HELLERcz HC - (WD)

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno
Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Kuki10 » 24.05.2013, 13:19 hod.

Mocny grimlong ma pravdu.:)
Chlape mam to stejny, behem dvou dnu dva skorny, ik boty, natalka boty, sky spliter....
Ale neves hlavu, ten roll se jednou povede a radsi dropuju itemy co maj potencial, nez ktery ani nemusis sbirat....
Ale zase je dobry mit partu, ktera neresi gold atd...
Diky klukum mam hodne casti gearu, nebo i pomoc, kdyz jsem ripl a mel jsem kulovi.
A vubec neresi, esi by zato dostali treba 100m.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od grimlong » 24.05.2013, 14:59 hod.

Ja ti dam mocny grimlong :-D Az zvednu dps, dostanes na prcku v PvP arene :-)
Ale jinak mas pravdu, ze mam pravdu, protoze ja mam vzdycky pravdu. :-D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Kuki10 » 24.05.2013, 15:01 hod.

Kdyz to rikas.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 24.05.2013, 16:32 hod.

No, ale vy jste parta, dobrá :) já se vždy nějak přifařím nebo kontaktuju někoho, je to takové hodně náhodné a už to jedu poslední dobou stejně tak, že hrávám i sám :/ a to jsem původně si říkal, že to vůbec takto hrávat nebudu chtít.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 27.05.2013, 06:13 hod.

PL 45 - PL 48

Blizzard asi opravdu chce, abych si dal od jejich hry pauzu. Po celou dobu hraní a udělání si dalších tří paragonů mi nepadl jedinej kloudnej item ! V AH se nic neprodává, takže jsem "zbohatl" jen o kupy goldů na zemi.

Dneska se chystám zahrát s jedním známým v partě, zkusíme i poníky, tak jsem zvědavej jaké nadělení mě čeká dnes.

Úplně mě ale deptá, když vidím, jak každému padají věci, vloží jejich pěknej roll do chatu a já prd :D

Mimochodem jediný legendární drop včera byl Wizard Hat na lvl 58, takový ten kouzelnický vzhled. Navíc s otřesným rollem no. Takže item na houby. Nedá se ani na brim salvagnout, ani v AH prodat :D
Obrázek

Uživatelský avatar
SmrKol4
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:SmrKol4#2600

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od SmrKol4 » 27.05.2013, 08:00 hod.

Ahoj, s dropem nemáš problém jenom ty... Těšil jsem se až dosáhnu PL 70, protože ze skušenosti, kdy jsem měl na SC barbara přes 70 PL, tak každej run padla 1-2, 2-4, lege... Na HC mám 75 PL a padá velký ho*no a nejvíc o víkendu, kdy mám nejvíc času padnou 2 lege (brimstome)... Jak blizzard přidal ty komenty v poslednim patchi, tak včera jeden kamoš furt upravuje kolik mu toho padne za den, tak včera večer tam měl 6 lege, 4 set... Je to normální, to mam chuť to přestat hrát... Diablo má bejt hlavně o zábavě ale taky o dropu, tak nám to padat prostě nebude no :) Ale včera jsem začal hrát novej build (ještě musim poladit gear a bude to cool, na softu monstra smáznu neskutečnim způsobem a je to dost zábavný, hlavně proto, že jsem už znechucebej, WW buildem), tak mě to začlo zas bavit :) Jo a ještě k tim lege nebo set, tak mám nahráno přes 1000hod., a za celou dobu se mi jednou stalo, že mi jeden den padla 2xset cloack(brimstome), tak jak někomu za den padnou 6lege 4set. Musim ho odstranit z přátel a třeba se mi uleví, když postuje takový úlovky to nemáš náladu vůbec hrát :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 27.05.2013, 08:41 hod.

No co se týče teorií, od jakého PL to začíná padat, to mi už taky leze na nervy. Nejprve uklidnění, že to padá od PL30, pak od 40 :D já mám 48 a je to snad horší jako do PL 10 ...

Ale jo, je to o zábavě, ale dropy k té zábavě právě patří no ... tak uvidíme, jestli se to zlepší.
Obrázek

Duality
Quill Rat
Příspěvky:36
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Duality#2491

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Duality » 27.05.2013, 11:38 hod.

Ahoj. Nemyslím, že dropy jsem nějak ovlivněny PL. U monka mi v prvních 5 PL spadl Ring of Jordan, prodáno za 150M (dal jsem bid 1M, netušil jsem, co to je). U bara zase Mempo taky v prvních pár paragonech a pak to pokračovalo… Je to dle mě náhodná věc. Někdy mi celé 3 dny nepadne ani kus a někdy, jako minulý čtvrtek 8 legend za 2,5hod, což je u mě zatím rekord (z toho bylo použitelné jen Immortal triko). Jedno je jisté, chce to čas a něco použitelného spadne každému :) GL

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2013, 11:40 hod.

Vcera me dostal jeden pasak:se nedivte, ze nic nepada, musite tomu obetovat cas, ja farmim 16h denne a pada to.:-D
Tvle a to sem si rikal, ze uz takhle tomu davam celkem dost.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 27.05.2013, 12:18 hod.

Ty vado, já taky nejsem žádnej sváteční hráč, dávám tomu denně dost hodin si myslím .. a tak by už i mě mohl odběnit :D

To je právě takové to kouzlo, co mě u této hry umí stále udržet, že i když si říkám, že si dám pauzu, tak si ji nedám :D páč mě láká vidina že dneska to konečně padne :D A že v tom a tom runu to padne .. uah .-)
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od spiderer » 27.05.2013, 12:23 hod.

16 hodin denne :D Tak to verim, ze to pada, to ja dam tak za tyden a pak se to nascita :)

herba
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Biizzardgame-2659

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od herba » 27.05.2013, 12:42 hod.

Taky sem myslel že ten drop je pro mě zakletej, ale po poslednim patchi se to protrhlo. Když jedu v plný partě mp2-3 tak už ten roll je občas uspokojivej. Tenhle víkend byl vůbec čupr, radši ani nebudu postovat co mě nadropovalo :)

Kolmen1
Doom Knight
Příspěvky:459
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Kolmen1 » 27.05.2013, 20:43 hod.

Tak první věc na Paragonu zálkeží, cím vyšší Plvl tím Víc MF a tím pádel možnost lepšího rollu...

Jinak já mám do Plvl 80: 81Lege a 11 Setovek, takže žádná hitparáda :-(

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 28.05.2013, 06:02 hod.

PL 48 - PL 50

Tak jsem včera oslavil 50-té narozeniny :) celkem úspěch, polovina cesty je za mnou. Teď to nezakřiknout a snad vydržím další padesátku.

Po celý den jsme hráli v partě s Wolleyem na mp1, jelikož se zatím na vyšší mp necítí. Začali jsme hrát akt 1, kdy jsme si jej prošli, zkusili, zda nás klíčník obdaruje klíčem, pak jsme na konec runu i zašli navštívit poníkové omalovánky :D Raiderovi padl MC hambáč, po zbytek dne jsme si s ním užili legraci, jestli někdo nemá hlad atd :D furt nás vykrmoval Raider.

Z aktu 1 jsme přešli na kompletní průchod aktem 3 - aktem 4 po Rakanotha. První run byl úplně mizerný, v plné partě po celou dobu nikomu nic nepadlo. Dali jsme si pauzu a řekli, že dáme repete kolem 22. hodiny.

Další kompletní průchod byl pro mne lepším, blížil jsem se k 50.paragonu a během expení posledního chlívku mi padly (ano konečně mi něco PADLO :D ) celkem v rychlém sledu po sobě dvě setovky. Začalo to IK chestou, následovaly BT kalhoty, které jsem si mimojiné nasadil a budu je používat, páč mě boostnuly jak na HPčkách, tak na damage :-)

Pak je třeba ještě zminit drop lege daggeru Gidbinna, kde jsem si původně myslel, jakej to není jasnej brim, nakonec jsem jej prodal za 680k (včetně fee). Takže spokojenost.

Obrázky Gidbinna, ale i setovek přikládám teďkom na konec. Veliká škoda, že IK chestka neměla lepší roll, mám bohužel low-end :)

Obrázek Obrázek Obrázek

Trochu mě to opět nakoplo, že není nic ztraceno, dneska se po práci opět vydám pokračovat hrát v trochu lepší náladě :) snad neumřu :wave:
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Tapeworm » 28.05.2013, 06:55 hod.

Cg k pl a ke kratasum jsou moc hezky.

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od ViolatorCZ » 28.05.2013, 09:23 hod.

Kaťata se moc povedla, cg. Hezkej dárek k padesátce
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 29.05.2013, 06:17 hod.

PL 50 - PL 51

Tak nám to už po padesátce nějak pomalu expí :) včera jsem stihnul udělat jeden paragon. Za tu dobu jsem stihnul dropnout pár legendárek. Hrál jsem opět jen akt 3 na mp2, pak jsme dali i mp3.

Obrázky sem dávat nebudu, protože jsou to samé brimy .. :D i když padly celkem zvučné itemy ! No například Natálka oblek, kde jsem měl snad minimální staty, takže bohužel brim. Dále pak lacuni, kde nebyl pro změnu žádnej stat, jen +armor, 15% gold, pickup 6 ... no děs běs. A manticore, kdy sice mám vyšší dmg 1208, ale jinak staty o ničem .. dex + int namíchaná, nízkej CD a jedna díra.

No jinak nedalo mi to, koupil jsem si zuni chestku, nějakou tu nejlevnější, dal do ní kamínky a už hraju se 3 věcma od zuni (doplním jen botky časem pro bonus).
Unbuf dmg mám momentálně na 76k.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 30.05.2013, 23:07 hod.

PL 51 - PL 53

křovák stále žije :) pravdou je, že se držím stále při nižším mp2 - mp3 ... ale chcípnout se dá i na mp1 nebo 0 :-D

Po dobu těchto dvou paragonů se stalo následující:

Dropy

* žába mojo, kdy opět roll mizernej, malej average dmg, jen 160 int a 8% cc ..
* myslel jsem, že nic horšího, jak drop legendárky toho wizard hatu klouboučku nemůže být, a hle ono je :D 57 lvl shouldery "Mantle" .. to mi padlo a roll děsnej opět to mi nezbývá než jít za vendorem a prodat to u něj
* manajuma mojo s low-end rollem, kdy na AH mají pomalu cenu brimu :/ škoda.
* Warmonger s dírou a dmg kolem 1150 a 130 str
* před spaním padla ještě burning axka a ageless might ..

Takže celkem slušný příjem brimů, když už nic :D

Achievements

* konečně jsem po domluvě s hráčem Lucky udělal achiev Savior.
* zbývá mi udělat poslední achiev, a to Unique collection
* zabil jsem další dva moby z posledního achievu
* zbývá mi už jen jeden mobík, Kysindra (Silver Spire 1 - Act 4)

========

Zítra se opět vydám farmit, asi akt 2 ať mám nějaou změnu zase. A odpoledne doufám dáme nějakou party hru. :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 03.06.2013, 10:28 hod.

PL 53 - PL 57

Po páru dnech opět zdravím. Na hraní jsem měl střídavě času. Pátek jsem hrál dost, sobota vůbec, neděle až odpoledne .. a dneska jsem si dal jeden run ráno a pokračovat budu po práci.

Nejlepší den byl pro mě pátek. Během chvíle jsem totiž dropnul následující věci:

- Manajuma Carving Knife (prodáno po odečtu fee za 34M)
- 2x Dead Mans Legacy :) jsem čučel jako blázen, když mi padly jednou a pak po pár minutách znova (jedny jsem prodal za 4M a druhé se zatím nedaří prodat)
- po zbytek dne už pak padly jen tuším 2 brimy .. :)

Díky tomu jsem už měl nasbírány nějaké ty goldíky a navštívil jsem tedy AH a koupil na svého křováka skoliozového břichatého nějaké ty zuni botky + pásek. Díky obutí zuni botek jsem získal plnej bonus ze setu Zunimasa. Celkem příjemné, Mana se obnovuje znatelně rychleji :)
Opasek jsem koupil do setu ke kalhotům, Blackthorne.

Rozhodnul jsem se i pustit do kraftnutí amuletu (měl jsem 30 brimů) a hned na 5. pokus mi vyrolloval zajímavej amulet, který má super 3 hodnoty, další 3 hodnoty jsou na nic. Ale boostnul mě, tak jej momentálně nosím. A více štěstí pokoušet budu později. (+227 int ; 9,5%CC, 89% CD)

Celkově momentálně mám následující hodnoty:

PL: 57
Str.: 694
Dex.: 628
Int.: 2982
Vit.: 1551

Armor: 4102 (unbuf)
Damage: 91.571 (unbuf)

AS%: 1,54
CC: 34 %
CD: + 280 %

Resistances: 640 - 780

HP: 73.600
Mana: 994
Mana regen: 75

LS: 3%
LoH: 371
LoK: 2706

MS%: 12

===============

No zmínil jsem plodnej pátek, na úkor toho jsem měl mizernou neděli. Po celý den mi nepadlo nic až před spaním mi padly opět Mantle shouldery ... naštěstí měly level reduce a prodal jsem je za 24k :D lepší jak nic no.

Dnes za jeden Akt 1 run padly panty (Depth Diggers) .. mají vitalitu, ale nemají díru(y) ...

Jinak hraju Akt 1 , Akt 2 i Akt 3 na mp4 :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 04.06.2013, 23:03 hod.

PL 57 - PL 60

Po celou dobu Farmím už nastálo na mp4, zkoušíme sbírat klíče.

V truhle mám 6x IM + klíče 6+4+3

Dropy:

mám to tak na přeskáčku. Nejprve celej paragon nedropnu nic (no dohromady možná jen 2 legendárky)
Pak v paragonu 59 během pár runů jsem dropnul cca 13 legendárek.
Všechny jsou víceméně na brim, nebo se prodají za cenu 400k.
Výjimka jsou asi jen BT panty, které mi opet padly, jejich roll je ovšem low-endovej. I tka se prodají trochu lépe.
Největší sranda je ta, že mi padly legendární věci do páru. Například mi padly 2x hellracky, 2x burning axky a 2x strongarmy :)

Achievements:

Jak jsem postoval v příslušné sekci, během těchto paragonů jsem konečně za pomocí kolegů zabil posledního unikáta ze 4. aktu a tudíž jsem splnil achiev Unique Collection a celkově dokončil achievy na 100% ( obrázek zde )

Ostatní:

Zkusil jsem vykraftit lepší rukavice a trochu se to podařilo, ztratil jsem mírně na HPčkách, AllResy mi zůstaly a nyní mám celkovou dmg unbuf pohybující se kolem 97,5k.

V současné době kloubím farmení klíčů i se sbíráním součástí k vytvoření hole na pony level :) sháním tu věc ze 3.aktu. Pak ještě drop z Izuala a můžu chodit i na poníky :D

Jinak jsem rád, že jsem ve zdraví přežil a dožil se paragonu 60 a bojovat se bude dále :wave:
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“