KryOn PLVL100

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377
KryOn PLVL100

Příspěvek od KryOn » 12.09.2013, 20:21 hod.

Zdar všem, díky vám za hraní, dnes se mi podařil PLVL100 a jsem rád, že to bylo na téhle postavě za 272 hodin právě s vámi...

Obrázek

V březnu jsem na HC "teprve" začal a nechápal jsem, proč TO hrajete, když můžete umřít. Zkusil jsem jen chvíli kvůli achivmentům. No a hned jsem u toho do dnes zůstal a nepřestává mi to bavit. Za tu dobu jsem pohřbil tři mončice HClicaCZ a HydroLogia na lvl59, lvl58 a PLVL42 (149 hod singl hraní), kromě jedné mladé co umřela na víno byla všechno smrt na lag...

Pak jsem rozjel tančici mončici co vydrží - "UchoSeUtrhlo", která po 272 hodinách hraní a 11.887 zabitých elit dosáhla PLVL100 (dle webu asi 38,2 m expů/hod). Jsem dle diabloprogres 1920 hráč a 387 monk s PLVL100.

Odkaz na Battle
Odkaz na Progres

Build byl hlavně o stahování, uspávání, auře na dmg, zpomalení o 60% a serenitě na rozmrazení - prostě tančice...

Nejprve jsem si myslel, že si to budu na HC šudlat singl, ale důležité krůčky do hraní v partě (a to jsem hrál SC od prvního dne vydání) mě dotáhli pro moje dobro na HC Kuki (tehdy Wizz), Brawler (WD), MSstar (Wizz) a Moxmar (Hunter) (jestli si to správně pamatuji). Díky vám za rady a za první Hellfirering, který byl hlavním HC cílem...

Dále díky Sauroonovi (Hunter) a Violatorovi (WD), se kterými jsem strávil super hodiny od raného začátku až do dnes (samozřejmě zdravím i další, které jsem cestou potkal).

Zvláštní poděkování je vám všem, se kterými jsem si užil spousty zábavy (hodin) u hry co mne pořád moc baví: Kolmenovi (psychofastrun Kolemovi, pendolino hadr WD), Koprovi (WD, jedinečné bezpečné procházení všech koutů celého aktu, spolu jsme dali stovky milionů expů), Sonniliovi (Barbovi, lordovi lagů), SuperSheepovi (RIP Pavle, další Hunter bude určitě nezničitelný už od pohledu), BlackMage17 (Barb 100 plvl), Shadouvi (WD člověk co se nevzdá), Dualitovi (Monk)... A všem, které dopíšu hned jak se uklidním, adrenalin ještě doteď bublá....

Největší díky hlásám naší partě ČTYŘI NITI V ŘITI, se kterou jsem strávil většinu času ve hře a na skypu, kteří se mnou byli i v posledních expech do STOVKY. Jsou to kamarádi Heller (pekelník WD DMGER), DarkTref (Barb důvod - no tak určitě) a Yondashimo (Wizz Archon fénix z popela).

Obrázek


Závěrem tohoto výlevu ještě jednou vám i přítelce za trpělivost děkuji, držím palce k vašim cílům, těším se na další hru a hlavně!!!

Zdar a sílu (+ inteligenci, dexteritu a vitalitu).

KryOn#2377

P.S. edit: ještě mi napadlo napsat, že většina HC goldů u mě pochází z dvou dropů: Dropy + na začátku z rozprodaných SC (kde mě taky pěkně vypekli :o)) Napálenej
Naposledy upravil(a) KryOn dne 13.09.2013, 09:52 hod., celkem upraveno 7 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od HELLERcz » 12.09.2013, 20:35 hod.

Jak už jsem říkal, velká gratulace a nezanevři na D3 :) a snad se brzy zase uvidíme ingame :)
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od KryOn » 12.09.2013, 20:40 hod.

Nezanevřít? Vždyť jsem teprve začal hrát, jen si beru dovolenou na víkend, zkontroluji Domažlice a jsem zpět s novou DMG TNG ULT AJTA KRAJTA mončicí + v tvé nepřítomnosti WD sockou :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od walosek » 12.09.2013, 20:47 hod.

gratulace!
testoval si, co mončice vydrží? když máš takovej regen...

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od DeathHero » 12.09.2013, 20:51 hod.

@KryOn velka gratulace jinak odkaz na bnet nefunguje.
EDIT: tak neivm ted uz funguje :D
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od Kuki10 » 12.09.2013, 21:00 hod.

Gz chlape.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od KryOn » 12.09.2013, 21:06 hod.

Díky moc walosku, sám bych se nemohl vydat na vyšší MP (ustojim a mrazim, ale pižlam...), ale kdybych se nebál o paragon, tak věřím, že bych teď v naší partě jako uspávací suport mp9, 10 ustál. Poslední paragony a vlastně většinu jsme kromě uberů chodili mp5. Nejvíc jsme šli ubery na "pohodu" MP7, až vyexpím novou mončici a dám na ní připravený vylepšený (hlavně na DPS) gear, tak doufám i v tu mp10, ale to už je příští chalenge :o). - EDIT - vysněnej
Naposledy upravil(a) KryOn dne 13.09.2013, 07:03 hod., celkem upraveno 3 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od KryOn » 12.09.2013, 21:12 hod.

DeathHero: díky moc!: v odkazu kódu byla chyba v lomítku - myslel jsem, že tam má být, odstranil jsem ho a ok - moje chyba, nezkusil jsem to hned...
Kuki: ještě jednou díky! Ten první HF ring pořád mam :o), stejně jako jistá osoba kitovací nožík v kouzelné truhle si ho schovávám...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od Ride » 12.09.2013, 22:18 hod.

Velka CG chlapaku aka vitej v klubu stastlivcu co se jim vyhla bizzzakočistka :-DDD

(pokud budes vymyslet MP10 hnupoviny, toz su tvuj clovek a du dycky do toho)

EDIT - ty jedna OSTUDO velika, doklepni s tim monkem ten 4a, chybi ti kilnout diablo

Uživatelský avatar
SuperSheep
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SuperSheep#2120
Bydliště:Šlapanice
Kontaktovat uživatele:

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od SuperSheep » 13.09.2013, 06:18 hod.

Gratulace, gratulace!
S tvou super support mončicí se vždycky hrály i ty vysoký MP parádně!

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od KryOn » 13.09.2013, 06:37 hod.

Díky Moxi, určitě se na hňupovinách sejdeme, nižší PLVL by už tolik nebolely :o). A to diablo vim, ostuda, prostě těch 272 hodin nebyl nějak čas :o), ale že jsi to ty, tak hned ráno před prací jsem ho kuchl s tvým jménem na zbrani...

Díky moc Sheepe, jsem rád, že jsme se takhle při hraní a na skypu sešli... Vaši DMGeři to vždy čistí líp než Mr. Propper....
Naposledy upravil(a) KryOn dne 13.09.2013, 07:24 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od HELLERcz » 13.09.2013, 06:39 hod.

Nelíbí se mi, jak mluvíš v minulém čase ! Kryone.

Jakoby byl všemu konec ... :)

Na skype se doufám zase sejdem, já jako tank barbar s EHP 3,2 Mil :D a budeme vtipkovat a hrát.
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Kryon PLVL100

Příspěvek od KryOn » 13.09.2013, 06:46 hod.

Však teď budu mít delší výpadek (jedu na víkend pryč), tak se musím řádně rozloučit :o). Hrát dál budu ale samozřejmě pořád...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: KryOn PLVL100

Příspěvek od ViolatorCZ » 13.09.2013, 08:23 hod.

BIG BIG CG kámo a GL do další challenge co máš naplánovanou
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KryOn PLVL100

Příspěvek od Kuki10 » 13.09.2013, 08:26 hod.

Nejde o cas, musis se hrou bavit, kam se honit furt.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: KryOn PLVL100

Příspěvek od HELLERcz » 13.09.2013, 08:32 hod.

Však nám o čas nejde .. to jsi na špatné adrese :D
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KryOn PLVL100

Příspěvek od KryOn » 13.09.2013, 08:59 hod.

Díky moc Violatore, když vidím jak s Kolmenem letíte, tak příští týden budu gratulovat já Vám :o)...

Kuki, právě díky fajn lidem, se kterýma pravidelně hraju jsem zas tak moc nespěchal a nespěchám. Začal jsem koukat na levely až někdy po 80tce a MP kvůli efektivitě ani nesnižoval. Navíc skype je přidaná hodnota, člověk pokecá o všem kolem a taky díky tomu ty další niti v řiti z naší party beru jako kámoše. Ale přiznávám, že od 90tky do 100vky jsem to tlačil nejen očima.

Teď jsem si ještě vzpomněl: měl jsem včera 7 s lag v agony3 na mp4, když už mi chybělo jen 2 m expů. Řeknu vám, že jsem málem, jak se tak říká, prdelí překousl křeslo...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: KryOn PLVL100

Příspěvek od Kuki10 » 13.09.2013, 09:17 hod.

Tak udeljte sakra nejakej spolecnej topic, at je co cist.:-D

Tvle, se divim, zes to neprekousl.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: KryOn PLVL100

Příspěvek od HELLERcz » 13.09.2013, 09:26 hod.

No topic "čtyři niti v řiti" (pokud to pravidla dovolují) bych milerád založil :) nebo ve stylu expendables apod.
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: KryOn PLVL100

Příspěvek od KryOn » 13.09.2013, 09:26 hod.

No my už o tom popravdě s Hellerem uvažovali, beztak jsme tu víc než je zdrávo :o)...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“