Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:
Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Fraxinus » 07.06.2013, 08:21 hod.

Jo, na to jsi u sorcek expert. :green:
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.06.2013, 08:31 hod.

raisen + Fraxinus: To je zas humoru po ránu :D Já už neripu :D A jestli ripnu, tak to bude hodně drahý. Je ale fakt, že během toho prvního eventu, jsem si moh otevřít pohřební službu :)

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Obter!vr » 07.06.2013, 08:50 hod.

Dark_Deamon píše:Obter!vr: Výhoda u Sosy, neskutečná výhoda u Sosy je Teleport. Já včera založil FO+ES krásku, kterou mám v plánu dotáhnout na 99. Za půl dne jsem ju dotlačil na lvl 57 (3.akt NM) a to jsem během té půlky dne ještě dělal milion dalších věcí. Dneska očekávám Guardiana a level tak 88 :D Chci tím říct, že naexpit Sosu je stejná hračka, jak dropnout Cathan's ring z NM Andariel :green:
Kuli teleportu jsem už asi tak 3x ripnul sosu na vysokym levelu :-) ... chci něco co spíš chodí :-) možná vyexpim druida fire/summoner :-) mám ho na 47 levelu ale dlouho jsem za něj nehrál ;-)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Javurek » 07.06.2013, 21:28 hod.

Ona Fo/ES je ze začátku velmi velmi křehká, ale s kvalitními věcmi s dobrým buildem(třeba tím mým :D ) je skoro nesmrtelná.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.06.2013, 21:43 hod.

Javurek: Mě právě raisen posílala odkaz na tvůj build. Je fakt, že toho ustojí dost. Ale třeba v Plains of Despair (p3) mi bylo krapet ouzko. A to když na mě naběhla horda Soulů a během vteřiny mi vysáli šecku manu => shodili ES (ES + Tele už byly na max.)...to jsem pak kolem sebe házel fullkama, jak kdybych míchal Bloody Mary :green: Navíc ju nejedu úplně podle návodu. Ale je s ní dobrá prča :)

Btw...v Hellforge padla Pul :{

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.06.2013, 15:29 hod.

Myslíte, že by v Tunelech měla Light Sosa šanci ?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Javurek » 14.06.2013, 16:04 hod.

Tak měla, ale kostlivci jsou tam light imune, takže někdy bez merce nedá vše.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.06.2013, 16:28 hod.

Možná jsem to měl napsat rovnou...měla by v ruce Infinity a na palici Griffona s facetem (ani jedno ale není perfect...překvapivě :)). To by mělo srazit immunity všem, ne ? :) Jde o to, jestli by to byla schopna kočírovat na vyšší plajery.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Javurek » 14.06.2013, 17:08 hod.

Griffon .), jak vůbec může někdo uvažovat nad soutěží v MF bez shaka :D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od RIP » 14.06.2013, 17:27 hod.

On asi mysli spis expeni na ten lvl 99...Jinak puvodne, jeste pred Avengery kteri vsechno pohrbili, jsem mel v planu udelat taky hodne odolnou soso, nevim, jak je konkretne Javoruv build, ale Achillovou patou FO/ES buildu jsou fyzicky utocici mana burn monstra, podle meho skromneho odhadu (proti ostatnim ne-mana burn staci obrovaska zasoba a regenerace many) a proto me napadlo udelat char, ktery by mel 105%FCR a myslim, ze mi to vyslo na cca 70 prima redukce fyzickeho a cca 30 magickeho dmg, + by se daly i max resy...Ta uz by musela potom vydrzet hodne...

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Javurek » 14.06.2013, 17:57 hod.

Ten můj build může mít i vysoký block a hlavně obranu, takže tě spíš ani nezasáhnou moc.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od RIP » 14.06.2013, 18:02 hod.

Ja na tyhla dva atributy strasne nerad spoleham, protoze jsou monstra, ktera je oba celkem ignoruji...Nerikam, ze s vysokou obranou (10k+) a 75% blokem se nezije lepe, ale vysvetli to treba tem zmetkum v Pindlegardenu...Mas ten build tady nekde na webu, at se muzu podivat? Dik

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Javurek » 14.06.2013, 19:10 hod.

http://www.diablofans.cz/diablo2lod/sor ... hield.html

jak jsem si to teď četl, tak pásek by byl taky dobrá volba Tal rasha. Mana a hodně dex.

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od RIP » 14.06.2013, 19:41 hod.

Jo, supr, tak nejak podobne jsem si ji predstavoval i ja, jen bych kladl vetsi duraz na primou redukci fyzickeho dmg nez na redukci magicke slozky, ale to je asi taky dane tim kde ten char nejcasteji pouzivas a jakym nepratelum celis...Mel jsem takovou, ktera bez SoJu dala lehce 1k life, 2k many a max resy a byla celkem odolna, bohuzel ji zabila prave kombinace Mana burn - coz je v podstate jedine nebezpeci, bohuzel v Hell velmi caste - a fyzickeho utoku...verim, ze proti Frenzy Lordum, jinym fyzicky utocicim monstrum i archerum se to hodi, ikdyz u tech posledne jmenovanych je to slozitejsi, dolsici pak mohou byt taky velky problem, samozrejme soulove jsou skupina zmetku sama o sobe...Normalne ta sosa ustoji hodne, ale pokud je pritomny Mana burn, tak je hodne zranitelna, hlavne s malo body ve vita...Ono je to jasne a svadi to pure energy buildu, bohuzel v HC i s velmi dobrym equippem to chce trochu mix...

Co se tyce vybavy, spis bych to videl na kombo Glacial Coronet/Tiara o life everlasting, je to magic a muze mit tim padem myslim tri sockety od Larzuka + nejaky podobny amulet of life everlasting (soso cold skilly a redukce fyz. dmg), ale to se spatne shani, ten life z Shaka/pripadne resy se daji sehnat prave v tom circletu, budou lepsi skilly a jen mene many...Boty jsou podle me jasne Aldursy pro vysoky fire res a +50life, naprosto idelani...Ale to jen tak minoritne

Edit: Co se tyce brnca, tak nejspis Gladiators Bane, ma vysoke pozadavky na lvl, ale to Arkaines taky, jo, a pri levelovani preferuju spis body v Orbu a Mastery najednou od lvl 30 a tu synergii bych nechal az nakonec, dava malo a Orb je schopny zabijet i tak, obzvlast s vyssi mastery

Uživatelský avatar
Attia
The Butcher
Příspěvky:1042
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Ultima Thule

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Attia » 16.06.2013, 20:46 hod.

ona pure energy má ještě jednu nevýhodu a to poison. i slabý jed ten život táhne neskutečně rychle dolů i s 75% psn res. takže za mě je mix life/mana taky výhodnější.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Dark_Deamon » 16.06.2013, 21:13 hod.

Tak jo lidi...hodně štěstí při dropu a pokud možno, tak žádný ripování :)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Fraxinus » 17.06.2013, 08:27 hod.

Nápodobně.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od RIP » 17.06.2013, 10:27 hod.

Je smutny, ze to napisu zrovna ja, ale uz aby to bylo za mnou a ja mohl pokracovat v Avengers projektu ;)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od RIP » 21.06.2013, 17:14 hod.

Tady se nic nedeje, asi je okurkova sezona :lol:

Jinak s litosti musim oznamit, ze odstupuju z Ligy jako hrac, opravdu v soucasne dobe nemam cas na vic nez jeden D2 projekt a Avengers maji prednost ;) A do budoucna to asi nebude o moc lepsi, takze nez bych delal dve veci s bidou napul, tak budu delat alespon jednu relativne poradne...Samozrejme poradatelsky to dotahnu do konce, to neni problem, jen uz nebudu soutezit ;)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Liga zbohatliku - 3.kolo - Ancient tunnels

Příspěvek od Fraxinus » 21.06.2013, 23:39 hod.

To je mi líto, na druhou stranu chápu, přesto bych tě rád chtěl vyzvat aspoň k symbolické účasti v turnaji, aspoň kvůli tomu málu, co ještě hraje.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“