PK seznam sadistického panoptika

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872
Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Tyckin » 27.09.2013, 13:41 hod.

Ničením práce PKčka se nic nezkazí, naopak se tím eliminuje věc, co do hry nepatří, a případně to PKčko demotivuje od podobných hrátek. Je to podobné jako když policajti chytnou zločince a pošlou ho do chládku, už nemůže škodit :)
A rozdíl v zábavě PK a antiPK (těch ničitelů jejich hromádek mobů) je podstatný - když jim zrubete jejich pracně udělanej grupáč, nikdo o žádnou postavu nepřijde, zatímco když do jejich grupáče někdo nechtěně vleze, přijde o postavu a gear, celkem rozdíl ne :twisted:
Je to podobná zábava jako někde udělat schválně ledovku a pak se bavit, jak si tam lidí lámou nohy a ruce :evil:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2013, 13:45 hod.

Me to bavi, najit pk, a za 3 minuty to muze chystat znovu.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 13:47 hod.

Ne, v pohodě. Tenhle dotaz je úplně v pořádku a sám se nabízí. Moje odpověď je, že se to snažíme naší činností narovnat do té roviny, aby to, co považujeme za špatné, bylo co nejvíce omezeno (nikdy to nevymizí úplně, ale přesto věřím, že se ta činnost dá protiaktivitou omezit) a aby se většina vklidu i na hardcore publicu bavila hraním hry (farma, expení, pokec) s neznámými lidmi bez toho, aniž bys musel sledovat, zda na tebe někdo něco nešije. Už tak nevíš, zda tě cizí lidi zachrání, když dostaneš disconnect, nebo se toho třeba pullne fakt moc...těch adrenalinových okamžiků je i tam myslím si dost. Nedávno jsem hrál jeden public, kdy měl jeden z nás disconnect, stál zrovna v desekrátoru, řezaly do něj 2 elity, no...nevěděl jsem, co dělat, tak jsem šil do těch elit. Další 2 lidi, z toho 1 barbar už byli vepředu. Napsal jsem do chatu - DC here!!!! Okamžitě to otočili, skočili tam, začali to řezat, sbírat globy atd. No, spoluhráč to přežil, vklidu se disconnectnul a docela mě dojalo, že tam hrajou takoví lidi, kteří když vidí, že je průšvih, tak neváhají pomoct. To se mi líbí :)
Naposledy upravil(a) Kubizek dne 27.09.2013, 14:07 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Ride » 27.09.2013, 13:54 hod.

Tak PK si urcite udelaj taky nejakej seznam lidi, co maj rovnou kopat ze hry, aby jim nehatili plany. Treba si tu nejaky CZPK zalozi vlastni tema :-)

EDIT + opravdu by me zalimalo, kolik tech postav uz odbouchli. Např Ares 1250 ... atd

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 14:00 hod.

Já myslím, že nepočítaně a ani to nechci vědět. Nechci si kazit den.

EDIT - Ale souhlas s tím, že by to byla zajímavá statistika a možná by to pobouřilo více lidí a to by podle mého mínění bylo jedině dobře :love:
Naposledy upravil(a) Kubizek dne 27.09.2013, 14:11 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 27.09.2013, 14:08 hod.

Jen tak na okraj, v public hrach prekazite "praci" amaterum. Pokrocilejsi PK si obeti vybiraji a na akci dojde az v private hrach, takze tak ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 14:28 hod.

To nemáš pravdu. Tohle fungovalo v době, kdy si PK potřeboval napullovat moby do města. A na to si potřeboval založit private hru. Dneska už to nejde (kromě A2), ale to dost lidí ví a většina hraje A1. Každé "pro" PK (kroutí se mi ruce, když tohle píšu. výrazy jako "pro" a "amateur", co se gamingu týče jsou fakt absolutně mimo, protože gamingem se uživí asi 1 člověk z 10.000. spíš ještě o dost míň a to počítám i streamery a nevím, koho všeho ještě) chce být co nejefektivnější. To znamená zabít co nejvíc HC postav. A na to potřebuje, aby jeho hra byla open to public. I když si to založí jako private a napozývá si tam 150 lidí, jejichž tagy naloadoval spamováním publicu, tak to nakonec stejně dá open to public, aby se mu to tam hrnulo. Tím, co děláme bereme úplně všechny. Od těch slabších a málo efektivních až po ty největší hovada s největším kill ratio.
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2013, 14:31 hod.

Ares nebo DarxFlex me jako amateri fakt neprijdou.:-D

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 27.09.2013, 14:34 hod.

Dneska sem si jel s jedním typem publik mp4...domluveni na fast runu vše šlo jak po másle a pak se připojil nějakej vocas s DH a výbavou tak max na mp1 a to ještě s těží, jako by to nebylo málo hned po něm přišel ještě jeden s podobným gearem a s 20k dps...když jsem jim psal, že tam nemaj co dělat a vypadnou nereagovali, tak jsem se jim rozhodl udělit menší lekci... Zatim co oni se vezli a sli za typem s kterým sem hrál, ja se proběhl okolo a natáhl menší skupinku...no co budu povídat neměli nejmenší šanci :lol: A musim říct že to byl fajn pocit :D Takže klidně si mě na ten váš slavnej seznam přidejte :lol: :wave:

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2013, 14:36 hod.

omg:-D
Ale zase na druhou stranu, kazdej by mel do public hry lezt jen na takovy MP, ktery zvladne i sam....

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 14:40 hod.

List updatován o Kolmen#2140. Ano, každej by měl lézt někam s gearem, aby na to měl, ale to není důvod k tomu ty lidi odpravit. Když jste byli domluvení na fast run, proč jste to dali open to public? z&^(@# z&^%#(&@#
Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 27.09.2013, 14:41 hod.

Moje řeč Kuki, moje řeč..kdyby alespoň napsali pul slova, ale oni ne...sic jsem je asi mohl kicknout, ale takhle si to třeba příště rozmyslej..jako táhnout za sebou 2 lofasy tak akorát na okrasu na mp, který sic dávám bez problémů, ale vše mi to prodlužuje, to už jsem chytil nerva :D

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 27.09.2013, 14:43 hod.

Kubizek: No aby se připojil někdo kdo si chce taky zahrát, kdyby nestíhal tak to snad pozná sám a odpojí se, nebo alespon reaguje na naše tagy

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 14:44 hod.

Neboj, jednou v životě přijdeš do situace, ve který budeš taky pro někoho lofas a dostaneš čoud, hošíku 8-)
Obrázek

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kolmen1 » 27.09.2013, 14:46 hod.

Jo jen tak mimochodem, to že nevydželi cca 5 bejků, 3 stromy a asi 5 skupinek obič mobku není moje věc ;) Já jen prostě nedělal žádný dps :lol:

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 14:49 hod.

Jojo, to je přesně ta mentalita odpadu.
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Ride » 27.09.2013, 15:19 hod.

Ua Mirek Kubizek 100% kladas promluvil. Hosiku úplně mě dostavas.

Kolmen +1, jako sry, ale kdo chce kam... Souhlas s tebou, měli napsat.

A i na publicu lidí chodej fast runy. Tyhle prisavky se holt měli po upozornění odlognout.

Uživatelský avatar
Kubizek
Doom Knight
Příspěvky:537
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kubizek#2781

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Kubizek » 27.09.2013, 15:23 hod.

Už dávno nejsem hošík, ale jestli tě dostávám... :love:
existuje vote kick, je to v game menu...to se zmáčkne pravým tlačítkem na ikonku hráče, kterého tam nechceš a zadáš, aby se hlasovalo. Normálně to tam je, fakt. Nekecám.
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Ride » 27.09.2013, 15:25 hod.

Sry že needituju - mobilnet v busu

Musím aspoň 1 hráče taky zmostovat. Sakr že chcu být na seznamu jak kolmen :-DDD

Uživatelský avatar
Darkness
The Butcher
Příspěvky:1316
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LeonardoCA#1772
Bydliště:earth

Re: PK seznam sadistického panoptika

Příspěvek od Darkness » 27.09.2013, 15:26 hod.

votekick musi odsouhlasit vsichni, kdyz tam byli dva ...
The people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.

Obrázek

DiabloProgress YouTube TwitchTV Twitter I think I'm going back I think I'll go back (one day ...)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“