Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
CZlegendaryCZ
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od CZlegendaryCZ » 22.09.2013, 17:13 hod.

Ahoj já jsem CZlegendaryCZ a na diablu III a jsem nováček a hraju na PS3. PS: Já vím že tady je hodně článků o konzolových verzích ale úplný popis rozdílů jsem tady nenašel.
Hlavní rozdíly mezi konzolovou a PC verzí:
1. Na konzolové verzi není Aukční dům. (od 18.3.2014 už to rozdíl nebude protože se bude rušit aukce na PC)
2. Smart Drop: Staty itemů pro vaši classu. Například pokud hrajete za WD tak skoro na všech věcech které můžete používat za WD například na kuš pro DH se staty vygenerujou náhodně.
3. Rozdíly mezi legendary itemy: Když vám dropne legendary item tak ho budete muset identifikovat podle toho za jakou classu ho identifikujete tak takové bude mít ten item staty. Třeba když identifikujete item za Wizarda tak tam budete mít vždy inteligenci a je to jedno jestli je to helma,opasek,luk,meč,sekera atd. .
4. Oživení na místě smrti: Pokud hrajete normal postavu tak při smrti je jediný efekt poškození itemů o 10 % které stejně opravíte za minimum goldů. Na tom je dobré že nemusíte chodit z města na místo kde jste umřeli ale podle mně je to vůčí PC hráčům nefér.
5. Craftění Itemů : Při craftění itemů na konzolové věci vám může vyjít main stat pouze na aktuální postavu a žádný jiný to znamená že pokud hrajete za monka tak vám na itemech skoro vždy (pořád na itemech které mají 4 a více bonusů) vyjde dexterity a nikdy vám nevyjde strenght nebo inteligence.
Rozdíly u Staff of Herding:
Jak všichni jistě víte Staff of Herding je důležitá věc pokud se chcete dostat do WhimsyShire ale je tu rozdíl při craftění na PC a konzolových verzích hry.
Pro vycraftění potřebujete :
ACT I :
Black mushroom (PC i konzole)
Leoric's Shinbone (Pouze PC)
ACT II :
Liquid Rainbow (Pouze PC)
Wirt's bell (PC i konzole)
ACT III :
Giberring Hellstone (Pc i konzole)
ACT IV :
Plan : staff of herding (PC i konzole)
Takže na PC potřebujete 6 věcí a na konzolích jen 4 a ještě je rozdíl v tom že na PC Wirt's Bell stojí 100k goldů a na konzolích jen 25k.
Ale teď už něco o mně :
Takže diablo III jsem si koupil zhruba před 2. týdny pro PS3. Jsem v diablu zatím pořád ještě nováček a hraju ho s bráchou. Moc dobrý nejsem (zatím) a asi ještě nějakou dobu nebudu. Diablo III jsem si nejdříve chtěl koupit přes rokem a půl na PC ale nějak z toho sešlo. Nakonec když Diablo III vyšlo i na konzole tak jsem se rozhodl si ho koupit. Hlavními důvody bylo hardcore hraní a to že jsem poslední dobou neměl co hrát. Nejdřív jsem zkusil za normální postavičku monka a ten mě začal bavit . Po tom co jsem dosáhl level 10 jsem s začal hrát s bráchou hardcore.
Moje ripy ze začátku:
1. Monk Level 11-Fields of the Misery-Můj plán byl jednoduchý měl jsem plné HP a tak jsem se rozhodl skočit mezi skupinku monster použít Kick a odkopnout je pryč. Jenže jsem mezi ně skočil ani kick jsem nepoužil a byl jsem mrtvý.
2. Demon hunter Level 11- Fields of the Misery-Normálně jsem za Demon Huntera střílel a najednou na mně naběhl Beast, zmáčkl jsem tlačítko na escape spell ale už bylo pozdě.
3.Demon hunter Level 12- Fields of the Misery(Zase :D)-Zabili jsme wood wraitha a po jeho smrti se ty jeho kytky otevřely a začal z nich jít ten jed já v ních a stál nevšim si toho. (Asi největší troll co jse mi stal)
Moje ripy když jsem byl už trochu lepší:
1. Wizard Level 26-Hledání blood of Zultun Kulle- Byli jsme v tom dungeonu když na nás naběhla skupina monster která mně za nedlouho obliklíčila a já neměl žádně defense/escape speely cooldownuté.
2. Demon Hunter Level 27- Boss fight Belial -Poprvé jsem Beliala těsně přežil ale bráchův monk to odnesl Ripem . Jak brácha hrál za svojeho Wizarda a byl těsně před Belialem tak jsem rozhodl že mu pomůžu. (byl bych mu pomohl za mojeho Wizarda který ovšem umřel půl hodiny předtím než se k Belialovi dostal. Vlastně ten můj wizard zemřel když jsem hrál s ním.) Bohužel tentokrát jsem zemřel já a on přežil díky jeho defenzivním spellům.


Dneska jsme s bráchou(který má v záloze svého wizze který díkymně přežil) rozjeli nové postavy já barbara on monka obadva jsme zatím teprv devítky.
EDIT 1:Tak za toho barbara mi to docela jde zítra půjdu zase na beliala tak uvidím.
Jinak CZlegendaryCZ je moje PSN jméno.
Naposledy upravil(a) CZlegendaryCZ dne 24.09.2013, 19:26 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od Kuki10 » 22.09.2013, 17:20 hod.

Ahoj chlape vitej u nas.
Mas to pekne sepsany, jen neni skoda tech ripu?
Zkusil bych to prvne projit na sc a az pak prejit na hc.:)
At vis, co kde ocekavat...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

CZlegendaryCZ
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od CZlegendaryCZ » 22.09.2013, 17:23 hod.

Když si se SC postavou projedu hru a potom budu vědet co kde očekávat tak to HC nebude taková sranda. :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od Kuki10 » 22.09.2013, 17:32 hod.

Tak to sice jo, ale to by me nebavilo tolikrat ripnout aniz bych se dostal na inferno.
I kdyz konzolovku sem nehral.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

CZlegendaryCZ
Quill Rat
Příspěvky:9
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od CZlegendaryCZ » 22.09.2013, 17:36 hod.

Četl jsem že barbar je nejlehčí postava tak uvidím.

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od Grca » 22.09.2013, 18:36 hod.

máš tam blbost, je uplně jedno kdo legendary identifikuje, hrál jsem v local co-op já barb, bratr monk a když jsem identifikoval byla tam jenom dex pro monka, spíš je důležité kdo dá poslední ránu, jinak ještě u PC verze se roll statů děje ještě před identifikací hned jak item dropne. Barbar není špatný ale podle mě strašně moc chcípá, teď hraju WD mám 32 lvl na HC

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od Alfajk » 22.09.2013, 18:48 hod.

mam dotaz - predmety - na konzol verzi uz to neni tak,ze kazdej hrac ma svuj predmet(drop?) ? tzn 1 predmet z monstra pro vsechny a kdo driv sebere,vyhrava?

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od Denny » 22.09.2013, 18:55 hod.

jen při lokální hře, jinač by to logicky ani nešlo :)

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od Alfajk » 22.09.2013, 18:58 hod.

technicky by to urcite udelat slo,loot by treba byl oznacej P1/P2/P3...takze uz vim

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od Denny » 22.09.2013, 19:07 hod.

tjn ale představ si kolik by se na zemi tvořilo bordela

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od MeDa » 23.09.2013, 08:17 hod.

CZlegendaryCZ nenapsal jsi jednu důležitou věc: jestli tvoje jméno tady na fóru je i PSN jméno, aby si tě lidi na PS3 mohli přidat a mohli zahrát s tebou :-)

Moje je MegaDeath007 a hraje nás tam víc. Sice všichni co znám jedeme na softcore, ale časem třeba můžem zkusit HC.

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od soldier251 » 23.09.2013, 15:23 hod.

Hezky sepsáno, snad jen k upřesnění lokální hry - je to asi nějak zabugované nebo co, protože zakládající postava se do truhly dostane, to je vše ok, ale horší je to s postavou, která se připojí do lokální hry, ta se do truhly nedostane, to same s DS, zakládající ji zvednout může, ale připojená postava ne, LOL

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od Grca » 23.09.2013, 18:35 hod.

soldier před vytvořením nebo připojením hra varovala tabulkou, že pokud založíš char na stejném účtu pro local coop tak postava nemá přístup do zdílené bedny

Jinak podle toho co jsem si všim tak s 3 stacky NV je 100% šance na drop klíče, tedy mě aspoň z 7 pokusů padlo 7 klíčů

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od soldier251 » 24.09.2013, 07:20 hod.

aha, tak tuto informaci jsem někde zazdil, ale každopádně je to kravina. Co se týče těch 3 NV, to jsi měl asi mega štěstí nebo hraješ snad na MP5 (MP10)? Už kolikrát se mi stalo, že mi klíč nepadl, hraju většinou na MP2

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od Grca » 24.09.2013, 08:01 hod.

konzolová verze nemá monster power ale master 1-5, konzolová verze má pouze 3 NV stacky. Zabil jsem 1. izuala recept na stafu spadl, zabil jsem ho ještě s dvouma charama a vždy spadl hned poprvé. Zabil jsem v 1 aktu wardena a klíč pak až ve třetím a padl klíč, zabil jsem ve čtvrtém klič + recept, 2x jsem šel ve 3 aktu padl klíč, potom 2x 2 akt a taky mám 2 klíče. Pokud jsi si nevšiml tak i unikáty jsou uplně jiné mají level range, stejný unikát ti může spadnout na lvl 15 tak i 60.

Uživatelský avatar
TUKE
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od TUKE » 24.09.2013, 08:25 hod.

môžem máť pár otázok na skratky? Lebo mi to nič nehovorí...

3 NV - ?
MP2 - MP5-MP10 - ?
a aké klúče?

Včera som zabil Diabla na normál a dnes pôjdem pokračovať prvým aktom na nightmare.
Môžem v mode Nightmare pokračovať v obtiažnosti normál, alebo musím aj to zvyšovať?
Diablo III xBox360
"ho*no nevyleštíš!"

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od MeDa » 24.09.2013, 08:46 hod.

Grca píše:soldier před vytvořením nebo připojením hra varovala tabulkou, že pokud založíš char na stejném účtu pro local coop tak postava nemá přístup do zdílené bedny
Jo, tu informaci jsem tam taky viděl a proto pokud někdo hraje na druhým gamepadu, tak mám pro něj druhej PSN account. Tím se to všechno řeší.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.09.2013, 08:50 hod.

NV - Nephalem Valor
MP - Monster Power (obtížnost v PC verzi)
klíče - k sestavení infernal machine

http://www.diablofans.cz/ - levá lišta

Uživatelský avatar
TUKE
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od TUKE » 24.09.2013, 10:51 hod.

Ďakujem Ti WulFgaR77 ;)

Ale tie klúče som tam nenašiel.. to sa týka aj konzolovej verzie? ...ale to je asi až na infernal,že? Tak to mám ešte čas :)
Diablo III xBox360
"ho*no nevyleštíš!"

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozdíly mezi PC a konzolovou verzí + představení nováčka

Příspěvek od WulFgaR77 » 24.09.2013, 11:00 hod.

http://www.diablofans.cz/infernal-machine.html

i konzolové verze, ale mechanika dropování klíčů je trochu jiná

Odpovědět

Zpět na „Obecně“