Amazon

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
RIP
Warlord
Příspěvky:2860
Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 17.02.2013, 09:51 hod.

Ja osobne jsem pro Holy freeze, pro vetsi bezpecnost jako HC hrac...Obzvlast, pokud je ta java hrana od nuly bez prehozu je daleko dulezitejsi nez ta fyzicka skoda, co Ti prida Mighter...Ono pokud nemas nejake extra Matriarchal javeliny, tak to pizlat jabem, pokud jsou Lightning imunni a jeste treba Stone skin chvili trva, a v tu chvili je to zpomaleni dulezitejsi nez dmg navic, muj nazor...Defiance merce jsem snad nikdy nepouzil, mozna bych to mel nekdy zkusit

Uživatelský avatar
Sunamar
Quill Rat
Příspěvky:27
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:SunamarCZ#2990

Re: Amazon

Příspěvek od Sunamar » 17.02.2013, 10:00 hod.

Podle mě je Amazon nejlepší s lukem ( a s buildem Bowazon ) - Dostal jsem se s ní nejdál ( Hell, 2. nebo 3. akt, pak se mi pokazila hra a musel jsem resetnout všechny savy ), ale taky je podle mě dobrá, protože má ty evady :D

I když je pro mě Necromancer lepší, Amazonka je spolu s Paladinem na 2. místě :)

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 17.02.2013, 11:27 hod.

bowazonka nemůže javazonce konkurovat ani v dmg ani v životaschopnosti ani v rychlosti zabíjení. pokud jde o Pvm...

v PvP je bowzon No.1 pro mě.

Uživatelský avatar
Secondface
Gorebelly
Příspěvky:328
BattleTag:Malobrach#2322
Bydliště:Prostějov

Re: Amazon

Příspěvek od Secondface » 18.02.2013, 09:59 hod.

já to vidím jako RIP a mám u svý javy Freeze... moje JAVA vý své.... přece jenom když se chodí Baal p8 tak bone fetishi umí udělat celkem bordel a jak jsou ty svině malí tak to jde blbě trefit, nebo takoví Deathlordi s FAST jak to chcete jako udělat aby nedoběhli... to si neumím představit... :lol: i u toho otravnýho pindla ... mezi těma sloupama se to blbě háže... tak mě sem tam chargnou a za těch pár tisíc runů mě chargli nejednou a když se to pěkně nakombí tak mi tím někdy srazil HPcka i o 90% :shock: myslím si že bez Holy freeze bych byl už dávno tuháč :wave:

Takže Holy freeze merc se hodí :D
>>>>>> --- MF turnaj vol. 10 --- <<<<<<
MF vol. 9 ---/--- MF vol. 8 ---/--- Survival Challenge ---/--- MF vol.5 ---/--- Ironman Challenge
Obrázek

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od BliiNky » 18.02.2013, 16:40 hod.

Musím souhlasit s Attiou, že defense Merc je jeden z nejživotaschopnějších tanků (co se žoldáků týče). Můj turnajový Barbar by o tom mohl vyprávět svoje ;)

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 02.04.2013, 14:00 hod.

Zdravicko...

co je dle vas lepsi na strafe amu? Goldstrike Arch nebo Buriza-Do Kyanon ? (1 bod v Critu..)
a jeste bych se rad dozvedel co je pravdy na tom ze se da hrat strafe ama se 150 dex..a na p8??

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 02.04.2013, 14:13 hod.

hratelný je ledasco...otázka jak efektivní...určitě se dá hrát strafe ama na 150 dex base na pl8...otázkou je co máš za výbavu a co máš v inventáři...pak se dá polemizovat jestli je 150dex hratelný nebo ne...

jinak osobně bych 100% volil burizu, pierce, cold dmg na zmražení (nemusíš brát freeze merce ale můžeš vzít might merce, protože stejně co nebude cold imune bude pořát zmražený), super dmg i rychlost...a když ji upneš tak je to super...jen ty nároky pudou dost nahoru...podle výbavy jak na tom budeš s rychlostí bych socketnul buď hel runou (-15% req jewelem) do začátku a pak shael, nebo jewel ias/%dmg, to už bych řešil podle zbytku výbavy...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Fraxinus » 02.04.2013, 14:36 hod.

Ono se strafem pozor. Jakmile je útok příliš rychlý, tak zaúřadují bugy a next delay, kterej ti způsobí, že cíle zasáhne jen polovina šípů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.04.2013, 16:43 hod.

Abych do toho vnesl trochu světla...Welwet je u mě na pařící návštěvě a zaboha mi nechce uvěřit, že jsem právě s Goldstike Archem běhal konkrétně Pit lvl 1+2 na p8 (čištění na 100%). A to ještě s MF výbavou :D A důvod? Jelikož to nedával on, tak já nemůžu taky. Já to dával za 6-8 minut. Další kámen úrazu byl, že nedokázal pochopit, že kuše byly, jsou a vždy budou dycky pomalejší. I když mají stejný základ, jako například Gothic Bow (10) a Ballista (10)...stejně bude vždy kuše sux. I když má Buriza IAS 80%, tak se stejně nikdy nemohla rovnat Goldstriku, který jsem měl já. Ono se pěkně kouká na ten max dmg u Burizy, ale kdo z vás má postavu na lvl 99 ???

Výbavu jsem měl:
Luk: Goldstrike Arch (uped na Hydra Bow; socketed 38% ED, 6 Dex)
Helma: Andariel's Visage (socketed PTopaz)
Brnění: 4xPTopaz
Rukavice: Laying of Hands
Opasek: Goldwrap
Boty: Gore Rider
ring1: Raven Frost
ring2: dual leech, MF
amulet: 2 Ama skills, rezy, MF a ještě něco
bágl: charmy na MF, life, resissty, max dmg
Merc weapon: The Reaper's Toll

Uživatelský avatar
Welwet
The Butcher
Příspěvky:1085
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od Welwet » 13.06.2013, 12:54 hod.

Jo jo jo no..hold master Amazon...ale mě stejně přijde ta Buriza praktičtější.. :lol:
a inač najít teda pěknej Goldstrike, to dá fest práce..ja už jich dropl snad 10X a snad jeden stál za zmínku.


Ale já sem píšu kvůli jinému.Má někdo krom Fraxe ještě nahráno něco za Fendzone??uvítam i reakce od těch co ne..

Chtěl bych rozjet Fend a full Valku..(vím že nejlepší kombo je Plag jav. a kosit fendem ale to mě neláká)No a jako podstatu vidím 4range spear Knockback..
No nejsem si jistej jestli se dál zaměřovat na Poison dmg roznašenej do davu pomocí spearu (např 6x tal pike.) a dál slow efecty..nebo spíš jet pure DMG...?
..aby to nebylo dlouhé, zvažuju výbavu..DMG/PSN SLOW/ SLOW PSN CB DS...a taky mě zajímá jestli to vůbec je reálný..?

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Maxim » 12.07.2013, 09:43 hod.

Mě se nelíbí ale asi bude dobrá. Skilly mi přijdou docela zvláštní. Prostě se mi nelíbí tak za ní nehraju a proto vám nemůžu říct víc (už vidim že na tenhle komentář bude mít stejné ohlasy jako u necra :D )
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Amazon

Příspěvek od raisen » 12.07.2013, 10:14 hod.

:D Tak za ni zkus hrát ;) Třeba se ti zalíbí.
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Amazon

Příspěvek od RIP » 12.07.2013, 10:33 hod.

@Maxim: Ony by ty reakce takove nebyly, pokud bys sva tvrzeni podlozil nejakymi fakty...Napr. Tve video s necrem je fajnes, ale Ama na Fury v podstate postupuje uplne stejne, tudiz nahorduje co nejvic nepratel do chumlu, pak si je poda pomoci Fury a 100% pierce a odpadliky sejme Charged strikem...Jinymi slovy, gameplay podobny Poison necrovi a koneckoncu spouste jinych postav/buildu....Tak v cem vidis ten zasadni rozdil?

Uživatelský avatar
Maxim
Doom Knight
Příspěvky:402
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maxim#2668
Bydliště:Znám jedno místo tam tepláků ráj je to dost blízko Ústecký kraj- Lovosice
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Maxim » 22.07.2013, 08:50 hod.

@RIP: Mě je jedno jak na mě ostatní reagujou :) proč sem tam asi dal smajlíka :lol:
Taky sem to video s amazon viděl
Playmade HC selfound DH
Battletagy:
Maxim#2668-notebook
Maximus#21426-Počítač
Můj Zeal wizard
Obrázek
Finální Boss celýho diabla http://maximus26.rajce.idnes.cz/100_akt ... 03_IMG.jpg to křeslo neni moje

jointa.23
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od jointa.23 » 30.08.2013, 10:24 hod.

Čau ahoj, jsem tu nový, vrátil jsem se k diablu 2 lod po několika letech, páč mě trojka zklamala...No a začal jsem hrát za amazonku, jsem lvl 28 - druhý quest v posledním 5. aktu a už si to vůbec nedávám, nechce se mi zakládat nová postava, chtěl sem Vás - zkušený diabláky poprosit o nějaký rady?

Hraju (nebo teda snažím se hrát) bowazon, skilly mám zejména do critical strike, něco málo do úhybů a zbytek do strafe a cold arrow, mercenary mám typku z prvního aktu s cold arrow.

Co mě tedy napadlo, je udělat si Edge luk z run, ale nemůžu pořád najít 3socket luk, nemáte někdo takový na prodej ??

Díky předem za jakoukoli radu, která by mě trochu nakopla tu mojí marnou bowazonku.

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Amazon

Příspěvek od Attia » 30.08.2013, 11:09 hod.

ciao. Skilly problém nebudou, to vypadá že máš rozdělený celkem v pohodě...problém bude v levelu a v dmg z luku.

1) znáš příkaz /playersX ? doporučil bych dát příkaz třeba /players4-8 a trošku se nadexpit...aspoň lvl 30-35. Ale tohle není úplně nutný protože level nemáš úplně malej.
2) dát nějaký body do Decoy a naučit se jí používat (tohle ale záleží podle toho jak máš rozplánovaný skilly do budoucna. Můžeš využít a nemusíš) a vyměnit merce za melee merce. Buď z 2 aktu kopijníka, nebo z 5 aktu barbara. To proto aby on běhal před tebou lákal na sebe monstra a ty je z bezpečí odstřeloval z dálky. Důležitý je pro něj mít dost Life Leach aby přežíval.
3) jak jsi sám řekl, největší problém je sehnat nový luk. Buď můžeš zkusit gamble a gamblit luky, nebo si nějaký vyrobit. Pokud ti nepadá nic na Edge, zkus magic luky v kostce. Prostě seženeš silnej magic (modrej) luk a budeš ho cubit v kostce s chipped kamínkama nebo s normálníma kamínkama). Může se ti vycubit tuším až 40% ed a 2 sockety. dam dáš buť PG topazy (2x ORT runu) na super light dmg nebo pokud budešm mít dost %ed na zbrani tak tam dát ITH runy na dmg.

Určitě ti tu ještě lidi poradí, tohle mě napadlo jako první.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Amazon

Příspěvek od Dark_Deamon » 30.08.2013, 11:19 hod.

Nejprv by sis asi měl říct, co z ní chceš ve finále mít, protože to zatím vypadá od každýho trochu.

1) Cold Amazon - v kombinaci s Might mercem, který nosí Insight a Valkyryí je to velmi efektivní build a dá se s ním v poklidu projít celá hra. Člověk nemusí mít v ruce ani hyper luk. Stačí i unikát Wizendraw nebo něco, co má IAS. Freezing Arrow odvede hodně práce. Vyplatí se mít nějaké all skilly nebo Bow and Xbow skilly.

2) Guided/Strafe - může být Cold Rogue, kor když člověk v pozdější fázy počítá s RW Faith :) Opět s Valkou, ale tady už hodně záleží na dmg zbraně. Kor na vyšší players se člověk dost natrápí. Zkusil bych gamble nebo opakování nájezdů na nějakého bosse. Baal na Normal by mohl něco slušného pustit.

3) Hybridka: Cold/Strafe - Platí to samé co dvou výše zmíněných jen bez Valky, na tu bohužel nezbydou body. Taky slušně hratelné.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Amazon

Příspěvek od Kuki10 » 30.08.2013, 11:31 hod.

Obdivuju, jak tohle dokazete sypat z hlavy.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Amazon

Příspěvek od raisen » 30.08.2013, 11:47 hod.

Ještě je možné ten build jet takto:

Strafe, Freezing Arrow, Valkyria: 20 bodů
D/E/A a Critical, Penetrate, Pierce: po jednom bodu
Cold Arrow: zbytek

K tomu bych vzala Might merce z druhého aktu na Nightmare :)
HC grál: 537/516 (-21)

jointa.23
Quill Rat
Příspěvky:22
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Amazon

Příspěvek od jointa.23 » 30.08.2013, 12:15 hod.

Ty kráso, tak teď jste mě dost zasypaly informacema, to jsem nečekal, ale každopádně děkuju moc, zkusím odpovědět všem naráz...

Attia: ten příkaz samozřejmě znám, ale postavu mám přes battle.net a tam ten příkaz nefachá, nebo teda myslím, že jede jen na singleplayer ne? Decoy mě neláká, s přežitím extra problémy nemám, spíš mám uboze nízkej dmg asi cca 50-90 na ice arrow a 20-50 na strafe a furt ne a ne to nejak boostnout. A každopádně změnit merce...to by chtělo, tam asi začnu, nejdří v jsem chtěl jít jakože dvě lukostřelkyně, ale to asi nepůjde no... Gamble teď taky moc nepřipadá v úvahu, pač jsem na Diablovi dost chcípal a přišel jsem asi o 150k goldů. Cubit magic luky zní zajímavě to bych zkusit mohl.

Dark Deamon: Tak říkal jsem si, že bych chtěl jet takový štýlo (build), že budu mít po boku Valkyrii, to bych chtěl určitě no a pak grupy monster bych chtěl sundavat stylem, že všechny zamrazim pomoci freezing arrow a pak bych je dodelaval tim strafem a na bosse bych pouzival jen freezing arrow, ale nevim jesi to je takle zivotaschopne, pac vim ze na pozdejsich obtiznostech pak budou hodne cold immune urcite. A might merc, to je který? Takže jak tak koukám, tak bych asi chtěl tu třetí hybrid, jak píšeš ale s Valkyrií :)

Asi jak píše teda raisen, tak takhle bych to rád viděl, ale už mám asi 7 bodů v critical striku :/ A jestli to dobře chápu tak ten might merc je tedy z druhyho aktu, ale proč ho brát az na Nightmare? Tam se bez něj dost možná ani nedostanu...

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“