Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Zamčeno
sklb
Burning Soul
Příspěvky:623
Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od sklb » 15.08.2013, 16:18 hod.

Cudujem sa, ze ste tu ludia z toho taki nadseni. Chapal som to pred vydanim d3, ale dnes uz vazne krutim hlavou. Ta hra je zla a jedine kompletne prerobenie by ju mohlo zachranit. Nie datadisk s 1 novym aktom..
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Javurek » 15.08.2013, 17:01 hod.

Tak já doufám že to překopou dost masivně jinak to taky vidim zle.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od wirgie » 15.08.2013, 17:47 hod.

Sklb..
Dekuji ze jsem si mohl precist tvuj prispevek a popremyslet nad tim jak moc jsi chtel svetu dat najevo svou nespokojenost. Jsem tim naprosto zdrcen a je mi strasne lito, ze jsi uz pred rokem nedostal hru tvych snu a rozezira te to tak, ze s tim musis otravovat verejnost.
Ps: ne ze si ten datadisk koupis, jinak pak by to znamenalo, ze si se*es do pusinky.
Hau

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Casus » 15.08.2013, 17:56 hod.

wirgie: Je to validni nazor, jestli se ti nelibi, nikdo te nenuti to cist. Takze problem je myslim nekde jinde.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od wirgie » 15.08.2013, 18:20 hod.

Ja mam taky nazor na lidi co si jen stezuji a pritom smazi od rana do vecera, trochu paradox ne? Jo a necti muj post...opravdu prestan cist...hmm a docetl jsi az sem vid a uplne zbytecne, stejne tak ja jsem si precetl jeho nebot jsem tezko nemohl vedet o cem bude psat, dokud jsem si to neprecetl. Uz vime?
Hau

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Casus » 15.08.2013, 18:35 hod.

A kdo by mel posuzovat kvalitu hry? Ten kdo ji nikdy nehral? Ja si taky myslim ze D3 je spatny a taky mam odehranych 500h. Tim necti jsem samozrejme myslel neco jako mluv k veci nebo to nema smysl. Recicky jako muj nazor je nejlepsi a opovaz se napsat neco jinyho jsou k prdu.

Uživatelský avatar
Iver
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Iver#2382

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Iver » 15.08.2013, 18:51 hod.

Netuším kde je až tak zásadní chyba že je hra nehratelná... Hráli jste někdy třeba Elder Scrolls Daggerfall? Ta nejde bez patchů dohrát.
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Casus » 15.08.2013, 19:03 hod.

V lootu. V D3 je loot jedina vec ktera tvori progress, posun ve hre (v endgamu samozrejme, paragon fakt nepocitam). Loot nema zadnou progress krivku. RNG system generovani statu proste dava moc malou sanci na drop pouzitelnych itemu a nezohlednuje MP na ktery hraju. Aukce je grind and skip a nebo pay to win, zalezi kterou si vyberes (gold/rmah). Crafting to jenom obchazi a je zas o RNG.
Az bude loot nastavenej tak ze dingnu 60, pujdu MP1 a zacnou mi padat veci (ne vsechny, ale jedna za par hodin, proste v rozumnym case) se kteryma dam MP2, v MP2 veci s o neco lepsima statama atd. tak to bude fungovat. Do te doby je to pro me nehratelny, opravdu nebudu hrat 100h abych zjistil ze mi nepadlo nic co by se dalo pouzit v infernu (leden 2013).

Uživatelský avatar
Iver
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Iver#2382

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Iver » 15.08.2013, 19:24 hod.

Dobře. Tak tedy jinak. Kde je zásadní chyba pro běžného hráče, který pracuje a Diablo 3 hraje cca jednu až dvě hodiny denně když má čas a těší se na nový obsah? Chápu že jsou tu hardcore hráči (nemyslím obtížnost), ale zdá se mi to, že se to trošku přehání. Diablo není WOWko a začínalo jako klasická single player hra. To jen vývojáři pořád vycházejí vstříc nespokojeným hardcore hráčům a kvůli tomu nemají čas se soustředit na věci okolo obsahu, když mají neskutečné papírování před úpravou kódu kvůli tomu, že skill xy je o 2% slabší než by měl být.
Obrázek

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Casus » 15.08.2013, 19:29 hod.

Vzdyt jsem to psal. Dal jsem hre 100h a vysledek nula. Zadny posun, zadny item, nic. Jen par paragon lvlu, ktery jsou temer k nicemu a maji minimalni efekt na hru. Kdybych mel denne jenom jednu hodinu, tak tu hru ani nezapnu. Tohle je to co kritizuju. A ne pomaly postup ale RNG. Taky mi mohlo padnout z prvniho moba na infernu Ubermempo a mohl jsem ho prodat za milion milionu a skipnout skoro cely endgame az na MP10.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od wirgie » 15.08.2013, 19:49 hod.

Co te u toho stale drzi?

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Casus » 15.08.2013, 19:51 hod.

Nic, od ledna kdy jsem tomu dal posledni sanci jsem to nehral. Levleni 1-60 je relativne dobre udelany, takze expeni charu se dalo. Dal jsme farmili s kamosema inferno, vysledky tragicky. Sam bych to asi nehral.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od wirgie » 15.08.2013, 19:55 hod.

Aha takze od ledna uz nehrajes? Stale te to aspon drzi na foru, proc?

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Casus » 15.08.2013, 20:00 hod.

Je tu diskuze o tom co bude dal, co myslis, nemel bych psat kdyz jsem to pul roku nehral?

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od ZOMB » 15.08.2013, 20:03 hod.

Proč? Není to jasné? Proč asi většina lidí zavítá do D3 sekce na tomto foru?

Nápověda: Jméno uživatele, který drží D3 sekci naživu začíná na R
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od wirgie » 15.08.2013, 20:09 hod.

:D :D uz se na nic neptam..

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Javurek » 15.08.2013, 20:10 hod.

Wirgie co pořád nechápeš? Ty lidi co mají pořád něco proti, ať už hrají nebo ne, to prostě řeší protože předchozí diabla hráli třeba +- 10 a Diablo jako celek jim prostě není lhostejné. To že ty v Diablo 3 nevidíš dost zásadní problémy, které vidí jiní, je tvůj problém.

Iver, ve hře jako Diablo nejde tak čistě o přidanej obsah ale o to aby herní systémy dokonale fungovali a hraní bylo zábavné a hráče odměňovalo. Jasně že bude super třeba novej akt a nové postavy, ale to oživí hru jen na chvíli, pokud zároveň s tím nepřijde překopání celé hry a toho jak funguje.

Pro mě jsou základní problém skilly a staty a systém multiplayer spolu s Battle nettem 2, od toho se odvíjí úplně vše ostatní včetně problému s dropem.

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od wirgie » 15.08.2013, 20:21 hod.

Javurek..
Si trochu protirecis, jestlize ja si na hru nestezuji, kde by mel byt potom problem? Ze jsem spokojenejsi nez vy? :D
Problem mate vy a porad budete remcat a remcat. No treba vas blizz vezme za pravdu, kdyz mi tu ted vypisete vsechny nedostatky ze hry ktere s radosti prehlizim :-)

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Casus » 15.08.2013, 20:28 hod.

Psalo se to uz 1000x, jsou to veci co jsem psal ja, jsou to veci co psal Javurek (skilly). A absolutne nechapu jak se muze nas problem projevovat tim ze ty pindas neco o tom co psal sklb. Klidne mi to vysvetli.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Predstavenie datadisku na Gamescom 2013 !

Příspěvek od Kuki10 » 15.08.2013, 20:30 hod.

I ja uz bohuzel moc nehraju, snad me to brzo chytne.:-/

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Zamčeno

Zpět na „Obecně“