<HC>Pseudom

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Pseudom
Quill Rat
Příspěvky:9
<HC>Pseudom

Příspěvek od Pseudom » 22.08.2013, 15:58 hod.

Zdravím,

hraju Diablo III s pauzama téměř od vydání. Pouze SC. Mám Wizardku 35 PL. Nějaký čas jsem už nehrál a rád bych se k hraní zase vrátil, ale asi víte jak to na SC je. Všude v komentech jsem čel krásné povídání o tom jak jsou SC a HC Diablo dvě rozdílné hry, jak na HC není zkažená ekonomika atd. Navíc se mi strašně líbila HC komunita a HC obecně. Že mají ty postavy větší citovou hodnotu, jak is jich HC hráči hezky vážili. :) A tak jsem si řekl proč to nezkusit. No zatím mám Barbara lvl5... :oops: Hádám, že Normalem projdu bez větších problémů. Nějaké rady, tipy, triky do budoucna prosím? :)

Dík a ať se daří :wave:

FujimiNakule#2686
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Pseudom

Příspěvek od Kuki10 » 22.08.2013, 16:03 hod.

No hlavne prezij a nic nepodcenuj.:-D
Hlavne HC neni pro kazdyho, az ztratis vysperkovanou postavu, tak to zjistis.:)
Tak se drz a cus na infernu.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: <HC>Pseudom

Příspěvek od Ride » 22.08.2013, 17:17 hod.

ze zacatku kasli na SIL a ber vse na VIT, pohodlne tak projdes az do inferna :-). Pouzivej Rend a nehraj WW kretena. Na solo supr, do party k hovnu. Pokud bys chtel pujcit EXP sadu, tak se prihlas. Mam jednu navic od Brawlera.

ekonomika mozna neni tak v prrr jak na SC, ale taky uz to neni ono. Kdysi jsem koupil IK bory 100 sil a VIT za 25M a juchal jsem. Kdyz se ted podivas na cenu stejnych bot ...

Pseudom
Quill Rat
Příspěvky:9

Re: Pseudom

Příspěvek od Pseudom » 22.08.2013, 19:19 hod.

Necituj predchozi prispevek - Kuki


To víš, že bych měl zájem. :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: <HC>Pseudom

Příspěvek od Asocial » 23.08.2013, 07:23 hod.

nehledal bych na tom nic extra - hra je nastavena uplne stejne jako na sc. Moje obecny rady by byly:

- je dobry mit pripravej "backup" charakter na 60
- itemy, ktery u hlavniho charu upgradujes si schovavej na zalozni postavu
- nikdy neutracej vsechny goldy (neni nic lepsiho, nez jit all-in na nakej upgrade a chvili potom s nim umrit)
- dmg je super def stat a ww kreten (/wave Ride) s rendem naprosto v pohode hratelna specka i na hc
- jednou umres, jde jen o to kdy - pocitej s tim rovnou a nebudes pak zklamanej
- a s timhle asi spousta lidi nebude souhlasit ale ..... neboj se trochu riskovat, je to pak vetsi zabava. HP musej trochu litat pro ten spravnej HC adrenalin - jit pregearovanej na mp1, kde nemuzes umrit i kdybys na hodinu usnul v packu, neni hardcore .....

a hlavne - bav se
Naposledy upravil(a) Asocial dne 23.08.2013, 07:27 hod., celkem upraveno 1 x.
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: <HC>Pseudom

Příspěvek od Ride » 23.08.2013, 07:26 hod.

s tim poslednim bodem naprosto souhlasim. Proto vyrazim na MP10 sam, kde diky tomu ze nejsu TOP barb mlatim elitu 10 minut, ale je to zabava/hruza v jednom. A nezapomen jeste na tohle: Nejhorsi smrt je z vydeseni

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: <HC>Pseudom

Příspěvek od DrSma » 23.08.2013, 07:43 hod.

Pseudom: Nevěř řečem, že k HC postavě víc přilneš. Je to o hlavě každýho, ne v HC. Já mám SC Barba, kterej žije svým životem, dejchá myslí, má svoje Téma (to už je, pravda, trochu extrém :green: ) a nikdy ho nechci necht umřít a je to můj mazel :green: (tomu vztahu taky hodně pomáhá NoAH). A že je to SC? To u mě na to nemá vliv ;) ..

Takže slunce v duši :D :wave:

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: <HC>Pseudom

Příspěvek od dawemorraless » 23.08.2013, 14:32 hod.

Dej bacha na božský komplex a pokud možno hraj s někým občas to lagne nebo tě to vykopne 2x sem tak ripnul.... doporučil bych hrát bez aukce ale to je na dlouho a občas pěkný nervy hlavně s blacksmithem asi založim jeho hater club :D at se daří :wave:
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“