Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Amazon

Příspěvek od raisen » 30.08.2013, 12:22 hod.

Jojo, na BN ten příkaz nefunguje :)

Might merc je Offensive z 2. aktu na Nightmare. Na téhle obtížnosti proto, že má auru Might. Na Normal i Hell má Offensive merc auru Blessed Aim. Podívej se tady.

A že máš 7 bodů v Critical Strike, to vůbec nevadí, však to je jen návrh, jak by se to mohlo hrát :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 30.08.2013, 12:42 hod.

ono záleží jaký dmg chceš mít primární...pokud chceš mít freeze hlavně na mražení a hlavní dmg ze strafe, tak určitě bych jel critical na 20b...pokud bys jel jako main skill freeze arrow tak critical stačí 1b ale pak bych uvažoval nad Pierce kde bych dal 10+ (podle toho jsetli bys sehnal razortail opasek). Ale pokud bys jel na freeze arrow jako main skill, tak co nejvyšší pierce protože ti to nechutně zvedne účinost tohodle skillu.

Ono podle toho se taky vybíra luk. Pokud jako primární pojedeš freeze arrow tak potřebuejš rychlej luk s co nejvíce +bow skills (ideální RW Melody (mimo jíná ma knockback což ti pomůže držet si je od těla) do stag/ashwood/matrialchal bow který maj v základu 1-3 bow skill, tzn že na luku můžeš mít až +6 bow skills což ti hoodně boostne freeze arrow dmg a nebo reflex/ceremonial/grand matron bow - taky mají 1-3 bow skill, ty jsou pomalejší ale maj větší fyzickej dmg ale vyšší nároky).

Pokud pojedeš primárně strafe, tak pak co nejvíc dmg. Ideálně rare luk s co nejvíce %ed a navíc +%chance to ampfily dmg...pokud nebude nic jinýho. Do budoucna nejlíp sehnat uniq hydra bow Windforce :-D )

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Amazon

Příspěvek od raisen » 30.08.2013, 13:36 hod.

Jen taková poznámka.. Ty luky můžeš mít oba a používat switch :)
HC grál: 537/516 (-21)

jointa.23
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od jointa.23 » 31.08.2013, 19:17 hod.

Tak jo, děkuju moc všem, jdu zkoušet, dám vědět časem jestli se mi něco podařilo :)

Joo a ještě jeden dotaz, existuje nějaky recept který mi udělá do normálního (bílého) luku 3 sockety ? Abych tam mohl umístit ten runeword. A pak ještě udělá mi Larzuk socket do i temu, který už má pár socketů ? Díky..

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Amazon

Příspěvek od raisen » 31.08.2013, 20:10 hod.

Socketovaná zbraň stejného typu
Přísady: 1 Ral runa + 1 Amn runa + 1 Perfect Amethyst + normální zbraň
Počet socketů je různý. Předmět musí být kvality Normal a bez socketů. Nefunguje s Low Quality a Superior předměty. Předmět dostává náhodně 1 – 6 socketů, ačkoliv samotný počet socketů je omezen maximálním počtem socketů, který předmět v základní podobě s určitým ilvl může mít. Například jestliže máte předmět, který může mít pouze 2 sockety, tak má šanci 5:6, že dostane 2 sockety, a šanci 1:6, že dostane jen 1 socket.
zdroj

U tohotu receptu nemáš jistotu, že dostaneš tři potřebné sockety.
Larzuk nepřidává sockety navíc. Do bílého předmětu udělá maximální počet socketů dle daného ilvl (item level, tedy záleží, kde ten předmět najdeš). Tady je soupis kolik do čeho udělá děr.
HC grál: 537/516 (-21)

jointa.23
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od jointa.23 » 01.09.2013, 16:06 hod.

Tak jo díky za rady. Hele ty jsi takovy aktivni docela, kde hrajes? Na Bnetu nebo na nejakem realmu ?

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Amazon

Příspěvek od raisen » 01.09.2013, 16:25 hod.

Pouze Singleplayer :) Občas nějaký ten Multiplayer přes TCP/IP, když se zadaří :D
HC grál: 537/516 (-21)

jointa.23
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od jointa.23 » 02.09.2013, 10:22 hod.

Čau ahoj všichni, tak teď se Vám chci trošku pochlubit jen, ale malinko jo, aby to nesmrdělo.. Od té doby jak jsem psal, že si to vůbec nedávám, tak jsem měl hrozný luck...Nejen že se mi povedlo složit edge z krasnyho luku, který má navíc ještě +1 bow skills , ale pak jsem v zápětí našel ještě jeden unikátní luk - Skystrike, ale asi hoďku na to i velic pěknou kuši - Langer Briser...takže teď nevím, co používat dřív :-D Jinak jako primární útok jsem začal použivat guided arrow - nemusím vůbec řešit attack rating, což je velice fajn a jako sekundární teda dávám freezing arrow, teď ji mám asi na lvl 7, což zatím bohatě stačí, jen many je žalostně málo :/

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.09.2013, 11:28 hod.

Já bych určitě nasadil Skystrike. Dá se s ním v klidu projít celej NM a pokud bys jako primární útok používal Freezing Arrow, tak i na Hell se to s ním dá šéfovat. Na kuš bych se vyprdl...moc pomalá.

Many máš žalostně málo, protože co se týče Freezing Arrow, tak to probíhá tak, že se do něj dá 1 bod a maxuje se synergie Cold Arrow. Až potom se dávají body do FA. A to právě kvůli nárokům na manu. Další řešení je nasadit na sebe prsten nebo grand charmy, které přidávají dost do many. Další možnost je složit mercovi Insight.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 02.09.2013, 12:01 hod.

tak u cold amy si myslím že je Insight nutnost ideálně se 17lvl aurou :-D jinak pokud seženeš nějaký mana leach, tak je dobrý kombinovat strafe s GA...hlavně co se sání many týče...jen bacha na kostráky a podobnou havěť kde nejde sát...;-)

jointa.23
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od jointa.23 » 02.09.2013, 17:29 hod.

Máte pravdu hoši, na Insight mám políčeno, runy už mám sehnané - teď mi padla Shael, teď ještě dropnout 4sox kopí a bude to vyřešené. Než se to ale stane tak používám kuši protože je pomalejší, se Skystrikem mám manu hned pryč a s tou kuší vydrží o něco déle - žádný mana leech zatím nemam :/ S tou synergií Cold Arrow je to dobrej nápad kurde, škoda, že mě to nenapadlo dřív, díky ! Jen aby to ale zvyšovalo dmg podobně jako body do samotného Freezing Arrow.

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Amazon

Příspěvek od raisen » 02.09.2013, 17:45 hod.

Neboj, damage zvyšovat bude, však je to synergie :)
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Amazon

Příspěvek od ZOMB » 02.09.2013, 17:57 hod.

Insight - Ral + Tir + Tal + Sol

A dej si pozor, ať to dáš do správného předmětu... nefunguje to na obyčejné spear ale je na to potřeba polearm (když to chceš dát mercovi)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

jointa.23
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od jointa.23 » 03.09.2013, 08:37 hod.

Jojo, s tou runou jsem se spletl vlastně, tu mám připravenou na Peace zbroj, jinak díky za radu, chtěl jsem to strčit do spearu klidně :-D
A chtěl jsem se ještě zeptat, zda existuje nějaký recept na to, abych z normálního brnění (bílé nebo šésé se sockety) udělal exceptional verzi kvůli vyšší defensi?

A našel jsem poleaxe, ale je to Ethereal (nelze opravit) - je to dobré na umístění runewordu pro merca?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 05.09.2013, 06:11 hod.

ad 1) Takovy recept neni

ad 2) Pro merce jsou eth zbrane idealni - u nej neztraci durabilitu

jointa.23
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od jointa.23 » 05.09.2013, 13:08 hod.

Aha, díky. Před chvílí jsem našel razortail opasek, který jsem tak nějak i hledal. Má ten piercing attack, nepíše se tam kolik % šance. Někde na foru jsem našel, že to je 33%, nezměnilo se to třeba nějakým z posledních patchů na 100%, nebo to je pořád třetinová šance?

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 05.09.2013, 13:57 hod.


Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 05.09.2013, 23:52 hod.

tak to jsi celkem lucker že ti zrovna padl, protože ti strašně zvedně účinost freeze arrow...;-) GL...;-)

jointa.23
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od jointa.23 » 06.09.2013, 06:54 hod.

To sem si nejdřív taky myslel viď, jenže teď, jak jsem začal hrát Hell tak většina monster zatím mám cold immunity, což je pro mě dost passé, takže si to opět vůbec nedávám, jako na začátku, když jsem sem začal psát:( Achjoo... A to mám docela dobrý dmg, udělal jsem si luk Harmony, guided arrow cca 400-1100 a split arrow asi 300-950...no a freezing arrow to je kapitola sama o sobě..

KarelZanosvodil
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:např. Pepa#4687

Re: Amazon

Příspěvek od KarelZanosvodil » 26.09.2013, 13:20 hod.

Tak sem si přečetl prvních pár stran a nestačim se divit. Nejlepší příspěvek byl že kámoš se dostal do A2 normal a dál už to nedal a to je dost dobrej hráč :D
Já třeba teď poprvé jedu Javu na hc, jsem a3hell a všechno sem si proběhl bez větších obtíží až na pár lght/phys immuních bossů. To že některý lidi píšou že je java slabá jen vypovídá o tom že jí vůbec nehráli. Luk a šipy sou dobrý jen když má člověk dobrej equip, java může házet i základní javeliny a mít dobrej dmg.

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“