Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213
Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od spiderer » 05.08.2013, 15:54 hod.

Tomisco :( On ten A2 dokaze byt oproti A1 celkem zradnej a nektery mobky dokazou nalozit mnohem vic nez na co je clovek zvyklej z A1 ;)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Quetak » 05.08.2013, 17:44 hod.

Zkusím vnýst trochu světla do vaší teorie.
Reflect je 1% z uděleného dmge (je potřeba 5%LS -80% = reálný 1%LS na jeho znegování). Dmg obdržený z reflectu už nejde pres redukce z armoru/resistů je to 1% přímo do hp. Pokud tedy bouchne mob s 30m hp (výbuch za 15m) jde do vás 150k dmge z jednoho moba který to reflectne což je IK pro většinu lidí když pominu pasivku. LS vám nepomůže pokud ten obdržený dmg z reflectu přesáhne vaše aktuální hp, pokud nepřesáhne tak s 5LS nedostanete žádný dmg prože to zase zpět vyhealujete, pokud přesáhne vaše aktuální hp tak je to IK i s 50LS. Dmg z reflectu se počítá první a až potom je heal z LS, je to setina vteřiny tak to ani nepostřehnete, že je to tak, dokud ten reflect dmg nepřesáhne vaše aktuální hp.
Příklad: chodím s barbem ubery(SC) s 5,9LS, řežu SB na pohodu za 2-3m crity hotou po každý ráně full hp, zapnu wotb-insanity a crity se pohybujou kolem 5M pořád full hp, mám 55k hp, jakmile mě SB trefí jeho hrabáním a ubere mi třeba na 40k hp a já dám hotu ve wotb za 5m tak je to IK i přes 5,9LS protože jsem nejdřív dostal dmg z reflectu 50k (při aktuálních 40k hp) a až setinu vteřiny potom měl přijít heal z LS, kterej už je mi platnej jako mrtvýmu zimník.
Palmu bych asi na HC oželel, nebo nepoužíval na reflect packy, zbytečný risk. Snad jsem to napsal trochu srozumitelně.
Naposledy upravil(a) Quetak dne 05.08.2013, 17:51 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Kuki10 » 05.08.2013, 17:50 hod.

Diky kvetaku.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od boo » 05.08.2013, 17:57 hod.

dobré vědět :) tak nějak jsem si to představoval, ale nemůžu souhlasit s tím, že to nejde přes armor a ressisty. Mám různé zkušenosti a ty protekce jsou od pohledu znát... nevím jak to přesně je, ale jsem si jistý minimálně v tom, že reflect damage se počítá jako physical dmg (podle oficiálního zdroje) a tudíž se na to vztahují physical ressisty a samozřejmě armor, který redukuje všechny typy poškození.

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od boo » 05.08.2013, 18:06 hod.

navíc mě v tom ujišťuje právě zkušenost s monkem, kterého expolding palm nevymazal při hordě reflectů... sice mu to vzalo 60k HP, ale stále to bylo hoooodně vzdálené tomu, co by mu udělalo čisté procento... takže skutečnost se blíží spíš tomu, k čemu jsem došel s Lemurmanem... a pokud k tomu přidám 1% reflectu bez nerfu, které uvádíš, tak se mi zdá, že jsme na to všichni společně kápli :)

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Quetak » 05.08.2013, 18:11 hod.

vidíš to máš pravdu, nikdy sem to nějak nezjišťoval a spíš sem napsal tak jak si to myslím z herních zkušeností. Tak sem něco pohledal a reflect je 10%(většinou mívám kolem těch 90% redukcí na sc tak mi to vycházelo na to 1%) to je redukováno redukcí z armoru/physical resistu/redukce od elit. Takže jestli máš 90% redukci je to 1% reflect, při 95% je to 0,5%. Dobrý vědět, zase se budu na LS koukat trochu jinak :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Kuki10 » 05.08.2013, 18:12 hod.

A zili stastne az do smrti.:-D
Jak to myslis, ze budes na ls koukat jinak?


Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Quetak » 05.08.2013, 18:15 hod.

5LS byl pro mě do teď must have na vynegování reflectu když sem bral to 1% a ono to tak není, stačí teda třeba 3LS, ale musí to být podpořený odpovídajícíma redukcema.
Jak se říká člověk se učí celý život :)

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Lemurman » 05.08.2013, 18:28 hod.

a jak je to s vice reflectama a pasivkou? (NDE...)
Obrázek

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od boo » 05.08.2013, 18:41 hod.

pravděpodobně tak jak jsi říkal :) pasivka zalepí pouze jedno kritické poškození... takže se může stát, že dostaneš reflect z více zdrojů, a pasivka tě stejně nezachrání :)

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od boo » 09.08.2013, 10:36 hod.

k tomu lifestealu bych ještě dodal, že taky záleží na Proc Coefficientech daného skillu... kupříkladu Quetak je zvyklý na svých 80% PC z HoA s runou Smash, ale když vezmeme třeba zmiňované WDčko s Netopejry... konkrétně Firebats s runou Cloud of Bats, kteří mají PC jen 25%, tak je to taky někde úplně jinde...

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od boo » 09.08.2013, 10:41 hod.

EDIT: Kejta zase přibrala 10 kilo... na krásných a kulatých 90k (HP)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Kuki10 » 09.08.2013, 10:53 hod.

No fuj a ja si chtel s barbem vrznout.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Quetak
The Butcher
Příspěvky:1391
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Quetak#1902

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Quetak » 09.08.2013, 10:56 hod.

prockoef se na lifesteal nepočítá. Prockoef je jen na LoH a na kavinky chance on hit (třeba na EF fear). To už by bylo moc brutál kdyby byl LS na infernu sníženej o 80% a pak ještě proc koeficientem.

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od boo » 09.08.2013, 11:01 hod.

dobré zprávy! :D pravděpodobně máš pravdu :)

boo
Fallen Shaman
Příspěvky:69
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:boo#2247

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od boo » 09.08.2013, 11:07 hod.

Kuki10 píše:No fuj a ja si chtel s barbem vrznout.:-D
jestli si chceš vrznout s "barbem" tak to zkoušej na Péťu, ale ten je taky pěkný cvalík :D

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Tyckin » 21.08.2013, 06:08 hod.

Nabízím se na ubery MP5-6 s barbarem, mám zatím jen jeden slabší ring a kdyby s ním moje mončice náhodou při levelingu padla, nemám nic :twisted: Od pátečního večera jsem k dispozici, mašinky rovným dílem ;)

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Brawler » 21.08.2013, 06:38 hod.

LS se počítá za každfý HIT, který bubákovi dáte ... pokud jste obklopeni bubákama, tak hodnota HP kterou si "šlohnete" pro sebe je o to vyšší ... teda pokud váš útočný skill zvládá "multitasking" :-D a hitujete víc věcí najednou ...
Vlastní zkušenost:
Když jdeme MP10 a potkáme elity s reflectem a je všude kolem spousta mobů, jsem prakticky úplně v klidu, protože sice od elit dostávám naloženo z reflectu + nejaký ten jejich hit a hit mobů, ale zároveň brutálně healuju a skáčou mi tu čísla třeba 60K+- a jsem v klidu, jakmile se o mě moby rozemelou, musím dávát pozor do čeho drbu a nebo zapnout skill na 100% armoru Horrify a jsem v klidu na jakémkoli reflectu.

REFLECT určitě jde přes armor a přes resisty a podle mě jde přes PHYS res, co jsem se dočetl.
Vlastní zkušenost:
Jdeme UBERY a jsme u Siege, pokud nezapnu Horrify, nakládám s critama do 2M sám sobě hezky pěkně ... 3600armor, 1200AR ... jakmile Horrify zapnu, je po problému 7200armor, 1200AR ... těch pár sekund do znovupoužití Horrify vykrývam HEXem s runou na HEAL pro partu (nejsem na FULL HP, ale je to znát) a v případně, že jsem HEX zapnul dřív (můj kumpán v partě dostal ránu co se mi nelíbila) tak použiju spirit walk a jsem nezranitelný, takže lebeda.

EDIT:
Tyckin, jestli mě potkáš, určitě se ozvy, UBERY jsem s klukama zase nešel pěkně dlouho, tak bych něco podnikl a myslím že Blek a Mox taky nebudou proti, což znamená plnou partu zabijáků MP10 => o zábavu bude postaráno=))

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Ride » 21.08.2013, 07:33 hod.

UBERY - jasny, pokud budete potrebovat, kdykoli :-)

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: Potřebujete pomoc při Uberech? Eskortní služby...

Příspěvek od Antabus » 21.08.2013, 09:02 hod.

když jste u toho, sice svůj čas na diablu utápim v mp10 challenge, ale mašiny mám, dokonce dost, a ring pořadnej žadnej, takže bych na ubery určitě zašel

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“