Barbarian - The best of..

Odpovědět
Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489
Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Dava_C » 18.08.2013, 12:10 hod.

No je pravda, že ten její gear je až na offhand čistokrevný Archon až na to, že s wizardem by ta dps stačila tak na mp6. Nejsem přes WD´s odborník, ale s tím gearen je to imo těžko hratelné, tihle dva např. to mají postavené lépe. A vzhledem k tomu, že tihle kluci tomu rozumí, tak věřím, že každý item má v tom puzzle své místo, tak jako mají všichni Archoni na každém slotu "stejný" kus gearu.

http://www.diabloprogress.com/hero/last ... x/16098059
http://www.diabloprogress.com/hero/inig ... z/27613066

To nic nemění na tom, že reptilův gear je podprůměrný, ještě špatně poskládaný, např. mít s tisíci resisty jen 528k EHP, to jen tak někdo neumí :)
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od strejda » 18.08.2013, 12:34 hod.

DrSma píše:
Jestli máš pocit, že všichni žijou pro prachy, jseš buď velmi mladej, nebo z Prahy :green:
Je mně 24 a sem z Hradce, každopádně mám nějaký životní standard, kterej se z velký části určuje podle toho, kolik mám peněz (samozřejmě i zdraví, kámoši, holka atd)a rozhodně bych si ho nechtěl snižovat tím, že si něco nebudu moct koupit, protože nebudu mít peníze :)
To, že všichni žijou pro prachy sem nikde neřekl, ani si to nemyslím a tak nějak mně je to konec konců i jedno - každej svého štěstí strůjce.

ReptileSVK píše:
tak ako moj off hand oproti tej babe je omnoho lepsi. mam vyssi damage cc10% a samozrejme mana regen. Ako vravim tamto je wd len na okrasu, ale nehratelny, ved nema ziaden mana regen, ani zo setu ani na veciach! pochop to uz. .
Tvůj offhand není lepší, ano má zanedbatelně větší avarage a má o 0,5 větší cc ale má o 120 míň inteligence a hlavně o 200 míň vitality:)
Takže to nazývej pravými jmény, ano máš dobrej offhand - ne, z daleka nemáš toproll ofhand.
To, že má tu psotavu udělanou jen na krásu a že si ty itemy koupila aby měla hezký postavy chápu a neříkám, že je ten její wd hratelnej nebo nějak supr poskladanej, prostě ty věci když se na ně díváš po jednom tak sou imba, což se rozhodně ani z daleka říct o tvejch věcech nedá:)
Ten první má dobře brutální equip a montoya taky a pamatuju si, když byl online na streamu a přišel za nim týpek, že mu chce něco dát at za nim de a on za nim šel a týpek mu dal zadarmo tuhle tal chestku co má teď na sobě:) tak sem jen s otevřenou hubou čuměl:D

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od DrSma » 18.08.2013, 13:45 hod.

strejda:
Takže A, je správně 8-)
Časem pochopíš, že se dá spousta věcí říct/prozradit mezi řádkama ;) Nejsem v parlamentu abych viděl text a ignoroval podstatu.

A že je každej strůjcem svýho štěstí? V dnešní době?...no, to dovol, abych se zasmál :lol:
..ale to máš fuk, jsme tu kvůli hře a ne kvůli filozofii 8-) ..



Takže ještě k postavám té paní. Max. roll si můžu prohlídnout na ofiko stránkách, kvůli tomu takový postavy ani existovat nemusí :wave: Jestli jí to tak baví, NO problemo, mě je po tom prd 8-) ..jen to není k žádnýmu pochlubení a už vůbec ne srovnání, toť vše.

Sepio
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ÜberFrost#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Sepio » 18.08.2013, 16:47 hod.

Tak stavať top gear pre nejaku classu je celkom easy..staci sa len mrknut na diabloprogress co kupuju ostatny a je vybavene. problem su peniaze vsakze :D
to chce minimalne tak 100miliard aby si bol vobec v top 100 dps...a mozno aj menej ako 100miliard pokial snipujes gold AH 24/7 :wave:

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 19.08.2013, 07:17 hod.

sepio ty tiez nemas nejaky uber gear tak co :D :D

yderf
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yderf#2605

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od yderf » 19.08.2013, 09:07 hod.

reptile, tu nejde ani tak o to, ze kto ma aky uber gear, ale ze ty sa so svojim priemernym tvaris, ze si medzi najlepsimi. to iste s barbarom "pod 100 hodin odohranych"

http://www.d3rawr.com/d-L3u59 tu som nahodil mojho WD (ktory je moja najnovsia postava, ma len zopar tyzdnov - z hladiska endgame vybavy, inak som ho spravil asi v juli minuly rok a ako vsetky moje lvl 60 postavy presiel inferno najneskor v 1.04) a ja imho dost priemerny, resp. nema ziadne extra veci. trochu som ho upravil z hladiska vybavy, aby si mohol dobre porovnavat - normalne chodim zo skornom a mojo som kupil len nejake trapne...niezeby som nemal i tak viac dps aj ehp.

normalne chodim so skornom ( http://eu.battle.net/d3/en/profile/yder ... ro/7373474 ), o je samozrejme na kazdom WD, aby si rozmyslel ci chce vysoky mana regen, alebo bude mat nizku attack speed a potom taky vysoky regen nepotrebuje. co je teda to tvoje top, co mas. okrem toho este samozrejme resisty, ktorych mas prilis vela na ukor dps.

takze aby som zhrnul, tvoj "top WD" je top v obrovskom mana regen a resistoch, pricom su to obe veci z kategorie zbytocne vysoke na ukor dps. nic zle s vyssim ehp, no hovorit o nejakom top WD proste bez minimalnych 250 dps vyzera smiesne, ako ti pisu vsetci.

a kedze teda je cele toto vlakno prakticky offtopic, kedze si chcel feedback na tvojho barbara, tak ti dam zopar doporuceni na neho:
1. ak skorn, tak 2 veci, cim viac IAS, ak chces hrat WW a pre pana krala, daj si namiesto overpower rend, co je skill, kvoli ktoremu taka kopa ludi presla na skorn, hoci sa na WW ovela viac hodi dual weapons.
2. ked sa naucis dostatocne dobre pouzivat hotu a rend, ta zvaz tento build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYg!YZZZYc
WW tu pouzivas len na pohyb do vnutra grupy monstier, spustis rend a potom uz len thunderstrikujes (co je lepsie na grupy ako smash, a zase nie je to az taka strata).
3. ak budes mat problemy s fury, tak namiesto brawlera pouzivaj superstition alebo unforgiving...
4. imho je lepsie investovat do dual weapons, pricom offhand bude EF a mainhand axe/mace...ale to len nazor, potom je rend menej efektivny samozrejme
5. andariels visage je trapna skratka, ale tak nemusi byt clovek tak trapny, ze ju bude pouzivat s tak vysokym addtion fire dmg taken...v kazdom pripade, ak nemas na memo, tak je IK helma vyborne riesenie, ias mozes mat radsej na prstenoch a rukaviciach...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yderf-2605/
moj aktualny main: WD plvl 70
hotove: barbarian plvl 100, wizard plvl100

Sepio
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ÜberFrost#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Sepio » 19.08.2013, 09:22 hod.

ReptileSVK píše:sepio ty tiez nemas nejaky uber gear tak co :D :D
lebo som cely gear predal pred dvoma mesiacmi na rmah :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od HELLERcz » 19.08.2013, 09:24 hod.

To tu můžete debatovat a přetahovat se s ním dokolečka. On je člověk, který si žije svůj svět a nikdo mu to nevyvrátí :)
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 19.08.2013, 10:34 hod.

Sepio píše:
ReptileSVK píše:sepio ty tiez nemas nejaky uber gear tak co :D :D
lebo som cely gear predal pred dvoma mesiacmi na rmah :)
takze uz nehravas?

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 19.08.2013, 10:37 hod.

sa to domrkvilo, takze vid prispevok nizsie.
Naposledy upravil(a) ReptileSVK dne 19.08.2013, 10:40 hod., celkem upraveno 1 x.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 19.08.2013, 10:39 hod.

yderf píše:reptile, tu nejde ani tak o to, ze kto ma aky uber gear, ale ze ty sa so svojim priemernym tvaris, ze si medzi najlepsimi. to iste s barbarom "pod 100 hodin odohranych"

http://www.d3rawr.com/d-L3u59 tu som nahodil mojho WD (ktory je moja najnovsia postava, ma len zopar tyzdnov - z hladiska endgame vybavy, inak som ho spravil asi v juli minuly rok a ako vsetky moje lvl 60 postavy presiel inferno najneskor v 1.04) a ja imho dost priemerny, resp. nema ziadne extra veci. trochu som ho upravil z hladiska vybavy, aby si mohol dobre porovnavat - normalne chodim zo skornom a mojo som kupil len nejake trapne...niezeby som nemal i tak viac dps aj ehp.

normalne chodim so skornom ( http://eu.battle.net/d3/en/profile/yder ... ro/7373474 ), o je samozrejme na kazdom WD, aby si rozmyslel ci chce vysoky mana regen, alebo bude mat nizku attack speed a potom taky vysoky regen nepotrebuje. co je teda to tvoje top, co mas. okrem toho este samozrejme resisty, ktorych mas prilis vela na ukor dps.

takze aby som zhrnul, tvoj "top WD" je top v obrovskom mana regen a resistoch, pricom su to obe veci z kategorie zbytocne vysoke na ukor dps. nic zle s vyssim ehp, no hovorit o nejakom top WD proste bez minimalnych 250 dps vyzera smiesne, ako ti pisu vsetci.


a kedze teda je cele toto vlakno prakticky offtopic, kedze si chcel feedback na tvojho barbara, tak ti dam zopar doporuceni na neho:
1. ak skorn, tak 2 veci, cim viac IAS, ak chces hrat WW a pre pana krala, daj si namiesto overpower rend, co je skill, kvoli ktoremu taka kopa ludi presla na skorn, hoci sa na WW ovela viac hodi dual weapons.
2. ked sa naucis dostatocne dobre pouzivat hotu a rend, ta zvaz tento build: http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... ZYg!YZZZYc
WW tu pouzivas len na pohyb do vnutra grupy monstier, spustis rend a potom uz len thunderstrikujes (co je lepsie na grupy ako smash, a zase nie je to az taka strata).
3. ak budes mat problemy s fury, tak namiesto brawlera pouzivaj superstition alebo unforgiving...
4. imho je lepsie investovat do dual weapons, pricom offhand bude EF a mainhand axe/mace...ale to len nazor, potom je rend menej efektivny samozrejme
5. andariels visage je trapna skratka, ale tak nemusi byt clovek tak trapny, ze ju bude pouzivat s tak vysokym addtion fire dmg taken...v kazdom pripade, ak nemas na memo, tak je IK helma vyborne riesenie, ias mozes mat radsej na prstenoch a rukaviciach...
co je na tvojom doctorovi dobre? Asi nic. Mne staci vymenit jeden prsten za trifecta a avg damage + manajuma knife za ocosi lepsi a som na 220 K dps. Helma bude mana regen a teda bez cc o je moja dogma.

Barbarian...no neviem, ale ja si uz s tymto barbarom davam MP10, sice nie moc rychlo ale to je o dps, hlavne o lepsom skorne. Helma je celkom fasa a overpower k nezaplateniu pokial ho vies pouzivat.

yderf
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yderf#2605

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od yderf » 19.08.2013, 11:25 hod.

ReptileSVK píše: co je na tvojom doctorovi dobre? Asi nic. Mne staci vymenit jeden prsten za trifecta a avg damage + manajuma knife za ocosi lepsi a som na 220 K dps. Helma bude mana regen a teda bez cc o je moja dogma.

Barbarian...no neviem, ale ja si uz s tymto barbarom davam MP10, sice nie moc rychlo ale to je o dps, hlavne o lepsom skorne. Helma je celkom fasa a overpower k nezaplateniu pokial ho vies pouzivat.
co je na mojom WD dobre? co to je za otazka? ved ma lepsie ehp a lepsie dps ako tvoj :D co je potom na tvojom WD dobre? ze ma mensie dps a ehp, no z nula na 100% ti zregeneruje manu rychlo? :D ved toto ti hovorim, ze ked spravis WD s dostatocne malou IAS (co fakt "vylepsis" tym svojim trifecta a avg dmg prstenom), tak ti vysoku mana regen nie je treba. mne sa regeneruje mana priamo pri tom, ako mam pustenych netopierov, hoci nemam zdialky tolko regenu ako mas ty, lebo postatne nie je len ze "mam vela regen", ale aj "mam malu spotrebu".
a btw. "moja dogma" znie ako "blbost, o ktorej som presvedceny, hoci na nu nemam dostatocne vysvetlenie"

s barbarom sa dava v pohode mp10 aj s equipom za 1 mil, aspon teda "dava" v zmysle co si lamy myslia, ze znamena dava. opat je to podobny syndrom ako u tvojho wd, kde si myslis, ze "dokazem prezit" = "davam". nie, nedavas. iba dokazes prezit. to dokaze aj DH bez oblecenia, pokial bude cely cas pred priserami utekat a ani sa ich nepokusi zabijat.

a k overpower, hej, je to dobra vec, dokonca aj k nezaplateniu, pokial ho vies pouzivat. ty samozrejme nevies, lebo inak by si ho nepouzival s tak smiesnym attack speed, kedze to je pre overpower kriticke - vysoka attack speed, vela critickych hitov, znizeny cooldown na nulu a kontinualny bonus 10% k cc. zaklad je vsak ta vysoka ias, co so skornom nedosiahnes.

fakt, namiesto kecania volovin by si mal kus aj postudovat, pripadne pocuvat co ti hovoria druhi. mozno mas odohranu kopu casu, no to vsetko na jednej postave a tiez s nejakymi cudnymi teoriami. hraj si ako chces, ale ked sa spytas na rady v ako v prvom poste, tak sa potom necuduj, ze ti ludia povedia, ze to co robis aktualne je blbost.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yderf-2605/
moj aktualny main: WD plvl 70
hotove: barbarian plvl 100, wizard plvl100

Sepio
Quill Rat
Příspěvky:15
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ÜberFrost#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Sepio » 19.08.2013, 11:32 hod.

ReptileSVK píše:
Sepio píše:
ReptileSVK píše:sepio ty tiez nemas nejaky uber gear tak co :D :D
lebo som cely gear predal pred dvoma mesiacmi na rmah :)
takze uz nehravas?
hram len aukciu

yderf
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yderf#2605

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od yderf » 19.08.2013, 11:40 hod.

ReptileSVK píše: Mne staci vymenit jeden prsten za trifecta a avg damage + manajuma knife za ocosi lepsi a som na 220 K dps.
a btw. nie, nestaci. aj keby si mal na pravom prsteni teraz 6% cc a avg dmg 40 (co by stalo aj bez 80 all res majland) a zbran by nemala dps 904 ale 1050 (co je teda o hodne, hodne lepsi mamajuma), teda predmety obe za vysoko nad 2 miliardy (kazdy), tak by si bol ledva na 210k dps. na to je ta stranka, co som ti poslal, kludne si to mozes tam naklikat...
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yderf-2605/
moj aktualny main: WD plvl 70
hotove: barbarian plvl 100, wizard plvl100

strejda
Fallen Shaman
Příspěvky:87
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od strejda » 19.08.2013, 11:43 hod.

yderf píše:

co je na mojom WD dobre? co to je za otazka? ved ma lepsie ehp a lepsie dps ako tvoj :D co je potom na tvojom WD dobre? ze ma mensie dps a ehp, no z nula na 100% ti zregeneruje manu rychlo? :D ved toto ti hovorim, ze ked spravis WD s dostatocne malou IAS (co fakt "vylepsis" tym svojim trifecta a avg dmg prstenom), tak ti vysoku mana regen nie je treba. mne sa regeneruje mana priamo pri tom, ako mam pustenych netopierov, hoci nemam zdialky tolko regenu ako mas ty, lebo postatne nie je len ze "mam vela regen", ale aj "mam malu spotrebu".
a btw. "moja dogma" znie ako "blbost, o ktorej som presvedceny, hoci na nu nemam dostatocne vysvetlenie"

s barbarom sa dava v pohode mp10 aj s equipom za 1 mil, aspon teda "dava" v zmysle co si lamy myslia, ze znamena dava. opat je to podobny syndrom ako u tvojho wd, kde si myslis, ze "dokazem prezit" = "davam". nie, nedavas. iba dokazes prezit. to dokaze aj DH bez oblecenia, pokial bude cely cas pred priserami utekat a ani sa ich nepokusi zabijat.


fakt, namiesto kecania volovin by si mal kus aj postudovat, pripadne pocuvat co ti hovoria druhi. mozno mas odohranu kopu casu, no to vsetko na jednej postave a tiez s nejakymi cudnymi teoriami. hraj si ako chces, ale ked sa spytas na rady v ako v prvom poste, tak sa potom necuduj, ze ti ludia povedia, ze to co robis aktualne je blbost.
podepisuju se pod to :)Tady prostě dáváš mp 10 když tam dokážeš přežívat:DJe to vtipný ale taky jsem s epokoušel něco vysvětlit, už sem to vzdal:)

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Bagr13 » 19.08.2013, 12:25 hod.

NO s tim o overpower bych moc nesouhlasil, ja mam se skornem AS 1.17, pri hota buildy neni problem ho do 6 vterin zresetovat, i na bossech se mi to dari, spis je to o vysokem cc, ale je fakt kdyz bude as 1.00 tak se to nedá zresetovat.
Navic overpower je sklevel na leceni :)

yderf
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yderf#2605

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od yderf » 19.08.2013, 12:40 hod.

ono je to jednoducha matematika pre hota. s 1.17 stihnes za 6 sekund urobit cca 7 uderov. t.j. iba jeden z tych uderov moze nespravit criticky hit. dalsia vec, hota ma proc 2/3 (pri smash 4/5), to jest nie kazdy z tych 7 uderov bude critical, ani keby si mal 100% crit chance. samozrejme, zalezi na pocte zasiahnutych priser

a samozrejme, nejde tu len o hota, ale aj pri pohyb cez WW a obcas potrebujes jeden cast aj na sprint, rend, atd. takze 1.17 je dost brutus malo aj na hota buildy a o to viac, ze sprint ma pri rltw proc iba 0.08...(t.j. 2/25 )
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yderf-2605/
moj aktualny main: WD plvl 70
hotove: barbarian plvl 100, wizard plvl100

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od Bagr13 » 19.08.2013, 12:56 hod.

Nerikam, ze to zresetuju pokazde, pri farme to neni problem, ty to beres jako ze mlatis jednu potvoru v tom pripade je as malo, ale kdyz si vezmu ze kdyz stojim mezi mobkama, tak jenom sam overpower pri aktivaci je schopnej dat 4crit najednou, a to nemluvim o tom, ze palice je taky schopna trefit jednou ranou 3crit najednou.
Jenom rikal ze pri farme je moznost owerpower v pohode resetovat :) a pri ww je reset skoro okamzite.
Je fakt ze rychle to funguje v bersekru coz je +25% AS

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od ReptileSVK » 19.08.2013, 12:59 hod.

over power cez ww vynulujem niekedy do pol sekundy, niekedy do sekundy, Problem je ked je malo priser.

wdcka si vylepsim po svojom a proste bude TOP na serveroch. Ako hovorim damage ma nezaujima, potom je nehratelny...vid zena co tu strejda pastol link.

yderf
Quill Rat
Příspěvky:32
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yderf#2605

Re: Barbarian - The best of..

Příspěvek od yderf » 19.08.2013, 13:19 hod.

to je jasne, ze prve miesta v diablo progress v dps su nehratelne. to vsak neznamena, ze damage nie je podstatna alebo co. snad kazdy hrac diabla ti povie, ze TOP postava je taka, co rovnake mnozstvo priser napr. cely fields of misery vycisti najrychlejsie. neviem, co je teda tvojim cielom vylepsovat, ked ta damage nezaujima. resp. neviem, ako ty definujes to "TOP na serveroch", mozno by si sa s nami o to mal podelit. zjavne tvoja definicia bude vyrazne odlisna od inych hracov...

lebo fakt, podla tej definicie ohladne rychlosti vycistenia vyzera tvoja postava horsie ako vacsina WD co stretavam v public hrach na mp8-10 (a je ich celkom dost, WD je teraz dost popularny kvoli netopierom)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/yderf-2605/
moj aktualny main: WD plvl 70
hotove: barbarian plvl 100, wizard plvl100

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“