Farmbuild

Odpovědět
FŁou
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FŁou#2183
Farmbuild

Příspěvek od FŁou » 17.06.2013, 00:54 hod.

Mate niekto nejaky zaujimavy a zabavny build na rychle farmenie, cca MP5-6. Ak by mal niekto nieco dobre, rad vyskusam a zahram.
Moj DH http://www.diabloprogress.com/hero/f%C5 ... elka/22521

attivo
Fallen Shaman
Příspěvky:63
BattleTag:attivo#1923

Re: Farmbuild

Příspěvek od attivo » 17.06.2013, 15:30 hod.

Já jsem se po půl roce vrátil k DH a oblíbil jsem si granáty (Cluster granades). Výborný plošný dmg a doplňuje Discipl. neskutečně. S Calamity udržím Shadow power v boji permanentně.
Nevýhoda je malý dmg na ránu, ale se svýma 220k DPS je to tak akorát na rozumně rychlou farmu MP6.
Ale s Manticorou co máš to asi fungovat nebude, je moc pomalá.

Inspiroval jsem se buildem tady: http://www.youtube.com/watch?v=Q8t59BKY56k a pak si to upravil podle sebe. Skilly viz profil.

FŁou
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FŁou#2183

Re: Farmbuild

Příspěvek od FŁou » 17.06.2013, 18:29 hod.

Thx, funguje to presne tak nejako ako som chcel, je to rychlejsie ako build co som pouzival. Kazdopadne ide to aj s tou manticorou ale vyskusam aj kalamitku ked na nejaku dobre trafim kedze som si tak nejako staru co som mal predal :)

Barbis
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Barbis#2592

Re: Farmbuild

Příspěvek od Barbis » 18.06.2013, 19:14 hod.

Tak jsem take vyzkousel a parada. Jen jeste dej vedet, jake mas pasivky. Jinak je lepsi s tim chodit spise A3, je tam vice uzavrenejsich prostoru a ty granaty se pekne odrazeji o stenu. Ale tady s tim je fakt sranda :) Na elitky ale horsi, na ty mam k tomu Rapid s granaty.

attivo
Fallen Shaman
Příspěvky:63
BattleTag:attivo#1923

Re: Farmbuild

Příspěvek od attivo » 19.06.2013, 02:08 hod.

Pasivky jsou jasné: Archery a Night Stalker je základ, třetí nejlépe Perfectionist.

Ten Rapid fire - Bombardment mě taky napadl, ale pak jsem od něj upustil. Je to výborný skill na bosse nebo do party s CM wizzem, ale na solo farmu s granátama se až tak nehodí. Navíc bez netopýra jsi pořád bez hatred.

Ony jsou ty skilly hodně podobné, oba fungují se zpožděním, takže na rychlejší moby to není žádná sláva. Jestli farmíš jenom A3, tak možná, ale třeba ty rychlé malé démony v kryptách nebo zelené žáby ve Fields of Misery v A1 tím trefovat, nic moc. O vosách v A2 ani nemluvě.

Granátama se špatně míří, tak mi přijde Hungering Arrow jako dobrý doplněk. Účinkuje ihned a cíl si vždycky najde. Hraju tak, že na skupiny hodím pár granátů a už když vybuchují, tak už je dostřeluju Hungering Arrowem. Podle potřeby zopakuju a tak pořád dokola. (A snažím se stát pořád v aktivovaných Caltrops, těch 10 % cc je hodně znát.) Jde to poměrně rychle.
Na elitách sice ušetříš pár vteřin, ale na obyč. mobech zase budeš pomalejší. A těch elit tam zas tolik není oproti obyč. mobům.

Já hraju víceméně všechny akty, tak mám ten build co nejuniverzálnější, ale pokud ti to tak vyhovuje, proč ne.

FŁou
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:FŁou#2183

Re: Farmbuild

Příspěvek od FŁou » 19.06.2013, 15:59 hod.

no zaby v prvom akte a muchy v druhom su skoro nesmrtelne proti tomuto bo triafat sa s tym je uplny pain. Pokial som chodil A1, A2 tak som siel bola shot s poslednou runo a rapid s runou na piercing attack. Na mp5-6 s mojim dmg som vpodstate nepotreboval ist nejaky plosak. Stacila 1-2 boly do grupy + rapid a pokial sa rozbehlo umrelo. Ja som hlavne chcel build len na zmenu a for fun, nech to neni stale to iste. Kazdopadne do 3tieho actu a do uzkych priestorov kde to lozi pokope a neuteka je to sranda :)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Farmbuild

Příspěvek od Quetak » 07.07.2013, 16:45 hod.

začal jsem paragonit DH a hledal jsem nějakej svižnej build na farmu, zakotvil jsem u strafe demolition buildu doplněným o rapid fire-web shot na single target a hlavně kvůli goblinům. Běhám s tím mp7 celkem svižně s 250k unbuff, s top equipem si s tím dokážu představit i tu desítku.

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Farmbuild

Příspěvek od LachimoS » 17.09.2013, 17:09 hod.

Lidi, potřebuji nějakej build na ryhclou farmu... plošnej nejlépe..
Tenhle co tu je v topicu mi přijde divnej... ¨

Používám Calamity..

Díky

Barbis
Fallen Shaman
Příspěvky:60
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Barbis#2592

Re: Farmbuild

Příspěvek od Barbis » 17.09.2013, 18:18 hod.

Divnej se ti zda, ale je to pomerne v pohode. Jen si zvyknout a pak je to mazec.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Farmbuild

Příspěvek od fuxicek » 22.09.2013, 04:33 hod.

http://eu.battle.net/d3/en/calculator/d ... efX!aYccYc

todle jezdim, vetsinou na osmicku, kvuli rychlosti, ale ta desitka se da taky louskat

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Farmbuild

Příspěvek od LachimoS » 23.09.2013, 07:02 hod.

Hoď sem pls tvuj odkaz na tvuj gear.. :-)
Podle tveho Battle tag mi to nic nenašlo .. : /

Necituj predchozi prispevek - Kuki

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Farmbuild

Příspěvek od fuxicek » 23.09.2013, 08:55 hod.

fuxicek#2233

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Farmbuild

Příspěvek od LachimoS » 23.09.2013, 12:40 hod.

Díky ;-)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Farmbuild

Příspěvek od fuxicek » 23.09.2013, 13:51 hod.

Nevim, ze všech moznych kombinaci buildu mi ten muj prijde nejrychlejsi, zkousim ruzne varianty a vzdy nakonec skoncim u tohoto, ponevac cim chces jinym sundavat elitaky na mp10, kdyz ne spike trapem, ktery tika přes milion a bouchne hned trikrat za sebou, dotoho bola a bombardment na stridacku a padaji jak hrusky a ja nekdy taky, kdyz trefim nejaky pekelny afix, jedine kde vidim problem je, ze mám malo lifu, ale uz na tom pracuju.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Farmbuild

Příspěvek od LachimoS » 24.09.2013, 06:34 hod.

fuxicek píše:Nevim, ze všech moznych kombinaci buildu mi ten muj prijde nejrychlejsi, zkousim ruzne varianty a vzdy nakonec skoncim u tohoto, ponevac cim chces jinym sundavat elitaky na mp10, kdyz ne spike trapem, ktery tika přes milion a bouchne hned trikrat za sebou, dotoho bola a bombardment na stridacku a padaji jak hrusky a ja nekdy taky, kdyz trefim nejaky pekelny afix, jedine kde vidim problem je, ze mám malo lifu, ale uz na tom pracuju.

Sent from my BlackBerry 9900 using Tapatalk
¨
Já jsem jezdil build s tim lighting Ballem :-) jezdil jsem bild podle McP .. jestli pamatuješ..

I když ted to diablo je opravdu jiné :-)

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Farmbuild

Příspěvek od fuxicek » 24.09.2013, 17:29 hod.

ball lightning je super na mensi MP, ta 8,9,10, mi strasne dochazi hatred, jak to hraje ten MCP? nebylo by nejake video??

Uživatelský avatar
LachimoS
Wraith
Příspěvky:107
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:LachimoS#2926

Re: Farmbuild

Příspěvek od LachimoS » 25.09.2013, 09:48 hod.

McP už asi ani nehraje, ale dřív tu byl nejsledovanější Streamer... ¨

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Lach ... o/21724457

Potřebuju zkritizovat gear + build, jestli je OK

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Farmbuild

Příspěvek od fuxicek » 25.09.2013, 17:43 hod.

vim, ze to sem nepatri, ale ted to zapnu a koukam na aukci, ze windforce, co jsem koupil za 4 eura, abych neco vyzkousel, se mi prodal za 1 bio, to je pr*el toto.

Odpovědět

Zpět na „Demon Hunter“