Nový build MP10 Keep Depths 2

Odpovědět
Punky
The Butcher
Příspěvky:1189
Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 31.03.2013, 21:03 hod.

preco ked padne legendarka tak to vypinas?? to je celkom haluz :) mne vela krat padli 2 legendarky v jedno rune... vcera dokonca padli 3, ale to je uz kus extrem no...

inak pokial ti to trva 7-10 minut, nieco robis zle... +- 4minuty je tak priemer asi... nekrutis sa zbytocne vo WW cez mobky? ono staci 1-2 rendy a letis dalej

co sa tyka fallenov, na MP10 su to hajzlici no... 1 este prezijem, 2 absolutne bez sance... ale na nich je celkom dobry mat vyssi dodge, pretoze, aj ked nelogicky, mozes dodgnut tu ixh exploziu

burzum
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:gutalax #21476

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od burzum » 31.03.2013, 21:17 hod.

no mě právě moc 2 kousky v jenom runu nepadají, a s tím WW máš pravdu poctivě je dotáčím dokud nepadnou ,chybama se člověk učí :-)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 31.03.2013, 22:08 hod.

no jo, tam prave WW a sprint sluzia len na rychly a "bezbarierovy" presun ;) nemozes sa tocit cez mobky, nema to v podstate ani vyznam... ak critne rend, tak padne tak 80-90% mobov, ta dmg z toho staci

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 02.04.2013, 15:52 hod.

jak to mate s tim xp, na youtube cucim jak si tam davaj 200m/h a ja davam jen 80/h v kd2
Naposledy upravil(a) wirgie dne 02.04.2013, 21:41 hod., celkem upraveno 2 x.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 02.04.2013, 21:28 hod.

no na MP 10 mam 545% bonus exp (nemam HF ring, takze tam stracam nejake %)... priemerne mi run trva cca 4 minuty a dam v nom cca 7m exp... takze teoreticky cez 100m exp... ale 200m ani nahodou... inak najefejktivnejsie je vraj chodit dookola areat crater a kosit len skorpionov

Serling
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Serling#2393

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Serling » 03.04.2013, 11:24 hod.

Rozehrál jsem barbara, běhám cratery 2 zezadu a pak WPointem do keepu dvojky, žadný elit kill, jen expení na mobech (není to main charakter=slabý dmg) run do 10 minut když se podaří celý (smrt=nová hra) a okolo 7M expů. Používám jen WW a jde to docela v pohodě... ikdyž na paragonu 20 mě to už pomalu přestává bavit :-d

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 03.04.2013, 22:36 hod.

Serling..
No pokud jedes jen s WW bez Rendu, tak potom tento build postrada smysl. Je to predevsim o tomto skillu a WW pouzivas jen jako premistovadlo. Jinak jsem meril jeden run cca5min 8M xp, realne mam ale 80/h

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 04.04.2013, 09:35 hod.

no podla mna je tych 200m nerealnych pre hraca s priemernym equipom... to by si musel dat dajme tomu 30 runov po 2 minuty a z kazdeho mat cca 6,5m expov... kebyze mas mozno fakt top gear, HF ring a Leoric signet k tomu, na followerovi to iste, nezastavujes sa kvoli nicomu, tzn ez sa nevracias ani po legendarky, pokial dojdes do slepej ulicky tak rovno odlog-log naspat a takto dookola... tak potom mozno ano :)

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od sgtmajfoley » 04.04.2013, 09:54 hod.

jaaj bodaj by to tak lahko fungovalo s DHckom :D
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Serling
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Serling#2393

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Serling » 04.04.2013, 13:50 hod.

wirgie píše:Serling..
No pokud jedes jen s WW bez Rendu, tak potom tento build postrada smysl. Je to predevsim o tomto skillu a WW pouzivas jen jako premistovadlo. Jinak jsem meril jeden run cca5min 8M xp, realne mam ale 80/h
mám barbara jako druhou postavu, nemá nic moc equip, takže používám i nařvání=o jeden slot míň... ale proti alkaizer runu je to pořád o hodně efektivnější

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 05.04.2013, 07:21 hod.

btw: v podvedomi jsem mel zabudovano tvrzeni, ze za kazdy paragon level musi spadnout minimalne 1x legendarka, tudiz by nejvice mely padat na zacatku expeni kdy jeden run znamena skoro jeden PL. tak jsem si vybudoval dalsi postavu a jaksi moje podvedomi se asi spletlo. za celych 5 paragon level mi spadla jen jedna legendarga (melo spadnout pet), tudiz se vubec nevyplati takto vytvaret nove postavy a radeji pokracovat v te rozjete..

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 05.04.2013, 08:25 hod.

a to co ta k tomu tvrdeniu viedlo? :D sak zo zaciatku tie legendarky padaju minimalne

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 05.04.2013, 12:43 hod.

no ja nevim :o) jak jsem predtim ten pulrok nehral a pak si sednul k diablu, hned tu byla hromada novych veci vc. toho paragonu tak jsem si o tom neco cetl a mel jsem dojem, ze tam bylo neco s temi legendarkami...uz presne nevim co, ale moje hlava si proste spojila paragon a legendarky a vyslo z toho asi toto :o)

btw: sakra mam pocit ze v tom kd2 padaji porad jedny a ty same legendarni sroty. ty lepsi kousky mi spadly v jine lokaci, je to nahoda?

tuskerr
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tuskerr#2785

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od tuskerr » 05.04.2013, 19:21 hod.

Jeden run mi ted trva tak ty 2-3 minuty v Kd2. Zalezi jak se moc snazim. :) Jinak 200mega jsem asi nedaval ale je fakt ze to slo krasne rychle. Crater lvl 2 je urco lepsi na expy ale zase tam prd pada. :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 10.04.2013, 19:39 hod.

za posledne dva dni som sa nejak dokopal k hraniu a spravil som 1PL+ (asi tak 220m exp) a co sa tyka dropu legs, tak prvy krat som si povedal, ze to za to nestoji... za celu tu dobu padlo 6 legendariek z toho 2x wizard hat, 2x wand, 1x spirit stone a 1x hand xbow... cize nie len zalostny pocet, ale vsetko brimstony... tieto runy bavia vtedy ked to pada a hlavne ked aspon sem tam padne nieco predajne... v tomto pripade nebolo ani jedno a stala sa z toho akurat otrava... zacinam pochybovat ze v tomto roku tu 100ku dorobim :)

Uživatelský avatar
sgtmajfoley
Doom Knight
Příspěvky:575
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sgtmajfoley#2877

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od sgtmajfoley » 10.04.2013, 19:57 hod.

Rob skorpionov kym sa este daju v Areat Crater 2, ked chces iba expit paragon. :)
>Panchita< - EQ fire Barb (1,2,3 elitky, chrumkavo prepečené)
>Curseblade< - Doge WD (ten pesa, uši jako kóň, červené má oči)
>Yolinka< - Fire Crus (dropping FPS since RoS)

>Twitch.tv< - streamujem väčšinou okolo obeda

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 10.04.2013, 20:08 hod.

mna skor bavilo na tych runoch to, ze boli kratke bez nutnosti drzat NV a hlavne to ze mi padali legs fakt casto a vcelku aj predajne kusy niektore... vacsinou tak do par milionov, ale aj to potesilo... to ze k tomu celkom slusne idu XP, bol prijemny bonus, ale ten PL nie je u mna prvorady... inak arreat 2jka ako lokacia ma nebavi vobec, skusal som to behat spolu s keep2 jedneho casu, ale nakoniec som to vypustil a som rad ze to "nerfnu", ta lokacia bola na XP ako take prilis OP oproti zvysku act3 lokacii, o zvysku nehovoriac... keby to nechali tak ako to je teraz + k tomu by prisiel ten XP bonus v parte a zaroven znizenie HP... tak si uz neviem predstavit ake cisla by tam sli dosiahnut

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Boris » 13.04.2013, 17:01 hod.

Punky píše:no na MP 10 mam 545% bonus exp (nemam HF ring, takze tam stracam nejake %)... priemerne mi run trva cca 4 minuty a dam v nom cca 7m exp... takze teoreticky cez 100m exp... ale 200m ani nahodou... inak najefejktivnejsie je vraj chodit dookola areat crater a kosit len skorpionov
som tak urobil za 3 hodiny 98-100 paragona a popadalo toho viac ako keep dephts 2 a minimalne je cesta priamociarejsia

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od Punky » 13.04.2013, 17:39 hod.

no co sa tyka dropu, ako som pisal, jedneho casu som chodil kepp2+arreat2 a kym v keepoch to padalo vzdy slusne, v cratery mi padlo fakt minimum legs a tak z mojho pohladu to bolo o nicom...

pokial by slo o expi, asi by to aj bolo vyhodnejsie, predsa len ti skorpici padaju na zly pohlad... avsak to ze je to priamociarejsie mi nepride, praveze arreat ma tu vlasnost, ze je tam castokrat slepa ulicka a potom sa mozes bud dlho vracat, alebo to pustit znovu... v keepe je to vacisnou prepojene tak nejak dokopy

a este k tym 3 hodinam a pl 98-100... na tieto tri lvl potrebujes dokopy cca 950m expov... co vychadza cca 315m/hodina... a to je imo nerealne...

wirgie
Doom Knight
Příspěvky:431
BattleTag:wirgie#1965

Re: Nový build MP10 Keep Depths 2

Příspěvek od wirgie » 14.04.2013, 18:58 hod.

http://www.youtube.com/watch?v=_fv50iHc ... xjy0bm20lA

mame se na co tesit a pokud to takhle pujde, vsechny legendarky razem klesnou na hodnote (ostatne jak uz to s prichodem patche byva) a radeji jsem se zbavil cenejsich veci (nastesti se 6ti nasobnym ziskem v eurech)
v kd2 za run zabiju tak 250-300 mobu, moldran za stejny cas 500-600 (ano treba ma lepsi gear, zabijeni mam vsak stejne rychle)

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“