HC Mumik a jeho brečící koutek

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814
Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 16.05.2013, 10:46 hod.

Nemyslel jsem si, ze me to jeste potka, ale opak je pravdou. Paragon 59 za mnou a 0 legend. Hlavne ze jsem ho doklepl dnes, kdy je nejaky trapny bonus na MF. Vysmech. Ale zivot de dal, tak co. Pobrecel jsem si a je to :-D. Bohuzel s timhle dropem barba na MP 10 nevytuním. Sakr!

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od spiderer » 16.05.2013, 10:48 hod.

Pockej, ty jsi za 59 paragonu nedropnul zadnou legendarku??? Tomu snad ani neverim :D

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 16.05.2013, 10:51 hod.

Ani jednu. Naposledny jsem dropoval pro MP4 runu s cervikem (58), to jsem dal 59 a kousek a pak uz ani brimový hovínko. Hra MP4,MP2 ted s tim bonusem MP1.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 18.05.2013, 11:18 hod.

Mam prebytecnych asi 400 žlutejch šutrů (flawless square). Kdyby nekdo mel zajem, vymenim za jakekoli jine.

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od KryOn » 18.05.2013, 13:37 hod.

Zdar Ride, pákrát jsme spolu hráli, všichni jste říkali, jakou máš smůlu, ale že takovou! Já nadával, že jsem měl při 20 plvl 4 brimy a ty tohle... Drž se, protože až se to protrhne, tak tam nahoře Imperiovi tim sloupem propíchneš oko...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 18.05.2013, 22:37 hod.

KryON - hru dame priste, ja jsem nejak nemel naladu.

Ono se neni cemu divit - Tzo Krin´s Gaze - tahle p******a mi padla za cely paragon 63. A protrhlo se to na lvl 64 Balefire castrem. Je to totalni vysmech. Na SC jsem to dotahl na 73, tady cim se k tomu vic blizim, tim se mi hra vic a vic hnusi. Delam chyby jako klučík a nebavi me to.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 21.05.2013, 09:47 hod.

Tak Vile wardy jsou pryc. Po zdanení 255M, klucííí, takový prachy jsem nikdy nemel ani na SC (kdyz nepocitam, jak jsem promenil éčka za blbiny na SC many). A bude se utracet, barbucha se moooc tesi. MUHEHEHEHE!

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od KryOn » 21.05.2013, 10:49 hod.

No tak vidíš, štěstí jako kráva a to voko jsi Imperiovi určitě vypíchl! Mě to i docela padá, ale nejvíc se mi podařilo prodat šunt za 4 mega, ostatní je pomalu neprodený. Momentálně mam 7M na účtě (30M sem utratil po ripu) a nepropadam panice (kecam :o). Gratulace...
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 21.05.2013, 10:54 hod.

je to tak, ale ne stesi, nýbrž haluz jak prase. Ja osobne bych to nekoupil ani za 50M. Kdyz das 100 craft pokusu, tak to vyjde levnej a budou mozna i lepsi. Je to o stesti.

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Tapeworm » 21.05.2013, 11:04 hod.

Tak lepší ramena než byly ty wardy budeš crafrit jen velice těžko a jen s obrovskym štěstim.

Uživatelský avatar
Bagr13
Doom Knight
Příspěvky:430
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Bagr#2994

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Bagr13 » 21.05.2013, 11:36 hod.

Taky si myslím jestli to byli ty co jsi mi ukazoval tak byli opravdu top hlavne co se tyce AR :)

Kdyz bude cas tak muzeme zafarmit s tebou mi i neco obcas padlo :)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 21.05.2013, 13:28 hod.

Jasny se mnou pada kazdymu, krome me :-D. ty ramena jsem mel uz celkem dlouho a predstavoval jsem si je vymenit za neco krutyho pro barbuchu, ale nedarilo se. Je skoda, ze sli takhle a ne nekomu tu, ale zas si muzu koupit Blackthornes gate s all 70 a jeste mi neco zbude. (predstevuju si je tak kolem 100m). Jak se podari kup, sel bych je rovnou prubnout na MP6 bossáky. Konecne mam 3IM. Hurá, ze to trvalo.

Jinak muzem zaBagr13.ovat vecer od 21:00, kdy nejcastej pařím. Decka spí, žena žehlí u filmu ... no znate to, pohodicka

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 22.05.2013, 21:48 hod.

Tož dneska:

nic jsem nedrop Žádný prevratny paragon neuválel. Nepokoril MP10 ani bossaky nemlatil. I tak jsem si zahral snad nejlip za posleni dobu. Žálořní DH se stunem to rozjelo, pasti bouchali, sentry sentrovali a malem se i 2x zdechalo, ale jen malem :-D. Hra s Brawlerem jako za starych dobrych casu.

jedina nevyhoda je, ze uz i ten nahradník začíná bejt dobrej, sluselo by mu dmg o 50k míň, ale aspon ze ma na DH malou crt sanci. Je to vsak kompenzovany tim, ze to hraju jako nejvrchnejsi lamátor - pasti nebouchaj, a potvory se hýbou. Cotocoto?

Toz ukol č1 - sehnat calamity co ubere dmg, ale potvory budou porad na fleku. Kupovat ju nebudu, tak kdyby mel nekdo nejakou ne uplne s*ač (nevim jak jsou ceny - bez soku, ale aspon 1,1k dmg) a chtel ju rozebret, dam za nu brim :-D.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 23.05.2013, 23:30 hod.

Hurááááá koupil jsem konecne gate pro barba. prkny setky za 73M a su za ne rad :-D. Povzbuzen timhle nakupem a taky tim, ze se mi s malou pomoci podarilo dostat zalohu barba na 60 lvl, vyrazil jsem opet vyzkouset sve stesti na MP10.

Opet v 3a Keep3. Po par nesmelych pokusech o zmoštovani mobáků se ukazala elitka. Mel jsem stesti, elektrika+iluze+teleport a jailer - to si dokazu predstavit hooodne horších. Navic lukostrelci. Povzbuzen heslem "MAXXX CHCIPNU" jsem hooopl mezi ne a po 15minutách kaputo. Oni. Toz mam radost, muhehe.

(neumim vkladat obrazky, skoda par jsem jich udelal)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 26.05.2013, 09:11 hod.

Beru to hákem!

Barbar vylepšen o supr bouchačku, co se mi válela v truhle. Proč jsem ju nepoužil dřív? Taky new botky chlapák má, s pickupem aspon malým na glóóóby a pomalu a jiste se opet chystá naskočit do kolotoče desítkovýho moštování.


Farmářské Vájo:
Nekonečný opruz na SC me pro 60+73 donutil k premyšleni a zaveru - neba me farmit, nepada to. Neba me bosse, ringy jsou o hhhh a na co? Výsledek, zacal jsem HC. Vcerejsi hrou jsem se dostal na HC 60+72 a ze by me to bavilo? Ani omylem. Kdyz si projdu drop (je to farmář pro barba, který je č.1), tak TOP vec na 60+55 a dobrou 60+62 a 65. Pak uplný hhh. Sice jsem neco vytučníl, ale vetsinou se tyhle "dobre" veci prodaly kolem 1M a to jsem byl rád.

Ce teda ted? Zatim mam barbuchu a zatím zije. Bez tech výzev co si dávám bych se na to uz dávno vyprdnul.

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 27.05.2013, 11:45 hod.

dik za rady Expendables ohledne toho pomocnika pro barbara. Plus freeze zbran 10% nestala skoro nic. Navysil jsem mu AS prstenama a tak na 1.44, takze je to znat jak prase proti 1.12 nebo jak zacina :-). Na ten amulet se asi vyprdnu, +takovy 3% budou taky znat, ale nestoji za ty goldy.

pokud by jste nekso nekdy sli vyssi MP (5+) a nemeli zrovna barbuchu, toz to muzem testnout. Jeste to nemam na 100% vychytany, ale snazim se. I na ty MP10 je to znat, ale pri pokusu zabit dalsi elitu jsem musel zdrhnout. Brrr na freeze se jeste necitim.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2013, 11:50 hod.

Hlavne nezarakvi chlape.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 27.05.2013, 15:29 hod.

Budu se snažit :-D, pro jistotu mam uz barbuchu II na 60 a taky farmářská vájo III a postupne to vybavuju. Na DH i neco napadalo, barbucha je slabá.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Kuki10 » 27.05.2013, 15:32 hod.

Ja trosku potunil barbie tedka a je to hroznej drzak, uvidime za par pl.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: HC Mumik a jeho pokrok

Příspěvek od Ride » 27.05.2013, 17:55 hod.

Kuki jak sem vložím obrázek? Nejak mi to nejde :-(

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“