Auction House, ma zmysel?

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261
Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od DrSma » 24.04.2013, 14:41 hod.

Já hrál dřív AH a tím si vytvořil rychlý "end game" :roll: Totální smutek a zděšení u mě nastalo, když jsem se, sem tam, dozčetl, že někdo je ochoten do výbavy investovat i tisíce reálných éček :shock: :{ Pro mě je to NAPROSTO nepochopitelný. Pro mě je bude a bylo Diablo zábava a dobře hratelná přímočará arkáda. Vůbec nechápu, co z toho ti lidi mají??..Utratěj prachy, vše koupěj nadoraz bez jakékoliv možnosti dalšího progresu a pak ještě krofou, že nemaj co dělat :D ...to je zoufalost nejtěžšího kalibru :wave:

Dál nechápu, proč někomu vadí, že z dropu poskládá výbavu max. na MP1, když hra typu D3 je na všechny obtížnosti i MP ve skutečnosti vlastně stejná :wave: Z dropu hraju např. MP1 se stejným úsilím jako s AH MP8.

Oba ale chodí stejné lokace se stejnou šancí na drop,..jedinej rozdíl je v expení, jinak to z pohledu hráče vypadá na obrazovce pořád naprosto stejně :wave:
Spěchá se proč? Aby jste brzo přišli o dobrou zábavu?..


Každýho věc, ale za mě možnost 4. Total NO AH Mod :)..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Lemurman » 24.04.2013, 16:18 hod.

Za mě volim 1. možnost, ale vzhledem k tomu, že moje nejlepší postava má i s AH 55k dmg tak si myslim, že u mě je jedno, jestli hraju s AH nebo bez :)
Obrázek

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Džema » 24.04.2013, 18:07 hod.

Este som sa zabudol opytat na jednu vec.Pouzivate AH na HC? Berete to tam ako samozrejmost?

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Alfajk » 24.04.2013, 19:40 hod.

vzhledem ktomu,ze v HC AH skoro nic neni a kdyz je,tak za sileny palky,tak to je skoro jako hrat bez AH

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od spiderer » 24.04.2013, 20:57 hod.

Pouzival jsem AH na SC a pouzivam i na HC. Na HC je prakticky nemozne koupit gear na "MP10 s prstem v nose" protoze tam ty veci vetsinou ani nejsou. Ale pri mem stesti na drop si ani nechci predstavit jak bych se tim HC protloukal, par solidnich veci mi padlo, neco jsem i cas nosil, ale vetsina byla na jine chary, ktere hrat nechci. Aktualne mam nadstandardni gear jak obranny, tak utocny, ale ze by se nebylo kam dal posunout nepocituju ani v nejmensim :) Zastavam nazor at si kazdej hraje jak chce - to jestli mu to hru zkrati nebo prodlouzi s tim nesouvisi, nekdo muze byt i za zkraceni rad ;)

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Petros » 25.04.2013, 05:18 hod.

Můj názor je takový, že záleží na tom, jak chce hráč Diablo pojmout. Pokud mu stačí pouze pokořit Inferno na MP0 a čas od času si odpočinkově zahrát, pak je jednoznačně lepší volbou AH nepoužívat. Když touží vytvořit opravdu silnou postavu a hrát nejvyšší MP, bez AH se prakticky neobejde.

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od ReptileSVK » 26.04.2013, 05:46 hod.

Džema píše:Zdravim.
Nechem zbytocne zakladat novu temu ALE vedie ma k tomu jedna vec.A to je AH.Ked som si hru kupil cca pred 2 tyzdnami, kupil som si par goldov a hned som nahodil riadne veci na barbara.Po case som zistil, ze som spravil hlupost.Uvazujem ,ze zacnem od zaciatku a bez AH.Lebo fakt to potom nie je ziadna radost ked vam vypadne legendarka....Dost som si tu vsimol hracov co priam odsudzuju AH a v hre ju ignoruju.
Ako to robite vy?
1-Za poctivo vyfarmene goldy si kupim urcitu vec, je to kupene poctivou cestou, ziadne real money.Je to ok
2-Ziskam paradny gear a strelim ho na AH za riadne goldy a potom si vylepsim svoju postavu, odpadna farmenie.Ziadny pozitok...
3- Predam veci v AH ale nic nekupujem
4-Uplne ignorujem AH

Sorry za blby dotaz ale vazne ma to zaujima.
Podelte sa o vas styl hrania...
par goldov? no daj presnu sumu, pretoze pochybujem, ze mas gear hodny inferna, mozno sa teraz pretlkas hellom a si stastny, ale chod na inferno a budes potrebovat 100vky milionov. Teda ak chces hrat vyssie MP ako 1.
Bez AH by bolo prakticky nemozne aby mal niekto v sebe 3 radiant star gemy, pretoze na craft ich je potrebne mat 729*3=2187 rovnakeho druhu! a to nehovorim o marquise! Diablo 3 je stavane tak, ze pokial chces progressovat potrebujes AH.
Ja mam odohratych cez 1100 hodin a moja postava stale nie je top. paragon mam 88, investoval som niekolko sto milion do zero dogs gearu a tento build ma bavi. po patchi 1.0.8 idu vylepsit netopierov, takze opat skusim nejaky iny build. A samozrejme vsetky itemy co mam na sebe som kupil za tazko zarobene goldy, predaje itemov a podobne, okrem wile vardov - tie mi spadli. No a este som si privyrobil 300 eur predajmi na rmah ;)

Takze suma sumarum = bez AH top postavu mat nikdy nebudete.

Džema
Fallen Shaman
Příspěvky:53
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Džema#2471

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Džema » 26.04.2013, 08:20 hod.

10 M goldov.Viem je to malo ale to som si kupil, ked som bol na normal.A za tie goldy sa dalo nieco kupit.A mne nejde o to mat neskutocne silnu postavu.Hram bez AH a mam neskutocnu radost s dropov...A o tom Diablo je...

ReptileSVK
Zhar the Mad
Příspěvky:1569
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Reptile#2445

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od ReptileSVK » 26.04.2013, 08:52 hod.

No tak to je nic. Na start v pohode. Ved len radiant star gem stoji od 17 do 22 milion. Mas co robit, mas co hrat. Len tak dalej. Snad o rok budes schopny davat inferno na MP3!

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od WulFgaR77 » 26.04.2013, 10:04 hod.

MP3 zase rok netrvá :) řekněme nějakých 350h hraní max. (také otázka s jakým charem a jak často hraješ, v pratě - bez party atd. - samozřejmě) Neřikám, že je to nějaký efektivní hraní, ale MP3 dám i já a to nejsem žádnej skiller. A radiant stary až tak moc netřeba - flawlessy a perfecty už za tu dobu nějaký vyrobíš.

... dokonce jesm nasbíral pěknej EQ na WD a Monka. Možná by na nižším paragonu byli lepší než můj primary char na současnym P45.

Všechno je o tom, co je tvůj cíl. Problém být může PVP a hraní v partě s AHčkama - to budeš dlouho vypadat jak "sociál" :-D Další věc je, že v partě "je záhodno" upravovat svůj build potřebám party a k tomu je ten EQ potřeba upravovat.

Všechny tyhle aspekty si promysli a podle toho se rozhodni. Výhoda AH je - že máš na výběr. Prostě hraj, co tě baví.

Peza
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peza

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Peza » 18.05.2013, 13:13 hod.

Tak ja mam vtom jasno.Hram od vydania Diabla takze 1 rok. Zatial som na tom takto Barbar 60(15) Wizard 60(17) Monk 60(17) nahrabane 13m goldov cize nic moc kedze som nocny hrac - 35r.(rodinka) Ale musim povedat ze AH mi totalne znechutilo hru.Tieto postavy som tahal za pomoci AH ale hra ma prestala bavit.Urobil som 2-3 zle obchody este pre novym patchom ,tazko dodrete peniazky zrazu pominuly.Takze postavy som normalne zmazal nechal som len monka ze budem mat na vyzurenie ...a idem skusit Witch Doktora (pre mna uplne nezmama voda pretoze som skor na blizky boj) TOTAL NO AH a cuduj sa hra ma opat neskutocne bavi ... uvidime co sa stane ked dojdem do inferna ale kedze uz viem ze potom je to uz len o mlateni tak pojdem na monka.WD bude len a len moj vycraftovany favorit pravdepodobne bude len moj favorit .Aj tak nechapem ci sa da vobec dopracovat k nejakym lepsim veciam ako je napr innas set na MP3 ci treba ktomu hrat MP 10.Lebo viac ako MP3 som nedaval a hrabat sa v AH ma prestalo bavit.
A este sa chcem opytal ci je mozne dat uberbosov IM v sole ci na to treba aspon jedneho do partie????
TAKZE TOTAL NO AH IDE SA CRAFTIT ...zatial lvl 20 ;) ...ono to pojde po inferno potom sa uvidi teraz uz viem nemam kde nahanat :D

Peza#2460

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od fuxicek » 18.05.2013, 14:44 hod.

hele, vsichni tu pisete jak je good hrat total no ah a vedle na foru brecite ze umirate na mp 0, potazmo ze vam nic nepada, ah je soucasti hry a je treba ji vyuzivat. daji se tam sehnat dobre kousky hodne levne a cloveku se potom bude hrat mnohem lepe.

firdecek
The Butcher
Příspěvky:1231
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Firius#2998

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od firdecek » 18.05.2013, 14:49 hod.

Myslím, že tato diskuse je zbytečná - Blizz AH nikdy nezruší. Tečka. Je na hráči a jeho vůli, jak to chce hrát. AH podle mě nic neničí, je možné se podívat na jiné stránky, které umožňují nákup godlů a itemů - bez AH by jich bylo jen 10x více a to by byl celý výsledek. Blizz prostě přinesl službu, kterou by si každý angličtinou obdařený hráč mohl sehnat přes pár kliků jinde - akorát je bezpečná a nehrozí to, že Vás někdo okrade, jak se stávalo v D2. Alespoň ne tak očividně (viz patch 1.08 a krásný bug na množení peněz). :-D
Výhoda D2 byla ta, že internet a placení po netu nebylo tak rozšířené, v dnešní době by AH existoval tak jako tak, buď s podporou blizzu nebo bez.

forsajd
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Janík#2790
Bydliště:Nová Baňa

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od forsajd » 10.06.2013, 13:24 hod.

mozno ze to sem nepatri ale stala sa uz nie komu taka vec ze kupil nieco na AH a peniaze odratalo ale nic za to nedostal :OXO ,mne sa to prve teraz stalo v COMPLETED je to vysvietene ako kupene a to je tak vsetko
Naposledy upravil(a) forsajd dne 10.06.2013, 13:50 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od Frozen » 10.06.2013, 13:45 hod.

Já třeba AH vítám, protože nemám tolik času trávit ve hře a když si k tomu večer, po práci a až malá s manželkou usnou, sednu, tak chci taky vidět padnout nějakou legendárku a zkusit si vyšší MP než neustále běhat mp0 první akt. Takhle dává aukce možnost si za pár goldů nakoupit gear aspoň na act III. Hrajem s kamarády pouze HC, takže tam se jakákoli chyba krutě trestá a už stačí jen bbý DC a je to, takhle si vyleveluju postavu s cain setem(který craftit neumím, takže by se to bez něj protáhlo) a na lvlu 60 si něco koupím a mohu hned hrát, než abych tu chodil měsíce jednu část, aby mi něco padlo a pak nedejbože internet a celé znova.
Obrázek

marian_r
Doom Knight
Příspěvky:416
BattleTag:iAmTehLaw#2891

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od marian_r » 10.06.2013, 13:57 hod.

WulFgaR77 píše:MP3 zase rok netrvá :) řekněme nějakých 350h hraní max.
...
Na MP3 stačí 10 Eur, odskúšané. :lol:

WrageCZ
Quill Rat
Příspěvky:19
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:WrageCZ#2969

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od WrageCZ » 10.06.2013, 14:27 hod.

forsajd píše:mozno ze to sem nepatri ale stala sa uz nie komu taka vec ze kupil nieco na AH a peniaze odratalo ale nic za to nedostal :OXO ,mne sa to prve teraz stalo v COMPLETED je to vysvietene ako kupene a to je tak vsetko
Tohle se mi taky nedávno stalo, je to stejné jako když ti nepříjde item, musíš jen počkat nebo zkusit koupit pár itemů, tak či tak to zanedlouho přijde.

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od WulFgaR77 » 10.06.2013, 14:32 hod.

@marian_r - tak to nevydělávám ani korunu na hodinu :lol:
ale o peníze tu nakonec nejde no ...

forsajd
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Janík#2790
Bydliště:Nová Baňa

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od forsajd » 10.06.2013, 14:51 hod.

WrageCZ píše:
forsajd píše:mozno ze to sem nepatri ale stala sa uz nie komu taka vec ze kupil nieco na AH a peniaze odratalo ale nic za to nedostal :OXO ,mne sa to prve teraz stalo v COMPLETED je to vysvietene ako kupene a to je tak vsetko
Tohle se mi taky nedávno stalo, je to stejné jako když ti nepříjde item, musíš jen počkat nebo zkusit koupit pár itemů, tak či tak to zanedlouho přijde.
ak to o vsem este dostanem tak tem item bude pravde podobne uz k nicomu, hram HC a tam mam malo goldu a este aj o tie ma to osmekne,

forsajd
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Janík#2790
Bydliště:Nová Baňa

Re: Auction House, ma zmysel?

Příspěvek od forsajd » 10.06.2013, 17:40 hod.

takze az po 4 hodinach sa mi helma objavila v invertari

Odpovědět

Zpět na „Obecně“