me zna tak se snazil pripravit na me pasti na TP WP anebo hned na vlezu do jeskyne. Se vsim jsem pocital a okamzite a vcas jsem na to dokazal reagovat takze me v podstate ani neskrably. S Freeze CM Wizem je to fakt hodne jednoduche - zamrazit a zabit :) Jedine co stale hrozi je ze muzu dostat lag nebo DC, bohuzel... Vsak ve hre s Aresem jsem vcera dostal 2x DC, stesti jsem mel v tom ze to bylo vzdy mimo boj (asi hodne velky stesti). To negativni cehoz jsem byl svedkem bylo to ze 2 hraci hned za sebou co se pripojili vletli do banneru za Aresem aniz by jakkoli reagovali na mou hlasku Ares is PK, a zemreli :( Dalsiho hrace se mi podarilo zastavit drive nez tam vletl a zjistil jsem ze on vubec nevi co je PK. Musel jsem mu to chvili vysvetlovat nez to pochopil, bylo poznat ze nechapal proc nekdo neco takoveho dela... Myslim ze toto mluvi za vse... Rozhodne se neztotoznim s nazorem ze si za to tito lide mohou sami. Jsem za to temto lidem pomahat (kdo to nechce delat at to nedela, nikomu to nenutim). Nekdo nekdy kdysi rekl, ublizovat lidem je tak snadne, ale pomahat to je teprve uctyhodne a skvele... Mimochodem Ares nam tam vypravel, ze jednou ve svem (podle me mrzkem) zivote prepadl stareho cloveka a tesil se nad tim jak jsou tito lide bezbranni. Tezko rict jestli je to pravda, ovsem pokud ano, tak moje teorie o techto lidech se jen potvrzuje... :(
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 29.09.2013, 11:23 hod.

Lidi co bezmyšlenkovitě vběhnou do neznáma nemaj na HC co dělat, a je pro ně lepší že umřou a radši půjdou radši na SC. A to nemá s PK nic společného. to je prostě rozum.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 29.09.2013, 12:19 hod.

Lidí, co na HC nemají co dělat je...třeba tihle: ehm. Ne, tak moment, nikdy jsem si nemyslel, že HC je pro vyvolené, nebo že na to musíš mít nějaké předpoklady. Vím jen o jednom předpokladu - jseš smířenej s tím, že je to HC. Nic víc. Jediní lidi, kteří podle mě nemají na HC co dělat (ale ani nikde jinde, ať už je to kdekoliv) jsou ti, kteří nějak cíleně a ve značné míře škodí druhým. Říkáme jim paraziti.
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 29.09.2013, 12:56 hod.

Javurek: Nemel bys to takhle brat. Tim ze skocis na banner, ktery sviti Elite znackou nemusi znamet nic desiveho, ja to taky delam pac v bezne hre to v drtive vetsine pripadu zvladnes. Ale bohuzel nikde Ti nesviti ze tam je PK a jak uz jsem tu nekolik zminil je stale spousta lidi co o tom nevi a rozhodne to neni jejich vina. Drtiva vetsina ulovku PK jsou prave jen Ti co o PK nevedi. A cim vice lidi se o nich dozvi tim vice bude jejich snaha PK zbytecna... Prestane je bavit sedet u oteverene hry kde cely den utpopi marnou snahou... (jasne vzdycky se najde nekdo kdo se chyti, ale pokud jich bude hodne malo tak to hodne vypudi PKacka).
PS; Jsem presvedcen o tom ze kdybych se o PK nedozvedel od svych kamaradu a drive pred tim bych na publicu narazil na PK, kteri by me lakali do hry jejich beznym zpusobem tak bych to urcite udelal a celkem urcite bych o svou postavu prisel. Jsem rad ze se mi to nastesti nestalo, a dokazu si predstavit pocity lidi kteri takto o svou postavu prisli...
Kubizek: Ano tito lide jsou nevyzadani paraziti systemu D3 i tak by se to dalo rict... (samozrejme v ocich jiste minority hracu to tak neni, jak uz vime - ovsem teto minorite hracu mi tu nepomahame, my pomahame te majorite...)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 29.09.2013, 13:45 hod.

Ano nemusí to znamenat nic děsivého, ale také to může znamenat že umřeš. Když jsi nejseš jistej že dáš prakticky cokoliv, máš se minimálně zeptat jestli je tam bezpečno, nebo zkusit přes WP a bejt připravenej. Když tam skočíš nazdařbůh je to prostě tvůj problém. A je jedno zda tam ty moby někdo nahnal omylem nebo schválně.

Pro komunitu HC je lepší když tito nezodpovědní lidé jdou radši na SC, protože jejich vinou kolikrát ostatní umírají.

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“