HELLERcz HC - (WD)

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462
HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 26.04.2013, 18:00 hod.

Zdravím všechny HC pařany Diabla 3,

rozhodl jsem se založit toto téma, abych Vás mohl informovat o mém postupu HC hrou na Infernu. Taky zde budu shromažďovat nějaké svoje příjemné dropy (pokud se nějakých dočkám :D ) a další zajímavosti, co mě napadnou.

Na začátek bych se rád představil

Nick: HELLER (HELLERcz ; HĘŁŁĘR) *
* význam této přezdívky je pouze můj volný překlad od "pekelníka" ... často mi říkají pekelníku :)
Jméno: Tomáš
Věk: 26 let (30.6. mi bude 27)
Komunikace: ICQ, Skype, TS3
Oblíbená postava z D3: Barbarian
Dosavadní D3 "úspěchy": 5.11.2012 dosažen PL 100 s Barbarem na SC ; jsem vášnivý sběratel achievementů (blížím se ke konci a se 4510 body mi chybí splnit 5 druhů)

Dosavadní HC D3 "úspěchy":
* prozatím největší výdrž měl Barbar "LiveOrDie", se kterým jsem splnil i kompletně HC achievy. Zabil jsem Diabla na Infernu a došel jsem na PL14 , nahrál bezmála 70 hodin. Tímto dodatečně děkuji klukům od The Expendables, že mi půjčili nějaké ty věci, díky kterým bylo procházení Infernem o hodně snazší a zároveň se omlouvám, že jsem umřel a stáhnul pod zem i jejich věci. Příčina smrti byla kombinace 2 sekundového lagnutí v A3 Keeps 2 + nájezd elitky (affix waller, desecrator, arcane,...) a 4 alkajdů.

* po smrti HC Barbara "LiveOrDie" jsem se rozhodnul (zpětně si říkám že špatně, ale pozde bycha honit) pro Monka "LiveOrDieII". Prošel jsem opět hrou až na lvl 60 a na Infernu nakoupil a utratil bezmála 100 megošů na jeho vybavení. Vše se zdálo dobré, nicméně na PL3 v aktu 1 mě zabily molten výbuchy elitky kostlivců.

* následovalo rozhodnutí mezi ukončením činnosti v HC, nebo opětovné založení Barbara. Z počátečního naštvání jsem se uklidnil a založil novou postavu :) Už jsem ale neměl nervy procházet "poctivě" všema obtížnostma a aktama, tak jsem se snažil vylevlit Barbara pokud možno co nejrychleji. Možná, kdybych se vydal tou poctivou cestou, tak mám tu 60 daleko dříve, ale nevadí :D za tu dobu mi zbytečně 2x po cca 2 hodinách hraní umřely postavy ....

.... a až nyní jsem se opět prokousal k 60 lvl a začínám opět na Infernu s Barbarem "LiveOrDie V"
edit: postava umřela na PL18

.... po smrti Barbara jsem dal druhou šanci karatistovi Monkovi. Pojmenoval jsem si ho "LiveOrDie IV", jelikož jsem z neznámých důvodů tuto římskou číslici vynechal. Monka jsem za pomocí kluků dosti rychle dostal opět na 60 lvl začnu znova pouť Infernem.
Nicméně karatista se mi dlouho neohřál, equip na prdlačky, padnul v boji v A1 s elitkama, co byly frozen. Takoví ti co se napřáhnou a dají pořádnou pecku do země. Poprvé mě zachránila serenity, ale nestihl jsem utéct a napodruhé si mě vychutnali.

==========================

HELLERcz (WD)

Obrázek

Stav k Paragonu 12

Staty:
Str.: 289
Dex.: 240
Int.: 2118
Vit.: 1518

Armor: 4146
Damage: 31.131

AS%: 1,51
CC: 20.50%
CD: + 50%

Resistances: 660 - 700

HP: 59.281
Mana: 845
Mana regen: 71

MS%: 12

Skilly:
primární: Firebomb (Ghost bomb)
sekundární: Zombie Charger (Zombie Bears)

1. Zombie Dogs (Life Link)
2. Soul Harvest (Vengeful Spirit)
3. Spirit Walk (Jaunt)
4. Gargantuan (Bruiser)

- Grave injustice
- Gruesome Feast
- Spirit Vessel

=======================


To je na úvod prozatím vše.

Uvítám jakoukoliv kritiku, názory, rady, pomoci, návrhy na společné hraní :)


Zatím čáu
Naposledy upravil(a) HELLERcz dne 09.05.2013, 05:52 hod., celkem upraveno 6 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 26.04.2013, 18:02 hod.

Dneska už toho moc nestihnu zahrát.

Jsem rád, že mi to vyšlo tak, že mám dneska 60 lvl a nakoupeno. Prošel jsem si první 2 questy na MP0, vše jde zatím hladce.

Pokračovat budu v neděli odpoledne :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Petros » 26.04.2013, 18:06 hod.

Držím palce, ať se ti daří a dožiješ se PL 100 jako na SC. ;)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Kuki10 » 26.04.2013, 18:07 hod.

Jojo drz se pekelniku.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od spiderer » 26.04.2013, 18:11 hod.

Tak hodne stesti, snad uz se barbar na tom infernu udrzi :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 28.04.2013, 10:30 hod.

Začátky

PL 0 - PL 2

Od nákupu kompletní výbavy za zbylé HC goldy, co jsem měl, jsem se ještě v pátek a sem tam i v sobotu vydal na progress Infernem na MP0.
V Aktu 1 vše probíhalo hladce. Hrál jsem po celou dobu sám. Žádná elitka mě nikterak nepřekvapila. Po zabití Butchera jsem měl PL2.
Co se týče dropu, nic pořádného nepadlo. Jen samé crapy, a rare věci jen 60-62. Roll o ničem.

PL 2 - PL 3

Dnes časně ráno jsem nemohl spát, tak jsem se opět sám vydal na pouť Infernem, konkrétně do Aktu 2. Jelikož mě nijak zvlášť tento akt nebaví, snažil jsem se ho projít co nejrychleji, za celou dobu jsem udělal jeden PL (na PL 3).
Po celou dobu hraní opět žádný drop, jen samé blbosti, co šly (stejně jako v aktu 1) na salvage.
Elitky opět v pohodě, až na jeden pack, který mě nečekaně mírně zaskočil v Oasis. Byly to dva packy hned vedle sebe, oba měly zákeřnou kombinaci moltenu + arcane, do toho jeden pack byl shield. Poprvé mi baňka se zdravím klesla pod polovinu ! :-) Nakonec ale vše dobře dopadlo.

Před Kullem se na mě napojil hráč "Tomáš", který mi podaroval nějaké věci (mezi něma i spidererovu :D ) a Akt 2 jsme společně dojeli.

==================

Dnes odpoledne budu pokračovat v postupu Infernem, v Aktu 3. A už nechci hrát sám, takže snad najdu nějaké parťáky :-) :wave:
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od spiderer » 28.04.2013, 10:42 hod.

Jen tak dal, uz jenom 97 PL a je to :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 28.04.2013, 23:09 hod.

PL 3 - PL 9

Dojel jsem Inferno v partě spolu s Tomášem a Raiderem. Cestou k závěru Inferna mi padla první legendárka u tohoto Barbara. Žádná výhra se nekonala.
Byl to "The Butchers Sickle" se 200 str , 51CD, 2.6 LS, dmg necelých 900 ...

Následovaly dva runy v A3, vše se na mp0 (vyšší se zatím netroufám testovat, musím počkat na drochu lepší výbavičku). Za celou dobu hraní padla už jen druhá a za neděli poslední legendárka. A to sice "Devil Tongue". 1H iLVL 63 sword vypadal na zemi slibně, následná identifikace opět vzbudila naštvání :D dmg necelých 800, necelých 300 str a 100 vit. Takže mám do zásoby 2x Fiery no.

Ze žlutých předmětů nepadlo rovněž nic, co by nějak stálo za pochlubení se. Z bižuterie maximálně tak amulet s LoH 948 , +308 armor, CC 10% a dírou (ale nic víc dalšího).

Doufám, že zítřejší den bude konečně trochu štědřejší :-)

Jinak jsem si zahrál parádně. Parta se vždy našla do plného počtu lidí. :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 30.04.2013, 00:12 hod.

PL 9 - PL 10

Jeden celý paragon jsem si dal s občasným pauzováním v práci solo :-) při volných chvílích. po dobu tohoto dopoledního pracovního hraní mi padla konečně nějaká legendárka, viz screen. A to jsem netušil, co nastane během dne pak doma ... .)

Obrázek

PL 10 - PL 12

Na večer se pokračovalo v hraní. Udělal jsem si v partě příjemných lidí další dva paragony. Ze začátku jsem myslel, že si nezahraju. Měl jsem nějaké problémy s připojením, neustále mě to házelo ve hře Error 3006. Po cca půl hodině se zdálo vše v pořádku.
Hrálo se opět Akt 3 na mp0, vyzkoušeli jsme si taky poprvé jednu hru v Aktu 1 na mp1 :) Vše šlo hladce, připojení k netu již nezlobilo.
Dokonce jsem si mohl odškrtnout ze svého poznámkového bloku dva unique nepřátele, které farmím na achiev. Potěšující.

Co se týče dropů, během podvečerního a večerního hraní mi padl zástup nemastných neslaných legendárek:

Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

A na samotném konci hraní, něco málo po půlnoci padla v Core moje první setovka, amulet:

Obrázek

Na závěr bych ještě zmínil, že jsem se pokoušel o první kraftění a o snahu pomalu vylepšovat svého Barbara. Pustil jsem se do amuletu, rukavic, chestky, bracerů. Žádná sláva se nekonala, ale nahradil jsem původní věci a mírně si polepšil jak dmg, tak armor.
Také jsem si koupil setový štít Hallowed Defender s 1294 armorem a 28% blockem a příjemnýma statama na začátek.
Pozměnil jsem si mírně styl boje. Furious Charge jsem nahradil Leapem, odstranil jsem WC a dal si na jeho místo Revenge.

* PL 12
* STR: 2432
* VIT: 1543
* ARMOR (unbuf.): 10 400
* ARMOR (buf.): xxxx
* DAMAGE (unbuf.): 35 074
* DAMAGE (buf.): 46 000
* AS: 1.48
* CC a CD zatím nejedu
* RESISTS: 600 - 650
* LIFE: 64 052
* zatím jsem pomalej, movement speed na 0%
* LS a LOH zatím na 0

To je prozatím vše, těším se na další runy :wave:
Naposledy upravil(a) HELLERcz dne 30.04.2013, 09:45 hod., celkem upraveno 2 x.
Obrázek

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od bolehlav » 30.04.2013, 08:18 hod.

tvle... bych taky bral error 3006, jestli to znamená lege spam :)

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Brawler » 30.04.2013, 09:01 hod.

Pěkně to píšeš, ale ty kravské obrázky z toho dělají tapetu, která mě pak přestala bavit a spíš mě nasrala=)
Co jsi zatím zkoušel tahat za MP nejvíc? Třeba nějaký test na PTRku, myslím že by to už mohlo být celkem zajímavé=)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 30.04.2013, 09:11 hod.

To bolehlav: takovou souvislost si s tim nedavam ale jako urcita naplast celkem fajn :-)

Brawler: pardon, zkusim to zmenit a do priste dam male nahledy :-) a mp jsem zatim vic jak mp1 nejel. Ptr nemam a instalovat ani nebudu na to prdim :-)

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Brawler » 30.04.2013, 09:19 hod.

Děkuji=)
No a zapomněl jsem připsat ať mrkneš na mého babulu, nebo teda spíš na ty odkladky co jsem na něj dal a řekl si o co by jsi stál ... cokoli z toho ti půjčím než seženeš lepší ;-)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 30.04.2013, 09:27 hod.

Napraveno, opraveno :-) snad je to tak lepší.

Jinak na ty odkladky se mrknu a písnu :) díky
Obrázek

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Brawler » 30.04.2013, 09:31 hod.

Jo jo, když ti to pomůže tak není problém, mě to na babulovi jen zívá do prázdna=)
No a na závěr budu hnidopich a poprosím tě ať ty obrázky nedáváš pod sebe ale vedle sebe ať je ten příspěvek třetinový a bude to naprostá paráda:-D

Ty vole já sem měl byt moderátor=)))

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Kuki10 » 30.04.2013, 09:35 hod.

Takova buzerace.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Brawler » 30.04.2013, 09:41 hod.

Ticho a zedituj mu to ty, je to kluk šikovná, musíme si ho tu udržet=)

Ty kráso, já sem měl byt admin=))

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Kuki10 » 30.04.2013, 09:42 hod.

Muzu mu to zeditovat az budu doma.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od HELLERcz » 30.04.2013, 09:47 hod.

Hoši hoši, vy mi teda dáváte :-) ale tak už je to OK.

Polepším se. Hlavně, že jsem bývalý moderátor no :D

Brawler: myslel jsi, že se mám dívat na tvého Barbara "Unas" ? Ten má na sobě věci co se dají půjčit ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Brawler
Gorebelly
Příspěvky:356
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:brawler#2485

Re: HELLERcz HC - LiveOrDie V

Příspěvek od Brawler » 30.04.2013, 09:50 hod.

Jo jo, Unas na sobě má ty odkladky ... jako klidně ti půjčím věci i z KhalDrogo, ale ty ti budou na HC k ničemu=)

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“