Zrušení AH!

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994
Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Bagr13 » 18.09.2013, 12:17 hod.

Ja teda nevím, řekl bych, že mám odehráno docela dost s z dropu co jsem měl bych nedal ani bosse na MP5, je to prostě nuda protože 99,9% věcí co mi padne nebude lepší.
Relativně nechápu kde se ty věci na AH berou, protože mě nepadl ani jeden co by byl fakt pecka.
Docela by mě zajímalo jak se budou ve hře získávat goldy, ted se jich čistou hrou nedá moc vydělat, a co jsem koukal na první screeny
tak tamy bylo, že třeba mempo z 3%cc dostat na 6%cc bude stát 360mil goldu + nějakej materiál.
NA druhou stranu, že bude černej trh asi jo, ale nebude to tak strašný těch lidí nebude tolik, když budu vědět, že mi to padne hraním proč bych si to kupoval??

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Kuki10 » 18.09.2013, 12:18 hod.

Tak nevim co mas za kamarady, neber to nejak osobne, ale s moji grupou jsme hrali i kdyz mel jeden gear sotva na mp0 a dycky jsme si pomohli at uz goldama bo itemama.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od WulFgaR77 » 18.09.2013, 12:19 hod.

Ksinbad píše:WulFgaR77 a Dava_C
Souhlasím.

WulFgaR77
Bez AH bude z největší pravděpodobností docházet k tomu, že to co potřebujeme, tak nepadne. A to co nepotřebujeme například velmi kvalitní věci pro jinou třídu postav,tak nám bude bez možnosti směny absolutně k ničemu. Možnosti posunu postavy na vyšší úroveň tak mohou být i mnohem horší než jsou dnes!!!
Tak nevím, s čím si souhlasil, ale to je jedno ...

k druhýmu bodu ... to přeci nemůžeš takhle říct. Víme prd. Ale na druhou stranu, když se podíváš na "smart-drop" na konzolích, tak je spíš naopak. Padá toho až nepřiměřeně moc (z mého pohledu) Takže tam to spíš vypadá jako druhý extrém - "všichni už máme všechno". Musíme jen doufat, že všechno vybalancují - loot 2.0, paragon 2.0, itemizace, nové skilly/runy atd. atd. Když uděláme "aaaaa" - zrušíme aukci, musíme udělat i "bbbbb" - všechno související. Jasně teď Blizz hypuje, jak to jen jde. Ale snad se jim podaří to, co v D2 - postupným patchováním se zlepšovat.

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ragnarok » 18.09.2013, 12:27 hod.

Vy tu hru bez AH nejste schopni dohrat? Kdyby to bylo postavene tak, ze bez AH nejsem schopen hru dohrat, tak to pochopim, ale nic takove neni.

A ze je drop smesny? To neni pravda. On je dost silny. Kazdy, kdo kdy zkousel No AH mod to vi, ze kazde rare muze byt potencionalni boost. Nicmene, kdyz chci jit dal, tak AH to jisti. Stejne se vsichni sejdeme na nejakem trade foru, kde se clovek bude snazit sehnat to ci ono. Prestante si uz lhat, ze vam bude stacit nejaky loot 2.0. Nebude. Je to docasna zalezitost. Stejne, jako kdyby dneska zacali padat vsem Mempa, tak za cas nebudeme resit Mempo s CC, ale zda ma dost vysoky AS a main stat. Stejne to bude tady. Lidi se nabazi dropem a zase prijde brek a hledani po forech nove itemy, ktere padli nekomu jinemu.

Obcas mi prijde, jako kdyby lide tu hru hrali tyden. Hodne z Vas ji hraje od zacatku vydani a verim, ze si kazdy pamatuje jak to bylo na zacatku a jak je to nyni. Postupne posileni itemu tam bylo. A stejne za cas lidi breceli. A ted to ma byt jine? A vcem proboha? Nebo budeme teda milostive cekat na kazdy novy patch od Blizzardu, kde nam slibi zvyseni dropu, zkvalitneni dropu atd? Kazdy chce byt nejlepsi, kazdy chce solit prisery na MP10. A kdo rika, ze ne, tak hraje asi jinou hru.

Znovu a naposled. Boost prijde s loot 2.0. Boost prijde s Mystic. Boost prijde v podobe novych statu. Boost prijde v podobe paragon levelu. Boost prijde v podobe ruznych eventu a zaruceneho dropu. Ale vseho se nabazime a dostaneme se do faze, ze prestaneme sbirat i legendarky, protoze to nebude mit smysl. Az na par vyjimek. Ja neverim, ze by nekdo byl tak hloupej, ze by predpokladal, ze tohle je spravny krok, kterym hru udrzi roky. Proste neni. Jsem rad, ze je zde uz par lidi, co si to take uvedomuji. Diky bohu v tom nejsem sam :))
AH nabizela variantu, jak docilit nejakeho zlepseni. Vymena itemu. Ty mas tohle, ja mam tohle. Pojd vymenime to. Blizzard k tomu udelal system. Ze ho zneuzivaji boti a podvodnici neni preci duvod ho rusit. Cele mi to prijde, ze misto aby se Blizzard vyporadal s botama, tak to radeji cele zrusi a reknou si: "Jsme borci, uz nas boti nezajimaji." Ale ze jim za zady budou lidi vesele dal obchodovat na cernem trhu, na kterem bude hromada podvodniku, to uz nikoho nezajima. Neni to soucasti hry, nemas narok na odskodneni :)
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
diamondcz
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yondashimo#2674

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od diamondcz » 18.09.2013, 12:28 hod.

Chadzi, s tim teda souhlasim. Palec hore :) je pravda, ze ti asi vic prohloubi hracskou komunitu ve vymenovani veci v partach. Coz by nemuselo byt na skodu.:)
Obrázek

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Alfajk » 18.09.2013, 12:29 hod.

co tady nekteri placaji za srajdy,viz Ragnarok a spol,to je neuveritelny...
hraly jste D2? byla tam snad nejaka aukce potreba? ne,vse slo ziskat dropem,kterej v D3 jaksi neni
wtf jaky financovani hry? copak skoro 12 000 000 kopii a cistej zisk pres 12 miliard korun je malo?
platit servery a developery,wtf? vzdyt ty uz jsou davno zaplaceny,za zadny hry neni potreba platit mesicni poplatky,to jen nenazranej blizzard s wowkem mel uspech,ale kdokoliv dalsi se o to pokusil,tezce narazil (tera,swtor) a bez problemu uspeli ti,co zadny poplatky nemaji (GW2,LoL,dota),blizzard ma kapital v hodnote mnoha desitek miliard,dost mozna stovek,takze penize jsou to posledni,co resej...

a ze bude top equip za mesic? no a co? ja bych byl naprosto spokojenej,kdyz bych hral mesic v tahu a den co den se vylepsoval a po mesici uz zkratka byl top,rozhodne to je lepsi nez hrat rok a mit kulovy s octem...

a ze by se z D3 mohlo stat D2 na steroidech? myslim ze v to vetsina normalnich hracu doufa...
Naposledy upravil(a) Alfajk dne 18.09.2013, 12:33 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
dEvy
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dEvy#2268

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od dEvy » 18.09.2013, 12:31 hod.

Thank you Blizz!

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od pns » 18.09.2013, 12:34 hod.

Ragnarok píše:Ale ze jim za zady budou lidi vesele dal obchodovat na cernem trhu, na kterem bude hromada podvodniku, to uz nikoho nezajima. Neni to soucasti hry, nemas narok na odskodneni :)
:lol: :lol: :lol: dej si mokry rucnik na celicko, at to s tebou nesekne... kolik % lidi ve hre tohle bude delat? :wave:

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Alfajk » 18.09.2013, 12:35 hod.

pns - taky z nej umiram :D :D

top equip bude BoA,takze zadnej top equip si po forech nikdo kupovat nebude,problem solved

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Casus » 18.09.2013, 12:36 hod.

Ragnarok: Prej drop je dobry, diky zes me rozesmal. Mam odfarmenych pres 400 hodin na infernu. Poslednich 3000 nebo kolik itemu mi smrdi ve stashi ve forme slz. Ktery drop mas na mysli? Ty 50 int 50 str 50 dex veci? Nebo 400-600 dps zbrane? S takovym uzasnym dropem se mam posunovat do vyssich MP? Tyhle itemy by mely problem na MP2.

A ptam se potreti, opravdu si myslis jak aukce je strasne zabavna zatimco hrani hry a sbirani lootu je nuda?

Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ksinbad » 18.09.2013, 12:39 hod.

Casus
Já nejsem proti LOTTU 2,1 ten vítám (už jen proto, že by omezil ceny v AH), ale proti zrušení AH.

chadzi
Psal jsi, že předchozí řady Diabla neměly AH a tento fakt jim neubíral na zábavnosti. Má reakce byla na toto.

WulFgaR77
Musel by jsi se vrátit zpět.

Nikdo neví jak to bude s LOTTEM 2,1 - ale buď to bude moc nebo málo, nikdy to není akorát. Tohle dokáže vyřešit jen svobodný trh, který odráží nabídku a poptávku. Bez toho nakonec problém s LOTTEM 2,1 bude řešit Lott 3,1 4,1 5,1 a nikdy to nebude dostatečně dobré.

Ragnarok
Zase musím zcela souhlasit.

Alfajk
Ha ha, to mě pobavilo, ty peníze mají dávno mezi sebou rozdělený, proč by jako měli investovat do zlepšování hry, když jim to nic nepřinese. Tahle cesta povede ke stagnaci.

Uživatelský avatar
Denny
Gorebelly
Příspěvky:236
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Denny#2750

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Denny » 18.09.2013, 12:41 hod.

Ksinbad píše: Denny
Nic jsi nepochopil.
a ty si zřejmě vůbec nepochopil podstatu rpg her

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Bagr13 » 18.09.2013, 12:43 hod.

Tak když nekoho baví AH tak ať si zahraje fotbalovýho managera :P nechapu co ma takova vec spolecnyho s diablem??

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Ragnarok » 18.09.2013, 12:48 hod.

Tak za prve MP je jen umele navyseni obtiznosti pro top hrace, aby se nenudili. Jen proto, ze se MP10 stalo jakymsi novym infernem, za to muze Blizzard svym navrhem gearu.

A jinak, ze by mi teda padali pouze zbrane s mac 600 dps na infernu? Tak to vubec neni pravda. Kdyz hraju, tak denne zahodim hromadu itemu, se kterymi by slo inferno normalne dohrat. Bohuzel vsichni jsme tak moc nahore, ze to nikdo nechce. Inferno lze dohrat se zbrani za 10 tisic goldu.

Alfajk: D2 byla po strance dropu zabavna, protoze levely itemu tam byly reseny jinak. Stejne jako end game byl resen jinak. Navic v urcite fazi hry jsi se stal jakymsi supermanem, co tam pobihal a zabijel vse na potkani. To mi moc zabavne neprijde. A jestli se uz teda ohanis D2, tak staci vzpomenout na to, jak se obchodovalo s predmety. Asi nemusim vic vysvetlovat :))
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Majky_majk » 18.09.2013, 12:51 hod.

Ragnarok píše:Takze chcete rict, ze vse vyresi loot 2.0 popripade Mystic? Vzdyt je nad slunce jasne, ze je to jen otazka casu (par tydnu, mesicu) a lidi zase budou brecet, ze jim pada porad to samy. Ze tohle uz maji. Take se tesim na ten rozvoj, ktery diky tomu prijde, ale z logiky veci je snad kazdemu jasne, ze je to jen otazka casu, nez lide budou mit top itemy, ktere jsou schopny dropnout. Takze pote prijde spamovani fora -> trade okno -> podvodnici... No skvele :))

Jinak nekdo uz to tady naznacil. Ale trochu se take obavam jak to bude s vyvojem hry v budoucnu. Z ceho budou platit vyvoj? Budou se delat datadisky kazdy rok? Nebo dojde k tomu, ze budou mesicni poplatky? Lidi ted jasaji, jak je to skvele. Jak ti inzenyri pochopili, ze zabava ma byt z dropu, ale kdo to bude financovat? Nebo Blizzard je hodna spolecnost, ktera nam ROKY necha bezet servery zadarmo? Ta aukce jim mohla alespon pokryt naklady. Ted to bude jak? Penize z datadisku, mikrotranskace nebo mesicni poplatky? :)
Tohle není reálná starost. Diablo 3 je nejúspěšnější konvenční hra všech dob, co se prodejů týče.

Kdyby Blizzard AH nezrušil, nekoupil bych si budoucí datadisk. Takhle to na 99,99% udělám. Hráčů, kteří byli D3 s*aní jsou miliony. A velká část tohle bude vnímat jako vstřícnej krok dopředu, který pověst D3 trochu vyžehlí. Z pohledu Blizzardu je určitě lepší, mít veleúspěšnou hru, kterou bude prodávat po milionech, než nedořešenej s*it (ano, přesně to současné Diablo 3 s rozpadajícím se trhem je), který bude ztrácet jednoho fanouška za druhým.... byť za cenu, že mu utečou nějaké peníze z AH.

Teď se ukazuje, že Diablo 3 byla jen velká placená betaverze. Pravá hra začne až příští rok. Za mě jen palec dolu, že už ne letos.

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Majky_majk » 18.09.2013, 12:54 hod.

Ragnarok píše:Alfajk: D2 byla po strance dropu zabavna, protoze levely itemu tam byly reseny jinak. Stejne jako end game byl resen jinak. Navic v urcite fazi hry jsi se stal jakymsi supermanem, co tam pobihal a zabijel vse na potkani. To mi moc zabavne neprijde. A jestli se uz teda ohanis D2, tak staci vzpomenout na to, jak se obchodovalo s predmety. Asi nemusim vic vysvetlovat :))
Pro mě byla D2 zábavná hlavně proto, že měl člověk reálnou šanci si najít gear. Taky mohl člověk hrát pár hodin měsíčně a neustále posouvat svou postavu po dlouhé roky.

V D3 je šance najít si svůj gear minimální, efektivnější je stejný čas farmit a pokoušet se gear prodat a koupit si něco na míru. Taky nemá smysl pomalý vývoj postavy. Člověk je buď "nolife" hráč, nebo nemá žádné farmení smysl. Když se vrátíš po 6ti měsících do hry, Tvůj gear za desítky milionů díky itemové inflaci ztratí hodnotu na 1/50 původní ceny.

Uživatelský avatar
diamondcz
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Yondashimo#2674

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od diamondcz » 18.09.2013, 12:59 hod.

Bagr13 píše:Tak když nekoho baví AH tak ať si zahraje fotbalovýho managera :P nechapu co ma takova vec spolecnyho s diablem??
hmmm tak se zamyslime ..aha uz to mam! Co treba tvuj 100 paragon? Nebo mi chces tvrdit, ze jsi nikdy nepouzil AH? Citim tu zavan pokrytcu. Tim se nechci nikoho dotknout, ale tyhle hlasky typu fotbaloveho manazera jsou dost mimo...
Obrázek

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Majky_majk » 18.09.2013, 13:02 hod.

diamondcz píše:Co treba tvuj 100 paragon? Nebo mi chces tvrdit, ze jsi nikdy nepouzil AH? Citim tu zavan pokrytcu. Tim se nechci nikoho dotknout, ale tyhle hlasky typu fotbaloveho manazera jsou dost mimo...
V čem je pokrytec? Já jsem taky užíval při hře AH, ale i skrze to jsem od začátku proti němu a myslím si, že hra bez něj by byla lepší ;-).

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Frozen » 18.09.2013, 13:06 hod.

Tak to vypadá, že si možná i zahraju od 18.3.2014 softcore verzi hry :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Zrušení AH!

Příspěvek od Bagr13 » 18.09.2013, 13:06 hod.

To diamondcz: Jiste, ze jsem pouzil AH, protoze z meho dropu bych nikdy par 100 neudelal, proto jsem rad ze misto nakupovani jako v manageru, budu moc hrat diablo ;)
Navíc já nikdy neříkal, že jsem jí nepoužíval, kdyby ne tak jsem nikdy inferno nedohrál. Taky, když jsem začal hrát tak jsem nikdy diablo nedohrál(ještě před patch kdy naskočili cc+as+cd. Goldy nebyli a drop byl tak úžasný, že jsem nemohl opustit město aktu 2 opravdu super zábava ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“