Loot 2.0, fanmade patch

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494
Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od casperdeluxe » 01.08.2013, 13:19 hod.

Tak myslím si že ohledně D3 na xbox a PS to nebude. Datum vydání už je stanoven. Takže co víc?

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od ReptileSVK » 01.08.2013, 13:22 hod.

ved jasne ze nie koli takej blbovine by neposielali novinarom cervene emaily. to bude nove MMO. okolo diabla by taky humbuk nerobili, kedze sami nevedia co tam pridaju a co vyhodia

Daffs
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Daffs#2266

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Daffs » 01.08.2013, 13:24 hod.

Třeba už ví, co do diabla dají a hodlají to oznámit tam.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od HELLERcz » 01.08.2013, 13:47 hod.

Chtěl bych doufat v oznámaní datáče :) ale to asi počká na Blizzcon ...
Obrázek

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od iki » 01.08.2013, 14:56 hod.

Ohledne toho odkazu z eurogamera... "Budeme mít speciální oznámení, které zajisté zaujme pozornost Nebe, Horoucích pekel a všech míst ležících ve stínu mezi tím..."
Burning Hells, urcite to ukazuje na Diablo.

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od soldier251 » 01.08.2013, 15:00 hod.

Doufám že oznámi datadisk, protože hra v tomto stavu je opravdu nehratelná, lidi jsou rozmlsané z AHčka a když už padne nějaká super věc, stejně jí nikdo nechce, viz. moje echo s CD 81, 1230 dps a LS 2.8, které točím na AH jak blbec a nikdo o něj ani nezavadí. Nakonec jsem se rozhodl si ho nechat pro sebe a po datadisku kdy přidají Mystic, tak si z něj udělám neskutečné Echo které mi bude každý závidět (LOL) :D .

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od firdecek » 01.08.2013, 15:14 hod.

No je to jednoduché, dneska každý hledá Echo se socketem..pokud jej nemáš, tak to nikoho nezajímá. Navíc socket nabízí možnost mít 110 CD, a ne tedy 81. To ti docela rapidně zmenší eDPS, takže můžeš být reálně na cca 1130.. Také hodně záleží, kolik má tvé echo attack bonus. Ale k věci: datadisk možná bude oznámen, ale určitě nebude nasazen dřív, jak koncem 2014. Jen ta reklamní kampaň, co mu bude předcházet, bude trvat měsíce...

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od ZOMB » 01.08.2013, 15:15 hod.

Já teda doufám, že datadisk neoznámí, ale spíš nějaký převratný patch... datadisk si totiž pravděpodobně kupovat nebudu, pokud se základní hra bude nacházet ve stavu, v jakém je nyní...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

soldier251
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Soldier251#1488

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od soldier251 » 01.08.2013, 15:32 hod.

však jsem ho tam taky nedal za miliardy ale za 300m, což už tak bylo nehorázně pod cenou stávajících Ech v AH a navíc jsem měl nej dps s CD vyšší jak 70%. Ale co už jsem se rozhodl a nechám si ho a budu doufat, že po datadisku 1.0.9 bude mystic umět dělat sockety za jiné staty, třeba za stupidní fear a pokud ne, brim z něj může být vždy

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od ReptileSVK » 01.08.2013, 17:47 hod.

no ja som predal tod echo za 382 000, ale nemalo cd, ani socket.

ZOMB : tak ty si nejdes kupit datadisk lebo hra je onicom a nedoladena? ved prave ten datadisk ju vylepsi. och boze boze zomb. sa ani necudujem ze mas low end gear.

Uživatelský avatar
Shuk
Quill Rat
Příspěvky:17
BattleTag:Shuk2219

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Shuk » 01.08.2013, 18:33 hod.

To by jim snad samotnym muselo byt blby vydat datac, kdyz od vydani neodvedli na patchich prakticky zadnou praci. Uz jen z marketingovyho hlediska je lepsi vydat poradnej narez patch a pokud se lidi nahrnou tak teprve ten datac. Zatim byly vydany patche flusnutim do xichtu trpelivym hracum/komunite a jejich napadum, stiznostem atd..

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od ZOMB » 01.08.2013, 19:02 hod.

Reptile: Doladit hru mají patche, datadisk má přidat nový obsah.
Říkej si co chceš, ale moje postava má slušný gear vzhledem k tomu, že je noAH a noCrit ;)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od ReptileSVK » 01.08.2013, 19:18 hod.

diablo 2 ... tiez bolo take nemasne neslane a az datac ho vyniesol na olymp. Pokial v dataci ohlasia mystica, itemizaciu,lepsi craft, novy charakter, novy act, nove skilly, fyzicke runy, nekonecny dungeon tak sa nahrnie 10 milion hracov + 5 milion novych len taky fukot.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od ZOMB » 01.08.2013, 20:05 hod.

To je jasné, jenže já jsem od D3 čekal že bude lepší, a ne že bude jen dotahovat D2 :(

Ty změny by se mi samozřejmě líbily, ale musí přijít balanc...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od ihatemylifep » 02.08.2013, 01:08 hod.

.. potenciálne úžasná hra sa zmenila na totálny chaos pre deti .. aká irónia že demo z roku 2008 vyzerá lepšie a má úžasnejšiu atmosféru ako hra ktorú sme si kúpili teraz ... toto bolo Diablo 3 na ktoré som sa tešil .

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Programos » 02.08.2013, 02:07 hod.

... to video,.... to video me dostalo :( Hudba, loot, gameplay, itemy....
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
NargarotH
Burning Soul
Příspěvky:733
BattleTag:Bauer#2707

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od NargarotH » 02.08.2013, 02:22 hod.

Tohle je d3 na které se těšili všichni, pak přišel JW.
R.I.P. 27.3.2014

ihatemylifep
Wraith
Příspěvky:196

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od ihatemylifep » 02.08.2013, 03:04 hod.

To bolo D3 ktoré malo vyjsť .. avšak , prišiel Activision ,a ich nápad prerobiť celé D3 na konzoly .. PC verzia D3 je len test , dal to hráčom aby otestovali tú hru aby bola v čo najlepšom stave pre hráčov konzol .. žijeme vo svete kde je všetko o peniazoch ,odzačiatku to bolo plánované aby to bolo na konzoly .. stačí sa zamyslieť ... max 4 hráči v hre - presne na 4 ovládače pre konzolu , lineárne prostredie - aby nemusel byť na konzole splitscreen a aby sa držal hráči pri sebe,len 4 skilly na tlačítkach - optimalizované pre ovládače na konzolách ..stavil by som aj posledný cent na to,že Diablo 4 bude len na next gen konzoly a nie na PC ... Diablo 3 v tomto videu mohlo byť pravým pokračovaním hry nášho detstva,namiesto toho tu máme nudnú hru pre deti,ktorú hráte len pre to že milujete starú sériu Diablo a máte dobré spomienky . :oops:

easyyy
Fallen Shaman
Příspěvky:57

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od easyyy » 02.08.2013, 04:15 hod.

ihatemylifep : naprosto přesný.. co taky hraje do karet tomu, že to bylo od začátku dělaný pro konzole je trapnej "skill systém" .. fakt.. tohle je snad první hra tohodle typu, kde stačí mít jednu postavu na 60lvl a člověk si může vyzkoušet všechny buildy. Nemám jedinej důvod hrát 2x DHčko (kromě pohlaví a to je sakra malá motivace, achievement je ještě menší protože z toho nekouká absolutně, ale absolutně nic).. Nemůžu si zvolit jednu jedinou věc která by odlišila moje dva demon huntry nebo vlastně co by odlišilo všechny .. všichni mají mempo, manticoru, inna kalhoty, lacuni atd... ani co se týče barviček. Rok a pořád hodně postav vypadá jak šašek.


V d2 jsem měl např. lighting sorcku, cold sorcku, hybrida, melee sorcku, mf sorcku a všechny se dali využít pro něco kromě té melee .. ta byla prostě for fun a podobně šli udělat všechny postavy, mělo smysl mít víc barbarů, paladinů atd..

Z blizzardích her má budoucnost už asi jen Starcraft, ten si nedovolí s*at, protože esport a hlavně protože strategie se s gamepadem fakt ovládat nedá (díky bohu) .. a možná pak Warcraft 4, někdy v budoucnu.. s jejich tempem tak za 17 let.

Jen tak pro srovnaní konzole/PC si vemte FPS hry.. podívejte se jak to vypadá, když se to hraje s myší a klavesnicí a když se to hraje s gamepadem.. já jakožto několikaletý counter strikový hráč se musím pokaždý od srdce zasmát když vidím FPS hru hranou na gamepadu.. takhle nějak jsem hrál svojí první FPS hru .. stařičkýho dooma a chvíli na to duka... a na klávesnici.. a vypadalo to stejně jako teď konzolový střílečky na gamepadu .. a to nemluvím co konzole udělali s obtížností her...

p.s. vím, že tohle všechno už bylo milionkrát řečený ale potřeboval jsem si vylít srdíčko a neumím tak dobře anglicky, abych si mohl ulevit na oficiálním fóru. ;)
Odesláno z mé klávesnice pomocí kláves.

Casus
Gorebelly
Příspěvky:276

Re: Loot 2.0, fanmade patch

Příspěvek od Casus » 02.08.2013, 09:27 hod.

ReptileSVK píše:tak ty si nejdes kupit datadisk lebo hra je onicom a nedoladena? ved prave ten datadisk ju vylepsi.
Dobry vtip. Udelaji AAA hru, pokracovani legendy, ktera je totalni fail, zkonzolena a s gameplayem rovnym jakekoliv pay to win srajde, kde si taky muzu vsechno koupit za cash a ja vul za nima jeste polezu cpat jim prachy za datac kterej to vsechno prej spravi.

Pobavils 8-)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“