Barbar - rada pro novacka

Pebbik
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pebbik#2813
Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Pebbik » 13.05.2013, 13:59 hod.

Zdravim vsechny,

rad bych vas poprosil o vsechny mozne rady jak vylepsit moji postavu. Hraju solo a nevyznam se moc v cenach, a z nafarmenejch penez sem koupil set celkove asi za 1.5M. Rad bych se dozvedel jake vlastnosti u itemu kupvoat prednostne, a mozna i jak prekopat skill build na vetsi efektivitu. Farmim momentalne na inferno II. ACT MP 2 - 3

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Pebb ... ro/7983055

Predem dik za rady ;)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od hulkxxxl » 13.05.2013, 15:34 hod.

poslal jsem ti zádost ve hře rád ti poradím případně najdeme něco i v truhle co bych neprodal ale tobě to helpne...
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Tyckin » 13.05.2013, 17:34 hod.

Tak určitě zahodit tu ohavnou zelenou two hand :D Když už, tak Skorn ;) Ideální jsou ale dvě one hand.
Boots, belt a chest Immortal king set, případně můžou být i gloves a helm. U pants přidat 60+ all rezist.
Celkově na itemch kde to jde honit critical chance, attack speed a critical damage. Až to půjde, hodí se i bracers Lacuni (pro movement speed), ideálně s critical chance.
Ohledně life je 60k zbytečně moc, pro začátek postačí hodnota 35-40k, takže někde ubrat a získat výše zmíněné.
Trocha inspirace v mém podpisu, ale to bylo už dost drahé. Nicméně ve slabších verzích se to dá časem pořídit, taky jsem začínal od píky ;)
Na farmení nižších MP je ideální build WW barbar, na vyšší obtížnost hammer/rend.

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od yurny » 13.05.2013, 19:11 hod.

Tyckin
Ten build hammer/rend je něco co máš v podpisu?Jinak jsem viděl WW build u Moldrana a dával tím MP 10 v pohodě

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Tyckin » 14.05.2013, 06:03 hod.

jj, to co mám aktuálně jako build je ono - na velké množství nepřátel při MP10 na jedné hromadě ideál, to kladivo to brutálně bouchá a berserk prakticky nespadne :D
WW mi přijde ideální spíše na rychlé běhání (pro sprint a tornáda) při nižších MP, tak jsem farmil dřív.

yurny
Wraith
Příspěvky:100
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:yurny83#2764

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od yurny » 14.05.2013, 06:59 hod.

Díky vyzkouším to :)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od hulkxxxl » 16.05.2013, 07:37 hod.

pebbiku včera jsem ti popisoval jak funguje ww a podaroval ti lacuni, zbraně, helmu , prsteny amulet... a koukám že kde jsou lacuni??? a i ve skilu máš chybu u ww špatnou runu má bejt hurricane ...takhle build nefunguje + ten rend no nevím jestli není OP lepší pro fungování buildu když ti chybí cc jak jsem vysvětloval.... ... raději hraj na mp1 a rychle to profrč naber paragony a farmi itemy...

strávil jsem tím čas a tak mě mrzí jestli jsem ho vynaložil zbytečně
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
maja
Doom Knight
Příspěvky:582
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:maja#2296

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od maja » 16.05.2013, 09:20 hod.

to je právě ta odvrácena strana, snahy někomu pomoci a přeskočit ten proces se vším se prokousat a k něčemu dospět, to je stejné jako to, že každý chce hnedle cool věci a ostatním pohrdá :{

Pebbik
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pebbik#2813

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Pebbik » 16.05.2013, 13:24 hod.

Ahoj,

Ja vim, ale prijde mi ze dostavam desne na pr*el, a tim rendem to kompenzuju. A navic jak se ten WW build teprv ucim tak to nemam moc vychztane s rage a tahle runa mi v tom pomaha

Pebbik
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pebbik#2813

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Pebbik » 16.05.2013, 13:26 hod.

Navic tvoji pomoc dost ocenuju, ale potrebuju nakej cas abych se s tim buildem naucil hrat

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od hulkxxxl » 16.05.2013, 14:14 hod.

tak je jasný že nepřežiješ nějaké vysoké mp ale princip nepustí movement speed poteřbuješ na dropování tornád, víc MS = víc tornád = víd dmg = víc léčení a víc tiků na crity = víc fury.... (to jsou ty chybějící lacuni..), máš 6% lS to musí stačit...

runa hurricane to právě dovojuje se pohybovat tou tvojí rychlostí a o tom to je ww slouží jako "prostředek" k tomu aby jsi se motal kolem monster a dropoval tornáda...

jestli je něco nejasný tak ještě napiš
Obrázek Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Punky » 16.05.2013, 14:29 hod.

hulkxxxl píše: víc MS = víc tornád
len upresnim ze to tak uplne pravda nie je, aj s 0% MS na geare mozes vygenerovat 5 tornad, takisto ako ked mas 24%... cize tam je to viacejmenej jedno

Gineo
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Gineo » 16.05.2013, 14:56 hod.

hulkxxxl mohol by som mať na teba prosbu ?
Dokázal by si mi poradiť ako rozbehnúť môjho barbara -> http://eu.battle.net/d3/en/profile/Gine ... ro/1623914 ? Dlho som teraz D3 nehral a vôbec neviem aké skilly s akými runami treba používať ani aký gear/staty treba hľadať.

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od hulkxxxl » 17.05.2013, 09:38 hod.

punky nevím teda takhle jsme to kdysi viděl rozebrané ale sám jsem pravda netestoval.. osobně mi připadá pomalej barb i s 24% když mi spadne wotb si připadám jak slimák.... už jsem viděl i barbiny s 12% a vycraftěné silné bracery s cc a ar + kopcem síly a vitality, já tedy nedám na lacuni dopustit
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Tyckin » 17.05.2013, 09:39 hod.

Na vysoká MP build třebas jako je můj, gear taky tak nějak podobný, ale samo jsou i jiné možnosti. MP10 jatka s tím jdou krásně :) Berserk při dostatku mobů prakticky trvale :D
Na nižší MP je ideální WW barbar (místo hammer mám whirlwind a místo rend mám sprint (s patřičnými runami na rychlost), a pasivka unforgiving - na MP3 mi stačí life steal z offhandu)

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od hulkxxxl » 17.05.2013, 09:41 hod.

to gineo: no che to asi komplet obměnu gearu :) pokoukej po foru, nebo streamech a vyber si jakej build cheš hrát jestli HOTA nebo WW nebo nějakou kombinaci...

nevím jak jsi natom finančně.. chuť na charitu se poněkud zmenšila ale něco bych v truhle ještě asi vyhrabal...

přidej si mě mezi přátele ve hře a napiš
Obrázek Obrázek

Gineo
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Gineo » 17.05.2013, 11:32 hod.

Ešte že sú tu takí ľudia ako hulkxxxl. Díky za rady aj charitu :D Konečne si to Diablo aspoň poriadne zahrám :)

Trantor
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Trantor#2153

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Trantor » 01.06.2013, 16:02 hod.

Zdravim,
nechci zakládat nové téma, už tak jich je tu více než dost na téma "jak vylepšit svého barbara."
Momentálně zkouším Inferno MP3 až po čtvrtý akt. A více méně se mi daří. A potřeboval bych poradit co mám navléct a upravit abych mu zvedl šance na život v prostředí přímo vražedném :)
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Tran ... o/27351327

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od WulFgaR77 » 01.06.2013, 17:59 hod.

Je to jednoduchý ...
Chceš hrát svůj build nebo nějakýho "cookie cuttera" tj. build, který hrajou všichni ?

Trantor
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Trantor#2153

Re: Barbar - rada pro novacka

Příspěvek od Trantor » 01.06.2013, 21:13 hod.

Tak muj build mi sedí a nemam s nim problemy popř. dělam drobné upravy v runách. Jde mi spíše o equip kde co přidat, čeho je dost atp.

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“