Diablo III na PS3

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Midon
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Midon#1563
Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Midon » 10.09.2013, 20:54 hod.

A inak vie niekto nieco blizsie moc som nepatrala ale len tak existuje nieco ako normal battlenet ci nejaky server pre PS alebo sa to da hrat akoze online len tak ze s tymi co mas vo Friendliste a inak nie ???? Trosku ma to potom sklamalo som myslel ze pohoda zahram najde clovek novych ludi a tak to je potom na prd.. Ale inak ako sa pisalo hore na normal Battlenete mam aj PL 100 Witcha a podobne char a fakt ovladanie super prekvapilo a vsetko okolo dobre prepracovane aj tie predmety na Battlenete nic poriadne nepada a tu to ide celkom pekne co uz uvidime ako to bude dalej.... CELE

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od soldier251 » 11.09.2013, 07:16 hod.

MegaDeath007 - včera good hra, bohužel nemám sluchátka k PS3, mám ale na pc teamspeak3 a v práci mi běží vlastní server, adresa je 213.250.249.21:9987, byl by mazec se nějak domlouvat, konzoli mám první den, takže neznám všechny její zákoutí a ani nevím, jestli tam musí být nějaký spešl sluchátka nebo stačí obyč. Mám bezdrátová sluchátka s mic. od creativu, ale myslím si, že na konzoli fungovat nebudou, musím testnout. Včera jsem Ti ještě poslal žádost na přátelství, tak třeba dnes můžem zas zapařit a sejít se na tsku a pokecat.

Midon - včera jsem ti večer poslal pozvánku do hry, ale asi jsi nebyl online, nevadí, zapaříme jindy.

ČUS

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od MeDa » 11.09.2013, 08:09 hod.

soldier251 Sluchátka s mikrofonem na PS3 se dají buď koupit speciální http://bit.ly/15iR10R nebo stačí jakýkoliv bluetooth headset, který máš třeba k mobilu.
Uvidím jak budu večer mít čas, ale určitě bych zase dal :-)

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od soldier251 » 11.09.2013, 09:15 hod.

OK, headset bohužel taky nemám a takovejch prachů za sluchátka od sony rozhodně nevihodím, TSko mám dokonce i v mobilu, takže tam můžu být napíchnutý takřka pořád. Nevím jestli se dá nějak psát přímo ve hře, ale na PS3 to bude asi celkem zdlouhavý, dej mi na sebe kontakt - mobil a až příjdu domů, ozvu se ti a můžem zapařit, mám i volání zdarma, tak by šla komunikace vyřešit i přez telefon, i když je to hardcore :D

Midon
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Midon#1563

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Midon » 15.09.2013, 11:55 hod.

AHojte opat tak tie sluchatka nemam ani ja ale som kukal staci aj sluchatka na USB teda ak nevadi niekomu kabel a teda nema niecim obsadeni port na USB
http://sluchadla.heureka.sk/genius-hs-g500v/

ja som objednal toto tak uvidime ako to pojde ci nepojde... XD

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od soldier251 » 16.09.2013, 09:42 hod.

USB je tam jen jako napaječ vibrací, ne pro přenos zvuku, to snad ani přez USB nejde, je tam standartní 3,5 jack, nemám proštudované konektory co podporuje konzole, ale kabel by mi teda dost vadil pokud by to šlo přez jack. Mám doma kvalitní bezdrátová sluchátka od creativu, ale myslím si, že to na konzoli nepojede, dnes to zkusím, kdyby to šlo, bylo by to super

MeDa
Quill Rat
Příspěvky:40

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od MeDa » 16.09.2013, 11:06 hod.

Konzole ma pouze hdmi/usb/optiku.
Pokud chces sluchatka s mikrofonem, tak musi být USB nebo bluetooth. Ty Sony, co jsem tu linkoval, ty fungujou i na PC a jsou bezdrátový do USB portu.

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Alfajk » 16.09.2013, 12:22 hod.

pres usb normalne zvuk jde,ale nevim jak u konzole

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Grca » 16.09.2013, 18:36 hod.

Jinak ta konzolová verze se mi líbí víc jak PC, je to svižnější, podstatně lepší drop :)

když headset na PS3, tak jedině origoš http://sluchatka.heureka.cz/sony-ps3-wi ... adset-7_1/ nebo http://sluchatka.heureka.cz/sony-premiu ... o-headset/, vyzkoušené mám oba, ten dražší vlastním. Jinak zvuk se dá vytáhnout přes cinch redukcí na 3,5 jack a připojíš sluchátka, použít se dá i BT headset k mobilu. Při použití cinchu pro vyvedení zvuku musíš nastavit zvukový výstup pro scart kabel, jinak ti zvuk nepude. Jako mikrofon se dá použít i PS3 eye opět ale musíš nastavit jako vstup zvuku tu kameru.

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od soldier251 » 17.09.2013, 10:01 hod.

Přesně tak, jak uvádíš, konzolová verze je opravdu v tomto stavu bohužel lepší než PC verze. Jediné co mi příjde jako naprosté šílenství je rozebírání itemů, to je na mrtvici, navíc se nedá podívat, co vlastně rozebíráš, vidíš pouze obrys itemu, ale jeho staty nikoli a to neustálé klikání, opravdu chci item rozebrat a pak znova kliknout abych potvrdil co mi z toho rozebraného itemu vzniklo za suroviny je na hlavu postavené

MKrtek
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od MKrtek » 17.09.2013, 10:58 hod.

Blbej dotaz: Je nějaká naděje na Češtinu pro D3 na PS3 ??

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Kuki10 » 17.09.2013, 10:59 hod.

Neni ani nebude, to stejne na pc.

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od negris » 17.09.2013, 11:00 hod.

MKrtek: S češtinou určitě nepočítej navíc neni skoro nic kde ji tam využiješ pokud chceš kvůli cinematicu tak na youtube jsou v češtine ale jinak tam snad ani není co překládat.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od soldier251 » 17.09.2013, 11:01 hod.

Pochybuju, blizz určitě češtinu neudělá, není ani v PC natož aby byla na konzoli

MKrtek
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od MKrtek » 17.09.2013, 11:06 hod.

Přemýšlel jsem o ni kvůlivá dětem. Ofiko sice na PC není ale někde jsem viděl odkaz na návod a stažení. Tak jsem myslel žeby třeba i na PS3 :-(.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od KryOn » 17.09.2013, 11:11 hod.

Jestli vám to nevadí, napsal jsem Javůrkovi, že by mohl založit samostatné vlákno pro konzole (jako HC, Ostatní, Selfound, Předměty, Prodej) Sice hru na konzoli nemam, ale baví mě od vás číst postřehy, tak aby se to nepletlo s "ostatním". Podle mě to je dost samostatný téma + pak si můžete nechat přišpendlit nahoru seznamku xbox a ps hráčů, tak jako jinde...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od negris » 17.09.2013, 11:47 hod.

MKrtek: spíš je nauč ať si zvykají na angličtinu zajedno ji v životě využijou dost často a už teď se pomalu přestávaj dělat čestiny do her takže tu angličtinu budou potřebovat furt :D já to vidím tak že max 20let a čeština bude mrtvej jazyk.


KryOn: Určitě dobrej nápad aspoň se to nebude míchat do jednoho :) taky už sem zvažoval jestli javorovi nenapsat ale nějak na to nebyl čas XD sedím teď dost u xka
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
M.Requin
Quill Rat
Příspěvky:20
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od M.Requin » 17.09.2013, 15:11 hod.

Cus.
Kdyz uz mas za sebou "seznamovacku" s D3 na PS3 tak me zajima podle Tebe,ktera verze ma lepsi grafiku a v cem jsou ty rozdily patrne??!
A co mytus ze vyvojari jako bonus narvali do PS3 verze plnou hru D2!??? ;)

Grca
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Grca » 17.09.2013, 18:31 hod.

PS3 verze je graficky horší neběží snad ani v 720p ale všechno řeší vzdálenost od TV. Já hraju na 42" TV a vzdálenost asi 2,5-3m a je to pěkný, nějvětší grafický rozdíl je ale u beliala tam třeba padání těch poison meteoru je celkem horší, framerate je naprosto stabilni což je to nejdůležitější, můj odhad je 30 fps lock.

edit: dneska jsem se dostal do 3 aktu inferno a hra je celkově strašně lehká 140 K dps, 60K hp, 6,5K armor, +-300 all res, jen pro zajímavost, zkusil jsem beliala inferno na easy(jinak hraju master1) po přeměně pad asi na 8 ran chudák, jinak co mě strašně sere uniq itemi mají plovoucí LVL možou dropnout snad od lvl 1-60

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Diablo III na PS3

Příspěvek od Ghann » 17.09.2013, 18:55 hod.

Tak už jsem taky neodolal a koupil jsem si PS3 verzi . A zatím teda paráda (až na tu moji kraksnu TV na které to hrají ). Chystám se na druhý akt Normal a těším se na první legendary drop :)

Grca : Já naopak v tom vidím pozitivní věc , aspoň bude větší variabilita v itemech , pokud se samozřejmě s lvlem mění vlastnosti itemu :)

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“