PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 27.09.2013, 15:28 hod.

Moxi díky, kdyby se to stalo porve tak to nechám bejt, ale je to skoro pořád když hraju PB, že na někoho takovýho narazim...tak mě hold došla trpělivost...

JINAK TEDA POZOR NOVODOBÍ PK JE NA SVĚTĚ...ani žádnej special gear na to nepotřebuju a s 500k EHP dobrý ne :lol:

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 15:35 hod.

Máš pravdu, Kolmen. Udělal jsem ti zvláštní sekci. Seznam znovuzeditován.
Obrázek

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Petros » 27.09.2013, 15:45 hod.

Kolmen1 píše:Dneska sem si jel s jedním typem publik mp4...domluveni na fast runu vše šlo jak po másle a pak se připojil nějakej vocas s DH a výbavou tak max na mp1 a to ještě s těží, jako by to nebylo málo hned po něm přišel ještě jeden s podobným gearem a s 20k dps...když jsem jim psal, že tam nemaj co dělat a vypadnou nereagovali, tak jsem se jim rozhodl udělit menší lekci... Zatim co oni se vezli a sli za typem s kterým sem hrál, ja se proběhl okolo a natáhl menší skupinku...no co budu povídat neměli nejmenší šanci :lol: A musim říct že to byl fajn pocit :D Takže klidně si mě na ten váš slavnej seznam přidejte :lol: :wave:
No nevím, jestli jsi je musel cíleně odpravit. Co čekáš od veřejné hry? :)
A psát někomu, ať vypadne, že tam nemá co dělat... možná máš pravdu, ale přijde mi jako menší zlo ze hry odejít sám, když mi nesedí, než ty chudáky odsoudit.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Ride » 27.09.2013, 15:46 hod.

Ten název nový sekce je divnej. Co treba: PK co žere malý děti a nevraci kočárky.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 15:49 hod.

Petros: jo.
Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Antabus » 27.09.2013, 16:01 hod.

myslím, že to tady někomu - asi z nudy, že neví, co už ve hře jinak dělat - dost přerostlo přes hlavu, není čas zjišťovat kdo je kdo, hranice musí hořet !!! kubizku, už se od těch PK ale moc nelišíš... :)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 27.09.2013, 16:17 hod.

Petros: Urči tě máš pravdu, bylo to drastický, ale bylo to třeba...Tak jak PK některým hráčům ničí hru, mě ji ničí podobní hráči co lezou někam jen aby se svezli a při tom na to vůbec nemaj...už jsem se takhle odpovoval dostkrát a zvlášť ten jeden z těch dvou hráčů toto dělá pravidelně a já na něj narazil víckrát a pokaždé na mp které neměl šanci dát sám a na tož v partě 4 lidí a tak dostali lekci...a věř mi potkat ho tam znovu neváhám ani vteřinku...jen tak mimochodem od skupiny jsem se odpojil ani ne na minutu a dotáhl jsem toho vážně málo (ani jedna elita v tom balíčku nebyla), ale jak říkám neměli tam co dělat a podle toho zkončili...

Kubizek: Měl by jsi jít taky někdy na vzduch, řek bych že ti z toho už lehce...je mi celkem u *** že jsem na nějakým "seznamu", jak vidno dostat se na něj není nikas složitý :lol: Já kterej protáhl nesčetně lidí a postav, rozdal desítky věcí do začátku atd...no nic nemá to cenu to řešit, nemusel jsem se m vůbec ten uvodní příspěvek psát, ale učinil jsem tak...lidi co mě znaj vedí ;) GL všem

Hawk

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 16:34 hod.

Na vzduchu jsem denně, Kolmene. Mám kolegu na dovolené, tak musím za týden objet a zkontrolovat 20 staveb. Možná už jsem krapet přepracovanej. To all: mám ho vymazat, když je to kamarád, co protahuje lidi? Kolmen again: No, ale ty lidi jsi sejmul, postnul jsi to a pokračoval jsi v krasojízdě dalšími posty 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 27.09.2013, 16:45 hod.

Mě na tom všem vadí pouze jedno. Člověk se jim nemůže pomstít a zabít je jindy nebo vyzvat na duel na smrt, tak jako v d2.

Už to tu moc řešíte. připojovat se k nim do her a kazit jim to? proč ztrácet čas?

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 27.09.2013, 16:46 hod.

Hele klidně si muj tag měj kde je ti libo, ja jen chtěl zdělit jak to bylo, publik stejnak hraju jen vyjmečně a to převážně dopoledne když nejsou "známí" online a já mam chuť zmáknout pár paragonů, takže je mi to buřt...psal jsem to sem hl z důvodů že už mi to přišlo dost uhozený co se tady řeší a jak jsou některý lidi vůči PK nepříjemní a zaujatí. PK taky vždy bylo a vždy bude bylo to v d2 a je to i v d3 jen jim hold nemůžeš nic udělat...je mi jasný že spoustu lidí to vytočí že se nemůže nijak pomstít, ale tak to hold je...třeba se to v budoucnu změní...

Dle mě je stejnak pouze a jenom chyba hráče, zě ho PK dostanou...nebylo tomu tak když to ještě slo natahnout do města, to byla vážně ubohost...ale musíš to brát tak, že někoho baví ve hře paragonovat, nekdo radši nějaky výzvy třeba v podobe mp10, nekdo zase rad farmí itemy a jinýmu hold dělá dobře killovat ostatní ;) Já osobně to udělal z důvodů jeho ignorace vůči skupině a hl jako ponaučení.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 27.09.2013, 16:47 hod.

Já bych PK povolil jako v d2 v datadisku a můžete si je pak někde chytit a zabít :D

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 16:53 hod.

musíš to brát tak, že někoho baví ve hře paragonovat, nekdo radši nějaky výzvy třeba v podobe mp10, nekdo zase rad farmí itemy a jinýmu hold dělá dobře killovat ostatní Já osobně to udělal z důvodů jeho ignorace vůči skupině a hl jako ponaučení.

a ty zase musíš brát, že já mám potřebu těmhle lidem kazit plány. Když nejde udělat PKK, tak ať je tu alespoň anti-PK.

EDIT - jinak to, že se někdo přiživuje na skupině je taky dobrá prasárna. Nevím, jestli to tvoje řešení je dobré, ale oukej, obhájil ses :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 27.09.2013, 16:59 hod.

Ty žádné Anti-PK nejsi protože ho zabít nemůžeš :) Ty jsi jen někdo kdo ho maximálně otravuje ve hře. A kvůli Vám s tím určitě nepřestane. Já si myslím, že když takhle člověk umře, je to prostě k něčemu dobré. Ponaučí se z toho a přístě bude opatrnější. Pamatuju jak jsem si kdysi v d2 myslel že jsou an HC duely fér. Vylezl jsem z města jen o kousek s druidem s high levelem, někdos se na mě naportil a okamžitě dead. Člověk se prostě z takovejch situací pounaučí a pokud je chytrej, příšte se mu to nestane.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 17:12 hod.

Já vím, že ho nemůžu zabít :) proto jsem psal, že nelze udělat PKK, ale alespoň tohle lze. Je tady seznam, každej kdo jde public si ho může projet. To samý je na d2jsp. Na bnet jsem postnul, jak by to šlo řešit - protection shielding bublina. Je to i proti lagům. Občas se někdo z kluků logne do hry a pokosí jim to tam, nebo to hlásí ostatním příchozím - že je tam PK. Tomuhle říkám anti-PK :) Je to všechno tady tohle dohromady a mělo by to lidem sloužit k dobru. Jinak k tomu duelu z D2...bohužel to nemáme. Tak je tady alespoň tohle.
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 27.09.2013, 17:21 hod.

Tak se zapojim i ja :) Furt se tu objeuvi troubove, co obhajuji PK, ze to sem jako patri anebo melou podobny pindy :) Dlouho jsem to cetl co tu padlo ohledne tech prirovnani a Kubizek to uvedl velice trefne s tim policajtem! Kdyz to dotahnu do krajnosti tak to ze nechas lezet penezenku na ulici nebo nechas nekde optrene kolo nedava nikomu pravo to ukrast, to v zadnym pripade!!! Ano postupem casu se prislo na to ze lide jsou svine a kradou sidi a podvadeji a tak se museli zavest protiopatreni a prevence. PK je rozhodne druh jakehosi podvodu na hrace. Ano spousta lidi se bude prsit jak si za to hrac muze sam ale jen proto ze o tomto vite, ovsem je spousta lidi co o tom stale nevi. A to je tady nasim hlavnim cilem, co nejvic povedomi o PK rozsirit - timto se opakuju uz ani nevim kolikrat... :) Pokud by ciste teoreticky o PK vedel kazdy tak pak je to nejakym zpusobme fer rict ze je to jeho blbost ze jim do toho skocil (samozrejme jsou tu pak ty veci jak ze poznas jestli to je PK nebo ne - to ted rozebirat nechci...).
Jako chvilema jsem tu mel az pocit ze tim ze hracum PK nicime jejich dila, jsme vlastne nakonec ti spatni MY??? Tak to by bylo fakt ubohy panove. Nemluve o tom ze to je to nejmin jak jim na oplatku muzem mrvit tu jejich praci. Oni zabijeji hrace, my ne, my zabijime jen monstra, a k tomu bylo preci D3 primarne stvoreno, krucinal :)
Muj nazor je takovy ze bych Kolmena vymaznul z toho seznamu, sice uplne nesouhlasim s tim co provedl, ale z jisteho uhlu pohledu to udelal prvotne z nasranosti nez z radosti nekoho vrazdit, rekl bych :) On urco PK nebude, teda doufam :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Javurek » 27.09.2013, 17:23 hod.

Ale na druhou stranu, v té hře si dobře zaexpíš ne? :) ti to hezky naženou dohromady.

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 27.09.2013, 17:33 hod.

Javurek, ano mas pravdu. Je to paradni kdyz o tom prave vis. Ja kolikrat se svym CM Wizem vlitnu do banneru kde jsou Elite, mozna trosku riskuju ale verim si ze to zvladnu, vim do cehu jdu a pocitam s tim. Toto nemohu rict uplne stejne o PK, kdybych to udelal a vlitl tam a tak je jiz velmi vysoka pravdepodobnost ze bych to neustal (u me zalezi jestli by me to hodilo do mista zamoreneho jedem od tech stromu) ale jelikoz to vim tak riskovat hazardne nechci. A tak si to radeji obejdu :) ale i tak je znamo ze nekteri ala betongsugga dokazi zapastit ruzne WP, ale ja o tomto vim takze mam minimlne vyhodu toho ze nebudu prekvapen :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 17:43 hod.

Ne, Kolmen je v pohodě. Něco napsal, já jsem bouchnul, stalo se. Jinak jo, lognout se k nim a začít jim to ničit je sice XP+, ale je to taky adroš jak prase, protože víš kulovku, kde na tebe na jakém portu co čeká. Nemám zatím taolik zkušeností, jako Kuki, abych se jim portil na vlajky, ale i na to časem dojde :) Jo, je to zábava :)
Obrázek

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 27.09.2013, 17:45 hod.

Kolmen, ted to neber jako urazku. Ale kdyz bys chtel zas rychle expit tak je dobre si najit sveho PK, ktery Ti uplne zadarmo nashromazdi mobiky a nemusis nikde behat :D Rychle levne expy nemyslis :)? Musim uznat, ze nejlepsi je si z PK udelat "sranda-bysnys", samozrejme jen do te doby nez vam hra nadeli DC (bohuzel blby nesvar HC serveru :( ). I samotni PK umiraji pri sve akci na DC, coz je naprosto pochopitelne. DC jde po vsech bez vyjimky :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Uživatelský avatar
admiralos
Wraith
Příspěvky:160
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ADMIRAL #2281

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od admiralos » 27.09.2013, 17:47 hod.

Jojo portnout se pres banner k PK bych asi troufl jen s dobre vytunenim Barbem, jinak asi ne :)
Season 1 Hardcore DemonHunter solo - GR44 (12:04)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“