Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334
Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od ZOMB » 15.08.2013, 21:07 hod.

Já si myslím, že nemá cenu vyjmenovávat všechny nedostatky co D3 má... i D2 má svoje mouchy...

V podstatě jde o to, že D3 není špatná hra - má svoje fanoušky, ale nezaslouží si titul Diablo

Na to myslím naráží Javurek...

Aukce, online-only, nepřítomnost jakýchkoli imunit u monster, a spousta dalších jsou naprosto anti-diablovské prvky, které se do hry Diablo nehodí... jinde to může fungovat, ale v pravém a nefalšovaném Diablu ne!

To byl můj důvod, proč jsem D3 zpočátku odmítal... nepřipadalo mi to jako Diablo... překvapivě si stačilo myslet, že hraju jinou hru, a problémy zmizely... ale takhle jsem sám sobě lhát dlouho nedokázal...


Proto datadisk nebude taková pecka, proto doufám v převratný patch... abych konečně za ty peníze, které jsem do toho vrazil při koupi hry, dostal Diablo 3
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od sklb » 15.08.2013, 23:56 hod.

Asi 15 ludi z mojho okolia si tu hru kupilo takmer hned po vydani. Hadaj wirgie kolko ich tu hru hra teraz? Respektive kolko ich tu hru hralo par mesiacov po vydani. Ze by som ja tu hru hral? Nemam to myslim ani nainstalovane uz. Hral som to ked kamarati dvaja co si to pozicali a chceli prejst vsetko, niekedy pred pol rokom. Bola to "sranda", coop na dva dni... Mna to mrzi, ze na to musim furt reptat, ale ono sa v sucasnom stave a pri tom co sa stalo z tejto znacky ani inak neda.
Co vyriesi datadisk? Zas bude ten hype okolo toho viac zabavnejsi a PR Blizzardu ucinnejsi ako samotna hra. Ta bude "zabavna" zase len ten mesiac (ak to bude v tomto stave a pojde to takym smerom ako to ide posledny rok a nieco) a pre grinderov ktory maju radi cisielka mozno 4-5 a este pre par paragon blaznov na trosku dlhsie, ale to je cele. Proste rozdiel je v tom, ze ked si dnes zapnem diablo 2 a trebarz si aj rozbehnem novu postavu kludne aj na 1.05 patchi tak sa budem bavit, zazerem sa do toho a uzijem si to. Keby si, ale teraz zapnem D3 tak s akymkolvek najvacsim odhodlanim a sebazapieranim do vypinam do pol hodiny.
Ale tak mozno sa stane zazrak a budu vyslisane prosby komunity..
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od wirgie » 16.08.2013, 00:12 hod.

sklb..
sry tvuj pribeh me nezajima, ani to nebudu cist cele..
preju ti at se jednou dockas diabla podle tvych/vasich predstav..

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od pns » 16.08.2013, 06:54 hod.

iver a wirgie, to jsou zase vyroky :D reknu vam to jednoduse, d3 je epic fail a vite proc, vem opicku, nauc ji mackat jedno tlacitko na mysce a jedno na klavesnici, nakup na rmah, a probehne svet d3 na mp10 driv nez bude cas na vecerni bananek :wave:

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od HELLERcz » 16.08.2013, 06:55 hod.

A co jsi čekal jiného od diabla ?
Obrázek

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Baglik » 16.08.2013, 08:18 hod.

pns: epic fail jsi ty na této diskuzi. :D

Uživatelský avatar
Reve
Zhar the Mad
Příspěvky:1791
BattleTag:Reve#2353

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Reve » 16.08.2013, 09:35 hod.

wirgie píše:Sklb..
Dekuji ze jsem si mohl precist tvuj prispevek a popremyslet nad tim jak moc jsi chtel svetu dat najevo svou nespokojenost. Jsem tim naprosto zdrcen a je mi strasne lito, ze jsi uz pred rokem nedostal hru tvych snu a rozezira te to tak, ze s tim musis otravovat verejnost.
Ps: ne ze si ten datadisk koupis, jinak pak by to znamenalo, ze si se*es do pusinky.
Hau
A co by si chtel? Aby tady lidi psali jen jak je hra uzasna a skvela.To bohuzel asi tezko pujdu kdyz to tak ani zdaleka neni.Otravny jsou lidi jako ty co nechapou, ze proste ne kazdy ma stejny nazor.A forum je snad od vyjadrovani vsech nazoru at uz pozitivnich nebo negativnich!!

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Tyckin » 16.08.2013, 12:02 hod.

Pro mne osobně je hlavním problémem, že po poměrně krátké době už nemá hra co nového nabídnout a pokud nebude nějaký patch se změnami a datadisk někdy za rok, bude to malér :evil: Hodně to taky podělali posledním patchem díky kterému je dosažení paragonu 100 s dobrým gearem záležitostí na 14 dní :{
SC už je pro mne fakt docela nuda, HC mne chvíli zabaví, ovšem taky to nevydrží věčně, i tam přijde stereotyp po určité době :-|

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od sklb » 16.08.2013, 12:10 hod.

wirgie píše:sklb..
sry tvuj pribeh me nezajima, ani to nebudu cist cele..
preju ti at se jednou dockas diabla podle tvych/vasich predstav..
Pisal som to tak rozsiahle kvoli tomuto ;p aby som ti vysvetlil, ze to nie je moj pripad (a vacsiny ludi)
wirgie píše:Ja mam taky nazor na lidi co si jen stezuji a pritom smazi od rana do vecera, trochu paradox ne?
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od wirgie » 16.08.2013, 15:36 hod.

Reve píše: A forum je snad od vyjadrovani vsech nazoru at uz pozitivnich nebo negativnich!!
Dekuji za podporu!!!!!!!

Jak jiz jsem zminil preji vam hru takovou jakou si predstavujete a mene prosmutnenych dnu. Prece kdyz nejde o zivot, o H jde..

Uživatelský avatar
Iver
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Iver#2382

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Iver » 16.08.2013, 15:59 hod.

Tobě taky.
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Casus » 16.08.2013, 20:36 hod.

wirgie píše: Jak jiz jsem zminil preji vam hru takovou jakou si predstavujete a mene prosmutnenych dnu. Prece kdyz nejde o zivot, o H jde..
Ja ti preju zmizeni te hrozne veci co te nuti komentovat veci co te absolutne nezajimaji. To musi byt strasna vec. :(

Uživatelský avatar
Tal_Rasha
Wraith
Příspěvky:163
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TalRasha#2799

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Tal_Rasha » 16.08.2013, 22:19 hod.

pns píše: d3 je epic fail a vite proc, vem opicku, nauc ji mackat jedno tlacitko na mysce a jedno na klavesnici, nakup na rmah, a probehne svet d3 na mp10 driv nez bude cas na vecerni bananek
OMG ty si mimo, to mackanie tlacitka na myske resp. "hack and slash" gameplay je podstata hry, ten pocit že zo svojou postavou ktorú vždy pomali vylepšuješ, mlátiš hordy nepriateľov :-D Je to jednodyché ale chytľavé ... D3 nie je epic fail !!! Jediný problém ktorý má je v tom že neodmeňuje lineárne hráča použiteľnými itemami na základe odohraného času.

Taktiež by bodlo aspoň obmedzenie AH (napr. iba 1 slot). Vspomínam si na začiatku ako vraveli vývojári že chcú z hry odstrániť prvky ktoré odvádzajú pozornosť od boja, napr. automatické zbieranie goldov, kupovanie portálov atd. aby hráči čo najviac času bojovali. Ale ak by som porátal čas strávený snipovaním, flipovaním na AH ......

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od wirgie » 17.08.2013, 00:38 hod.

Casus píše:Ja ti preju zmizeni te hrozne veci co te nuti komentovat veci co te absolutne nezajimaji. To musi byt strasna vec. :(
..to nechtej, preci nechces zmizet :D

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Majky_majk » 19.08.2013, 12:01 hod.

Iver píše:Netuším kde je až tak zásadní chyba že je hra nehratelná... Hráli jste někdy třeba Elder Scrolls Daggerfall? Ta nejde bez patchů dohrát.
Jak se to vezme... možná to je věkem. Ale za mě osobně mi Daggerfall vydržel mnohem déle než D3, se všema bugama.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od HELLERcz » 19.08.2013, 12:24 hod.

Tím věkem narážíš na co ? Že D3 hrají děti ? Jak už někdo porypoval :D
Obrázek

pns
Gorebelly
Příspěvky:213

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od pns » 19.08.2013, 12:45 hod.

Tal_Rasha píše: OMG ty si mimo, to mackanie tlacitka na myske resp. "hack and slash" gameplay je podstata hry, ten pocit že zo svojou postavou ktorú vždy pomali vylepšuješ, mlátiš hordy nepriateľov :-D Je to jednodyché ale chytľavé ...

musis se divat dal nez jen na monitor, hm :lol: .. tech opicek je tu stale dost :D

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Milion » 19.08.2013, 12:51 hod.

naši čínští kolegové vědí něco, co my nevíme.


http://www.diablofans.com/news/1969-tea ... y-roundup/

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Maxim » 19.08.2013, 13:04 hod.

Sice sem za tu dobu v Diablu hvno dokázal ale už se těšim to musim večer zapít v hospodě :green:
Naposledy upravil(a) Maxim dne 19.08.2013, 19:29 hod., celkem upraveno 1 x.
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Milion » 19.08.2013, 13:05 hod.

tím nic nepokazíš ;)

Zamčeno

Zpět na „Obecně“