Shadouek - RIP - konec (lock téma)

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399
Shadouek - RIP - konec (lock téma)

Příspěvek od Shadou » 11.04.2013, 13:10 hod.

Zdravím spolubojovníky na Hardcore, které již znám, ale i ostatní, které neznám.

Můj příběh začal v době, kdy malý Shadouek brázdil vody SC, kde jak každý HC hráč ví je to po nějakém čase nuda, umře se, tak se vstane, nic se neděje a jede se dál…na odreagování dobré, ale na nějaké hraní moc ne, ani z toho dropu tam člověk nemá radost, takže když absolvuje pár runů Uberů, tak hra začíná být o ničem. Proto se rozhodl přestoupit do světa adrenalinu HC..

Na své jméno je hrdý i z minulých her, které po netu hrál a tak vznikl i HC Shadou i když jak se později ukázalo, měl se jmenovat Killed, Slain nebo tak podobně, pač je neustále mrtvý, většinou má jepičí život, ale o to větší má vždy motivaci doexpit znovu a snažit se přežít alespoň měsíc. O tom ale níže…

Takže příběh malého nezkušeného ňoumy začal cirka před měsícem, kdy si začal exit barbuchu, na kterého byl zvyklý ze SC. Jel poctivě od začátku, protože neměl ani ponětí o nějakém powerlevelingu a dalších praktikách až do aktu 2 než zavítal na toto forko a poznal mistra Boilera, který jeho „kariéru“ nakopnul dopředu mílovým krokem. Díky němu poznal spoustu dalších lidí, se kterými je radost kecat a hrát…každopádně abych se vrátil zpět do linie prvního jepičího života rádoby mocného barbara Shadou, který doexpil, darem dostal nějaké věci do začátku, dokoupil další věci, aby mohl jet inferno MP0 a nemusel se bát smrti a vstoupil do velkého světa. Netrvalo ta ani tak dlouho, tuším třetí čtvrtá mapka v Aktu I, kdy se hned po nalogování do hry pustil do přírody za městem a pár kroků od brány potkal první elite pack, který se pro něj stal osudným. Bláhově si mysle, že utíká a už byl skoro u brány, když tu blizz s úsměvem od ucha k uchu ukázal svou pravou stránku a hodil ho zpět mezi ty elitky, kde „zamrzl“ v lagu s téměř nulou života. Mladý nezkušený barbar Shadou, vyučený ze SC, kde se hraje bez defenzivních skillů neměl samozřejmě leap ani nic jiného na stun, či útěk a rend na rend v tom náhlém přívalu adrenalinu neměl ani pomyšlení, nebo si spletl klávesy, zkrátka po pár hodinách po doexpení se poroučel k zemi a viděl poprvé tu hlášku, o které si říkal, že už jí nikdy vidět nechce…smrt barbar 60(1)

Shadouek je ale ctižádostivý a tak to nechtěl jen tak vzdát, po několika pokusech s barbary a neustálých ripech na nízkých ševelech, které ani neukládal se rozhodl pro změnu a vzpomněl si, že Diablo vlastně začínal na SC s WD(po zkušenostech s druidem vyvolávačem a nekromantem z D2 datáče) a tak si začal exit WDčko opět s pomocí Brawlera, který je vždy ochotný a nakonec se to po dvou dnech podařilo. Tento WD neměl relativně tak jepičí život jako předtím barbar už kvůli pasivce a také spirit walku a přežíval v tomto drsném světě několik dní, i nějaký ten pěkný gear nakoupil, legendy co padly se nosit nedaly, ale sem tam nějaká se prodat dala a tak byl i nějaký ten fond na nákup věcí. Hra šla krásně, chodilo se v partě, bubáci brečeli, křižovali se a utíkali ale nebylo jim to nic platné a tak Shadouek pomalu získával sebejistotu, což je největší příčina smrti HC hráče…stalo se to jednou večer, poslední run než se půjde sám, všichni už vytuhli a já „blbec“ sem se na to nevykašlal a vydal se sám…jdu si takhle sklepy když přiskočí normální elite pack, který bych si dal s prstem v nose ale co se nestalo. Najednou arcane blast, nebo jak se ten laser růžový jmenuje a já chci uskočit a nic, nemůžu se hnout z místa, dám SW a stejně nic, stojím jako trubka, padají do mě ohnivé koule a blíží se laser, HP padají dolů pasivka aktivována, na SW cooldown a já stále nemohu z místa, nechápu co se děje a odpočítávám vteřiny do úmrtí, celý život mi proběhl před očima, nestačil sem spoustu věcí a přichází smrt….rozladění, nas**nost z blbého RIPu, který člověk ani nechápe, myslí si, že to byl bug, po konzultacích s ostatními nejspíše prý zeď mezi nohama, asi neviditelná…no nevadí, je to jen hra a já to přeci nevzdám! Smrt WD 60(16)

Proto ještě ten večer zakládám dalšího WD, protože mě chytnul a pouštím se do opětovného expensí, při kterém mi mimo Brawa pomohli i další, kterých bylo více tak je snad ani nebudu vypisovat, ale oni vědí a já jim děkuji, každopádně po dvou dnech opět WD v plné síle, na equip bylo našetřeno a tak se zakoupil a mohlo se začít opět hrát, tento doktor byl silnější a odolnější než ten předchozí a tak si Shadouek troufá i na vyšší MP (nebo vyšší samo na jedničku, ale od jakživa je jednička výš než nula, tak se nestydím napsat vyšší :D ) a hra jde krásně, vše padá, nic mě nedokáže zastavit. Po pár dnech, kdy projíždím od odpoledne do večera runy na MP0-1 paragony přiskakují a hra se sune do všednosti si z čista jasna řeknu, že si skočím pro plánek do čtvrtého aktu, ukecám Kolmena, jestli tam se mnou nezajde a že prý v pohodě, tak jdeme. První run v klídku s menším infarktem těsně před klíčníkem, ale dalo se to, další run taky ujde, ale cítím, že to není ono, ale ego , nebo blbost, nevím čeho bylo více v mé hlavě způsobí, že neřeknu, že na to ještě nemám a cpu se tam stále. Další run, dva packy, chvíli se s nimi honím aniž by mě napadlo zdrhnout, protože je mi blbé tam nechat Kolmena samotného i když by to v pohodě zvládnul se svým namáklým doktorem a tak běhám kolem něj zbytečně místo abych si zachránil zadek(což mi bylo později vyčteno) a do toho ještě sekačka a lagy, že sem si ani nevšiml, že už mi procla pasivka a pak přiběhl bubák, kterého by ukousal i můj pes a šťouchl do mě zrovna když sem se rozhodl přes portál utéci do města a opět ta samá hláška, jako předtím, na kterou sem si už pomalu zvykl…rip po lagu a chybě, tudíž lehké rozčarování, ale co je to hra, bez lagů to nikdy nebude… smrt WD 60(17)

Samozřejmě, že mi to nedalo, ale potřeboval sem si od Doktůrka chvíli odpočinout a tak sem se přesunul opět na barbuchu, za pomoci opět brzy doexpeno, za zbytek peněz nakoupen gear ucházející, hra paráda, poznávám dejvose se kterým chodíme runy s tím, že se vždy někdo další ještě přidá, krájíme to jako nic a pak najednou dva packy elitek, k tomu ještě žluťásek, ani nevím jak to bylo, pač se to seběhlo ve vteřině, po naskočení do kráteru ihned přitáhnutí mezi elitky a buch buch – konec. Tento rip popsaný v krátkosti, protože je to tři dny čerstvé a ještě stále to rozdýchávám, každopádně není všem dnům konec, jednou snad vybuduju postavu, která vydrží i dýl než týden :D Smrt barbar 60(5)

Proto jsem ještě ten večer po ripu začal expit opět doktora, protože s barbuchou sem si uvědomil, že pro můj styl hraní je WD správná volba, protože ač mě za ten názor každý kamenuje, barbar se štítem vypadá jak šašek, barbar je bojovník a tak musí mít obouručku, nebo meče, vím, že na HC je to o držku, ale tak to prostě je a kvůli tomu barba na HC hrát prosttě nemůžu, stejně bych mu rval do rukou jednoručky  Nebo nafarmím tolik goldů, že mu koupím takový gear, díky kterému vydrží i bez štítu, na forku sem někde četl, že to někdo hraje a neripne :) Každopádně se štítem ne a bez štítu taky ne, takže návrat k doktorovi a nové expensí a následné doexpení a to už jsme v současnosti. Nový doktor paragon jedna, gear napůjčovaný, takže na inferno zdatný, ale pouze na MP0. Jak budou peníze, tak se nakoupí lepší věci a pojede to a snad mi vydrží trošku dýl. Smrt žádná, zatím žiju :D

Co se týče nějakého dropu během hraní HC, já mám drop nejspíš nějaký buglý, protože mi nic nepadá, chodíme v partě a neustále „hele lege“ a já nic, ale to třeba přijde až budu větši kluk  Každopádně mi co se týče nějakého cennějšího dropu padla ještě s prvním WD fistka pro Monka, která šla na aukci za 40m, jinak samý brimstone.

Toť asi všechno pro tuto chvíli, nedalo mi to nezaložit taky vlákno, když tu kluci svá vlákna mají, tak mě snad za to nezastřelíte  Průběžně sem budu psát taky svůj deníček, at je památka a mám co číst dětem před spaním :D

Shadou
Naposledy upravil(a) Shadou dne 13.05.2013, 07:02 hod., celkem upraveno 6 x.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od spiderer » 11.04.2013, 14:08 hod.

Pekne napsany :)

Me zacaly pekny veci padat az na PL37 = vcera, do te doby to byla slabotka, takze musis prezit o kousek dele :) Jinak barbara bez stitu do MP5 hraje Petros, ale tam je to uz o tom, ze i bez stitu ma 2,5M EHP :D

Takze good luck, at se Shadou dostane konecne aspon na PL, kde mu to zacne padat ve velkym, nekdo to ma na PL18, nekdo na PL37, nekdo zase nekde jinde, proste random :D

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Kuki10 » 11.04.2013, 15:10 hod.

Jojo, bez stitu jede akorad Chuck Norris, ale on nekdy jede uplne nahej a mobky se zabiji sami..(hlavne to nezkousej).:-D
Jinak me droplo kulovi na predchozim charu a to jsem mel PL50....
Aktualne PL23, jsem zvedav kdy to prijde.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Tapeworm » 11.04.2013, 15:34 hod.

Chuck Norris někdy běhá i nahej, ale to si neřekl, že pak je to právě největší masakr. V tu chvíli totiž příšerky zabíjí svou nejničivější zbraní.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Kuki10 » 11.04.2013, 15:55 hod.

Ja chtel pockat az bude po 22:00 hodine.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 12.04.2013, 08:20 hod.

Já vše píšu v souvětích a nic nenapíšu jednoduše a tak raději budu psát své dojmy z předchozích dnů a zajímavosti (pro někoho nezajímavé) do odpovědí, protože by pak hlavní "článek" měl kilometr. Nebo se to nesmí a mám upravovat ten první? Kuki určitě poradí :) Každopádně teď už jsem začal psát tu odpověď, tak už to dopíšu, pak to případně upravím.

to All: No snad to začne padat brzy, pač nevím nevím, jestli přežiju dostatečně dlouho, aby mi to začlo padat, snad budu vyjímka a bude něco kloudnýho padat i na nižších PL, pač 50 jak psal kukino nevím nevím, jestli se dožiju na HC takového paragonu, spíš asi ne :D Ale tak pořád doufám, že se to zlomí a když mi nepadá několik dní nic a sbírám jen zlato, že se nademnou nejvyšší smiluje a padne miliardový item, který nahradí hodiny a hodiny hraní :)

Každopádně pořád přemýšlím, jak je to možné, že sem tam občas chcípnu, když hráči, kteří se mnou expili hrají pořád tu postavu se kterou expili a já mám už pátou...jediný na co sem přišel je asi to, že to moc hrotím, sem ve hře od cca 15h - ??? a pak to podle toho vypadá, pozornost nula a ubije mě klacíkem nějaký noob :/ Ale ono to bohužel u mě jinak nejde, pač mě to holt baví no...ale tak včera zablýskalo na lepší časy...

Den pátý:
venku hnusně, mrholilo a tak mi nezbylo nic jiného, než si zapnout telku jako kulisu, nanosit jídlo a obestlat se jím, abych nemusel moc afkovat a skočil sem do hry. Doktůrek zatím zoufalý, na farmení A3 inferno to není, sice rezisty a armor dobrý, takže smrt nehrozí, ale pižlám ty potvory neskutečně dlouho a tak to brzy vzdávám a skáču na začátek, že si to začnu procházet než se objeví někdo s kým bych skočil, přeci jen ve dvou se to lépe táhne a víc to baví. Ještě než sem se rozhodl, že půjdu do A1 si říkám, že dojedu aspoň krátery a jak si tak brouzdám, zabíjím škorpiony, nebo co to je..kde se vzala tu se vzala elitka i s packem...a hle, přitáhnutí, zásek, nemůžu nic dělat a já si říkám že by dejaveu(nebo jak se to píše)? Takhle sem před pár dny ripnul s barbuchou, naštěstí je dokor šikula a díky SW a gargovi se psi zdrhám s HP skoro na nule, na flašce CD a modlím se, aby si mě zase nepřitáhli...jelikož jsem ateista a ten nahoře to ví, tak neuběhnu ani pár kroků a zas přitáhnutí...pasivka procla a na SW doběhl CD, mačkám a běžím, vidím portál a šup sem ve městě....opět poučení, se základní nic moc equipem nelézt mezi potvory...následuje farmení A1 a pomalu přichází doba, kdy logují další playeři.

Přichází dejv, zkoušíme si podrobit ve dvou A3, jde to, padá to, ale bohužel přichází lagy s kterými si na HC není radno zahrávat a tak se dejv na čas odpojuje a já se vracím na začátek procházet si inferno...po pár hodinkách, mezi kterými sem stihl potěšit přítelkyni aby neprudila že u toho pořád sedím se vracíme s dejvem v plné síle, připojuje se i kalis a hrajeme, bez problémů farmíme a pak kde se vzaly tu se vzaly dorazily nějaký prašule a tak přerušuju farmení a skáču na aukci, kde trávím prá hodin a nakupuju nějaké věci, aby se to líp krájelo, po aukci ještě na chvíli skočím do hry zkusit jak to šlape a sem nadšený, bohužel už je skoro jedna ráno a já v půl pátý vstávám do práce a tak ač nerad musim chrnět...

Jdu spát s blaženým pocitem, že sem neripnul a těším se na další dny plné adrenalinu.
Malé shrnutí, během pátého dne jsem zažil jen jeden infarktový moment, ale přežil jsem, zahrál sem si parádně, nakoupil nové věci...co se týče dropu tak nula nula prd, jen jeden pásek legendární na barba bez jakéhokoliv statu, takže brimstone...snad to s dropem bude v dalších dnech lepší.
Progres pátý den PL2 na počátku a PL5 na konci a jede se dál :)

Sh.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Kuki10 » 12.04.2013, 09:47 hod.

Muzes upravit jakejkoliv svuj prispevek.:)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 12.04.2013, 10:03 hod.

To já vím, já to myslel tak, jestli se to nepíše do prvního všechno, ale to by mělo kilometr...ostatní co tu píší, tak doplňují ten svůj původní :) ale ono je to asi jedno, stejně to jsou takový slohy, že to nikdo číst nebude, je to víceméně pro mě jako vzpomínka do budoucna :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Kuki10 » 12.04.2013, 10:07 hod.

Muzes to psat jak chces.:)
Ale to je stejne nejlepsi: a jeho dny.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 12.04.2013, 10:10 hod.

No to víš, většina hráčů počítá HC na paragony, ale já sem rád za každý přežitý den, proto ani neřeším tolik paragony, jako spíš, že sem se dožil dalšího :) Snad mi taky něco zasvítí a budu si moct pohrát i s obrázkem, zatím píšu jen texty jak sekretářka, pač nic nepadá :P
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od grimlong » 12.04.2013, 12:03 hod.

Stine, vcera vecer ta farma moc nevysla :-D Nejakym zahadnym zpusobem mi chcipnul net a ja uz se ani za boha nemohl pripojit. Nastesti jsem byl portnuty ve meste. Stat se to o cca 20 vterinek driv, tak mi mi dneska expis novou postavu :-D

Edit : Uprav si nazev vlakna. Tohle je jak reklama na vlozky :-D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 12.04.2013, 14:07 hod.

náhodou název je přesný, až přežiju dva týdny, tak to upravím :D

Jinak sem si všimnul, že najednou nejsi, ti odpovídám a offline...já stejně byl v aukci až skoro do noci a pak jen naskočil na chvíli zkusit jak to šlape :) pofarmíme dneska.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Kuki10 » 12.04.2013, 14:54 hod.

Naco to chces upravit?
No jo, za dva tydny ti test ukaze...:-D
Shadou a jeho 9 mesicu.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 13.04.2013, 00:52 hod.

To Kuki a Dejv : tak já to teda změním, něco vymyslím :) "a jeho dny" opravdu vypadá, jako kdybych měl krámy :D i když to bylo myšleno jinak.

Milý deníčku....ne dělám si prču :D

Každopádně přežil jsem další den, natáhl šňůru a potáhl paragon z PL5 na PL9
Spousta farmení osamocen, pomoc při expení a následné celovečerní farmení v partě. Dnes pouze jeden infarktový moment, který mi připravil lag, ale díky pasivce sem neulehl navěky. Ono je parádní, když si člověk normálně hraje, vyběhne z ohně pod nohama a blizz ho tam po skončení lagu vrátí a HP jsou skoro na nule. Ale o tom adrenalinu to je :). Dnes se Vystřídalo spousty spoluhráčů a užilo dost zábavy. Nejdůležitější zpráva je, že Shadouek přežil další den, potáhl čtyři paragony a konečně mu zasvítily legendy, sice nic moc, ale přesto pln radosti že něco konečně padlo mi to nedá nepostnout je...
ObrázekObrázekObrázek
Každopádně dneska opět super hra s Dejvem, Sauroonem, později se přidal Mox a následně Kukino, který mě naladil na vlnu mága, protože byl jak Iron Man s tím svým laserem a krájel to jako máslo...díky za hru kluci :)

A jede se dáál...Shadou žije
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od grimlong » 13.04.2013, 09:06 hod.

Takovych legendarek za vcerejsek a ja jenom IK pasek. Pockej, co mi padne dneska. Citim v kostech aspon dva paradni brimstony a smrt na 10. paragonu :-D

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 13.04.2013, 14:17 hod.

budu držet palce, zas tolik jich nebylo, když sem hrál od 15:00 - 2:00 :D
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 14.04.2013, 09:04 hod.

Zdravím vespolek,
další den za námi, Shadouek přežil a to je asi hlavní informace. Pár hodin farmení, jeden infarktový moment, kde nás s Dejvem v kráteru přepadly dva packy a myslely si, že si nás dají. Chvilku to tak vypadalo, pač to byli zdatní zedníci a neustále stavěli zdi a tak se k nim blbě dostávalo, koukám a Dejv najednou skoro bez života, ale je to kluk šikovný a doběhl si ke studni a pak už postupnou prací šli nepřátelé dolů, ale zapotili jsme se a už jsme se viděli v síni slávy :D Každopádně se přežilo a jelo se dál. Postupem večera se připojilo a prostřídalo pár spolubojovníků...den to ale moc plodný nebyl, padly dvě lege, který nebyly nic moc, na miliardový drop si tedy opět počkáme. jelikož mi jich moc nepadá a sem rád za každý zasvícení, tak je sem postnu, ale časem sem už nebudu asi dávat všechno, budu vybírat jen to lepší, ale zatím se podělím :)
ObrázekObrázek

Každopádně Shadouek přežil další den a jede se dál :) Potáhlo PL9-13 a jede se dál :)

Sh.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

Uživatelský avatar
Shadou
Minion of Destruction
Příspěvky:905
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Shadou#2399

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Shadou » 15.04.2013, 08:36 hod.

Zdravím vespolek,

neděle PL13-15

Z hlediska paragonů plodný den, přežili jsme ho všichni ve zdraví, když nepočítám nehodu kukiho z noci na neděli, která zarmoutila snad všechny, kteří tohoto kluka šikovného znají...obrovská škoda, ale život jde dál. Původně sem mu tu chtěl věnovat pár vět jako vzpomínku, ale to není třeba, když hned vzal další svý postavy a brázdí vlny HC dále :)
Celé odpoledne farmení osamotě, následně v partě s Dejvem, Sauroonem a Arou(díky za hru kluci), ale legendy ale ne a ne padnout. Až nakonec se poštěstilo, ale žádný zázrak to nebyl, na svůj miliardový drop stále čekám a snad se dočkám...no doufat v to můžu :D
Během neděle jsem zaznamenal akorát jeden pro mě otřesný zážitek, při kterém mě bušilo srdce a musel sem se jít uklidnit a ten připomenu, může to být poučení i pro další. Nevím jestli se to děje jen mě, ale asi všem, když vezmu další informace od lidí, se kterými jsem se o tom bavil...ale možná se to děje jen někomu, nevím, každopádně když se porpvé přihlásím do hry a přiběhnou první bubáci, tak se mi to začne neskutečně sekat a popotahovat a lagovat, že se vždy modlím, abych přežil...jakmile přežiju těch prvních pět vteřin, kde to mám jak obrázky, které se střídají to pomine a hra už běží plynule až dokud to nevypnu, můžu chodit do menu a zas do hry a ani se to nesekne (když nepočítám občasný lag). No a včera, když jsem odpoledne nadržený zapnul D3, abych potrénoval, než přijdou kluci a skočíme runy, bláhově skočím do kráteru a hned u portálu elite pack i se zlatákem, zrovna jeden z nejtrapnějších, kteří se portují a tak jim člověk neuteče. No a já z toho obrázkovou knížku, mačkal sem snad všechny tlačítka, ani neviděl jestli jsou Cooldowny, srdce až v krku a plný trenky a modlil sem se, aby to skončilo...no šílený zážitek a poučení, že si prvně zapnu SC postavu, skočím do hry, zabiju bubáky a pak si teprve přepnu na HC postavu a budu hrát bez freezu než abych ještě někdy zažil toto...ale nakonec sem to přežil a pak už klasická farma dva paragony a jedna legendárka
Obrázek

Ještě dva paragony a vyrovnám svůj rekord a pak přejmenuju téma nějak normálně, abych nedrážil lidi svými dny :D

Sh.
==========
Poison fetish WD
-------------------
Seasonal DH Fire
Seasonal DH Cold

aewincz
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Aewin#2973

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od aewincz » 15.04.2013, 14:05 hod.

ahoj, tak sem ted docetl, pekne se rozepisujes, ale pro me poutave, takze sem celt cele od zacatku do konce, a sem rad kdyz zjistuji ze to co popisujes v poslednim prizpevku nedela jen me, uz sem chtel neco delat s pc, jinak kdyz si jdu na hc tak to taky resim ze prvne napred sc si neco zabit ;-) protoze 1snimek za 5sek je nekdy nechutny. ale pak se to rozjede a uplne bez problemu. pak mi to jeste nekdy udela kdyz skocim s nekym do hry, tak prvnich par sec je to taky zle, ale ne tak jako kdyz to zapnu uplne poprve. jinak fandim at prezijes dlouho ;-) a at mam hlavne co cist

Uživatelský avatar
Kalis
Wraith
Příspěvky:197
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:kalisovanoha#2618

Re: ShadouHC a jeho dny

Příspěvek od Kalis » 15.04.2013, 14:20 hod.

To muzu taky potvrdit, asi to zrovna nacita tu hromadu monster na mape :))

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“