Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Vše o hraní Diabla na konzolích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103
Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 14.09.2013, 14:41 hod.

ReptileSVK píše:ako stukat dva knofliky to je typicke konzolove. Ovladat barbariana na PC je umenie a dokaze to mozno kazdy 10 top hrac sveta, na konzole kazdy aj 2 rocny.
Tímto se nechci navážet do těch co maj ww barba ale reptile mně dost vytočil tímto protože říkat o barbovi že je těžkej mi přijde už jako de***ce navíc to eště použít na konzolovku. Sám jsem si toho barba skusil a pro mně ten styl hraní opravdu není nakoupit pár věcí s cc a ls maximálně za 2m a chodit si MP10 mi přijde opravdu jako ubohost a nepište laskavě že to není pravda protože sem si to sám zkoušel a výbavu sem na něj nakoupil max do 4m a bezproblému sem si dával mp10. A jen bych dodal že dva čudlíky mačkás i u PC takže nevím co to plácáš za nesmysly a dokud nezkusíš tak se prosím nevyjadřuj.


Pro moderátory: Stejně tak by bylo dobré kdyby nějakej laskavej a hodnej moderátor začal mazat haterské topicy co nadávaj na konzole ale ani si to neskusily. Konec konců toto je snad téma o něčem jiném a nevidím v názvu (konzole je na nic) takže by bylo dobré zachovat tu i trochu víc toho k tématu tudíž jen co se týče hratelnosti,dropu,expeni,pokroku věřím že někteří by tu semnou souhlasily pokud chce někdo nadávat na konzole ať si založí téma nesnaším D3 na konzole a dá nám tu pokoj.

Tomisco: Ten ouroboros je luxus hned bych ho bral na mého mončičáka :)

Majky_majk: Taky sem nějakou dobu váhal ale pak sem si řekl že i na gaucovku s kamarády to bude pořád lepší než jakákoliv jiná hra no a taky že ano přislo mi to hrál sem to se 3ma z kolegama z práce 3dny vtahu s menšíma přestávkama a doteď se pořád schazíme na farmení. Já osobně bych do online asi nešel u konzole protože by mně tam nic nedrželo přece jen sp a online je ůplně stejné pokud máte ským na gauči hrát :) a je to možná i zábavnější
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
Ghann
Wraith
Příspěvky:116
BattleTag:Saigon#2424

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Ghann » 14.09.2013, 15:01 hod.

Já nevím , že na toho trolla vůbec reagujete . Ještě jsem od něj nečetl jediný normální příspěvek . Docela uvažuji , že si D3 koupím taky na konzoli . Ten self-found mě velice láká .

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od skyrim1988 » 14.09.2013, 15:39 hod.

Lidi,kteří odsuzují konzole jsou mi někde u pr.... :wave: Ja neodsuzuji nic.Od malička si to fičím na konzolích.1 co bylo po koupi nového noťasu,ze si seženu D3.Super skvělá hra,kde jsem potkal plno fajných lidí.Postupně když si tu čtu některé komenty.Tak mám dobře našlápnuto k tomu,že si půjdu koupit D3 na X360.Budu tam žít jen z dropů a ne se modlit,ať mi padne něco drahého na čem vydělám.Kšeftovat na AH neumím a ani nechci,ale nic neodsuzuji.Škoda,že to nevyšlo dříve na konzole.Tím se ale nemění nic na tom,že si to kupim 8-) Takže na PC s přáteli a na Xku jenom SOLO 8-)


PS : Reptile nes*** se do konzolí,sám si ji viděl zřejmě jen na obrázku :lol:

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 14.09.2013, 15:44 hod.

To je taky jeden z důvodů co me donutil ke koupi d3 na konzole že u toho nemusím sedět jak nějakej tunovej peciválek s beďary 24/7 . Takhle si vklidku zapnu konzolu a vím že když něco padne tak to použiju a nemusím u toho sedět od rána do večera s modlitbama o nějakej slušnej drop do aukce nebo na postavu. Tím ale nechci říct že jsem PC verzi uplně vynechal to zas ne aspoň tam pomáhám nováčkům a určitě si předobjednám i datadisk konec konců s dia sem vyrostl tak sním i zemřu :)
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od skyrim1988 » 14.09.2013, 16:13 hod.

To negris : Musím s tebou jedině souhlasit ;)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ZOMB » 14.09.2013, 16:49 hod.

Nevím, co tak všichni vyvádíte kvůli konzolové verzi...

Jistě... hraní z pohodlí gauče (s přáteli) má něco do sebe, stejně jako offline mod, ale to jsou tak jediné důvody pro koupi...

Loot v konzolové verzi není nic jiného než RMAH v PC verzi - zaplatili jste si za to, tak máte lepší drop ;) Nic víc, nic míň...

Možná i to ovládání nemusí být úplně špatné... ale ten loot je nejhlavnější důvod, proč to nekupovat...


Každopádně přeju hodně štěstí ;)
Nehraju konzolovou verzi (jak jste možná uhodli), takže doufám, že mě přesvědčíte o opaku ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 14.09.2013, 17:07 hod.

Tady jde spíš o to že u konzole nemusiš sedět 24/7 kvůli tomu aby sis konečně pořádně zahrál a o to jde pokud pracuješ tak že máš pak sotva 6h volna tak je to velkej rozdíl protože nemůžeš taky celých 6h hrát a pak jít do práce obzvlášť když bydlíš sám já osobně mám max 2h čas (nepočítám výjimky jako volno atd.) takže pro mně je d3 na konzolu vyhovující nechci tímhle zase říct že na PC je to moc těžké to vůbec ne ale poměr mezi čas a zážitek tam je dost velkej.
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ZOMB » 14.09.2013, 17:36 hod.

Tomu nějak rozumím a zároveň nerozumím :D
U PC verze jsi to vnímal jinak?
Resp. hrával jsi v PC NoAH, jestli to můžeš porovnat?
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 14.09.2013, 18:01 hod.

Hrál jsem jak s Aukcí tak potom na us i NoAH ale já nemám prostě tolik času abych mohl farmit top gear pro vyšší mp a užít si pak tu zábavu takže pro mně osobně je teď d3 na konzolovce takové dočasné východisko. Nejsem takovej že když je něco moc těžké tak že bych se na to vykašlal to zas ne spíš je to pro mně výzva a mám pak aspoň nějaký cíl ale poslední dobou jak není moc času tak sem rád za hry kde si takhle nabereš prostě výbavu a už si vklidu farmíš a užíváš si dropu. Jak sem psal už nahoře konzole je dost dobrá pro ty jenž nemají tolik času aby mohly farmit xx hodin. Co se týče ovládání tak je to taky suprově udělané a osobně mi to kolikrát přijde i lepší jak z myškou a klávesnicí stejně tak spousta interface co je tam tak dost pomáhá a nezlobil bych se ani za některé prvky u pc jako třeba rozdělení kolon pro věci takže je to pak krásně přehledné. Taktéž za možnost ůhybu bych se nezlobil u PC ta je taky bomba avšak zrušil bych tam stat jako je dodge rozhodně to přidá víc na hratelnosti kdy nemusíte jen stát na míste a tupě čumět na moby ale musely byste se samy vyhýbat nebezpečí ale je to jen můj osobní názor co mně by se tam zamlouvalo avšak každej má jinej pohled na věc a každýmu sedí něco jiného.

Edit: konzole co se týče NoAH : Je to dost odlišné protože víte že kdykoliv něco padne tak to určitě využijete pokud už nemáte ten high end ovšem se tam najdou i trashe zpočátku ale to je taková ta klasika.
PC co se týče NoAH : Tu je zase opak co u konzole že se modlíte aby když vám něco padne vůbec kněčemu bylo a nechytlo to staty co by měly bejt na nightmare :)

takže srovnání konzole NoAH:
+Lepší vyzbrojení na vyšší mp a rychlejší farmy
+Větší radost z craftění věcí
+Není potřeba tolik času na to
-Rychlej konec pro ty jenž hrají pouze jednu postavu a ůplně solo
-Vpodstatě nevybalancované MP s výbavou co se dostanete na inferno můžete bezproblému master2 (podle postavy a buildu můj monk master3)

srovnání PC NoAH:
+Dlouhá hratelnost
+Díky vybalancovanému mp nutkání dosáhnout maxima
-menší radost z craftu a dropu
-Velká spotřeba času na hraní

Snad sem to napsal tak nějak srozumitelně i s mýma vlastníma zkušenostma a klady/protiklady.
Beru to podle sebe ne světově
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ZOMB » 14.09.2013, 18:36 hod.

Díky za pěkně napsané srovnání ;)

Jen ten dodge bych nevyřazoval... to by mi úplně zničilo ZONGa :D

Já třeba nechápu ten smart drop... to se mi zdá jako blbost, že všechny věci (nebo většina, nevím jak to přesně funguje) se vygenerujou na vaši postavu... tohle bych dal jen u class-only itemů (aby např. 1-hand xbow nevygenerovala str, a naopak mighty weapon zas dex), to jak to je teď mi přijde dost divné...
To ani nenasbíráš dobré itemy pro jinou classu ne?

Ehm... docela mě zarazilo to craftění... píšeš, že na konzoli z něj máš větší radost... souvisí to s vyšším dropem legendárních plánků? Nebo archon craft je nějak rozšířený?

Díky moc ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Kuki10 » 14.09.2013, 18:48 hod.

Pekne porovnani a rek bych i objektivni.

Ale zajima me, jak na konzolich probihaji patche?
Konzole jsem nikdy nemel a ani nebudu.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
negris
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Angalascz#2103

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od negris » 14.09.2013, 18:53 hod.

No ztoho co sem si kdysi četl na bnet forku tak to mělo bejt tak že class itemy budou padat mnohem víc na danou postavu takže hrál bys monka tak by ti ve velké míře padaly daiba se staty na něj tudíž už použitelný item a nebo sem to špatně pochopil :). No co se týče craftu tak maj mnohem lepší roll a chytaj vcelku slusšně cc,cd,as atd. Ale jako itemy nasbíráš bezproblému i na jinou postavu.Každopádně ty legend plánky se tu taky dost vyplatí navíc si znich konečně něco uděláš :D ne jak na PC že mi doteď nepadl žádnej lege ani set plánek a kupovat je by vyšlo až moc draho. I přes to všechno bych ale trošku ubral ten drop chance ne nijak moc ale aby to taky bylo na trošku delší hraní stím musím souhlasit ale i tak si aspoň můžu takle zkoušet různé šílené buildy třeba u wiza dělám teď blizz tak trochu se vracím ke starým kolejím d2 XD.

Edit: Dopsal sem a je tu hned další příspěvek. No s patchy netuším protože jedu singl jelikož abych hrál hry přes live a mělo to nějakej smysl bych potřeboval víc času což ted už nemám takže zatím zbytečnost. Snad nám to někdo objasní ztěch co jedou přes Live d3
Byl jsem vyhnán z království nebeských i z podsvětí pekelných a našel si útočiště mezi nebem a peklem. A tak tedy semnou přichází utrpení ...

Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 14.09.2013, 19:24 hod.

Kdyz jsou patche tak musite mit pichnuty sitovy kabel ke konzoli a byt online a ono si to update najde a zaktualizuje.

Sent from Note II
Obrázek

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ihatemylifep » 15.09.2013, 18:46 hod.

Zdravím,už som to tu písal 2x, môže mi niekto poradiť kde nájdem počet odohraných hodín za postavu? nikde to neviem nájsť,ani v stránke profilu,ani keď dám switch hero.

Uživatelský avatar
Wishmaster
Gorebelly
Příspěvky:231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nemo#2937
Bydliště:Spišská Nová Ves
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Wishmaster » 15.09.2013, 19:51 hod.

V hernom profile.

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ihatemylifep » 15.09.2013, 19:57 hod.

Tam mám len level aký som dosiahol s postavami,odohrané hodiny tam niesú,fakt som pozeral všade.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Dava_C » 15.09.2013, 20:32 hod.

Nevím jak to je na konzoli, ale v PC verzi stačí zmáčknout tlačítko Switch hero a máš to tam napsané "Level (paragon level) - počet hodin".
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Příspěvek od HELLERcz » 15.09.2013, 21:15 hod.

V konzolovce to neni no... Taky jsem to nikde nenasel

Sent from Note II
Obrázek

Uživatelský avatar
Belzebub
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od Belzebub » 15.09.2013, 21:53 hod.

Vnímáte někdo drop v konzolové verzi jako křivdu na PC hráčích? :)

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Diablo III na X360: dojmy, dropy ad.

Příspěvek od ReptileSVK » 16.09.2013, 08:41 hod.

negris píše:
ReptileSVK píše:ako stukat dva knofliky to je typicke konzolove. Ovladat barbariana na PC je umenie a dokaze to mozno kazdy 10 top hrac sveta, na konzole kazdy aj 2 rocny.
Tímto se nechci navážet do těch co maj ww barba ale reptile mně dost vytočil tímto protože říkat o barbovi že je těžkej mi přijde už jako de***ce navíc to eště použít na konzolovku. Sám jsem si toho barba skusil a pro mně ten styl hraní opravdu není nakoupit pár věcí s cc a ls maximálně za 2m a chodit si MP10 mi přijde opravdu jako ubohost a nepište laskavě že to není pravda protože sem si to sám zkoušel a výbavu sem na něj nakoupil max do 4m a bezproblému sem si dával mp10....
hmm za 4 milion si davas MP10 ? :lol: :D jasne ! aj ti verim....vidiet, ze si ho nehral. I ked mozno si sa tocil s ww 10 minut medzi mobami...aj tak sa da :lol: Na konzole sa zrejme da hrat najvyssia obtiaznost po 12 hodinach hrania. To zas verim tomu. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Diablo 3 - Konzole“