HELLERcz HC - (WD)

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485
Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Brawler » 07.05.2013, 09:54 hod.

Ano, dole u modré koule s manou naskočí čtvereček (velikost jako ten co ti ukazuje valor) ... a když na něj najedeš, vidíš i čas ...

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od ViolatorCZ » 07.05.2013, 11:22 hod.

No ale já mám zkušenost, a to od Beliala na 59 lvl, že mi pasivka ani neprocitla a byl jsem tuhej. Takže nevím na základě čeho se SW spouští ....
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Kuki10 » 07.05.2013, 11:27 hod.

To je blbost...
I kdyz tusim.driv kdyz ses logl do hry, tak jsi musel cekat minutu bo jak dlouho to ma cooldown.
Protoze tam byl bug, ze to nefungovalo, jakoby ten skill byl na cooldownu.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od ViolatorCZ » 07.05.2013, 11:31 hod.

Možná je to blbost, ale mě se to každopádně stalo
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Tapeworm » 07.05.2013, 11:45 hod.

To je divný tohle se mi nikdy nestalo. Nomohlo to být tak že pasivka porcla, obnovilo se 15% life a v tu samou chvilku si sebral glob takze sis toho nevsiml a potom te proste zabil ??

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Kuki10 » 07.05.2013, 12:00 hod.

A hlavne kdy to bylo....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od ViolatorCZ » 07.05.2013, 12:07 hod.

14 dní
Obrázek

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od ViolatorCZ » 07.05.2013, 12:09 hod.

Bylo by možné že jsem dostal dva zásahy současně, nebo s ms odstupem a než pasivka procla, tak mě ten druhý sejmul? Výbušné pole a jeho pařát?
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Kuki10 » 07.05.2013, 12:22 hod.

To se me nezda, ale muze se to na sc testnout...
Spis by sedelo co psal tape, me se uz vickrat stalo, ze jsem si toho nevsiml.
U wizza to prehlednout nejde, ale u wd uplne v pohode...

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od ViolatorCZ » 07.05.2013, 12:30 hod.

Takže podle tohoto se ndá umřít jinak než s aktivovanou pasivkou SV, protože když nesvítí, měla by se při smrtelné ráně aktivovat a sní i přechod do SW na 2s.
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Tapeworm » 07.05.2013, 12:38 hod.

Přesně tak pokud tu pasivku máš na není na ní zrovna CD "když porcne" tak nemůžeš umřít v ten moment. Minimálně máš další 2s k dobru.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 07.05.2013, 22:47 hod.

Tak 60 je úspěšně cinknutá :-)
Teď se musím nějak vybavit na inferno :/ poskládám něco za 11 míčů ?

EDIT: jo poskládal jsem něco ...

Jen tak hrubě:
HP: 52,5k
Armor: 4135
dmg: 30,5k
all res: kolem 650
1,51 as %
CC a CD zatím zanedbatelná

Prošsli jsme s Raiderem akt 1 .. nejvíc mi to stahovalo půlky, když jsme potkali se sviňskýma affixama bejčky :D ale dobrý dobrý.

Prozatím mám PL1 , téměř 2. A pokračování v novém patchi :D servus jdu spát.
Obrázek

Raider03
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Raider#2175

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Raider03 » 08.05.2013, 23:35 hod.

No tak sem okoštoval novej patch a jedinej prinos že se mužou srovnavat staty rovnou z AH a nekde vic monster...Ale jinak to je furt cim dal tim vic o nicem, takze to asi jedine zachrani datadisk, ikdyž.... :{

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 09.05.2013, 06:12 hod.

PL 2 - PL 12

Zdravím,
včerejší den byl celkem aktivní a plodný ( i když jak se to vezme s tou plodností, více níže).
Ráno jsme se konečně dočkali patche, který byl nahozen relativně brzy, tak jsem se vydal do hry už kolem 9:00 a hrál až do půlnoci (pokud nepočítám zhruba 3 hodinovou pauzu v poledne, kdy jsem musel do práce).
Za tu dobu jsem stihl nabrat 10 paragonů, seznámit se s patchem, zanadávat / pochválit novinky patche (ale i bugy které snad opraví brzy), dropnout slušnou řádku hovínek žlutých itemů, dropnout 8 legendárek a hlavně zůstat naživu :)
Krom ojedinělého solo hraní se hrálo hlavně v partě. Udělal jsem si progres do konce Aktu 3 a pak se hlavně hrál Akt 1 (i Akt 2) s mp1, abychom otestovali v praxi zvýšenou hustotu nepřátel. Poznat to určitě šlo a člověk se po celou dobu hraní nenudil :)
Teď jen krátce ke dropu legendárek. Z party jsem jich dropnul nejvíce, celkem 8 kousků. Jeden už jsem stihl rozložit na brim, zbylých 7 postuju screeny. Vše, až na dvě bohužel půjde opět kováři na rozložení :D

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Nakonec ty "prodejné" věci. Jedná se o tyto setovky:

Obrázek Obrázek

Hlavně pak u těch Blackthornů nevím, jakou cenu na AH dát, jestli zkusit 50M a v případě nezájmu snižovat.

Stav k Paragonu 12

Staty:
Str.: 289
Dex.: 240
Int.: 2118
Vit.: 1518

Armor: 4146
Damage: 31.131

AS%: 1,51
CC: 20.50%
CD: + 50%

Resistances: 660 - 700

HP: 59.281
Mana: 845
Mana regen: 71

MS%: 12

Skilly:
primární: Firebomb (Ghost bomb)
sekundární: Zombie Charger (Zombie Bears)

1. Zombie Dogs (Life Link)
2. Soul Harvest (Vengeful Spirit)
3. Spirit Walk (Jaunt)
4. Gargantuan (Bruiser)

- Grave injustice
- Gruesome Feast
- Spirit Vessel
Obrázek

Fizz
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Fizz#2173

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Fizz » 09.05.2013, 15:16 hod.

Pěkný BT kalhoty :) Být tebou tak bych si je vzal na sebe. Koukni po nějakém opasku a budeš mít vit bonus.

V kalhotech máš armor + opasek má armor navíc. AR vyžen na braces/shoulders/ruce :)

Edit: Hlavně nosit něco dobrého co ti padlo opravdu poteší :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 09.05.2013, 21:22 hod.

PL 12 - PL 13

Dnešní den byl velmi bídnej co do hraní a všeho s tím spojené. Sotva jsem došel z práce, tak jsem jel za holkou a umývali jsme auto (taková generálka po zimě :-) ) a nějak se to protáhlo a vrátil jsem se až v 8 hodin.

Unavenej jsem jako pes , protože krom čištění auta jsem i sekal trávu a celkově jsem nevyspanej, tak HC pokoušet nebudu a pro dnešek toho nechám a naberu síly na zítra :)

Dneska tedy jen 1 paragon a drop nula nula nula :-) žádná lege ani žlutá, nic. :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 10.05.2013, 17:39 hod.

PL 13 - PL 17

Dnešek nebyl ničím extra výjimečný. Udělal jsem si paragon 17, dopolední pařba se konala s častým pauzováním .. hrál jsem v práci, když mi vycházel čas :D a téměř na konci runu jsem dropnul nejprve setovku (Natálka chest - jasnej brim) , hned na to legendárku Hellrack - rovněž brim.

Po práci jsem si dal 2 runy v aktu 1 , padly mi už jen bracery na brim :D (těšil jsem se na lacuni, ale byly to Strongarmy) a Firewalkers, které s opravdu mizerným rollem musí taky ke kováři .. :)

Děkuji Fizzovi za dar v podobě Zunimassa helmy (v našem společném runu ji dropnul), která mě boostnula o cca 1700 dmg a přidala HP. Nyní mám necelých 67k.

Další pořádnou hru si dám až v neděli odpoledne, do té doby budu ve hře jen ojediněle. :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 13.05.2013, 01:23 hod.

PL 17 - PL 22

O víkendu jsem tomu ze začátku moc nedal, hraní jsem si užil až v neděli odpoledne doteď :-)

-> hrál jsem opět akt 1 na mp1 v partě, buď nás bylo 3 nebo plná parta , po celou dobu celkem pohoda, zaťal jsem půlky možná 2x, nejvíc mě trápí smrtelné kombinace u elitek a když se k tomu přidá ten mobík jménem Berserker ... když vidím jak už se napřahuje, obleje mnou smrtelný pot :D nakonec ale vše dobře dopadlo a bude se runovat dále po práci .)

-> řekl jsem si, že zkusím štěstí v kraftění, pustil jsem se do bracerů a shoulderů ... nejsem spokojen, přišel jsem o všechny ToS a výsledek bídný, sice jsem nahradil původní, ale určitě mám na lepší :D pokračování až jak opět nasyslím ToS

-> podařilo se mi konečně prodat setové panty (blackthorny, jak jsem tu dával info) za 50M ...

-> za výdělek jsem si koupil zunimassa ring, kterej mě celkem dobře boostnul, přidal mi bonus z již dvou částí tohoto setu :) ale ubral armor (původní ring měl + armor)

-> co se týče dropů, žádná sláva, opět téměř nulový drop rare itemů (možná tak 2, co jsem se pokusil dát na AH a nikdo to stejně nekupuje :D ) + jen jedna legendárka za celou tu dobu. Padl mi "Blade of the Warlord" ... těšil jsem se v dobrej roll, ale marně. Byl to klasicky lowend jako vyšitej. NIcméně má své místo na AH za minimální cenu, uvidíme, zda se prodá, kdyžtak brim :D

-> jinak trochu štěstí jsem měl v dropu klíče, během runl aktem 1 .. celkem mi padly 2 kousky, což potěší do budoucna někdy pokud se podívám na ubery :D

Stav k Paragonu 22:

Staty:
Str.: 369
Dex.: 486
Int.: 2473
Vit.: 1584

Armor: 3615 (rád bych se nějak vyšplhal na 4000)
Damage: 39.100

AS%: 1,51
CC: 20.50%
CD: + 83%

Resistances: 620 - 700

HP: 71.874
Mana: 992
Mana regen: 60

MS%: 12
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 14.05.2013, 05:53 hod.

PL 22 - PL 27

Během včerejšího dne jsem zase pokročil o pár paragonů a prozatím si držím svůj HC osobní rekord :) snad jsem to teď nezakřiknul.
Farmení probíhalo různě, chvíli jsem hrál sám, chvíli se na mě někdo napojil, jednou jsem došel do party já.

Většinu dne jsem hrál stále A1 na mp1, ale zkusil jsem si i A2 na mp1 a ta mnavštívil mimojiné i lokace, kde mi chybí fialky ke splnění achievu (opět bez úspěchu). Jednou jsem si sám zkusil A1 na mp3, bílé mobky jsem zabíjel vcelku dobře, první elitku jsem taky nějak položil na lopatky (po delším čase) a další elite pack mě donutil vzít nohy na ramena, schovat se a raději vypnout hru :)
V noci jsem poprosil kluky z Expendables o výpomoc dropnutí plánku v A4. Stačil jeden run na mp3 a plánek byl můj :) A4 je otřesný, delší dobu mě tam nikdo neuvidí.

Jinak opět jsem se pokusil něco vykraftit, všechno bylo bez pěknějších výsledků, jen mi to udělalo průvan v peněžence a v truhle :D
Dropy taky nijak světoborné, takže stav gold konta je stále stejný, přízemní :/
Celkem mi za ten den padlo 5 legendárek, jeden větší crap jak druhej.

1. Jednoruční sword "Sever" s dmg 1006, klasickýma statama pro tento meč a dírkou
2. Schaefer kladivo, u kterého jsem zjistil, že mám snad nejnižší roll na dmg :D jen 996. Taky s dírkou.
3. Jednoruční kuši "Dawn", žádné dechberoucí staty :D
4. botky Firewalkers, 153 str ; 59 vit a k tomu 135 dex ...
5. Jediná setovka dne, helma od Inny. 150 dex ; 100 vit ; 5% CC ; díra ; celkový armor 769. Mám ji v AH za 1,8M a nedá se prodat :/

Těším se, až mi konečně zasvítí na zemi nějakej item, který bude dost dobře prodejný, nebo užitečný na mojí postavu :) Kolují zvěsti, že to začíná padat od PL 30, tak pokud se toho dočkám a neumřu tak si to ověřím :D
Obrázek

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od grimlong » 14.05.2013, 08:17 hod.

4. act je fakt o hubu. Taky jsem v nem pri hledani planku na MP5 malem natahl brka. Je to fakt beeees

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“