Graveyard

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356
Re: Graveyard

Příspěvek od ViolatorCZ » 11.06.2013, 13:06 hod.

No včera to bylo hodně zvláštní já měl 1x DC při nabíraní NV před uberama ve Festering Woodu, kdyby ses Leo rychle nevrátil už prdím do hlíny. Díky :-),
Ty voe my jsme DDC = Duo DC :-DDDD. Až ho koupíme oba najednou, tak jsme v pr*elce
Obrázek

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Ara » 11.06.2013, 17:00 hod.

skoro barb down, easy mp3, akt 3 stormfront pred KW, bezime, kecame zabijime, po schodech valim a elitky, neresim pac mam syndrom z predchozi hry,
kde 5tis life dolu uz bylo divne silny ;) a barb drzel jak nic, a hele oni jsou arcane, plagued a jailer...vyzva a usmev na tvari...ubylo tak 5tis life,
tak si rikam no nejak nestiha uhealovat 3arcane tak ze couvnu....u sebe vidim ze jsem na ciste podeste na odpocinek na 1s a kouknu na life
a vali dolu jak strela....jak proc co to je? zacnu se hybat zmatene sem a tam jestli nastane zmena a nic....zacinam rychle cervenat....potion....
a porad dolu....asi za 3s se vrati obraz z plosiny na schody, poradnej kus jsem usel u sebe na obrazovce aniz by to blizz akceptoval :D
a sup stojim primo na schodech mezi vsim a mlatim to do prazdna, rikal super zachrana, zacnu rychle mlatit abych neklesal a po chvili je fury tak gs a ww a uz je lip....2000 life zbyvalo to papa navzdy....mel jsem kliku ze to nebyl dc ale jenom dlouhej warp :lol: thx blizz za kratsi zivot o 24dni 18h za ty nervy 8-)
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Graveyard

Příspěvek od Frozen » 14.06.2013, 22:45 hod.

DH PL8(skoro 9) dps na papire 60k skutecnost 500k, megalag pri levelovani kamarada na hell mp10 souboj s champ dead. víc k tomu nemam co dodat. Jsem nas*anej jak jetel.
Obrázek

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Graveyard

Příspěvek od casperdeluxe » 15.06.2013, 11:48 hod.

Wiz PL13. 40k DPS, 640K EHp unbuff. No...horde ěpeci vybuchli všici zaraz, když jsem neměl cooldown na teleportu a byl zavřenej ve walleru. Ten rozprsk jsem přežil asi s 1mm life. Ale arcane mě podpalil podražku při útěku. Přikládám screen :)
http://tinypic.com/r/a17f2p/5

Apofys
Wraith
Příspěvky:158
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:apofys#2853

Re: Graveyard

Příspěvek od Apofys » 15.06.2013, 12:00 hod.

co je vůbec horde ? já potkal horde jen parkrát .. molten vybuchuje jenom ne ?

Apofys
Wraith
Příspěvky:158
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:apofys#2853

Re: Graveyard

Příspěvek od Apofys » 15.06.2013, 12:01 hod.

jinak koukám že i tak se ti tam tech arcanu tocilo nejak moc :D mel si to kitovat pryc :)

casperdeluxe
Gorebelly
Příspěvky:377
BattleTag:casperdeluxe#2494

Re: Graveyard

Příspěvek od casperdeluxe » 15.06.2013, 12:06 hod.

horde je , že jich je víc. No vybuchujou i tady ti špekouni. Já bych kitoval rád:) ale byl jsem zavřenej ve walleru. oni skocili na mě, tak jsem se chvíli držel, pak port pryč a hned další waller. Tam jsem jen sledoval, jak life valí dolů. Najednou všichni rupli a spadl waller. Tak jsem se dal na útěk :) Potionky bych zrušil, nebo dal větší. Jako 12,5k life? to nebylo ani poznat, že jsem něco vzal, kdž mám 82k :)

Uživatelský avatar
neferty
Fallen Shaman
Příspěvky:67
Bydliště:L.A.
Kontaktovat uživatele:

Re: Graveyard

Příspěvek od neferty » 24.06.2013, 08:33 hod.

RIP: Demon Hunter, 56 level, hell 2.akt Storm Halls

Šel jsem si public, všechno padalo jak švestky, hnal jsem se ještě k tomu dost dopředu, protože to vypadalo že se mi splní i achievement na splnění celého 2. aktu za jednu hodinu. No a ve Storm Halls mě sejmula Alkajda. Byl to instant kill, vůbec jsem si ho ani nevšimnul. Škoda no. Moje chyba...
nevím, co sem napsat

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Graveyard

Příspěvek od bolehlav » 24.06.2013, 14:00 hod.

RIP:Wizzar, PL8, A3, těsně před smraďochem
public, D3 hlásí elitky, tak se zkušeně portnu na druhého Wize v partě, byl takovej opatrnej, stále někde v povzdálí, takže bezpečný port. Skočím na něj a on trčel zmrzlej na laser show, akorát se rozmrazil portnul se pryč, já zůstal sáml na diskotéce a než jsem mrknul, poladily mě asi čtyři arcane lasery a zřejmě byly i nějaký srajdy pod nohama.... byla tozáležitost vteřinky a šel jsem do kopru. Jj, ještě než jsem se portnul, tak jsem byl u bedny a říkal si, že bych měl ukraftit něco, co mi zdvihne life na úkor DMG, bo jsem měl asi 48k DMG a epických 35k life. No, byla to dobrá úvaha... a tuším, že blb jsem si ani nezapnul armor. Prostě vemeno, no :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 24.06.2013, 14:42 hod.

Ty jsi mel 35k HP?

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 24.06.2013, 15:20 hod.

35k HP je masakr :) Ja mam neco pres 60 a prijde mi to strasne malo, vetsinou jsem behaval se 100k+ :)

Kazdopadne RIP, dalsi postava bude zas o kousek moudrejsi a behem chvilky i silnejsi :)

Duality
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duality#2491

Re: Graveyard

Příspěvek od Duality » 24.06.2013, 15:57 hod.

HP jsem teď ponížil z 132 na 113 a mám z toho divný pocit :) V sobotu jsme jeli MP5 HallsofAgony a ještě se mi to nikdy nestalo, během 1,5 vteřiny mi kleslo HP o 100K až se červenalo. Moc jsem to v té rychlosti nepochopil, ale mám z toho ponaučení ;) ... nepodceňovat damage jedné elity, celý e-pack švihl kladivem a koukal jsem :shock:

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 24.06.2013, 16:20 hod.

Duality - na tohle jsou vyborni i bejcci ve fields, se svym 50%+ dodgem jsem jednou koupil vsechny tri z elitky naraz a skoncil jsem s temer 0 HP, nastesti jsem mel v rezerve jeste pasivku, ale vzhledem k tomu, ze tam jeste na zemi byl i poison od stromku a hpcka porad moc nechtely nahoru, tak jsem z toho rozhodne dobry pocit nemel :) nektery elitaci si to dokazou sesynchronizovat tak hezky, ze to do tebe naperou vsechno najednou :) Posledni dny se mi navic nejak podezrele casto stava ze elitky s arcanem hodej na zem jako pozdrav rovnou 5-7 kousku a nezatezujou se tim, ze by to davali postupne jak byvalo standardem :)

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Graveyard

Příspěvek od bolehlav » 25.06.2013, 07:21 hod.

Kuki: 35k? No, měl
Spiderer: tak ten pocit, že 35K je málo, jsem měl a dost silnej
Duality: nj, to dilema jestli 132 nebo 113 VIT jsem ještě nikdy neřešil. Jsem asi moc vyklepanej a jak se bojím jít na vyšší MP, tak nejsou goldy ani drop a jen tiše závidím, jak se daří ostatním boostit DMK, AR, AS CC, CD, Life a jen tiše kroutím hlavou :)
no nic, novej WIZ včera hupnul na 27lvl a oblékl Caina, dnes s monkem zkusím na infernu něco vydělat a třeba i Wize pošoupnout trochu výš a uvidíme. Snad to tentokrát bude lepší :)

Duality
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duality#2491

Re: Graveyard

Příspěvek od Duality » 25.06.2013, 14:28 hod.

Spiderer: Tak u býčků to může být zajímavé, Ti mají taky grády :) Synchronizované fyzické útoky elit jsou celkem nebezpečné, už mají u mě respekt jako kombinace frozen + 5x arcane ;)
Bolehlav: já to řešil již na začátku. Byť můj Bar měl HP 105K, při cca 80K HP přišel DC a poté už jen RIP. Takže u monka už si dělám trošku vyšší rezervu.

sorak83
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sorak83#2839

Re: Graveyard

Příspěvek od sorak83 » 29.06.2013, 08:19 hod.

RIP DH 41 nightmare A2 MP10
hloupá smrt kdy jsem to pustil solo abych dotáhl pár levelů na kámoše a lag v Secret Altar a viděl jsem jen skoro prázdnou baňku + nápřah kladivouna, zuřivé mačkání Q už přišlo ve chvíli kdy jsem viděl nepopulární nápis
hellfire + cain v pytli.. ach jo :(

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: Graveyard

Příspěvek od Asocial » 30.06.2013, 21:20 hod.

chybelo malo a byl bych tu znovu s ultra trapnou smrti :]

http://www.twitch.tv/asocialovo/c/2502005

rend pasek pujde do haje co nejdriv!
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Graveyard

Příspěvek od spiderer » 30.06.2013, 21:45 hod.

Asocial - dobre ty :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Graveyard

Příspěvek od Kuki10 » 30.06.2013, 21:56 hod.

Jaj, tak to nechces.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Apofys
Wraith
Příspěvky:158
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:apofys#2853

Re: Graveyard

Příspěvek od Apofys » 01.07.2013, 06:02 hod.

:D

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“