Nováček na HC

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172
Re: Nováček na HC

Příspěvek od Tapeworm » 08.04.2013, 10:51 hod.

ViolatorCZ : už to tady padlo. Vybral jsis na HC asi nejtěžší možný char z pohledu, že začínáš a nemůžeš mu pořádně nic koupit na AH. Asi by se ti vyplatilo jet paralerně nějakého "sponzora". Já bych doporučoval WD, ale určitě by to mohl být i barbar nebo monk.

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Nováček na HC

Příspěvek od ViolatorCZ » 08.04.2013, 11:43 hod.

Oki :-), asi to bude pro začátek lepší.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: Nováček na HC

Příspěvek od Ara » 08.04.2013, 12:25 hod.

DH mam moc rad, ale musel jsem dlouho setrit na gear, do inferna to slo skoro samo s prumernym gearem, kdyz je clovek defenzivni a dela si prostor pro caste couvani a nakusovani zloduchu. Je to slecinka a dokud neni gear nema rad kdyz ho vosmatlavaji zlodusi zblizka ;) movement speed co nejvic,
jsem resil jako zaklad, pote ress a armor (spolecne), vit a dex jak vyhovuje ;)

problem je escape a healovani na infernu pri vyssich MP, aspon u me to tak je. Neni uz tak papirovej, ale Barb to neni :-)
Vlk jako zviratko je uzasnej v mem pripade, pekne steka a dobre kouse :lol:

hunt them all !
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Nováček na HC

Příspěvek od Ride » 08.04.2013, 17:32 hod.

Ara - Vlk? Nejlepsi je prasatko. Jinak mas pravdu. +12 speed je povinnost, +24 ideál.

Uživatelský avatar
Ara
Fallen Shaman
Příspěvky:72
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ara#2632
Bydliště:Brno

Re: Nováček na HC

Příspěvek od Ara » 08.04.2013, 19:33 hod.

jsem v RL pejskar :-) ale prasatko taky prijde :-)
Obrázek

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Nováček na HC

Příspěvek od bolehlav » 09.04.2013, 06:08 hod.

jo a bacha na to, s kým hraješ!. Včera se mi ozval známej, co se nechal vtáhnout do klasický HC pasti a RIP(60/10)- Na HC se občas děje to, že tě někdo, s kým jsi zrovna hrál, pozve na soukr. hru na farmení, a většinou ve vyšších obtížnostech. On je vyšší lvl, mnohem lepší staty a že to bude v pohodě. Předchozí hru byl dost v pohodě, pomohl, hrálo se s ním dobře, tak kývneš. Jenže on ti pak někde ve hře připraví malé davové shromáždění včetně elit packů(leoric Manor, Arreat, ...), které stáhne na jedno místo a pak ti ve hře písne, ať se na něj portneš, že je prostor SAFE a že má třeba Goblina, pokud neskočíš hned. Samozřejmě ten dobrák je většinou Barbar Tank s hodnotama na mnohem větší MP, on to ustojí a ještě se pokochá tvým bojem o život a kolikrát ti natáhne ještě víc potvor, pokud to vypadá, že bys to mohl ustát. RIP, dostaneš ještě good bye message se smajlíkem a je po legraci. Jednu chvíli to bylo docela profláklá zábava některých hráčů, bohužel známej na to zapomněl, uvěřil týpkům na publicu a zaplatil... Byl to klikař, co s tímhle již neexistujícím WIZem tuším na PL5 dropnul Mempo a podobný kousky mu padaly docela běžně, ale spolehl se na neznámé dobráky a je po legraci... každopádně jeho chyba, ale na druhou stranu na HC potkáš spoustu lidí, kteří ti pomůžou, sdílej loot, zachráněj ti kolikrát s nasazením vlastních postav tu tvou a podobně , tak se snadno stane, že pak se spolehneš i na nějakýho dmnta. Tak na to občas taky mysli, že i někdo takovej by ti mohl zkřížit cestu.

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: Nováček na HC

Příspěvek od ViolatorCZ » 09.04.2013, 06:52 hod.

Velmi dobrá připomínka, budu na to myslet. Díkes :-)
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Nováček na HC

Příspěvek od Ride » 09.04.2013, 07:29 hod.

Ja bych HC na publicu nehral ani za zlaty chrochro.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Nováček na HC

Příspěvek od HELLERcz » 09.04.2013, 09:06 hod.

Hrat na publicu HC to je sebevrazda. Public nevyhledavam ani SC natoz HC. Malokdo by totiz hral mym stylem a ja se prizpusobovat nehodlam.

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Nováček na HC

Příspěvek od Kuki10 » 09.04.2013, 09:15 hod.

Ja obcas zajdu na HC, ale jen MP1, tam vim, ze si to dyztak zabiju sam a stejne to tak vetsinou je.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Nováček na HC

Příspěvek od spiderer » 09.04.2013, 10:02 hod.

Ja kdyz mi Expendables nekoho draftujou a nebo jdu hrat jen na chvilku, tak na public skocim, zatim MP1-3 a v pohode. MP1 si kdyztak taky zabiju v klidu sam a vyssi MP jenom dyl trvaj. Uz jsem na publicu poznal par lidi se kteryma si obcas i zahraju normalne. Safe na me zatim nikdo nezkousel, ale na to bych neskocil, mozna do MP2. Fakt je ten, ze na vyssich MP na publicu clovek pozna i docela zajimavy hrace.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Nováček na HC

Příspěvek od Kuki10 » 09.04.2013, 11:17 hod.

Jak draftujou?:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Petros
Doom Knight
Příspěvky:511

Re: Nováček na HC

Příspěvek od Petros » 09.04.2013, 11:36 hod.

Asi pavouka vydraftujem za nějaký mempa s cc atd., osm nohou a stejně je pomalej a brzdí tým. :D

Jinak jak psal Michal, občas jsme si spolu zahráli public hru, je to zajímavé zpestření. Na nás by stejně nějaké "safe" moc neplatilo. :)

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Nováček na HC

Příspěvek od bolehlav » 09.04.2013, 12:11 hod.

však chlapci vám bych něco takovýho ani nepsal :) Vy si chodíte vyhřívat chodidla a masírovat plecka plamenem a s červenou baňkou to ani nehne ale Violator s DHčkem na tom bude asi poněkud jinak :) Co jsem viděl některá videa, tak byste tam postávali a napsali mu, že má recht, a poděkovali, že Vás nezatáhl někam, kde to je nebezpečný :D

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Nováček na HC

Příspěvek od spiderer » 09.04.2013, 13:49 hod.

Mozna bysme mu podekovali, ze to tak pekne nasel a dovedl na jedno misto a nemusime ted prochazet treba cely keepy :D

bolehlav
Wraith
Příspěvky:146
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:hnu5ak#2242

Re: Nováček na HC

Příspěvek od bolehlav » 10.04.2013, 06:13 hod.

jj, pro někoho RIP, pro jiného power leveling :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Nováček na HC

Příspěvek od HELLERcz » 10.04.2013, 06:26 hod.

Ptam se na jednu v ramci tematu, otazku. Takovou da se rict novackovskou. Jak vidno v mem podpise, mam uz 60 lvl a jsem sice zatim na hellu v aktu 2 u kulleho. Ale jakmile to projdu opatrne, JAK se mam pripravit na inferno akt1? Jake by mel mit barbar statistiky pro jistejsi prochazeni? Uz jsem to zapomnel a nechci pak hned umrit :-D

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: Nováček na HC

Příspěvek od Ride » 10.04.2013, 06:34 hod.

Hellercz - pro inspiraci mrkni na postavy spiderera nebo petrose. Ja to tak delam :-)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Nováček na HC

Příspěvek od HELLERcz » 10.04.2013, 07:23 hod.

To jsem dělal :D ale ti jsou už někde jinde .. mě jde o samotné začátky, abych se měl jak odrazit od dna.
Obrázek

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Nováček na HC

Příspěvek od iki » 10.04.2013, 08:38 hod.

Heller - asi bych pridal vic do vitality, osobne se mi to zda hrozne malo :) V podstate te drzi jen armor, resisty taky zatim temer na nicem nemas...
Nejsi noob, za barba mas nahrano dost, tak jinak vis, co je potreba (LS, LOH, live regen...) to je vicemene u vsech na hc stejne :)
Ja ted umrel s barbarem, lvl 57, dostal mne Belial. Hraju s manzelkou, ta jede na druhem uctu DH. Mel jsem peknyho barbara na ten level, vydrze zatim vsechno, ale u beliala jsem dostal lag a jen se dival. Zustal jsem stat jeste pred prvni zmenou, prezil jsem ty hady, prvni fazi a v druhe jsem umrel par vterin pred Belialovou smrti. To vsechno bez buffu, jen jsem tam stal :) Zamrzi to... Hrajeme hodne opatrne, zadny protahovacky, prochazime vse, vse zabijime, vse rozbijime. A stejne jsme do inferna dostali zatim jen dve postavy :) DH na 60lvl a muj WD s 19PL.

A k tematu... jak s wizardem? Mam proste rad kouzleni, ale moc mi to s nim zatim nejde, celkem se s wizem trapim...

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“