Poradna

Herní Mod Diabla 3 po vzoru Diabla 2.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Joko
Gorebelly
Příspěvky:217
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Gluttony#2845
Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Joko » 04.04.2013, 23:17 hod.

DrSma gratuluji :D

Poslano z Galaxy xCover ;)
"Žádnej bastard ještě nevyhrál válku tím, že by zemřel pro svojí zemi. Vyhrál ji tak, že donutil jinýho pitomce, aby on zemřel pro tu svou." - Gen. George S. Patton

Plavec
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Plavec » 05.04.2013, 08:29 hod.

Vozi: Miluju takové jako jsi ty. Chytří jak rádio, mají potřebu všem říkat co dělají blbě.



Jinak moc ti děkuju DrSma za iniciativu, když jsem tehdy psal onen příspěvek do diskuze o obtížnosti D3, nečekal jsem, že se to až tak rozjede. Ale jsem rád že tě to natolik nadchlo, že jsi se toho chytil a toto vytvořil.

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od walosek » 05.04.2013, 10:23 hod.

DrSma píše:walosek: No, já to zase vidím tak, že kdybych chtěl dělat něco jiného, dělám to jinde. Chci hrát D3, myslím, že to dělám na správném místě. Diablo je odjakživa hra vlastních cílů. Tanhle je náš. Nevím, v čem je problém. Já do toho celýho investoval energii z úplně jinýho důvodu, než že bych chtěl poradit, nebo se s někým dohadovat, co mám místo toho dělat, OK? Nikoho jsem o žádný rady nežádal,..tak je prostě jenom nečekám.Tady se baví a je prostor jen pro lidi, které to zajímá a proto se tu ani nikdo nikam neposílá, OK?....A rád už bych přestal těmahle zbytečnostma otravovat tenhle prostor i ostatní. Díky.

EDIT: Nemluvě o tom, že vím, co je to PoE,..byl to vtip,..a pokud jde o reklamu, tak byla nevyžádaná,..možná bych tu ještě na fóru našel, jak mi někdo tlačil do hlavy PoE a ani tenkrát o tom nebyla řeč,..PoE je tu na stránkách D3 zřejmě pojem,..

EDIT: Pokud máš zájem objasnit věci okolo pravidel, hráčů, nebo se chceš přidat, pojďme mluvit...jinak to opravdu nemá cenu. Děkuju za pochopení a ohled na ostatní
tak já bych to klidně respektoval, že Vám nemám zaspamovávat topic, ale nechci zakládat další a jistě tyhle posty bude možno vymazat v dohledné době...
Váš přístup je asi jako kdybych já šel s kámošem na ricochet a řekli bysme si, že budeme podávat nad půlku stěny a nehrát o strop. To by se nám asi vysmáli, proč nejdeme na squash, ne? Jako v zásadě to není úplně dobrej příklad, protože v tom případě by nikoho nesr**o, že platíme za kurt tady a ne jinde, ale vzhledem k tomu, jak Blizz tahá z lidí prachy a jakým způsobem si na vývoj vydělávají u Grinding gears, tak je podle mě o tom třeba mluvit...

Kdybych měl čas a nebylo PoE, klidně bych si to s Váma dal, myšlenka je to dobrá, ale...

Uživatelský avatar
esopeso
Doom Knight
Příspěvky:479
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Esopeso#2983

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od esopeso » 05.04.2013, 12:07 hod.

Já pořád nechápu kde a jak mě nutí Blizzard jim neustále cpát prachy. Koupil jsem si hru za 1100 KC a víc jsem do toho nedal.Ta hra za ten herní čas co jsem u ní strávil naplnila mé očekávání.To že momentálně nehraji tolik jako dříve je pouze způsobeno slabím end game a tím že jsem neočekával že hra bude pouze o farmě jednoho aktu :-) a samozdřejmě mám více výtek :-)

Další faktor je ten , že kdyby si tu každy koho hra vůbec nebaví založil novej acc třeba na US servru kde by nepoužíval AH a žil jenom z dropu tak ta hra tak jednoduchá není :-)

K Poe řeknu jenom jedno : Kdyby ty hráči co zde dělají takovej gang a novej privátní mode do D3 chtěli hrát POE tak ho zřejmě hrají :-)))))) Ne každýmu se líbí systém a Interface jakej je v POE.
Obrázek
Diablo uložen v ledu , jedu si SC,TR,BS,FiFu,lol,BF3

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Jojo WD » 05.04.2013, 12:52 hod.

OU stala sa neprijemna vec mame tu prvy RIP na HC pr*ele tam ja ani nvm ako ale dostal som lag a bolo po tom :D je to smutne ale je to tak musim zacat odznova pr*ele tam skoro ma drblo ked som to zbadal
Obrázek

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lemurman » 05.04.2013, 13:29 hod.

Ajj, to mě mrzí. Upřímnou soustrast.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 05.04.2013, 13:49 hod.

Plavec: Byla to celá souhra náhod a pocitů, že to tak dopadlo. Ale jsem rád, že jsi to Ty, i těch pár lidí ocenilo!! To je, pro mě, nejcennější příspěvek, od té doby, co to tu dělám.

A největší odměna je, že 13 lidí zkusilo hrát D3 od začátku!!!!! Krom HC pro to není motivace, to je vada jak prase. Každej zadřenej na paragonu 70 a funí, že je farma nuda. Bez tohodle všeho bych, přiznávám, od začátku asi nikdy nezačal a patlal se s paragonama pěti postav nastřídačku a do blba.

Nemluvím o tom, že stejné zklamání z dropu, které tu někteří v průběhu zmiňovali, se u mě dostavilo úplně satejně na AH, kde jsem 150M na jeden pitomej předmět neměl a už ani opravdu solidní předměty se neprodávaly ani za pár šušňů (to je slovo :P). Takže den co den nákup, no goldy, no prodej,..takže jsem jak nemocnej pořád dokola listoval na AH a doufal, že se někdo ustřelí s cenou a já to honem koupím,..

Anyway. No nic, pánové, jdu si dneska pro třetí legendu :D
Naposledy upravil(a) DrSma dne 05.04.2013, 14:00 hod., celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 05.04.2013, 13:57 hod.

Jojo WD: :dead: :cry:

Navrhuju Hardtrippův článek zachovat na BH Postavy v redukované podobě. Nechal bych po něm jméno, level, označit jako RIP a odkaz na postavu. (ten u HC zůstane platnej i po RIPu, ne?)

Navrhuju to proto, abychom udrželi nějakou přehlednost. Za chvíli by to tam mohla bejt samej RIP článek a to by asi nikoho moc nebavilo. Někteří máte i dlouhé články a já myslím, že nechávat tam po mrtvolách všechno není dobrý....to by taky časem mohl bejt pěknej guláš,..co ty na to?..

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lemurman » 05.04.2013, 14:02 hod.

Tím někteří asi odkazuješ na mě, co? :)
Jinak, pokud postavu nearchivuješ, tak odkaz přetrvá. Já osobně jsem pro to, aby se ten příspěvek nemazal.
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 05.04.2013, 14:02 hod.

esopeso: GANG?!...to zní dobře :lol:

Plavec
Fallen Shaman
Příspěvky:51
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Plavec » 05.04.2013, 14:09 hod.

walosek: Chápu tvůj úhel pohledu. Podle tebe je prostě kravina nevyužívat všech možností, které hra nabízí a přirovnáváš ji ke sportu. Já ji přirovnám zase k něčemu jinému. A to ke stavebnici lego, kterou jistě každý zná. Když si ji koupíš, koupíš si nějákou danou věc. Pořád ji skládáš a znova rozkládáš.po nějáké době tě to však bavit přestane a pokusíš se z těch samých dílků už postavit něco jiného. Tak stejně i my se snažíme z jedné hry udělat něco trochu jiného.


A pro ostatní. Velká část akorát nadává tohle je špatně tohle je špatně. Hra je příliš lehká. Fajn, proč si ji neuděláte těžkou sami, proč potřebujete aby ji někdo ztížil všem? Proč se tak strašně potřebujete porovnávat s ostatními? Štve vás že vám nepadají dobré itemy. Když budou padat vám, budou pak padat všem tím pádem zase z nich budou špatné itemy. Štve vás že někteří do toho cpou prachy a vy ne. A k čemu vám jsou ty top itemy, když stejně skončíte na MP0-2 protože to je nejefektivnější? Myslím, že to je typická česká povaha. Brblat, brblat a pak skutek utek.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 05.04.2013, 14:09 hod.

Lemurman: opravdu jsem nemyslel nikoho konkrétního, spíš jako, že se o tom tak pořád dokola mluví,..Jinak do tohohle mazání obsahu nějak moc zasahovat nechci, BH Postavy jsou pro vás, ať se můžete pochlubit. Byl to jen návrh pro lepší přehlednost, protože vím, jak to časem bude vypadat. Moje figura bude na straně 550 a každej den se to bude měnit :roll:

Byl to návrh a nechám to na každém, ať to zváží sám.

Ale ta rudá barva na BH postavy mě mrzí. Někteří na to nereagují. Jinak dík těm, kteří svůj postoj vyjádřili tím, že sami od sebe barvu odstranili.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 05.04.2013, 14:16 hod.

No a tak teda naposled ještě já.

CO TO JE?...VYUŽÍVAT HRU NAPLNO??...Kdo to dělá?? Kdo má pokupě všechny Achievementy? Přitom PLvL100 a jezdí výhradně MP10, ACT 1-4??? :D

a i kdyby takovej kádr tady byl, tak jistě často a rád naplno využívá služeb obchodníků k nákupu užitečné výbavy :D :D

...to je teda pojem,.. :roll:



EDIT: Zato až my dostanem nakládačku, tak aspoň občas to párátko u obchodníka nakoupíme 8-) ...ho využiju 8-) :D

EDIT2: To mi zvedlo náladu víc, jak Delisa :D ....a dost, je víkend a je čas rozdivočit Croma :twisted: jdu na to,..
Naposledy upravil(a) DrSma dne 05.04.2013, 14:28 hod., celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lemurman » 05.04.2013, 14:18 hod.

Já to pochopil jak to myslíš, jenom doufám, že se ta strana 550 fakt vyplní...
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 05.04.2013, 14:20 hod.

Lemurman: No, to já ani ne, tolik mrtvol?...dej pokoj :roll:

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lemurman » 05.04.2013, 14:21 hod.

Kdo mluví o mrtvolách??? Někdo přece bude hrát SC
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 05.04.2013, 14:25 hod.

Lemurman: Ty už zase nedáváš pozor :D :D :D Já navrhoval takhle redukovat články po postavách HC hráčů. Když RIPneš ze srandy 10x za den a pokaždý nám o tom podrobně napíšeš, zachvíli to bude ta strana 550,..chápeš?..


EDIT: Jojo měl HC postavu

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lemurman » 05.04.2013, 14:27 hod.

Já vim, že se mluví o HC postavách. Ale SC a HC mají stejnou sekci postav
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od DrSma » 05.04.2013, 14:31 hod.

Lemurman. No právě. Když umře HC, založí novou postavu i (třeba) obsáhlej článek za každej RIP. Zato SC tam budou mít jednu dvě postavy, podle toho, kdo jak bude hát samozřejmě,..SC to tam časem tolik nezaplevelej,...no, snad je cejtit, jak to myslím,..možná to teda blbě vysvětluju...

Uživatelský avatar
Lemurman
Zhar the Mad
Příspěvky:1721
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Lemurman #2764

Re: D3 - D2 BROTHERHOOD - Poradna

Příspěvek od Lemurman » 05.04.2013, 14:33 hod.

Já to myslel tak, že tu bude tolik lidí, že se dočkáme strany 550
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „D3-D2 BrotherhooD“